» »

Prevodi iz SLO v HR

Prevodi iz SLO v HR

Not A Number ::

Iščem en dober prevajalni servis, ki bi prevedel nekaj slovenskega teksta v hrvaščino.

V preteklosti sem imel že slabe izkušnje z nekaterimi "prevajalci", ki so mi prevedli tekst v hrvaščino, vendar z nekaj srbskimi besedami vmes - na kar so se nekatere potencialne hrvaške stranke zelo negativno odzvale. Jaz razlik med jezikoma ne poznam, vendar mi hrvaški kolegi pravijo, da je razlika.

Poleg slovenskega teksta je za referenco na voljo tudi izvorna angleška verzija teksta (za pomoč pri prevajanju, če je treba). Tekst govori o optiki (dioptrija, vidno polje, itd.) in je namenjen za marketing izdelka.


Priporočila?

gzibret ::

Jaz menim, da je najbolje, da daš prevest enemu servisu, potem pa naj prebere kakšen tvoj kolega (ali kolega od kolega) iz Reke (Rijeka) - oni so najbolj zategnjeni ;) za kakšno pivo, dve. Danes, v času emailov in interneta to niti ne bi smel bii kakšen hud problem.
Vse je za neki dobr!

Smurf ::

Tole bi moral solidno naresti katerikoli student na filofaksu, ki se uci balkanske jezike in posledicno loci med Hrvascino in Srbscino, ki sta v zadnjih 10 letih res sla vsaka svojo pot.

Vice ::

Smurf je izjavil:

Tole bi moral solidno naresti katerikoli student na filofaksu, ki se uci balkanske jezike in posledicno loci med Hrvascino in Srbscino, ki sta v zadnjih 10 letih res sla vsaka svojo pot.


Če imaš srečo pri lotu ti bo mogoče res uspelo najti kakšnega "študenta" ki OBVLADA


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zakaj se reče trojanski konj ne pa trojski konj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
649372 (7066) mikhaair
»

Google Translate razume več kot sto jezikov in 99 odstotkov ljudi

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
207877 (5968) Jst

Ljubljana - najlepše mesto Balkana (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13927217 (24469) dzinks63
»

Predsednik Drnovšek - se mu je končno "odpeljalo"? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22710915 (7123) Bob Rock

Več podobnih tem