» »

The Osbournes.

The Osbournes.

Azz_Kikr ::

Mi lahko kdo razloži poanto, zakaj je ta serija tako zelo popularna? Nisem je dejansko še sploh gledal, samo na MTV-ju sem včasih videl odlomke. Je res zanimivo opazovati življenje družine Ozzyja Osbournea? Pa kdo je sploh on? Kaj on je nekoč igral v Black Sabbath, zdaj pa ima kao samostojno kariero?
Thanx, LP, Azz_Kikr
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

Thanatos ::

lepo je gledat familijo ki je bolj defektna/čudna od tvoje lastne. Mislim da je to gonilo za oddajo v ZDA.

icek ::

Popularna je samo zato ker je na MTV. Meni je Ozzy legenda ze dolgo casa in mi je zal, da se je podal v take stvari. Ceprav vedno pride prav dodatni zasluzek. Baje lepe cifre padajo. Itak pa ma vse skupaj prek njegova zena, ki je njegov menedzer.
Ozzy je naredil bend Black sabbath leta '69. Obstajali so tudi ze prej pod drugimi imeni. Leta '70 so izdali album Paranoid, ki velja za enega od mejnikov metala in je zakon se danes. Leta '79 je Ozzy zapustil BS in zacel solo kariero. Zamenjal ga je Ronnie James Dio.

in tako dalje...
Rider of Theli
www.air-tv.net

(sic) ::

icek:

Zgleda, da se spoznaš glede Ozzyja...
Povej mi:
Zakaj je tip tak "počasen" - kot da ima 100 let... Je res da je na drogah?

Mercier ::

Tip tolk popil svoje čase, da je medicinski fenomen, da sploh hodi.

Zeberdee ::

ucerej sm gledov...
oddaja je res ql, pomoje res je kolikortoliko brez scenarija, ciljajo pa predvsem na odštekanost


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metal (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5611294 (10417) icek
»

Metallica - St. Anger (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
535199 (4375) hatch
»

Metallica, Apocalyptica, Siddharta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
696299 (5474) Pisk
»

Katere bakrene cevi?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161741 (1574) Pretorijanec

GiGi ma popravni izpit

Oddelek: Loža
261919 (1550) Tr0n

Več podobnih tem