» »

GiGi ma popravni izpit

GiGi ma popravni izpit

Dax ::

Enkrat ta mesec v Yucatanu v Šentilju...



A gre kdo? A je bil kdo na zadnjem koncertu lani jeseni? A se še kdo strinja z mano, da je blo sicer ful noro, sam ko je GiGi pršu, je vrtel tako shit musko, da brezveze... nobenih hitov, nič... sam vsake 15sec: E Gigi, e gigi, e gigi dagostino. AAAAAAA.
  • zaklenil: Dax ()

Tr0n ::

Ah, Gigi je ven iz mode. Ni vec zanimiv.

Huey P ::

GiGi je res že iz mode.
Raje si vzemi pod drobnogled kakšne Rage Against The Machine al neki....
..::DOOM III: The Legacy::..

McHregec ::

Kaj???? A ste vi čist znorel na naši šoli je ful popularen.
Destroyer Of The Worlds.

Dax ::

Gigi da je out?

Jst tud to prvič slišim...

Huey P ::

Pri mladini je itak vse novo RAVE al TECHNO popularno.
Tipu dam največ eno leto v njegovi karieri...

..::DOOM III: The Legacy::..

Fella ::

Tip je naredil legendaren CD, ki ga bo po mojem mnenju težko kdaj ponovil.

Da je iz mode sploh ni res. Njegovi komadi se po diskih še vedno vrtijo.

EasyRider ::

Mislm....Gigi da je out? In kje to vi živite?
Ja pa kdor pravi, da je Gigi na sceni šele eno leto, v Sloveniji že mogoče. Ampak Gigi in njegov Bla Bla Bla sta bla v Italiji popularna že tri leta nazaj.

Tko da Gigi ROXXX.

Tomi ::

Mogoce, ce bo cas in ce ne bo drugih zaviralnih stvari, se bom pa oglasil pogledat.
In ne, Gigi ni out, in se nekaj casa ne bo, vsaj moje mnenje je tako...
metrodusa.blogspot.com

burekar ::

Oj, folk!!! Komerciala SUX big big time. Štanca ne morte poslušat, ker enostavno štanc sucks ass. Poslušite raj kej boljšga, odvisn od okusa za musko. Je bil kdo na Maidnih lansk let v Izoli??? To je muska, pa RATM tud rock, čeprav so šli narazn, štanc je pa bedarija. Če bote štanc poslušal, bote sam občutek za musko zgubil, postal anoreksični... Pa tablete žrl namest puhal.

Huey P ::

To je res!!!

Mladina, ki posluša rave & techno, po mojem mnenju, tud pade na tabletke, pijačo and stuff.
Tisti, ki pa posluša (tisti, ki jih res posluša in dojame njihove misli) Rage Against The Machine al pa Public Enemy pa ob muziki postane zelo razgledan človek; npr.: večina ljudi (eh, kaj večina, skoraj vsi) ni vedela kdo je Mumia Abu-Jamal. Ko pa so si vzeli pod drobnogled RATM pa kaj hitro dojamejo kdo to je...
O.K. v klubih res ne moreš vrtet muziko, ki se ukvarja z politiko in socialnimi problemi družbe, ker to ni muzika narejena za klube in diskoteke. Ampak RAVE-a dobesedno ne prenesem, ker to ni glasba temveč, po mojem mnenju, amatersko sestavljeni sempli, ki nimajo nič za povedat.

Poslušajte kar hočete...


..::DOOM III: The Legacy::..

Dax ::

Pa Gigi ni rave, no!

In sploh se ne strinjam, da je nasilje pogojeno z zvrstjo glasbe, ki jo ljudje poslušajo... bedarija!!!!

Kdo je ubil Lennona? A je Lennon rave delu? Ne? Torej?

Huey P ::

Ne vem, če je RAVE al TECHNO al TRANCE al karkol, ampak je komercialna glasba in komercialna glasba nič ne sporoča!!! Nima sporočila, je glasba, ki se dela za to da se proda.

Pač uživaj in poslušaj kar hočeš, če ti je dober, namreč meni ni...
..::DOOM III: The Legacy::..

whatson ::

huey i agree with you:D

in še nekaj kot pravjo nekateri: rave je za (k)rave ...
ampak... vsakomur svoje... >:D

crusader ::

Jest sm bil na Maidnih.Res full zakon je bil tist koncert.
rave SUXX!!!:D

jokeman ::

Pa pizda kok ste vi stari? 5 let? Spomnim se osnovne sole tm en 4,5 razred ko smo se s puncami kregal kdo je boljsi, Guns'n'Roses al New kids on the block. Kdaj boste dojel, da NOBENA (!!) muzika ni zanič ampak je le namenjena razlicnim poslusalcem. Enim je vsec jazz, enim narodnozabavne (meni niso), drugim pa rave, komerciala... Jest ne vem kako lohk en rece, da rave suxx oz. kako lahk en drug rece da metal suxx. So to pac dve zvrsti, ki se popolnoma razlikujejo in so namenjene popolnoma drugacnim obcinstvom. Ni pa res, da komerciala in rave privedeta v tabletke. V tabletke gres sam (!!), noben te ne sili. Jest poslusam te dve zvrsti in nisem noben alkoholik ali tabletkar. Sicer pa poglejte mal po metal in rick partyjih. Skor ves folk pijan kot zolne, kozla en cez druzga. Ce je to za vas party ok, se ne bom pritozeval. Vsi drugacni - Vsi enakopravni.
Vsak ma pac svoj okus!.?.! Tud Slaki pa Avseniki so zakon sam ne zame pa za marsikoga drugega tud ne. Ampak enmu folku je to vsec. Pac. Vsak naj poslusa tisto kar mu pase in naj pusti druge zvrsti pri miru, naj v njih uzivajo tisti ki so njeni pristasi. Tko.
Kar se pa Gigi-ja tice... (metalci to spustite:)) Men je model car. Tok hitov na komercial sceni kokr jih ima on ne pomnim, da bi jih mel se kdo drug. Me osebno je vsec You spin me round..... In Gigi se zdalec ni mrtev in out.

TESKAn ::

jokeman: bravo, končno en, ki ni slep:D.
Se čist strinjam z njim -> vsak naj posluša, kar mu paše, drugo pa naj pač ne posluša...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

burekar ::

Ne gre se zato, kar je boljše- to je res fora za v vrtec. Gre se zato, da če folk prevč štanc nabija pa to, enstavno zgubi instinkt za ta pravo glasbo in se lahk zgodi da zgubi tud ritem za življenje, kar se je marsikomu že zgodilo. Vsak ma rad svojo zvrst glasbe, a če bi jest npr. poslušu štanc, sigurn ne bi poslušu kakga Gigi-ja al pa Scooter-ja, ampak une mal bol melodične, ki imajo celo kej pametnega noter v muski in se tud spreminjajo. Čeprav je rave zelo slab primer za zvrst glasbe.

Matek ::

Rave is shit, metal is bad
fuck all the rest, ROCK is the best!

Moram malo rajcat jokemana>:D. Hecam se jokeman. Sej maš čisto prav. Vsak navija za tisto, kar posluša. Drugače pa rock ROX:D!
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

burekar ::

Ej sorry, ker motim, a metal se je razvil iz rocka. Odvisn kaj maš v mislih, če misliš na melodičarske pozerje, ti oprostim, če pa šteješ največje hard rock velikane in izumitelje heavy metala (Black Sabbath itn.) pod bad, si pa ti bad. Aja, Metallica sucks ass. Kdo vse še upa, da bo šla Metallica narazen?

EasyRider ::

A bi mi lahko drgač prosim eden natančno povedu kje je drgač ta Yucatan in Šentilj?
To je bolj ob meji ane..se mi sam zdi da je to mejni prehod?
Aja, a pa mogoče že kej bl točen veste ker dan v aprilu bo gigi tm?

Huey P ::

Vsak posluša svoje???
Jaz prešaltam iz Public Enemy na Avsenike in Alfi Nipiča...

Glej, tist ki posluša Alfi Nipiča nikoli ne bo đanki. Tist, ki pa RAVE naturava in je zvest ravu do groba pa bo kaj hitro prišel na tabletke.

"...postal bom muzikant..."
Alfi ROCKS!!!


..::DOOM III: The Legacy::..

XtX ::

uhm, You spin me round? a ni to nek komad od Dead or alive, ki se je vrtel pred kakimi 15 leti??

Muflon1 ::

Brendi&Korado ROX!! (MIXi seveda)



Brez heca to je treba na kakem rojstnem dnevu pol spustit po tistem ko se jih že pol pobije zarad nesoglasij z muzko in ko je folk že mal(ornk) pjan takrat pa taka muzka ZAŽGE . Smo lani sprobal z Agropop mixi sam letos bo pa Brendi trgal!!!

jokeman ::

Huey: res je, da je pritisk glede tabletk na rave partyjih večji. Če pa jo boš vzel pa odločaš sam! :(

Dax ::

No folx.. malo ste zašli v tem temi... pravi fight je nastal... komu je kaka zvrst všeč...

In da zaključim debato:

Kolega je bil v Yucatanu v petek in njegov komentar je:

GIGI je padel na popravcu... isti shit kot prvič... škoda da ni enostavno vrtel svojega CD-ja... bi bla total žurka.

Tr0n ::

Sem reko da je out. Pa ne zato, ker ne bi delal dobre glasbe, ampak zato, ker nima pojma o DJanju. Raje si oglejte ali se bolje pojdite na kaksen Mayday, da boste vidli, kaj je to electro/dance/dnb/trance party superlative.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj poslušaš? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
625514 (3776) ShowDown
»

Kaj poslušate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
876777 (4236) Slamca
»

RAVE vs TECHNO

Oddelek: Sedem umetnosti
343418 (2896) Tr0n
»

rave ali punk? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
695157 (4330) Gh0st
»

gigi d'agostino

Oddelek: Loža
201641 (1427) Cr00k

Več podobnih tem