» »

In tako se zivljenje diskov konca...

In tako se zivljenje diskov konca...

SkIDiver ::

Kupimo stikala, ledice, uporcke, spajkamo.. in prespajkamo narobe.. Nardi se stik.. PC se ugasne in lepo zadisi iz njega:)) A je komu kaj znano? :)

No tko je pr men slo, tko da sm zakuru 2 diska :) Mislm sej to ni smesno sploh. Na vezju pod diskom je lepa 2 milimeterska luknja cez cip :) A kdo ve katera firma v sloveniji rihta to? Nucam za disk Western Digital (80GB) in IBM (20GB) pa se za Seagate (20GB) (Tale je seu pri prejsnji modifikaciji)

Kaj mi je za storiti??

Diski so sledeči:
Seagate medalist 8641; st38641a (20GB)
IMB deskstar; dpta-372050 (20GB)
Western Digital caviar; wd800jb-00cra1 (80GB)
  • spremenil: SkIDiver ()

DSmidgy ::

Kwa si pa delou? A si na disku cinu? Če je res samo čip zanč je pomoje najbolš da probaš dobit en zanč disk, ki ma še dober čip (čeprou je lahko še kej drucga skurjenga). En je biu glih na forumu k mu je pomoje 40giga IBM crknu .. mogoče ma isti čip.

SkIDiver ::

najbolj se mi gre za 80GB k ma 8MB cache pa še ni ravno moj!! Pa najraj vidm, da se nč ne vid, da je bil kj rihtan.

Klemenn ::

skideiver..ta je bla pa butasta -:\

SkIDiver ::

Mnja.. Vem da je bla butasta, ampak resnicna! Recimo da bi ti men disk skuru.. Kaj bi pa naredu? A bi dau rihtat pa se zgovarjau 14dni da ga se rabis al bi reku da si mi ga skuru in tvegal nasilno smrt? :))

globoko grlo ::

hej ideja>:D lahko pa nov disk kupiš:D

BoGo ::

SkiDiver, hmm, to je res kruto, kar se ti je zgodilo. Jaz bi recimo se poskušal pozanimati pri kakšnem prodajalcu rač. opreme, koga imajo za servis za diske. Pa predvsem bi upal, da ne stane popravilo preveč, drugače pa glej kaj oglase za rabljen disk...

Klemenn ::

sej ni tolk za disk mu tut po moje..tisti podatki gor :[

drgač pa...frendu povedat pa mu dat keš za nou disk..ti maš pa lepo kajlico za pod avto če ti bremze ne pimejo :D

SkIDiver ::

Pametna.. Podatki so tut dokaj pomembni tam gor.. Pol bi mou najdt generalnga uvoznika za te firme pa dat njim rihtat? Sam to zna trajat.. Pa tut ce bi od kksnga starga diska kej najdu, a mislte da bi delalo? Pomoje da nebi.. Sej je vezje starejse pa pol nemore kr u novejsmu disku delat..

upirna ::

O, jaz sem mel v četrtek, petek in soboto doma vselico. Sem se šel ravno tako mal igrat s stikalčki, pa lučke... Tako čarobno je bilo. Pol pa črni dan, ko se naredi kratek stik, winsi so se seul,m na srečno pa ni šla nobena kompšonetna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri trdi disk za nakup mi priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
939112 (6067) dela
»

WD ali Maxtor ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
583108 (2378) Caligula
»

PC Mark 2002 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
20612510 (8923) DjTonic
»

Kolikim je umrlo IBM IC7 40Gb diskov? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19310986 (6614) ChiefThunder
»

Lastniki Maxtorjev

Oddelek: Kaj kupiti
221384 (925) tec

Več podobnih tem