» »

Kako prepoznati extasy

Kako prepoznati extasy

«
1
2 3

Exile3 ::

V sestrini sobi sem našel sumljivo tableto ,mislim ,da gre za ectasy . Kako ga prepoznati brez da se ga poskusi , ker tega ne bom naredil . Je majhna bela tableta ,bres oznak izgleda natanko tako

Bojim se da se sestra drogira.

Matako ::

Brez poizkusa žal ne bo šlo. Če je E boš pač malo muval, hujšega ti ne bo.
/\/\.K.

mihec87 ::

Ti povem rešitev problema ne stikaj po tujih rečeh, predno se spraviš v neugodno situacijo..

St235 ::

Exile3 je izjavil:

V sestrini sobi sem našel sumljivo tableto ,mislim ,da gre za ectasy . Kako ga prepoznati brez da se ga poskusi , ker tega ne bom naredil . Je majhna bela tableta ,bres oznak izgleda natanko tako

Bojim se da se sestra drogira.


a je bla mogče v tablici z oznakami PO, TO, SR...?

Exile3 ::

mihec87 , mati je naročila ,naj pospravim vse sobe in sem našel na tleh za mizo. Ne tableta je brez vsakršnih oznak.

Opkow ::

da niso slucajno kontracepcijske tablete. :)

Exile3 ::

upam , a misliš ,da bi lahko to bilo to? , a nimajo takšne tablete oznake

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Exile3 ()

St235 ::

nope, kontracepcijske tablete načeloma nimajo nikakršne oznake (same tablete) sam ne vem zakaj bi jih kdo hranil brez origina ltablice z dnevi.

Si mogoče pomisili, da bi sestro preprsto vprašal kaj je to?

RockyS ::

Vprašaj sestro?

x3ca ::

Kupis EZ tester na drogart tocki v ljubljani, stvar stane 5 eur, rabis pa samo odkrusit en delcek, lahko pa tudi tja neses tableto in ti bodo zastonj povedali, ce je v njej kaksna izmed znanih substanc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: x3ca ()

mihec87 ::

jeez človek ima na tleh tableto neznanega izvora pa se že drogira..Tablete ponavadi nimajo oznak..

Exile3 ::

mihec87 jo zagovarjaš ? , da vsaka tableta ,ki je namenjena v zdravstvene namene ima oznako. Sej ubistvu ji sam nič ne morem tudi če gre za pravi ex , doma pa tudi nebom povedal ker se bi samo sekirali. Ma svojo pamet in jo ma zato da jo uporablja.

Matako ::

Zakaj za vraga bi imela kontracepcijska tableta zarezo za polovično dozo?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

x3ca ::

res je. ecstasy jo ma zato, da pojes enega in pol :)

pa sej ce bi redno jemala, bi ze opazu vrjetn ane po after efektih? ce pa se to zgodi obcasno, pa itak ni kriticno, in se ne sekiraj.

mihec87 ::

Telim tabletam na sliki ustreza žnj število tablet..

Matija82 ::

x3ca je izjavil:

Kupis EZ tester na drogart tocki v ljubljani, stvar stane 5 eur, rabis pa samo odkrusit en delcek, lahko pa tudi tja neses tableto in ti bodo zastonj povedali, ce je v njej kaksna izmed znanih substanc.


To je to in nič drugega.

Tvoja sestra se pa verjetno drogira. Kot tudi tvoji sosedje, prijatelji in najverjetneje tudi starši (vsaj so se v preteklosti), soforumaši (jype aside). Ni take razlike, če je ena droga s stvari države požegnana, druge pa ne ;)

http://www.drogart.s5.net/xtc.htm

black ice ::

Matija82 je izjavil:

Tvoja sestra se pa verjetno drogira. Kot tudi tvoji sosedje, prijatelji in najverjetneje tudi starši (vsaj so se v preteklosti), soforumaši (jype aside).

Tudi Nutela ni tako nedolžna kot se zdi na prvi pogled.

Exile3 ::

Tvoja sestra se pa verjetno drogira. Kot tudi tvoji sosedje, prijatelji in najverjetneje tudi starši (vsaj so se v preteklosti), soforumaši (jype aside). Ni take razlike, če je ena droga s stvari države požegnana, druge pa ne ;)

Če je to namenjeno meni nobeden od staršev se ni nikoli in nikdar ni drogirav za sosede nevem me ne zanima . Vem pa kaj droga naredi posledično specifično ogromno škodo . Sestro spoznavam v novi luči . Vpliv slabe družbe

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Exile3 ()

Matija82 ::

Tvoji starši niso nikoli pili alkohola ali kadili cigaret ? Moja napaka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matija82 ()

Exile3 ::

Če misliš da sem pa tja spijejo kaj alkoholnega , alkohol v zmerni količini zame ni droga .

NeMeTko ::

Neseš v lekarno in vprašaš lekarnarco, če ji je kaj znano, kaj bi to lahko bilo.
Edini problem, ki pri tem lahko nastopi, bi bil (če bi šlo res za kakšno prepovedano substanco), da bi lahko zavrtela kakšno telefonsko, pa bi potem moral nekomu v uniformi pojasnjevati, kje si to dobil.

Mislim pa, da boš svojo 'bratsko dolžnost' opravil že s tem, da zadevo pokažeš staršem, pa naj potem oni vprašajo sestro za kaj se gre. Lahko da je celo čisto nedolžna tableta proti glavobolu....

black ice ::

Exile3 je izjavil:

Če misliš da sem pa tja spijejo kaj alkoholnega , alkohol v zmerni količini zame ni droga .

Količina ne igra vloge, vseeno je droga.

genesiss ::

Bratska dolžnost je da vprašaš sestro in ne staršev

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

Matija82 ::

NeMeTko, fant uleti do staršev, (ki so mu najverjetneje privzgojili ta anti-drogeraški vidik) reče (ali starši pomislijo), da je to ekstazi, hudičeva tabletka, in hčerka (ki je mogoče uspešna v šoli, zadovoljna v življenju,itd) konkretno najebe ? Lahko rečeva, da sem skeptik, toda dvomim, da se bodo pogovarjali o tem, da treba eksazi testiraj preden ga zaužiješ ter da zmerno piješ ob uporabi in podobne harm-reduction variante.

Med.Over.net za objave (norih) mam, ki sanjajo o komunah, ko pri svojih 16-letnih sinovih odkrijejo *globok vdih* travo.

genesiss: Lepa.

Exileforce, kaj pa če kdaj potegneš kak dim trave ? Oz. čemu je alkohol, v zmernih količinah, dovoljen ?

Da ne omenjam štale, ki bi lahko nastala v lekarni, če oseba za pultom pomisli, da gre za prepovedano drogo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matija82 ()

OrkAA ::

Exile3 je izjavil:

Če misliš da sem pa tja spijejo kaj alkoholnega , alkohol v zmerni količini zame ni droga .


Koga pa briga kaj je zate droga? Alkohol v zmerni količini je bolj škodljiv kot MDMA v zmerni količini. Enako velja za tobačne izdelke.

Xserces ::

Če bi jst kej tazga najdu pri bratu/sestri bi najprej njega/njo vprašu. Magar bi se z njo pogovoru če je mlajša. Malo razložiš in tako . Nikakor pa nebi šel staršem tega kazat :D Tako sva mela z bratom pakt glede trave. Nikoli pa nisva nič govorila staršem.

Če boš to šel kazat staršem in bodo delali galamo verjemi da se iz sestro nebota več lepo gledala.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

first_line ::

Meni to zgleda kot Masteron. Kmalu boš dobil brata.

Mufasa ::

Aj Mitsubishi? Ce je, imas sreco.. rukni enga, pa flaso vode mej pr rok. >:D
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

Xserces ::

first_line je izjavil:

Meni to zgleda kot Masteron. Kmalu boš dobil brata.


hočš rečt da bo ratu stric... Haha
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

sirotka ::

shemale?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sirotka ()

Matija82 ::

Xserces je izjavil:

first_line je izjavil:

Meni to zgleda kot Masteron. Kmalu boš dobil brata.


hočš rečt da bo ratu stric... Haha


Masteron -> steroidi -> "možača".

Pomoje je mislil to.

first_line ::

Xserces je izjavil:

first_line je izjavil:

Meni to zgleda kot Masteron. Kmalu boš dobil brata.


hočš rečt da bo ratu stric... Haha


Izgubil bo sestro in dobil brata!

Matija82 je izjavil:

Xserces je izjavil:

first_line je izjavil:

Meni to zgleda kot Masteron. Kmalu boš dobil brata.


hočš rečt da bo ratu stric... Haha


Masteron -> steroidi -> "možača".

Pomoje je mislil to.


Sedi 5.

Zgodovina sprememb…

Xserces ::

my bad ;D Nism v teh vodah XDXD
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

sirotka ::

Smem vprašat koliko si star? Četud pogoltne kdaj kaj takega... ne bo velke škode, sicer pa, če te zanima, jo pač vprašaj.

Turboslav ::

Povem iz lastnih izkušenj, da imajo tablete ectasya vedno oznako oz. logotip na eni strani, na drugi pa zarezo. Sicer pa v veliko primerih NISO popolnoma bele, tako da pomoje te tablete, ki si jih našel niso Eji.
Sir je dober

first_line ::

Exile3 ::

No no nič vam nočem ex fani :)) ste se kar razpisali se mi neda vsem odgovarjat ,OrkAA prav imaš alkohol sopada pod droge , pravako kofein itd, razlika je samo v tem da je ecstasy dosti bolj nevaren ,nikakor pa ne zagovarjam alkohola .b Da bi nesel v lekarno mi še na misel ne pride .Matija82 straši mi niso privzgojili anti drogeraški instikt vat ever pač pa možgani ,ker sem dovolj pameten ,da vem kaj ja in kaj ne .Xserces bomo vidl , zaenkrat zadeva miruje ,dokler ne dobi v roke frend ,ki je včasih bil na tem .first_line mozača? zanimivi ste ne razumem te cirilice. Sam jih niti pod razno nebom sprobal . Star sem 26 let , ne kadim , alkohol pijem občasno v družbi .

Matija82 ::

A bi sestri odsvetoval jahanje konjev ? :D
http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/7876...

Mimogrede, koliko je stara ? Da vemo, če so naša moraliziranje upravičena ali ne.

black ice ::

Matija82 je izjavil:

A bi sestri odsvetoval jahanje konjev ? :D

Predvidevam, da je odvisno od konja. >:D

Exile3 ::

Stara je okli 26 let , in by the way zgornja slika je ecstasy če kdo želi dam še link in tableta je točno takšna. Sporočim kako se je stvar odvila močno upam ,da sem samo preveč skeptičen ,da gre za kaj drugega sicer pa jevsak svoje usode vladar.

Matija82 ::

Spust link. Pa javi, da vidimo kako se bo ukrepalo.

Ciklamen ::

A ni bil lekadol včasih tak? Z zarezo na sredini?
- End of the Post ->

sirotka ::

26 letni deklini pa tudi ni treba moralizirat, je verjetno dovolj stara, da ve sama kaj lahko počne.

freesty ::

Ti si star 26, sestra je stara okoli 26(?) in tebe tak skrbi za njo? Mam tak obcutek, da jo hoces napisdit pa ji tezit kaj to dela. Saj pri 26 pa je lahko toliko samostojna, da pocne kar sama hoce.

Me spominjate na neko hillbilly druzino, kjer je cela druzina celo zivljenje pod isto streho.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Matija82 ::

freesty je izjavil:

Ti si star 26, sestra je stara okoli 26(?) in tebe tak skrbi za njo? Mam tak obcutek, da jo hoces napisdit pa ji tezit kaj to dela. Saj pri 26 pa je lahko toliko samostojna, da pocne kar sama hoce.

Me spominjate na neko tipično slovensko družino druzino, kjer 3/4 druzine celo zivljenje pod isto streho.


Fixed !

dope1337 ::

Turboslav je izjavil:

Povem iz lastnih izkušenj, da imajo tablete ectasya vedno oznako oz. logotip na eni strani, na drugi pa zarezo. Sicer pa v veliko primerih NISO popolnoma bele, tako da pomoje te tablete, ki si jih našel niso Eji.


Tule bi jz dal svoj podpis. Če je tableta 99% bele barve, ti skor garantiram da ni to X, ker se kuharji ne bojo matral pa delal tak čiste tablete, temveč bojo nametal še eno par svinjarij. Tak da, če je tableta res takšna kot si jo prilimal na sliki, 99% ni X.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

gazibo ::

vrnes tabletke nazaj kjer si jih nasel in ne stikas folku po sobu. pa pravilno se napise ecstasy in ne extasy ali ectasy

freesty ::

@Exileforce

Lahko samo objasnes kaj bos naredil, ce ugotovis, da ta tabletka vsebuje prepovedane substance? To me res zanima.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Matija82 ::

dope1337 je izjavil:

Turboslav je izjavil:

Povem iz lastnih izkušenj, da imajo tablete ectasya vedno oznako oz. logotip na eni strani, na drugi pa zarezo. Sicer pa v veliko primerih NISO popolnoma bele, tako da pomoje te tablete, ki si jih našel niso Eji.


Tule bi jz dal svoj podpis. Če je tableta 99% bele barve, ti skor garantiram da ni to X, ker se kuharji ne bojo matral pa delal tak čiste tablete, temveč bojo nametal še eno par stvari notr za večji šus. Tak da, če je tableta res takšna kot si jo prilimal na sliki, 99% ni X.


Večina tablet zadnje čase vsebuje zgolj MDMA kot aktivno sestavino.
In 2011 we’ve analyzed 203 pills sold as MDMA:
65% contained only MDMA and 4% contained MDMA with an adulterant. The remaining 31% didn’t contain MDMA at all; instead we found other substances, sometimes not even psychoactive.

http://energycontrol.org/files/analisis...

Barva tablete nikakor ne odraža barve aktivne substance. Ta pride od pomožnih substanc ali barvil.

Exile3 ::

gazibo je izjavil:

vrnes tabletke nazaj kjer si jih nasel in ne stikas folku po sobu. pa pravilno se napise ecstasy in ne extasy ali ectasy

đ

Sanjaj , lin ka ne najdem vem pa da obstaja točno takšna tableta kot je na zgornji sliki . No dosti sem izvedel od vas hvala tistim , ki ste podali pametne informacije . Ko se zadeva razreši pa bom videl kako in kaj naprej. womb , zate je to stikanje po njeni sobi , če pravim ,da je sama rekla staršem ,ker živi v bloku ker študira , naj ji pospravijo sobo , in so to prenesli na mene . Situacija vseeno ni rožnata . TAbleta pa tableta pa pride do odvisnosti ni potem več in več .
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kanabis/konoplja/marihuana (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21429073 (24109) Uizi
»

Zakaj ni konoplja legalizirana? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21741463 (29732) jype
»

Krvni test pri prometni nesreči

Oddelek: Na cesti
419787 (6825) ShowDown
»

Nova aretacija v primeru Silk Road 2.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
5723221 (20644) matijadmin

-- DROGE -- (overdose... ) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21623389 (12501) zee

Več podobnih tem