» »

Nastavitev programov

Nastavitev programov

akraka ::

Pozdravljeni,

Imam problem z nastavitvijo programov na lcd Philips 37pfl5603/d10, tako z analognimi kot z digitalnimi. Imam vstavljen cam modul od conaxa in to pravilno, čip in napis conax stran od ekrana. Digitalnih programov mi sploh ne najde. Pri Telemach gorenjska mi zatrjujejo, da pri njih ni nič narobe in da bi moral najti okrog 100 analognih programov, najdem jih samo 50, ne glede na to ali izberem pri iskanju državo finska, nemčija ali katerokoli drugo, vedno mi najde isto število programov. Pri iskanju programov izberem funkcijo ponovna namestitev programov in ne posodobitev. Firmware je zadnja verzija. Poizkusil sem tudi z ročno namestitvijo programov, brez uspeha.

Kakšna ideja?

LP
  • spremenil: akraka ()

king67 ::

5603d nima dvb-c mpeg4 sprejemnika. Brez zunanjega sprejemnika bodo šli samo analogni programi.

lp,
king67

akraka ::

Ja HD programi na osnovnem paketu pri Telemachu naj bi bli sam trije. Mpeg4 se pa rabi za spremljanje HD programov. Digitalne programe se pa da spremljat tud na mpeg2. Ne gre se mi za te tri programe, gre se mi za ostalih 50 ki bi jih moral imet.

hodu63 ::

Kot je že king67 napisal tvoj tv nima dvb-c tunerja, potrebnega za sprejem digitalnih programov v kabelskem omrežju, temveč samo dvb-t tuner. Mpeg2 ti torej prav nič ne koristi v kabelskem sistemu, digitalnih programov ne moreš sprejemati in pika. Dvb-c tuner ima model 37PFL5603H/10.
l.p.

akraka ::

No pa so mu tud na Telemachu končn povedal isto kukr vi pravte, sam poklicat sm jih mogu 10x. Za 5eur zamenjajo cam modul in kartico za dvb-c sprejemnik.
Ali se en dvbc sprejemnik lahko veže ne več tv?

king67 ::

Ja, če boš gledal na vseh isti program.

lp,
king67


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach digitalna tv, Pomoč!! (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Omrežja in internet
1833442075 (81603) zavajon
»

Samsung SyncMaster T240HD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12524912 (15600) OK.d
»

digitalni sprejemnik (DVB-C) za TV

Oddelek: Zvok in slika
3418470 (9944) mysterio
»

LG TV in DVB -C tuner

Oddelek: Pomoč in nasveti
249731 (8867) Alexius Heristalski
»

philips 47pfl9603d/10 - digitalni sprejm - pomoč

Oddelek: Zvok in slika
133923 (3578) hodu63

Več podobnih tem