» »

LG TV in DVB -C tuner

LG TV in DVB -C tuner

Olala ::

Lep pozdrav :)
Zanima me če kdo ve , če se da v LG jev TV ( LG 32L C25R ) naknadno vgraditi DVB-C tuner in kje bi ga lahko kupil .

Hvala za odgovore in pomoč :)

NimamPojma ::

Ne vem kaj ti bo DVB-C tuner. Si mogoče mislil dvb-t tuner?

Alexius Heristalski ::

Za gledanje digitalne kabelske televizije, seveda. Sicer pa ne verjamem, da se ga lahko naknadno vgradi.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Olala ::

Ja za kabelsko TV, no ja bo pač treba naslednjič bolj pazit pri nakupu TV -ja sicer je pa itak že tri leta star , ga bo moral pač novejši zamenjat :)

Hvala za odgovor

LP Rado

mihap ::

Jaz sem klical na servis LG in sicer za model 37lf76, pa so mi povedali, da te opcije nadgraditve na dvb-c ni. Žal.

Lp
http://miha.selfip.com

NimamPojma ::

LG 32LH2000 ima že oba tunerja vgrajena pa okoli 400EUR stane.

AndrejS ::

Jaz poznam samo Sony in Philips televizorje z vgrajenim dvb-c. Za LGja še nisem slišal da bi podpiral dvb-c

sstruke ::

Vsi lg Tv z oznako LH na sredini podpirajo tako DVB-T kot tudi DVB-C

dukedl ::

moj LG 26LH2000 ima DVB-C tuner.
lp dukedl

AndrejS ::

Vsi lg Tv z oznako LH na sredini podpirajo tako DVB-T kot tudi DVB-C

To pa nisem vedel. Zgleda da so to novi modeli, ker kakšno leto nazaj niso poznali DVB-C

Hvala

Hardstyle ::

Ne, LG je takrat imel serije z imenom LG (32LG3000) in takrat žal še niso podpiral DVB-C

jkrivec ::

Jaz imam lg 37lh2000 pa ima dvb-c ter dvb-t. Zanima me pa še neki. Meni je uspelo da sem najdel vse programe dtv zdej bi jih pa rad razvrstil po vrsti pa mi nikakor ne uspe. Ma mogoče kdo kako idejo kako bi lahko?

mrbungle ::

zanimivo je to vedeti, da serija LH podpira oba tunerja.
Ker npr. na mimovrstev specifikacijah piše DVB-T/C, medtem ko naprimer na uradni strani LG piše enkrat DB-T (avstrijska stran), na nemški strani pa piše, da ima kombiniran tuner.

zavajon ::

jkrivec, a je kakšen trik pri iskanju digitalnih programov?

Moja sestra je namreč kupila LG 32LH2000, ima digitalni signal od Telemacah. Ko sem prišel na obisk, sem pobulil, ker je gledala analogne programe. Poskusil sem ji nastaviti digitalne, vendar ni našel nobenega. Kakšne pametne opcije v nastavitvah nisem našel, zato sem posumil, da nima DVB-C tunerja. Ampak pravite, da ga ti TV-ji imajo...
Kupila ga je na Mimovrste, kjer piše, da ima DVB-C.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zavajon ()

gor13azd ::

jkrivec je izjavil:

Jaz imam lg 37lh2000 pa ima dvb-c ter dvb-t. Zanima me pa še neki. Meni je uspelo da sem najdel vse programe dtv zdej bi jih pa rad razvrstil po vrsti pa mi nikakor ne uspe. Ma mogoče kdo kako idejo kako bi lahko?


Tam v nastavitvah ko piše SAMODEJNO OŠTEVILČEVANJE morš odklukat. To narediš predn ti sploh začne iskat programe. Ne spomnim se točno kak piše v meniju ampak menda greš pod SAMODEJNO ISKANJE in se ti spodaj pojavi opcija samodejno oštevilčevanje, ki jo moreš odklukat.
Če tu pustiš klukico baje da nemorš kasneje urejat programov(tak mi je reko trgovec pred nakupom).
gogi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gor13azd ()

gor13azd ::

zavajon je izjavil:

jkrivec, a je kakšen trik pri iskanju digitalnih programov?

Moja sestra je namreč kupila LG 32LH2000, ima digitalni signal od Telemacah. Ko sem prišel na obisk, sem pobulil, ker je gledala analogne programe. Poskusil sem ji nastaviti digitalne, vendar ni našel nobenega. Kakšne pametne opcije v nastavitvah nisem našel, zato sem posumil, da nima DVB-C tunerja. Ampak pravite, da ga ti TV-ji imajo...
Kupila ga je na Mimovrste, kjer piše, da ima DVB-C.


Država more bit nastavljena na FINSKO.
gogi

zavajon ::

Hvala, bom sporočil.

@jkrivec:
Malo sem brskal po manualu in tam piše, da če želiš sortirati programe, moraš pri iskanju odklopiti "Automatic numbering".
Ne morem pa preveriti, ker tega TV-ja nimam tukaj.

kat111 ::

zavajon je izjavil:

jkrivec, a je kakšen trik pri iskanju digitalnih programov?

Moja sestra je namreč kupila LG 32LH2000, ima digitalni signal od Telemacah. Ko sem prišel na obisk, sem pobulil, ker je gledala analogne programe. Poskusil sem ji nastaviti digitalne, vendar ni našel nobenega. Kakšne pametne opcije v nastavitvah nisem našel, zato sem posumil, da nima DVB-C tunerja. Ampak pravite, da ga ti TV-ji imajo...
Kupila ga je na Mimovrste, kjer piše, da ima DVB-C.



Tak tv imamo tudi mi doma, tako da ti lahko zatrdim, da ima dvb-c tuner. Pri iskanju kanalov sem se tudi sama namučila, tako da ni bilo dovolj le spremeniti države. Spremeniti sem morala tudi hitrost, ki jo najdeš v MENU in ročna nastavitev, ter zmanjšaš hitrost na nekje 6800. Nam jih je potem našlo. Se pa pozanimaj prej, če je res potrebno karkoli označiti pred iskanjem, da si jih lahko sam razvrščaš, ker jaz tega nisem vedela in so razvrščeni, tako kot jih je našlo.
Upam, da sem kaj pomagala:) lp

marino ::

oj druščina, mam problem. kupil sem lg 42lh3000, ki naj bi imel dvb-t, berem pa na tem forumu, da naj bi imel tudi dvb-c, a drži? no, sem na kabelski telemach, pa mi ne uspe dobit digitalnih programov - sem preklopil na državo finsko, pa ni sprememb. ima kdo kakšno idejo, kaj nje treba nardit?

StajercSSS ::

Na LG-jih,se da tudi naknadno razvrščat programe pod 'menu-nastavitve-urejanje programa'. Pa da se tudi imena napisati k programom,npr. Pop TV itd.
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

Saso_C ::

marino je izjavil:

oj druščina, mam problem. kupil sem lg 42lh3000, ki naj bi imel dvb-t, berem pa na tem forumu, da naj bi imel tudi dvb-c, a drži? no, sem na kabelski telemach, pa mi ne uspe dobit digitalnih programov - sem preklopil na državo finsko, pa ni sprememb. ima kdo kakšno idejo, kaj nje treba nardit?


Pa si dobil Telemachovo kartico in jo vstavil v TV (Conax ali nekaj takega)?

Akssi ::

slišal sem, da lg tv 26' z dvb-c pridejo okoli junija?je to res?

king67 ::

Pozdravljeni!

Glede iskanja digitalnih kabelskih programov. Morda malo 'butast' način, vendar deluje. Državo nastaviti na Finsko. Nato iti na avtomatsko namestitev in zagnati iskanje. Iskanje prekiniti in iti na ročno iskanje. Izbrati 'kabel' in ročno vpisati frekvenco 618000KHz, nato se s kurzorjem pomakniti na opcijo 'dodaj'. Našel bo nekaj programov. Postopek ponavljaš s korakom 8000KHz (618000, 626000, 634000...). Če še vedno ne najdete nič, spremenite vrednost, ki je po defaultu 6900 na 6111 (TELEING). Verjetno obstaja tudi kakšna bolj elegantna rešitev, vendar jaz je nisem odkril. Aja, glede končne frekvence, pri TELEING-u se konča pri 722000, za druge operaterje pa ne vem. Možno je tudi, da se programi začnejo pred 618000. Najbolje je, da vprašate pri vašem operaterju za frekvenčno območje, na katerem oddaja.

lp,
king67

OK.d ::

ja tako kot je zgoraj omenil moraš ročno dodajat frekvence(vprašaj lokalnega operaterja za frekvence katere so če ne veš) ročno vstavljaš in jih potem vse najde, sicer jaz nisem nič spreminjal vrednosti 6900 pa je vseeno našlo-drugače zelo butasto narejeno
LPOK.d

Alexius Heristalski ::

Saso_C je izjavil:

marino je izjavil:

oj druščina, mam problem. kupil sem lg 42lh3000, ki naj bi imel dvb-t, berem pa na tem forumu, da naj bi imel tudi dvb-c, a drži? no, sem na kabelski telemach, pa mi ne uspe dobit digitalnih programov - sem preklopil na državo finsko, pa ni sprememb. ima kdo kakšno idejo, kaj nje treba nardit?


Pa si dobil Telemachovo kartico in jo vstavil v TV (Conax ali nekaj takega)?

Dokler so programi odklenjeni, je ne potrebuje.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG LCD TV in Digitalna kabelska

Oddelek: Zvok in slika
3219586 (11764) triker
»

Nastavitev programov

Oddelek: Zvok in slika
5874 (758) king67
»

Samsung SyncMaster T240HD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12524117 (14805) OK.d
»

digitalna kabelska

Oddelek: Zvok in slika
123734 (2989) easyrider3
»

LCD tv s tunerjenm DVB-T in DVB-C ter diagonalo 66 cm

Oddelek: Kaj kupiti
103064 (2738) Chessman

Več podobnih tem