» »

philips 55PFL6007 in QNAP

philips 55PFL6007 in QNAP

matijak1 ::

Zdravo,

Kupil sem novi smart tv od philipsa (serija 600). Tv prepozna qnap preko twonky media, in lahko predvaja vse zadeve z njega ampak na zalost brez podnapisov... Na prejsnjem tv sem imel priklopljen WD TV Live ki je prepoznal qnap kot mrežni disk in sem lahko brez problema predvajal filme z podnapisi. Novi tv mi pa ne prepozna qnap kot network drive ali pa ne znam kaj nastaviti.... Ali so kaksne nastavitve ali pa lahko prikljucim qnap na tv kot zunanji usb disk (z enim od usb vhodov na zadnji strani qnapa) ?
Ali pa če kdo pozna rešitev kako se predvajajo podnapisi preko twonky media (npr. srt)?

Za odgovor se zahvaljujem!

Lp

s1m0n ::

Podnapisi so podrti le preko USB naprav, ki so priklopljene na TV. Vsaj pri Philipsu je tako!

trnvpeti ::

s1m0n je izjavil:

Podnapisi so podrti le preko USB naprav, ki so priklopljene na TV. Vsaj pri Philipsu je tako!

ni tako
philips preko usbja ne podpira podnapisov

s1m0n ::

To pa nisem vedel :)
Torej je edina rešitev, da jih DLNA sw vključi al kako ?

matijak1 ::

trnvpeti je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Podnapisi so podrti le preko USB naprav, ki so priklopljene na TV. Vsaj pri Philipsu je tako!

ni tako
philips preko usbja ne podpira podnapisov


PODPIRA - preverjeno in deluje - XVID z .srt podnapisom deluje brez problema.

ALi mi lahko svetujete nek model bluray predvajalnika od philipsa ki bo prepoznal QNAP kot disk (in NE kot twonkly medial ali kaj podobnega) in bom lahko potrem preko njega gledal filme z podnapisi? Itak moram kupiti bluray predvajalnik in bi tako "ubil de muhi na en mah". Vem da je rešitev predvajalnik tipa WD TV Live, ampak bi želel čim manj naprav. Torej: ali obstaja kakšen bluray predvajalnik ki to omogoča?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matijak1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wd TV Live (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1173212504 (55967) scipascapa
»

TV Sony - Philips - Samsung (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8828533 (24511) Thunder wave
»

WD TV Live HUB (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7822198 (15636) kamuee
»

Uporabnost USB na LCD TV-jih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12157179 (49070) Lupin
»

Edini blu-ray predvajalnik z MKV podporo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9019959 (12539) filipc

Več podobnih tem