» »

Monocikel

Monocikel

komar88 ::

Pozdrav,
zanima me, če se kdo od vas vozi z monociklom? Jaz se znam voziti od kakega 12 leta, torej 5 let. Sicer sem malo iz vaje ampak mi je danes spet kar dobro 'zalaufalo'. Zanimajo me vaše izkušnje, kje se vozite, kako obvladate itd.
LP
MAN UTD <3

kitewing ::

Pri nas se doma se 3je vozimo z 20" monociklom
že nakaj let. Sam se samo peljem, ona dva pa znata nekaj trikov.

martincek1 ::

Pred tremi leti sem ga imel.. za kakšno leto recimo. Mislim da je bil 24', iste firme kot ta na sliki ampak s tanjšo gumo. Sem bil kar hiter učenec, v roku kakšnega tedna sem že skakal po paletah, vrtel kolo za 180 in 360 stopinj :D ampak to je bilo pa to. Sem sicer adrenaline lover, ampak se enostavno nisem počutil dovolj varnega pri kakšnih težjih trikih. (merkam jajca)

Glavna težava so bila pa kolena. Visok sem 192cm + noge imam nadpovprečno dolge za moje telo in sem imel kar probleme. Sem ga prodal, kolena so mi hvaležna. :)

AndrejS ::

Venum ::

to je monocikel aka klovnmobil:)

komar88 ::

Kakšni triki pa so najenostavnejši? bi se rad malo bolje naučil :)
MAN UTD <3

komar88 ::

Tako, pa se je že pojavil problem. Ko sem malo poskakoval sem zlomil tisto plastiko na sprednjem delu sedeža za katero se primeš (zgleda, da sem premočno cuknil. Sicer še ni čisto odtrgana, ampak tako ne bo šlo. Zanima me, če obstaja kaka trgovina, ki se ukvarja s prodajo monociklov in delov (po možnosti slovenska).
MAN UTD <3

martincek1 ::

komar88 ::

hvala lepa, sem že mislil, da ne bom nič našel :)
MAN UTD <3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pozicijske ali navadne luci med voznjo

Oddelek: Loža
3813878 (12960) WarpedGone
»

Street surfing skejti?

Oddelek: Loža
274828 (4091) Digital_cx
»

Nasvet-prometna, zaletel sem se v rit takemu, ki je nalašč naredil to (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23614649 (9670) ;-)
»

Kontaktne leče?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12213276 (11042) RobyRob

Več podobnih tem