» »

Kontaktne leče

Kontaktne leče

žana ::

Živijo,

tisti, ki nosite kontaktne leče.. zanima me ali je bilo kaj zapletov pri pričetku uporabe, ste se jih navadili, kakšne uporabljate, koliko odštejete zanje in kje jih kupite, glede na to da so cene zelo različne?
Namreč načrtujem jih imeti in sicer vem, da zdravnik predpiše kaj in kako, vendar vseeno bi bila vesela nasvetov drugih.. sedaj nosim očala že nekaj let, bi si pa želela dnevne leče, saj jih ne bi nosila vsak dan.

Hvala.
Play music with real instruments.

RejZoR ::

Kontaktne leče

Priporočam, da začneš tukaj, najbolje kar od začetka teme oz če ne drugega vsaj nekaj zadnjih strani kjer smo se kar precej pogovarjali o uporabi leč povsem iz nule.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

žana ::

Hvala, sem iskala če je že ta tema, pa je nisem našla :)
Play music with real instruments.

KoMar- ::

žana je izjavil:

Hvala, sem iskala če je že ta tema, pa je nisem našla :)

Originalna tema ima isti subject kot tvoja in če Kontaktne leče napišeš v iskalnik zgoraj desno, se takoj pojavi...

MeGreat ::

Hja, jaz sem potreboval skoraj 2 tedna da sem se privadil na leče. Do takrat je bil vid rahlo meglen, no fokusiranje je bilo zelo počasno..

Tako da, to je fajn da si vkalkuliraš ker na faxu nevem če bi ta moj meglen vid šel skozi :))
Nisem pa nikoli imel kakšnih vnetij oz kaj podobnega, po par min sem pozabil da imam leče notri, razen oko je mogoče malo bolj suho

blackbfm ::

Jaz sem jih nekaj časa uporabljal ampak navadil se jih nikoli nisem, vedno so mi bile moteče. Mogoče zarad astigmatizma, baje da se leče nikoli ne prilegajo dobro na tako oko.

žana ::

KoMar- je izjavil:

žana je izjavil:

Hvala, sem iskala če je že ta tema, pa je nisem našla :)

Originalna tema ima isti subject kot tvoja in če Kontaktne leče napišeš v iskalnik zgoraj desno, se takoj pojavi...

Hvala, sem nekaj poskušala, ampak ne vem zakaj ni našlo :)

Ja, zato pa želim že prej se jih navaditi, da ne bom pričela z oktobrom na faxu pa me bo motilo.. prvo da opravim pregled, potem pa ali mi ustrezajo ali ne..očala lahko še vseeno nosim :)
Play music with real instruments.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: žana ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kontaktne leče (strani: 1 2 3 425 26 27 28 )

Oddelek: Loža
1398290329 (2164) TheTrick
»

Vozniska izkaznical za tiste, ki imajo ocala (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7214784 (3153) m0LN4r
»

Kontaktne leče

Oddelek: Loža
161658 (1143) buttcrack
»

Kontaktne leče pozno v noč!

Oddelek: Loža
61415 (1161) chort
»

Vaje za oči (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5214677 (12742) john91

Več podobnih tem