» »

Pritožbe

Pritožbe

Temo vidijo: vsi
««
53 / 71
»»

Luk as ::

Ali lahko izvem zakaj je bil brisan moj komentar v temi kitajski virus?
Če zaradi politične vsebine(čeprav se je nanašalo na temo), zakaj so potem dovoljeni komentarji od
Qwertyy 3, imagodei 2, scipascapa, Hipatija, louser...
in tudi od drugih uporabnikov.
Ti komentarji so še vedno vidni?
Isto so politične vsebine in se nanašajo na današnjo konferenco ob 15h?

pero50 ::

bigwhale, zakaj se v temi kitajski virus briše vse poste s številkami okuženih, pokopanih itd. Danes zjutraj je izginilo cca 50 postov, nekaj res da spamov, ampak veliko od njih je bilo konstruktivnih on-topicov.
https://slo-tech.com/forum/t759444/p664...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pero50 ()

Barakuda1 ::

Če mi lahko nekdo pojasni, kaj je narobe z mojim prispevkom, pod naslovom

"Žaba se kuha počasi"
objavljen danes , 11:58:21

mu bom zelo hvaležen.

Če pa nekdo misli da je od boga dan, ker lahko briše nekaj česar ne razume, bom pa tudi razumel.
Brez problemov, se bom odrekel priobčati svoje prispevke in bom bral resnične nebuloze, ki pa so očitno neketerim čist o.k.

lep pozdrav

p.s.
Pa nikar ne mislit, da jokcam in da pričakujem ponovno objavo. Ne, sploh ne. Sem prestar in preresen za kaj takega. Upam samo, da se bo med moderatorji kdo zamislil nad tem, kaj in kako se moderira. To pa je tudi vse.

AndrejO ::

Barakuda1 je izjavil:

Če mi lahko nekdo pojasni, kaj je narobe z mojim prispevkom, pod naslovom

"Žaba se kuha počasi"
objavljen danes , 11:58:21

mu bom zelo hvaležen.

Če pa nekdo misli da je od boga dan, ker lahko briše nekaj česar ne razume, bom pa tudi razumel.
Brez problemov, se bom odrekel priobčati svoje prispevke in bom bral resnične nebuloze, ki pa so očitno neketerim čist o.k.

lep pozdrav

p.s.
Pa nikar ne mislit, da jokcam in da pričakujem ponovno objavo. Ne, sploh ne. Sem prestar in preresen za kaj takega. Upam samo, da se bo med moderatorji kdo zamislil nad tem, kaj in kako se moderira. To pa je tudi vse.

Tema o virusu ni namenjena iskanju teorij zarot o tem, kaj se bo počelo po koncu pandemije ali epidemije.

Gone ::

@AndrejO torej v temi Kitajski virus je prepovedano imet mnenje kdo naj nosi glavno finančno breme le-tega? Ne samo da si zbrisal post tudi nadaljne pisanje si onemogočil. Bravo demokracija

AndrejO ::

Gone je izjavil:

@AndrejO torej v temi Kitajski virus je prepovedano imet mnenje kdo naj nosi glavno finančno breme le-tega? Ne samo da si zbrisal post tudi nadaljne pisanje si onemogočil. Bravo demokracija

Kdo bo, ne bo, bi moral ali ne bi rabil "plačevati" za finačno breme za katerega se nikomur niti ne sanja kakšno bo, ne bo in pa koliko ga bo in pri komu se bo pojavilo, je IMO preveč špekulacij in za temo, kjer naj se bi pogovarjali bolj o pandemiji/epidemiji in konkretni virusni okužbi tudi off-topic.

Lahko pa to vsebino objaviš, če ti uspe vzpostaviti poveavo med tem "kdo bi moral plačevati" in tem, kako to vpliva na razvoj epidemije.

Za skrajen ukrep onemogočanja nadaljnega komentiranja v temi sem se odličil zaradi kršitve 28.3 tč. Pravil, kjer je jasno navedeno kam spadajo pritožbe in srečen sem, da si tokrat svojo pritožbo podal tam, kamor spada. Če se lahko dogovoriva, da bodo tudi vse tvoje morebitne prihodnje pritožbe zoper ukrepe objavljene v tej temi in opozorila moderatorjem v sosednji temi z ustreznim imenomv, ti nemudoma umaknem to blokado.
28.3 čl. Pravil: Argumentirano pritožbo mora uporabnik poslati v oddelek
Slo-Tech, tema Pritožbe. Pritožb poslanih po zasebnih sporočilih,
elektronski pošti ali odprte v obliki tem v drugih oddelkih se ne upošteva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AndrejO ()

Gone ::

Ja, prosim umakni, resno dvomim sicer da bom tam v tisti nepregledni kloaki, kjer po IMO seveda mrgoli dosti bolj špekulativnih postov kot je bil moj, še kaj pisal, ampak hvala za korekten odgovor.

AndrejO ::

Gone je izjavil:

Ja, prosim umakni, resno dvomim sicer da bom tam v tisti nepregledni kloaki, kjer po IMO seveda mrgoli dosti bolj špekulativnih postov kot je bil moj, še kaj pisal, ampak hvala za korekten odgovor.

Urejeno. Kar se tiče vsebine, na piki imam zadeve, ki nimajo očitne in neposredne povezave z razvojem epidemije. Politika in ekonomija sta zagotovo dve pomembni področji, ki vplivata na epidemijo in epidemija vpliva na njiju, vendar pa IMO pisanje o tem kako se politiki igrajo politiko za čase po epidemiji, nekako pade v kanto, če avtor ne pokaže kako to početje negativno ali pozitivno vpliva na razvoj epidemije.

Npr. predstavljena je bila teza kako kapitalizem škodi pri učinkovitem reševanju epidemije, kar je relevantno in tudi diskutabilno, ker bi lahko postavili in argumentirali tudi protitezo, da kapitalizem omogoča učinkovit razvoj zdravil, cepiv, ... kar pomeni, da koristi pri reševanju epidemije. Ključno je, da so to zagotovo diskutabilne, on-topic vsebine, kjer se lahko predstavi veliko argumentov in protiargumentov.

Na drugi strani npr. izjava, da trenutna vlada dela vse, da bi naredila ne vem kaj, ko bo konec epidemije, ni nekaj, kar bi bilo možno sedaj in tukaj podkrepiti z nekimi konkretnimi argumenti. Na koncu se to skoraj vedno izrodi v prerekanje brez dokazov (ker ti tako ali tako še ne morejo obstjati) kateri ata ima večji avto, pri čemer vsebina in zaključek prerekanja nimata nikakršne povezave več z epidemijo kot takšno. Ergo, smer kanta.
28.3 čl. Pravil: Argumentirano pritožbo mora uporabnik poslati v oddelek
Slo-Tech, tema Pritožbe. Pritožb poslanih po zasebnih sporočilih,
elektronski pošti ali odprte v obliki tem v drugih oddelkih se ne upošteva.

Gone ::

AndrejO je izjavil:

Gone je izjavil:

Ja, prosim umakni, resno dvomim sicer da bom tam v tisti nepregledni kloaki, kjer po IMO seveda mrgoli dosti bolj špekulativnih postov kot je bil moj, še kaj pisal, ampak hvala za korekten odgovor.

Urejeno. Kar se tiče vsebine, na piki imam zadeve, ki nimajo očitne in neposredne povezave z razvojem epidemije. Politika in ekonomija sta zagotovo dve pomembni področji, ki vplivata na epidemijo in epidemija vpliva na njiju, vendar pa IMO pisanje o tem kako se politiki igrajo politiko za čase po epidemiji, nekako pade v kanto, če avtor ne pokaže kako to početje negativno ali pozitivno vpliva na razvoj epidemije.

Npr. predstavljena je bila teza kako kapitalizem škodi pri učinkovitem reševanju epidemije, kar je relevantno in tudi diskutabilno, ker bi lahko postavili in argumentirali tudi protitezo, da kapitalizem omogoča učinkovit razvoj zdravil, cepiv, ... kar pomeni, da koristi pri reševanju epidemije. Ključno je, da so to zagotovo diskutabilne, on-topic vsebine, kjer se lahko predstavi veliko argumentov in protiargumentov.

Na drugi strani npr. izjava, da trenutna vlada dela vse, da bi naredila ne vem kaj, ko bo konec epidemije, ni nekaj, kar bi bilo možno sedaj in tukaj podkrepiti z nekimi konkretnimi argumenti. Na koncu se to skoraj vedno izrodi v prerekanje brez dokazov (ker ti tako ali tako še ne morejo obstjati) kateri ata ima večji avto, pri čemer vsebina in zaključek prerekanja nimata nikakršne povezave več z epidemijo kot takšno. Ergo, smer kanta.


Ok, lepo argumentirano napisano, me prav veseli, da so tudi takšni moderatorji na slo-tech. Pohvalno.

BigWhale ::

AndrejO je izjavil:

Na koncu se to skoraj vedno izrodi v prerekanje brez dokazov (ker ti tako ali tako še ne morejo obstjati) kateri ata ima večji avto, pri čemer vsebina in zaključek prerekanja nimata nikakršne povezave več z epidemijo kot takšno. Ergo, smer kanta.


Vse to je bilo ze veckrat povedano za konkretno to temo in se veckrat v marsikateri drugi temi.

Nabijanje one-linerjev je popolnoma nesmiselno in vedno se pricakuje argumentirana debata, podkrepljena z viri, ki se mora precej tesno povezovati s samo temo. V nasprotnem primeru pride prehitro do derailmenta, sploh v takih prometnih temah.

zmaugy ::

https://slo-tech.com/forum/t759444/p664...

A originalni politični post pa ostane? Resno? Nič proti imagodeiu, ampak a bi lahko nehal v vsakem postu nergat čez Janšo? V konkretnem postu je stvar že resno zašla v fantazije, ki so očitno bez veze. Nekje v rangu "na moji inavguraciji je bilo več ljudi kot kadarkoli prej".

Barakuda1?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Luk as ::

Zakaj je bil brisan ta komentar?
https://slo-tech.com/forum/t759444/p664...

Vazelin ::

Zakaj se briše vse odgovore, ki vsebujejo besedno zvezo "kitajski virus"?

Hvala
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

AndrejO ::

Vazelin je izjavil:

Zakaj se briše vse odgovore, ki vsebujejo besedno zvezo "kitajski virus"?

Hvala

Imaš kakšno konkretno pritožbo zoper konkreten ukrep? Vprašam, preden iz Pritižb izbrišem nekaj, kar ne predstavlja argumentirane pritožbe.
28.3 čl. Pravil: Argumentirano pritožbo mora uporabnik poslati v oddelek
Slo-Tech, tema Pritožbe. Pritožb poslanih po zasebnih sporočilih,
elektronski pošti ali odprte v obliki tem v drugih oddelkih se ne upošteva.

Barakuda1 ::

zmaugy je izjavil:

https://slo-tech.com/forum/t759444/p664...

A originalni politični post pa ostane? Resno? Nič proti imagodeiu, ampak a bi lahko nehal v vsakem postu nergat čez Janšo? V konkretnem postu je stvar že resno zašla v fantazije, ki so očitno bez veze. Nekje v rangu "na moji inavguraciji je bilo več ljudi kot kadarkoli prej".

Barakuda1?


Zakaj sem izbrisal tvoj post, sem ti napisal že tam. To pač ni tema o politiki.
Res pa je, da nisem listal nazaj in iskal post na katerega si replicarl. Če če bi bil sprot naletel nanj, bi tudi tistega izbrisal.
Ko pa sem zdaj preveril, na kaj repliciraš, pa v orginalnem posto nekako ne najde ne J ne Š vlade.
Tko da vstrajam pri izbrisu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barakuda1 ()

VelkBla ::

https://slo-tech.com/forum/t762164/99


Torej, če nekoga citiram in podam svojo izkušnjo s katero se držim tematiko, pade izbris, medtem ko se pa dva osebka prepirata kdo ima prav in kdo ne, in kdo je idiot in kdo ne (bi še nekako razumel nek konstruktiven prepir ), zasmetita temo, je pa popolnoma sprejemljivo in zadostuje pogojem foruma? Čudno posluževanje sankcij.

Če je pa že tako, naj se pa ostali posti pobrišejo in dolepi pravilen odgovor oz. pravilnik, člen, zakon, ...itd.

P.S.: Sem ravnokar dopisoval del besedila preden sem videl odgovor, zato temu dodajam PS. Hvala za pojasnilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VelkBla ()

AndrejO ::

VelkBla je izjavil:

https://slo-tech.com/forum/t762164/99


Torej, če nekoga citiram in podam svojo izkušnjo s katero se držim tematiko, pade izbris, medtem ko se pa dva osebka prepirata kdo ima prav in kdo ne, in kdo je idiot in kdo ne (bi še nekako razumel nek konstruktiven prepir ), zasmetita temo, je pa popolnoma sprejemljivo in zadostuje pogojem foruma? Čudno posluževanje sankcij.

Tvojo objavo je "potegnilo" v izbris, ker je bila izbrisana tista, ki si jo citira. Tisto pa sem izbrisal, ker je zatavala predaleč ven iz teme.

In imaš prav, cel kup drugih je zatavalo ne samo daleč ven iz teme, temveč tudi globoko pod primeren nivo izražanja. To sem sedaj tudi uspel počistiti. Za svojo sokrivdo pri tem se opravičujem in obljubljam, da se bom držal stran od komentiranja v temi.
28.3 čl. Pravil: Argumentirano pritožbo mora uporabnik poslati v oddelek
Slo-Tech, tema Pritožbe. Pritožb poslanih po zasebnih sporočilih,
elektronski pošti ali odprte v obliki tem v drugih oddelkih se ne upošteva.

VelkBla ::

Ne vem, zakaj mi kaže, da sem popravil besedilo, mi ga pa ne objavi kot popravljeno. Kot že, hvala za pojasnilo.

AndrejO ::

VelkBla je izjavil:

Ne vem, zakaj mi kaže, da sem popravil besedilo, mi ga pa ne objavi kot popravljeno. Kot že, hvala za pojasnilo.

Pro tip: Shift+Ctrl+R za "hard" osvežitev strani, ki bo ignorirala vsebino shranjeno v predpomnilniku tvojega brkljanika. "Shift" je pri tem ključen dodatek k siceršnjem ukazu za osvežitev strani.
28.3 čl. Pravil: Argumentirano pritožbo mora uporabnik poslati v oddelek
Slo-Tech, tema Pritožbe. Pritožb poslanih po zasebnih sporočilih,
elektronski pošti ali odprte v obliki tem v drugih oddelkih se ne upošteva.

49106 ::

Zakaj ste temo po 10 tednih preimenovali v Pandemija COVID-19?

AndrejO ::

49106 je izjavil:

Zakaj ste temo po 10 tednih preimenovali v Pandemija COVID-19?

Vox populi

Explore search interest for kitajski virus, covid-19 by time, location and popularity on Google Trends
28.3 čl. Pravil: Argumentirano pritožbo mora uporabnik poslati v oddelek
Slo-Tech, tema Pritožbe. Pritožb poslanih po zasebnih sporočilih,
elektronski pošti ali odprte v obliki tem v drugih oddelkih se ne upošteva.

hamez66 ::

Zanima me, zakaj moderator AndrejO redno briše moje predloge v zvezi z vlado. Npr:

https://slo-tech.com/forum/t762247/p665...

ali

https://slo-tech.com/forum/t762247/p665...

V preteklosti sem že velikokrat opazil, da so mi moderatorji brisali komentarje, ki so nakazovali na nepoštenost političnega prostora v Sloveniji. Ker me je dolgo časa uporabnik jype za vsak komentar zmerjal z besedami "naci" in podobno, sem se debat izogibal, zdaj ko tega uporabnika ni več, sem pa zopet malo bolj aktiven. Zanima me, kaj je narobe z opozarjanjem na zganjanje histerije s strani nekaterih medijev in s prikazovanjem dejstev s pomočjo uporabe kredibilnih virov (npr. erar).

AndrejO ::

hamez66 je izjavil:

Zanima me, zakaj moderator AndrejO redno briše moje predloge v zvezi z vlado. Npr:

https://slo-tech.com/forum/t762247/p665...

ali

https://slo-tech.com/forum/t762247/p665...

V preteklosti sem že velikokrat opazil, da so mi moderatorji brisali komentarje, ki so nakazovali na nepoštenost političnega prostora v Sloveniji. Ker me je dolgo časa uporabnik jype za vsak komentar zmerjal z besedami "naci" in podobno, sem se debat izogibal, zdaj ko tega uporabnika ni več, sem pa zopet malo bolj aktiven. Zanima me, kaj je narobe z opozarjanjem na zganjanje histerije s strani nekaterih medijev in s prikazovanjem dejstev s pomočjo uporabe kredibilnih virov (npr. erar).

Prva je bila izbrisana, ker je začela zavijati ven iz teme.

Druga je bila izbrisana zaradi 28.3: pritožbe ne spadajo v temo, temveč spadajo sem.

Opravičila za to tvoje nabijanje tem, kako tvoje objave "redno brišem", verjetno tudi ne bom dočakal. Od tvojih zadnjih 100 objav izbrisal 2 (z besedo dve) in ti to spremeniš v "redno brisanje"? Ne vem kako te ni sram, da si upaš pritoževati in še pri pritožbi lagati.
28.3 čl. Pravil: Argumentirano pritožbo mora uporabnik poslati v oddelek
Slo-Tech, tema Pritožbe. Pritožb poslanih po zasebnih sporočilih,
elektronski pošti ali odprte v obliki tem v drugih oddelkih se ne upošteva.

oo7 ::

AndrejO zakaj si mi zbrisal vse v temi vlada-??? ? Prosim razlago za vsak zbrisan komentar. Hvala

AndrejO ::

oo7 je izjavil:

AndrejO zakaj si mi zbrisal vse v temi vlada-??? ? Prosim razlago za vsak zbrisan komentar. Hvala

Od zadnje sankcije v obratnem vrstnem redu:

#1: Začetek deraila teme o vladi 2020, kjer ni potrebno razglabljati o migrantski krizi.

#2: Vlada 2020: Nekje je bilo potrebno ustaviti govorjenje o vladi neke druge države.

#3: Vlada 2020: Lepotni natečaj med politike neke druge države.

#4: Del deraila teme o vladi 2020: Kramberger.

#5: Potegnjeno v izbris, ker je bila cela zgodba o obsedenosti malo mimo. Tudi brez tega enovrstičnice niso nek vsebinski presežek, še zlasti ne, kadar citirajo 50+ vrstic.

#6: Enovrstičnica brez vsebinskega presežka, debata o drugem uporabniku namesto debate o temi.

#7: Debata o drugem uporabniku namesto debate o temi.

#8: Pomotoma izbrisano, sem povrnil.

#9: Pritožbe spadajo v za to namenjeno temo, z njimi se ne smeti naokoli.

To je bilo tvojih zadnjih 50 objav. Dlje nazaj nisem gledal, če imaš v mislih še kakšno objavo, ki je bila žrtev ukrepa, je nisem zajel v zadnjih 50 in bi se želel glede ukrepa pritožiti, prosim da daš povezavo do nje.
28.3 čl. Pravil: Argumentirano pritožbo mora uporabnik poslati v oddelek
Slo-Tech, tema Pritožbe. Pritožb poslanih po zasebnih sporočilih,
elektronski pošti ali odprte v obliki tem v drugih oddelkih se ne upošteva.

Jeronimo ::

Lepo pozdravljeni.

V temi: https://slo-tech.com/novice/t762498

Je bil izbrisan moj komentar:
___________
Za mene je crito popolnoma neprimerno plačilno sredstvo za povprečnega človeka. Danes kupiš za vrednost avta, jutri si lahko kupiš koli. Človek potrebuje stabilno valuto in nekaj, kar določa trg in finančni kiti.
________________

Res je notri nekaj tipkarskih napak (ko sem videl napake čez par minut, seveda popraviti nisem več mogel zaradi brisanja), vendar ne vidim razloga, zakaj bi se brisalo. S tem sem izrazil podporo Rusiji, ki bo sprejela zakon o prepovedi kriptovalut, ki so za mene kot plačilno sredstvo nezanesljive.

Brisal je bigwhale.

Hvala lepa

LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

oo7 ::

AndrejO je izjavil:

oo7 je izjavil:

AndrejO zakaj si mi zbrisal vse v temi vlada-??? ? Prosim razlago za vsak zbrisan komentar. Hvala

Od zadnje sankcije v obratnem vrstnem redu:

#1: Začetek deraila teme o vladi 2020, kjer ni potrebno razglabljati o migrantski krizi.

#2: Vlada 2020: Nekje je bilo potrebno ustaviti govorjenje o vladi neke druge države.

#3: Vlada 2020: Lepotni natečaj med politike neke druge države.

#4: Del deraila teme o vladi 2020: Kramberger.

#5: Potegnjeno v izbris, ker je bila cela zgodba o obsedenosti malo mimo. Tudi brez tega enovrstičnice niso nek vsebinski presežek, še zlasti ne, kadar citirajo 50+ vrstic.

#6: Enovrstičnica brez vsebinskega presežka, debata o drugem uporabniku namesto debate o temi.

#7: Debata o drugem uporabniku namesto debate o temi.

#8: Pomotoma izbrisano, sem povrnil.

#9: Pritožbe spadajo v za to namenjeno temo, z njimi se ne smeti naokoli.

To je bilo tvojih zadnjih 50 objav. Dlje nazaj nisem gledal, če imaš v mislih še kakšno objavo, ki je bila žrtev ukrepa, je nisem zajel v zadnjih 50 in bi se želel glede ukrepa pritožiti, prosim da daš povezavo do nje.



1# Migrantska kriza se tiče tudi vlade. Zapisanega ni bilo nič žaljivega ampak OK razumem, da se ta tema hitro sprevrže v kaj drugega ampak vseeno ni bilo napisanega nič žaljivega in mislim, da je vseeno prehuda cenzura tukaj glede te teme. Zato ste vi tukaj, da brišete žaljive komentarje ni pa potrebno brisati vsega zato, ker vsebuje besedo migrant.
2# Tukaj se ne morem strinjat z izbrisom. Ker se ni šlo samo o tuji vladi ampak tudi o naši in jaz sem bil brisan drugi ne.
3# upravičen izbris
4# upravičen izbris
5# upravičen izbris
6# upravičen izbris
7# upravičen izbris
8# Hvala
9# Razumem in upravičen izbris

#10 Bil je še en izbris, ki je pa enak kot #1


To bo vse. Hvala

AndrejO ::

oo7 je izjavil:

AndrejO je izjavil:

oo7 je izjavil:

AndrejO zakaj si mi zbrisal vse v temi vlada-??? ? Prosim razlago za vsak zbrisan komentar. Hvala

Od zadnje sankcije v obratnem vrstnem redu:

#1: Začetek deraila teme o vladi 2020, kjer ni potrebno razglabljati o migrantski krizi.

#2: Vlada 2020: Nekje je bilo potrebno ustaviti govorjenje o vladi neke druge države.

#3: Vlada 2020: Lepotni natečaj med politike neke druge države.

#4: Del deraila teme o vladi 2020: Kramberger.

#5: Potegnjeno v izbris, ker je bila cela zgodba o obsedenosti malo mimo. Tudi brez tega enovrstičnice niso nek vsebinski presežek, še zlasti ne, kadar citirajo 50+ vrstic.

#6: Enovrstičnica brez vsebinskega presežka, debata o drugem uporabniku namesto debate o temi.

#7: Debata o drugem uporabniku namesto debate o temi.

#8: Pomotoma izbrisano, sem povrnil.

#9: Pritožbe spadajo v za to namenjeno temo, z njimi se ne smeti naokoli.

To je bilo tvojih zadnjih 50 objav. Dlje nazaj nisem gledal, če imaš v mislih še kakšno objavo, ki je bila žrtev ukrepa, je nisem zajel v zadnjih 50 in bi se želel glede ukrepa pritožiti, prosim da daš povezavo do nje.



1# Migrantska kriza se tiče tudi vlade. Zapisanega ni bilo nič žaljivega ampak OK razumem, da se ta tema hitro sprevrže v kaj drugega ampak vseeno ni bilo napisanega nič žaljivega in mislim, da je vseeno prehuda cenzura tukaj glede te teme. Zato ste vi tukaj, da brišete žaljive komentarje ni pa potrebno brisati vsega zato, ker vsebuje besedo migrant.

Res je, težava ni žaljiva vsebina ampak to, da imamo vsebine, ki si zaslužijo ločeno temo, ker je o njih možno napisati in povedati toliko, da pogosto zadušijo pogovore, ki se teme tičejo bolj neposredno. Za takšne vsebine je preferenca, da se jim da prostor v lastni, njim namenjeni temi.


oo7 je izjavil:

2# Tukaj se ne morem strinjat z izbrisom. Ker se ni šlo samo o tuji vladi ampak tudi o naši in jaz sem bil brisan drugi ne.

Med preletom nisem gledal celotnega konteksta. Vzel sem si čas in pogledal celoten kontekst v temi (t.j. kdo je kaj napisal) in se s teboj strinjam. Gledano v celotnem kontekstu je bil tvoj odgovor vsebinsko v okviru teme, naslednji (ki pa niso bili tvoji) pa res več ne.

Odbrisano.

oo7 je izjavil:

3# upravičen izbris
4# upravičen izbris
5# upravičen izbris
6# upravičen izbris
7# upravičen izbris
8# Hvala
9# Razumem in upravičen izbris

#10 Bil je še en izbris, ki je pa enak kot #1
28.3 čl. Pravil: Argumentirano pritožbo mora uporabnik poslati v oddelek
Slo-Tech, tema Pritožbe. Pritožb poslanih po zasebnih sporočilih,
elektronski pošti ali odprte v obliki tem v drugih oddelkih se ne upošteva.

PrihajaNodi ::

Evo bluefish link:

Omejevanje svobode in družbene posledice COVID-19

Pričakujem opravčilo. Vse bolj se mi dozdeva da so moderatorji politično pristranski. Sam pa se trudim, da kar najbolj podkrepim svoje izjave. Še več, če kdo želi nalepim tudi zgodovinska dejstva, seveda iz wikipedije. Da pa me modetatorji zmerjajo je pa nedopustno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Link na konkreten prispevek - tema ima 12 strani.

zmaugy ::

Zakaj ta politična propaganda ni izbrisana, moj odgovor na to pa je?

https://slo-tech.com/forum/t759444/p665...

ah ja, posti, ki prikazujejo vlado JJ v dobri luči, niso zaželjeni. Sem politično neopredeljen in mi takšno politično pristransko moderiranje gre na bruhanje.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

BigWhale ::

Jeronimo je izjavil:

vendar ne vidim razloga, zakaj bi se brisalo.


Zato, ker lahko zdaj v temo pride se 1500 drugih uporabnikov in pove enako. In kaj bomo imeli potem, 1500 in se vec +1 objav, ki ne sluzijo nicemer.

BigWhale ::

zmaugy je izjavil:

Zakaj ta politična propaganda ni izbrisana, moj odgovor na to pa je?

https://slo-tech.com/forum/t759444/p665...

ah ja, posti, ki prikazujejo vlado JJ v dobri luči, niso zaželjeni. Sem politično neopredeljen in mi takšno politično pristransko moderiranje gre na bruhanje.


Prosim, ce se enkrat preberes post. Post, ki si ga linkal, ni nobena politicna propaganda. Je zgolj seznam ukrepov, ki so bili narejeni 12.3. To je pa vse, tvoj odgovor na to je pa nek one-liner, ki je zacel debato o politiki, za katero smo ze veckrat rekli, da ne sodi v to temo.

zmaugy ::

BigWhale je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Zakaj ta politična propaganda ni izbrisana, moj odgovor na to pa je?

https://slo-tech.com/forum/t759444/p665...

ah ja, posti, ki prikazujejo vlado JJ v dobri luči, niso zaželjeni. Sem politično neopredeljen in mi takšno politično pristransko moderiranje gre na bruhanje.


Prosim, ce se enkrat preberes post. Post, ki si ga linkal, ni nobena politicna propaganda. Je zgolj seznam ukrepov, ki so bili narejeni 12.3. To je pa vse, tvoj odgovor na to je pa nek one-liner, ki je zacel debato o politiki, za katero smo ze veckrat rekli, da ne sodi v to temo.


Debata o politiki se je začela, ko je linkani post omenil vse ukrepe Šarčeve vlade (poimensko) na zadnji dan njenega mandata.
Vemo pa, da se je pritisk na zaspaneg Šarca začel že prej in prav gotovo veš, da je ena “zdravnica Urška” že en teden prej tvitala o tem, da naj se šole zaprejo. Kako bi Ti to lahko vedel? Ker si tukaj takrat brisal objave, ki so povzemale njene tvite s smešnim izgovorom o neki “zdravnici Urški”, katere mnenje ni pomembno.
Ne razumem kaj hočeš doseči, ampak objektivno si brcnil v temo s tistim brisanjem, ker smo potem ravno ta ukrep dobili zaradi koronavirusa. A si se odzval zato, ker ti gre JJ na živce? Če je to razlog, potem si spet zatajil, ker si zaradi nekih političnih preferenc cenzuriral relevantne informacije. In to nadaljuješ z zadnjim izbrisom (itak - več njih).
Ko bo tole končano, si preberi kaj vse si pobrisal in se vprašaj na koliko življenj si vplival.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

poweroff ::

Okey, razumem, da je zadeva na meji: Kako ste uničili projekt iskanja zdravila proti koronavirusu?

Ampak tukaj ni šlo za osebni napad, pač pa za izpostavitev konkretnega problema. Ki pa ima žal tudi konkretno osebo v ozadju. Zdi se mi podobno, kot tema o holokavstu, kjer se osebno izpostavlja odgovornost Hitlerja za to. Je to potem osebni napad na Hitlerja?

No, pa da ne bo tako ostra primerjava. Vzemimo temo, kjer se obravnava ponovno sojenje Milkotu Noviču. Tam je tudi on osebno omenjen. Je to osebni napad na njega? Ali pa tema o vladi, kjer se osebno napada predsednika vlade ali ministre?

Mavrik, razmisli, če ne bi teme ponovno odprl in zgolj brisal neutemeljene ad hominem napade. Pa prosim upoštevaj, da se je Invictus pojavil v tisti temi in še vedno zagovarjal svoja stališča, da gre za nateg ("cel kup projektov iz katerih ni bilo nikoli nič, samo pobrali so cel kup denarja"), ter izražal skepso da "Seveda, kar v enem tednu so sposobni napisati program, ki bo računal neke zadeve pri iskanju zdravila... Folk ni sposoben uporabnega homepage narediti v enem tednu, oni bodo pa našli novo zdravilo.", pri čemer bi kot (menda) strokovnjak iz področja IT moral vedeti, da taki projekti že obstajajo in da niso vsega tega sestavili čez noč.

P. S. Pri tem projektu NE sodelujem, poznam posredno samo nekoga, ki sodeluje, to je pa tudi vse.
sudo poweroff

fikus_ ::

Barakuda, zakaj je bilo v tej temi
Lokalna hrana v času korone (in drugih neželenih dogodkov)
brisano moje sporočilo, ki se glasi takole "Tikitoki, nisi vajen okusa nepredelanega mleka, preprosto to. Tako da se ne razburjat."

Samo odgovor in nič drugega, nisem pa pisal več vrstic, ker ni potrebe.

AndrejO ::

poweroff je izjavil:

Okey, razumem, da je zadeva na meji: Kako ste uničili projekt iskanja zdravila proti koronavirusu?


Zadeva je res na meji, samo ne na tisti, na kateri si ti misliš, da je.

"Zanima me, kako se ta človek počuti sedaj, ko je vsaj delno pripomogel k temu, da se je tak projekt zaustavil."

Otvoritveno objavo v temi si zaključil z nečim, kar je nekje med osebnim napadom, provokacijo usmerjeno v izključno eno osebo in rantom.

Zaradi takšnega izpada je bila rema na meji med tem, da bo izbrisana ali zaklenjena in samo temu, da si uspel napisati celo nekaj stvari o katerih se bi celo dalo diskutirati - brez osebnih napadov, seveda - se lahko zahvališ, da ni celotna odletela v kanto. Mavriku se lahko zahvališ, da se je odločil za zaklep.
28.3 čl. Pravil: Argumentirano pritožbo mora uporabnik poslati v oddelek
Slo-Tech, tema Pritožbe. Pritožb poslanih po zasebnih sporočilih,
elektronski pošti ali odprte v obliki tem v drugih oddelkih se ne upošteva.

showsover ::

Dajte prosim pobrisat (resno mislim) moje prispevke v Pandemija COVID-19, da ne bom kaksnega stampeda kriv slucajno. Zainteresirani forumasi so ze prebrali, ce pa niso, njihov problem.

Poldi112 ::

Barakuda1 dopušča fake news: https://slo-tech.com/forum/t759444/p665...
ter jezo na račun fiktivnih zapor zračnega prostora: https://slo-tech.com/forum/t759444/p665...

Ne dovoli pa mojega komentarja, ki argumentirano označi to grdo laž za fake news: https://slo-tech.com/forum/t759444/p665...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zmaugy ()

hamez66 ::

AndrejO je izjavil:


Opravičila za to tvoje nabijanje tem, kako tvoje objave "redno brišem", verjetno tudi ne bom dočakal. Od tvojih zadnjih 100 objav izbrisal 2 (z besedo dve) in ti to spremeniš v "redno brisanje"? Ne vem kako te ni sram, da si upaš pritoževati in še pri pritožbi lagati.


Hvala za razlago.

V tisti temi, v kateri sta navedena 2 komentarja, si mi izbrisal 3 komentarje. Z besedo tri.

Marca si mi izbrisal 17 komentarjev. To je pripomoglo k temu, da s svojim originalnim računom ne morem pisati v temo Covid 19. Zato sem (verjetno proti pravilom) ustvaril nov račun, na katerem si mi izbrisal 3 komentarje, torej skupno 20.

Lahko pa potrdim, da je bila uporaba besede "redno" verjetno pretiravanje. Veliko komentarjev sem imel izbrisanih tudi iz strani drugih moderatorjev, in je bila zato uporaba zveze "AndrejO mi redno briše", napačna, in bi se lahko izrazil bolj natančno. Ni me pa sram, ker (po mojem mnenju) nisem lagal. Narobe sem se izražal, morda šlampasto, nisem pa "lagal" v taki konotaciji, kot jo je razbrati iz tvojega teksta - sploh pa ne, da bi me moralo biti kaj sram.

Upam, da sprejmeš mojo razlago, ni pa razlaga opravičilo. Delno si imel prav, čeprav dvomim, da si vedel, zakaj se ne bom hotel opravičiti. Upam, da moj odgovor ostane javen, če pa je namen brisanje tega odgovora, bi bilo pa lepo, če se izbriše tudi moja pritožba in odgovor na pritožbo. Iz moje strani je zadeva rešena. Upam, da bom v prihodnje napisal manj komentarjev, katere bo treba brisati.

AndrejO ::

Poldi112 je izjavil:

Barakuda1 dopušča fake news: https://slo-tech.com/forum/t759444/p665...
ter jezo na račun fiktivnih zapor zračnega prostora: https://slo-tech.com/forum/t759444/p665...

Ne dovoli pa mojega komentarja, ki argumentirano označi to grdo laž za fake news: https://slo-tech.com/forum/t759444/p665...

Malo sem pogledal tvoje navedbo tem, da si nekaj argumentiral. Žal ne, razen, če si pomešal argumentacijo s pritožbami nad moderatorjem, ki ne moderira po tvojih ukazih, ki niso niti utemeljene (moderator ni dolžan slediti tvojim željam po temu katere ukrepe se naj izvaja) niti niso bile v pravi temi (28.3 tč. Pravil je jasna kje se podaja pritožbe nad ukrepi). Če se ti neka vsebina zdi sporna, pa imaš vedno na voljo tudi temo Opozori moderatorja.

Tvoja pritožba nad sankcijo izbrisa je zato zavrnjena kot neupravičena. Izbrisana objava ni bila na temo, ni prispevala k argumentirani debati (zaželjeno je, da so argumenti podkrepljeni z viri) in se ni nahajala v za vsebino ustrezni temi.

Če meniš, da je nekaj "grda laž in fake news", pa ti verjetno ne bo težava najti vsaj en vir, s katerim boš to lahko pokazal nesporedno. Namig: novica je imela res nek izvor, ki ni preveč skrit in neka država, ki jo je nekdo resnično obtoževal takšnega blokiranja je že podala uradno izjavo. Kar so vse stvari s katerimi se lahko dejansko argumentira brez žaljivk, brez napadanja moderatorjev in predvsem brez neprimernih zahtev po sankcijah.

hamez66 je izjavil:

AndrejO je izjavil:


Opravičila za to tvoje nabijanje tem, kako tvoje objave "redno brišem", verjetno tudi ne bom dočakal. Od tvojih zadnjih 100 objav izbrisal 2 (z besedo dve) in ti to spremeniš v "redno brisanje"? Ne vem kako te ni sram, da si upaš pritoževati in še pri pritožbi lagati.


Hvala za razlago.

V tisti temi, v kateri sta navedena 2 komentarja, si mi izbrisal 3 komentarje. Z besedo tri.

Marca si mi izbrisal 17 komentarjev. To je pripomoglo k temu, da s svojim originalnim računom ne morem pisati v temo Covid 19. Zato sem (verjetno proti pravilom) ustvaril nov račun, na katerem si mi izbrisal 3 komentarje, torej skupno 20.

Lahko pa potrdim, da je bila uporaba besede "redno" verjetno pretiravanje. Veliko komentarjev sem imel izbrisanih tudi iz strani drugih moderatorjev, in je bila zato uporaba zveze "AndrejO mi redno briše", napačna, in bi se lahko izrazil bolj natančno. Ni me pa sram, ker (po mojem mnenju) nisem lagal. Narobe sem se izražal, morda šlampasto, nisem pa "lagal" v taki konotaciji, kot jo je razbrati iz tvojega teksta - sploh pa ne, da bi me moralo biti kaj sram.

Upam, da sprejmeš mojo razlago, ni pa razlaga opravičilo. Delno si imel prav, čeprav dvomim, da si vedel, zakaj se ne bom hotel opravičiti. Upam, da moj odgovor ostane javen, če pa je namen brisanje tega odgovora, bi bilo pa lepo, če se izbriše tudi moja pritožba in odgovor na pritožbo. Iz moje strani je zadeva rešena. Upam, da bom v prihodnje napisal manj komentarjev, katere bo treba brisati.


7. člen Pravil: "Prepovedano je sodelovanje znotraj iste teme pod več različnimi vzdevki."

S svojim obnašanjem si očitno dosegel, da ti je bilo v temi onemogočeno objavljanje.

Nadalje, nad ukrepom se nisi pritožil, čeprav si imel do pritožbe pravico.

Nadalje, ustvaril si novo uporabniško ime s katerim si še nadaljeval prvi kršitev in dodal še kršitev 7. čl. Pravil.
28.3 čl. Pravil: Argumentirano pritožbo mora uporabnik poslati v oddelek
Slo-Tech, tema Pritožbe. Pritožb poslanih po zasebnih sporočilih,
elektronski pošti ali odprte v obliki tem v drugih oddelkih se ne upošteva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AndrejO ()

hamez66 ::

Hvala za razlago. Se mi je zdelo, da je proti pravilom foruma, kar sem tudi napisal. Zaradi tega se življenje ni spremenilo na slabše. Saj tisti drugi nick sem uporabljal izključno v temi, v kateri sem bil blokiran iz razlogov, ki morda niso taki, kot si jih tu navedel, ampak to niti ni važno. Mirno lahko brišete vse moje komentarje na obeh računih oz mi blokirate računa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Mavrik ::

AndrejO je izjavil:

poweroff je izjavil:

Okey, razumem, da je zadeva na meji: Kako ste uničili projekt iskanja zdravila proti koronavirusu?


Zadeva je res na meji, samo ne na tisti, na kateri si ti misliš, da je.

"Zanima me, kako se ta človek počuti sedaj, ko je vsaj delno pripomogel k temu, da se je tak projekt zaustavil."

Otvoritveno objavo v temi si zaključil z nečim, kar je nekje med osebnim napadom, provokacijo usmerjeno v izključno eno osebo in rantom.

Zaradi takšnega izpada je bila rema na meji med tem, da bo izbrisana ali zaklenjena in samo temu, da si uspel napisati celo nekaj stvari o katerih se bi celo dalo diskutirati - brez osebnih napadov, seveda - se lahko zahvališ, da ni celotna odletela v kanto. Mavriku se lahko zahvališ, da se je odločil za zaklep.


Pa še dodatek Andrejevi razlagi - tema se je praktično takoj sprevrgla v osebne napade in žaljenje Invictusa (teh sporočil ne vidiš, ker so izbrisana). Naj te spomnim, da žaljenja ne maramo - v naših pravilih ima drugo mesto, takoj za rasizmom in ostalim ogabnim sovražtvom.

Nekako ne vidim smisla na forumu pustiti teme, ki ima v vsebini izključno napadanje drugega uporabnika foruma.
The truth is rarely pure and never simple.

MrStein ::

(pišem tu, ker se tiče pravil)

A ste spremenili politiko "ne spreminjamo sporočil" ?

Primer: https://slo-tech.com/forum/t762383/p665...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

FormerUser ::

Prosim, če lahko povrnete izbrisano temo [izbrisana tema], menim da z njo ne kršim nobenih pravil foruma. Hvala.

hamez66 ::

Lep pozdrav

Ali mi lahko prosim omogočite pisanje v temo Covid 19? Sem mnenja, da mi je avtomatika onemogočila pisanje tja, ker sem se prevečkrat znašel v navzkrižnem ognju med komentatorjema Lakotnik29 in Samael, katera so moderatorji brisali, skupaj z izbrisi so pa šli tudi moji komentarji, ker sem prej navedena gospoda citiral.

V temi sem takrat napisal:
- da se virus najverjetneje širi aerosolno ( potrdilo tudi s strani slovenske strokovnjakinje https://twitter.com/InfoTVSLO/status/12... )
- da so maske kul in da pomagajo
- da prejšna vlada stvari ni imela vsega pod kontrolo in da se bo to videlo "čez 14" dni

Če me boste odklenili, bom lahko še naprej delil ideje: razkuževanje z ozonom, uv svetlobo, dezinfikacijo čevljev (virus lahko poberemo na tleh, otroci ga od tal prinesejo na mizo, potem pride virus na naše roke in iz naših rok v nos) ter zdravljenje bolnikov na tak način, da ni preveč bolnikov na istem kupu, ker je to nevarno za zdravnike in ostalo medicinsko osebje. Pogovarja se o možnosti zdravljenja na domu in pa o tem, da daljša izpostavljenost virusu slabo vpliva na okužene in osebje. Kot sem omenil že v drugih temah - vsaka ovira virusu predstavlja nižji procent možnosti okužbe. Več ovir je, težje je fasati virus. Ko oseba faše virus, je pa za domače že lahko prepozno.

Če pa so razlogi za izbris mojih komentarjev v tem, da niso bili na nivoju, da so bili nesramni, preveč politični ali kako drugače off topic in da me je nekdo vrgel iz teme zaradi takih kršitev, mi pa prosim povejte. Verjamem, da je bila blokada računa v tej temi posledica algoritma in nesrečnih okoliščin, ne pa dejanskih kršitev, a dopuščam možnost, da se motim.

Jeronimo ::

BigWhale je izjavil:

Jeronimo je izjavil:

vendar ne vidim razloga, zakaj bi se brisalo.


Zato, ker lahko zdaj v temo pride se 1500 drugih uporabnikov in pove enako. In kaj bomo imeli potem, 1500 in se vec +1 objav, ki ne sluzijo nicemer.


To je tvoj argument? Ker bi lahko še kdo povedal podobno kot jaz, si izbrisal post? In da moja izjava ne služi ničemer? Torej samo izjave, katere so pravoverne, lahko obstanejo? Tvoja kredibilnost je padla na nič.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Mavrik ::

MrStein je izjavil:

(pišem tu, ker se tiče pravil)

A ste spremenili politiko "ne spreminjamo sporočil" ?

Primer: https://slo-tech.com/forum/t762383/p665...


Večinoma se tega posložujemo samo v skrajni sili, ko je ostala vsebina sporočila konstruktivna in pomembna za debato (v tem primeru se je to odločil Barakuda). V tem primeru poskušamo jasno napisati, da nekaj manjka. Je pa to nekaj kar se zgodi parkrat na leto in se tega načeloma izogibamo.

Jeronimo je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Jeronimo je izjavil:

vendar ne vidim razloga, zakaj bi se brisalo.


Zato, ker lahko zdaj v temo pride se 1500 drugih uporabnikov in pove enako. In kaj bomo imeli potem, 1500 in se vec +1 objav, ki ne sluzijo nicemer.


To je tvoj argument? Ker bi lahko še kdo povedal podobno kot jaz, si izbrisal post? In da moja izjava ne služi ničemer? Torej samo izjave, katere so pravoverne, lahko obstanejo? Tvoja kredibilnost je padla na nič.


+1 (in vsebinsko ekvivalentna sporočila) smo vedno brisali, ker krši 2.2 člen pravil. Cela stran kimavcev v končni fazi nima neke vrednosti.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

zmaugy ::

Absolutno ima zvezo s temo. Se pa dotika za nekatere malce boleče točke, ane:

https://slo-tech.com/forum/t759444/p666...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

BigWhale ::

zmaugy je izjavil:

Absolutno ima zvezo s temo. Se pa dotika za nekatere malce boleče točke, ane:

https://slo-tech.com/forum/t759444/p666...


Ne, pripisovanje neke krivde in kazanje s prstom na razno razne posameznike v enovrsticni objavah nima nobene veze s temo. To lahko pocnes v gostilni.
««
53 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3644485212 (3845) Ishiwatta

Pravila

Oddelek: Slo-Tech
92147 (1713) BigWhale

Več podobnih tem