» »

Praktični nasveti kako preživeti koronakrizo

Praktični nasveti kako preživeti koronakrizo

Temo vidijo: vsi
1 2
3
»

Mr.B ::

Naslednje leto se bo zagotovo cepilo vec ljudi proti gripi...
Medical authorities in China have said a drug used in Japan to treat new strains of influenza appeared to be effective in coronavirus patients, Japanese media said on Wednesday.

Zhang Xinmin, an official at China's science and technology ministry, said favipiravir, developed by a subsidiary of Fujifilm, had produced encouraging outcomes in clinical trials in Wuhan and Shenzhen involving 340 patients.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Utk ::

Kakšno vezo ima to s cepljenjem proti gripi? Jaz bi reku ravno obratno, dokler si bolan z gripo, boš menda težko zbolel zarad kakega drugega virusa, torej je rešitev za drugo leto na dlani...

St235 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

St235 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Mare2 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Kak vir za to izjavo?

Zavarovanje namreč ne velja niti dneva več, kot je zapisano na pogodbi.

Poglej v splošne pogoje pod Respiro rok.


Respiro rok ti nič ne pomaga če nisi opravil tehničnega pregleda (na večini zavarovalnic, ena je, kjer to ni pogoj). Ker nimaš tehničnega, je tvoj avto tehnično neizpraven in zavarovalnica ni dolžna izplačat škode (tako imajo oni v svojih pogodbah zapisano).


Nehaj se smesit in prodajat neumnosti.

Zgolj adminiatrativne krsitve nikakor avtomaticno ne iznicijo zavarovanja. Da o temu, da v konkretnem primeru tehnicni pregled seveda velja.


Ali zavarovalnica izplača škodo, če ni bil opravljen tehnični pregled?
https://www.zurnal24.si/slovenija/ali-z...

Večje zavarovalnice si pridržujejo pravico da ne, manjše pa se s tem ne ubadajo.


"Če ni opravljen tehnični pregled, se šteje, da vozilo ni brezhibno, obratno, če je opravljen tehnični pregled, se šteje, da vozilo je tehnično brezhibno. Lahko pa se dokaže nasprotno,"

"Opravljen tehnični pregled ni podlaga za (ne)izplačilo zavarovalnine. Pogoj za izplačilo je plačilo celotne zavarovalne premije za novo zavarovalno obdobje in to da morebitna tehnična pomanjkljivost vozila ni v vzročni povezavi s škodnim dogodkom,"

"Če zavarovanec nima opravljenega tehničnega pregleda, to še ni razlog za odklonitev oziroma za regres. Če pa je do škode prišlo dejansko zato, ker vozilo ni bilo tehnično brezhibno, pa škodo znotraj respiro roka oškodovancem sicer izplačamo, vendar nato do zavarovanca uveljavljamo regres v skladu z veljavno zakonodajo.

A bo zdaj lažje? Ker očitrno niti linkov, ki jih daješ nisi sposoben prebrat, kaj šele razumet.

To, da vozilo nima opravljenega tehničnega pregleda je administrativna napaka zaradi katere zavarovalnica niti pod razno ni avtomatično upravičena do regresnega zahtevka ampak mora bit dokazano vzročno posledična povezava med škodo in tehnično pomanjkljivostjo vozila.

O idiozitmu, da zavarovalnica sploh ne bi izplačala škode iz obveznega zavarovanja zaradi tehničnega pregleda pa je sploh škoda besed.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

St235 ::

AndrejO je izjavil:

St235 je izjavil:


Zgolj adminiatrativne krsitve nikakor avtomaticno ne iznicijo zavarovanja. Da o temu, da v konkretnem primeru tehnicni pregled seveda velja.

Večina zavarovalnic vsebuje določilo, da zavarovanec izgubi zavarovalne pravice, če je vozilo ni bilo tehnično brezhibno pri čemer, se šteje, da vozilo ni bilo tehnično brezhibno, če ni imelo veljavnega tehničnega pregleda. AFAIK ZOZP ne vsebuje določil, ki bi pogodbenim strankam omejil svobodo določanja v katerih ena pogodbena stranka izgubi siceršnje pravice, ki ji pripadajo po pogodbi.

Seveda pa v trenutni situaciji veljavnost tehničnega pregleda je podaljšana, kar pomeni, da je, vsaj kar se tiče tega pogostega zavarovalnega določila, stvar urejena.


Poglej si Zakon o obveznih zavarovanjih v prometu. 6 in 7 člen, ker se krepko motiš. ne samo da administratvna odsotnost tehničnega pregleda ne more bit razlog sama po sebi, niti takrat ko avto dejansko ni tehnično brezhiben ni avtomatizma. Mora obstaja vzročno posledična povezava.

Ne znaš nehat? Psihopat.


Saj bi ti rekel, da si preberi zakon, pa vem da ga nisi sposoben prebrat, kaj šele razumet, če ti že članki v žurnalu revežu delajo težave.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: AndrejO ()

AndrejO ::

Tole s tehničnimi je tudi po moji krivdi zatavalo daleč stran od teme, žal skupaj s padcom kulture izražanja. Gremo sedaj nazaj na temo ...
28.3 čl. Pravil: Argumentirano pritožbo mora uporabnik poslati v oddelek
Slo-Tech, tema Pritožbe. Pritožb poslanih po zasebnih sporočilih,
elektronski pošti ali odprte v obliki tem v drugih oddelkih se ne upošteva.

FormerUser ::

Preden se odpravite v lekarno, preverite njihov delovni čas, ker bodo delali po skrajšanem urniku, vsak po svoje:

Lekarne po Sloveniji bodo v dogovoru z ministrstvom za zdravje skrajšale odpiralne čase. Lekarniška zbornica Slovenije zato prebivalce naproša, da pred obiskom lekarne preverijo odpiralni čas svoje poslovalnice. Lekarne namreč ne bodo enako organizirane, vsaka bo imela drugačen delovnik, je pojasnil predsednik zbornice Miran Golub.

</head> ::

Kakšen je režim s trgovinami? Kak podatek, kdaj ni največje gužve?
Vem, da zjutraj je velika gneča...

Phantomeye ::

Še ena zadeva glede lekarn, če imate recept za kaka zdravila, dobite zdravil ravno tolko kot jih porabiš v enem mesecu - potem rabiš NOV recept.

Npr. zdravnik ti predpiše tri škatlice - dobiš samo eno.


Problem je, če imaš kakega staromodnega zdravnika (privat), ki še vedno fura papiranete napotnice.

[Michael] ::

Dober članek na to temo...

»Naša sposobnost sobivanja je na preizkušnji, v smislu, koliko smo se zmožni prilagoditi drug drugemu. To je dodatna stresna obremenitev. Od nas je odvisno, kako se bomo krize lotili širše v družbi in znotraj posameznih družin. Pravzaprav gre za podobne psihološke procese. Način spopadanja s stresom je odvisen predvsem od stopnje naše osebnostne zrelosti. Med manj zrelimi načini lajšanja notranje napetosti, ki je povsem nekonstruktiven, je kriviti druge, lahko družinske člane, Italijane, Kitajce, tiste, ki so bili na smučanju, ali kogarkoli. Med bolj zrelimi načini so iskanje skupnih rešitev in pomoč drugim. Ko naredimo nekaj za skupno dobro, pomirjamo tudi svojo tesnobo. Sami odločamo, ali bomo zbrali svoje kapacitete za reševanje problemov in stopili skupaj, se drug drugemu prilagodili ali bomo začeli iskati krivce, obtoževati, netiti konflikte.«


Zrel odziv je iskanje rešitev in pomoč drugim

VelkBla ::

</head> je izjavil:

Kakšen je režim s trgovinami? Kak podatek, kdaj ni največje gužve?
Vem, da zjutraj je velika gneča...


Mercator Supernova je danes imel manj gužve kot Špar Vič. Čas? Hmm..., od 11.00 do 13.00 ure, bi moral vprašati. Za Leclerc ne vem.

Phantomeye je izjavil:

Še ena zadeva glede lekarn, če imate recept za kaka zdravila, dobite zdravil ravno tolko kot jih porabiš v enem mesecu - potem rabiš NOV recept.

Npr. zdravnik ti predpiše tri škatlice - dobiš samo eno.



Tukaj nekaj ne zastopim glede novega recepta. Če mi zdravnik predpiše 3 škatlice, možen dvig je samo ena škatla na mesec in ko to porabiš, po treh dvigih moraš ponovno dobiti nov recept od svojega zdravnika?
Meni je bilo rečeno, da imaš lahko letni recept, ampak izdaja posameznega zdravila je ena škatla na mesec (razen kakšen aspirin) in ni možno 3 škatle naenkrat.

mirzad ::

Phantomeye je izjavil:

Še ena zadeva glede lekarn, če imate recept za kaka zdravila, dobite zdravil ravno tolko kot jih porabiš v enem mesecu - potem rabiš NOV recept.

Npr. zdravnik ti predpiše tri škatlice - dobiš samo eno.


Problem je, če imaš kakega staromodnega zdravnika (privat), ki še vedno fura papiranete napotnice.

kaj če imaš eno škatlo za dva meseca, a ti bojo ven vzeli tablete

Phantomeye ::

mirzad je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Še ena zadeva glede lekarn, če imate recept za kaka zdravila, dobite zdravil ravno tolko kot jih porabiš v enem mesecu - potem rabiš NOV recept.

Npr. zdravnik ti predpiše tri škatlice - dobiš samo eno.


Problem je, če imaš kakega staromodnega zdravnika (privat), ki še vedno fura papiranete napotnice.

kaj če imaš eno škatlo za dva meseca, a ti bojo ven vzeli tablete


Ne vem, model.

Jaz sem dobil recept za 3 škatle, na receptu piše tablet na dan. V škatli je 30 tablet. Eno škatlo imam za 1 mesec. Dali so mi samo eno. Zdaj pa rabim pridobit NOV recept.

VelkBla je izjavil:

</head> je izjavil:

Kakšen je režim s trgovinami? Kak podatek, kdaj ni največje gužve?
Vem, da zjutraj je velika gneča...


Mercator Supernova je danes imel manj gužve kot Špar Vič. Čas? Hmm..., od 11.00 do 13.00 ure, bi moral vprašati. Za Leclerc ne vem.

Phantomeye je izjavil:

Še ena zadeva glede lekarn, če imate recept za kaka zdravila, dobite zdravil ravno tolko kot jih porabiš v enem mesecu - potem rabiš NOV recept.

Npr. zdravnik ti predpiše tri škatlice - dobiš samo eno.



Tukaj nekaj ne zastopim glede novega recepta. Če mi zdravnik predpiše 3 škatlice, možen dvig je samo ena škatla na mesec in ko to porabiš, po treh dvigih moraš ponovno dobiti nov recept od svojega zdravnika?
Meni je bilo rečeno, da imaš lahko letni recept, ampak izdaja posameznega zdravila je ena škatla na mesec (razen kakšen aspirin) in ni možno 3 škatle naenkrat.



V času te "krize" lahko dobiš samo toliko tablet kot jih potrebuješ za en mesec. Ne glede na to, kaj piše na receptu. Govorim o ENKRATNEM receptu, ne o "letnem".

Evo, povezava: https://www.blog.uporabnastran.si/2020/...

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

Kako pravilno očistiti telefon:


mirzad ::

Phantomeye je izjavil:

mirzad je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Še ena zadeva glede lekarn, če imate recept za kaka zdravila, dobite zdravil ravno tolko kot jih porabiš v enem mesecu - potem rabiš NOV recept.

Npr. zdravnik ti predpiše tri škatlice - dobiš samo eno.


Problem je, če imaš kakega staromodnega zdravnika (privat), ki še vedno fura papiranete napotnice.

kaj če imaš eno škatlo za dva meseca, a ti bojo ven vzeli tablete


Ne vem, model.

Jaz sem dobil recept za 3 škatle, na receptu piše tablet na dan. V škatli je 30 tablet. Eno škatlo imam za 1 mesec. Dali so mi samo eno. Zdaj pa rabim pridobit NOV recept.

VelkBla je izjavil:

</head> je izjavil:

Kakšen je režim s trgovinami? Kak podatek, kdaj ni največje gužve?
Vem, da zjutraj je velika gneča...


Mercator Supernova je danes imel manj gužve kot Špar Vič. Čas? Hmm..., od 11.00 do 13.00 ure, bi moral vprašati. Za Leclerc ne vem.

Phantomeye je izjavil:

Še ena zadeva glede lekarn, če imate recept za kaka zdravila, dobite zdravil ravno tolko kot jih porabiš v enem mesecu - potem rabiš NOV recept.

Npr. zdravnik ti predpiše tri škatlice - dobiš samo eno.



Tukaj nekaj ne zastopim glede novega recepta. Če mi zdravnik predpiše 3 škatlice, možen dvig je samo ena škatla na mesec in ko to porabiš, po treh dvigih moraš ponovno dobiti nov recept od svojega zdravnika?
Meni je bilo rečeno, da imaš lahko letni recept, ampak izdaja posameznega zdravila je ena škatla na mesec (razen kakšen aspirin) in ni možno 3 škatle naenkrat.



V času te "krize" lahko dobiš samo toliko tablet kot jih potrebuješ za en mesec. Ne glede na to, kaj piše na receptu. Govorim o ENKRATNEM receptu, ne o "letnem".

Evo, povezava: https://www.blog.uporabnastran.si/2020/...


a če imaš še papirnate recepte ti jih lohk zdravnik napiše 3 in z vsakim eno škatlo dobiš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mirzad ()

WizzardOfOZ ::

mirzad je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Še ena zadeva glede lekarn, če imate recept za kaka zdravila, dobite zdravil ravno tolko kot jih porabiš v enem mesecu - potem rabiš NOV recept.

Npr. zdravnik ti predpiše tri škatlice - dobiš samo eno.


Problem je, če imaš kakega staromodnega zdravnika (privat), ki še vedno fura papiranete napotnice.

kaj če imaš eno škatlo za dva meseca, a ti bojo ven vzeli tablete


Ko sem imel opracijo, je zdravnik predpisal 10 tablet (ena na dan) in je v lekarni imela samo škatlo z 20 tableti in jih je 10 vzela ven (2 ploščici po 10 tablet sta bili v paketu).

Phantomeye je izjavil:

Jaz sem dobil recept za 3 škatle, na receptu piše tablet na dan. V škatli je 30 tablet. Eno škatlo imam za 1 mesec. Dali so mi samo eno. Zdaj pa rabim pridobit NOV recept.


Ne rabiš. Na reeptu piše, da si dobil samo eno in naslednji mesec greš še po novo škatlo, ter ravno tako še en mesec kasneje. Elektronski recepti veljajo dlje časa.

FormerUser je izjavil:

Kako pravilno očistiti telefon:



Vzameš milo in telefon pod pipo opereš z milom in tekočo vodo. Tukaj je pa prednost mil-spec in ip69k telefonov.

Zgodovina sprememb…

mirzad ::

WizzardOfOZ je izjavil:

mirzad je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Še ena zadeva glede lekarn, če imate recept za kaka zdravila, dobite zdravil ravno tolko kot jih porabiš v enem mesecu - potem rabiš NOV recept.

Npr. zdravnik ti predpiše tri škatlice - dobiš samo eno.


Problem je, če imaš kakega staromodnega zdravnika (privat), ki še vedno fura papiranete napotnice.

kaj če imaš eno škatlo za dva meseca, a ti bojo ven vzeli tablete


Ko sem imel opracijo, je zdravnik predpisal 10 tablet (ena na dan) in je v lekarni imela samo škatlo z 20 tableti in jih je 10 vzela ven (2 ploščici po 10 tablet sta bili v paketu).


si mogu imet kake dobre tablete (dobre v tem primeru = dobr zadanejo), da ti niso pustili cele škatle, kaj je blo?

Phantomeye ::

WizzardOfOZ je izjavil:

mirzad je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Še ena zadeva glede lekarn, če imate recept za kaka zdravila, dobite zdravil ravno tolko kot jih porabiš v enem mesecu - potem rabiš NOV recept.

Npr. zdravnik ti predpiše tri škatlice - dobiš samo eno.


Problem je, če imaš kakega staromodnega zdravnika (privat), ki še vedno fura papiranete napotnice.

kaj če imaš eno škatlo za dva meseca, a ti bojo ven vzeli tablete


Ko sem imel opracijo, je zdravnik predpisal 10 tablet (ena na dan) in je v lekarni imela samo škatlo z 20 tableti in jih je 10 vzela ven (2 ploščici po 10 tablet sta bili v paketu).

Phantomeye je izjavil:

Jaz sem dobil recept za 3 škatle, na receptu piše tablet na dan. V škatli je 30 tablet. Eno škatlo imam za 1 mesec. Dali so mi samo eno. Zdaj pa rabim pridobit NOV recept.

Ne rabiš. Na reeptu piše, da si dobil samo eno in naslednji mesec greš še po novo škatlo, ter ravno tako še en mesec kasneje. Elektronski recepti veljajo dlje časa.



Poglej moj ČISTO prvi post :D. Moj zdravnik ima papirante recepte :D

Tudi, ko so dal v digitalno obliko, ni novih izdaj:

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

mirzad je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

mirzad je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Še ena zadeva glede lekarn, če imate recept za kaka zdravila, dobite zdravil ravno tolko kot jih porabiš v enem mesecu - potem rabiš NOV recept.

Npr. zdravnik ti predpiše tri škatlice - dobiš samo eno.


Problem je, če imaš kakega staromodnega zdravnika (privat), ki še vedno fura papiranete napotnice.

kaj če imaš eno škatlo za dva meseca, a ti bojo ven vzeli tablete


Ko sem imel opracijo, je zdravnik predpisal 10 tablet (ena na dan) in je v lekarni imela samo škatlo z 20 tableti in jih je 10 vzela ven (2 ploščici po 10 tablet sta bili v paketu).


si mogu imet kake dobre tablete (dobre v tem primeru = dobr zadanejo), da ti niso pustili cele škatle, kaj je blo?


Ne vem točno (je bilo 5 let nazaj to), vem samo to, da ko sem vzel en tablet, sem se lahko samo še ulegel in odspal kake 2 do 3 ure.

Phantomeye je izjavil:

Poglej moj ČISTO prvi post :D. Moj zdravnik ima papirante recepte :D
Tudi, ko so dal v digitalno obliko, ni novih izdaj:



Oprosti, nisem prebral prvega posta. Potem pa boš moral it k njemu po nov recept, ker starega ti je verjetno vzela delavka v lekarni.

Zgodovina sprememb…

Matejjjjj ::

A upa kdo napovedati skok števila rojstev cez 9 mesecev?

mirzad ::

Matejjjjj je izjavil:

A upa kdo napovedati skok števila rojstev cez 9 mesecev?

skoka ne bo ker so ljudje v samoizolaciji in ne v dvoizolaciji

Matejjjjj ::

Mr.B je izjavil:

Naslednje leto se bo zagotovo cepilo vec ljudi proti gripi...
Medical authorities in China have said a drug used in Japan to treat new strains of influenza appeared to be effective in coronavirus patients, Japanese media said on Wednesday.

Zhang Xinmin, an official at China's science and technology ministry, said favipiravir, developed by a subsidiary of Fujifilm, had produced encouraging outcomes in clinical trials in Wuhan and Shenzhen involving 340 patients.


Count me in, jaz sem za cepljenje proti gripi kandidat. Po videnem se je obrestovalo marsikomu letos.

mirzad je izjavil:

Matejjjjj je izjavil:

A upa kdo napovedati skok števila rojstev cez 9 mesecev?

skoka ne bo ker so ljudje v samoizolaciji in ne v dvoizolaciji


Vseeno je veliko parov skupaj. Na malo prostora, z veliko časa zase ;) Dvoizolacija? Dva tudi ni več številka, izključno rezervirana za seks ;) Popularna je tudi množina, ne samo dvojina... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matejjjjj ()

mirzad ::

Minimalno število ljudi za naredit dojenčka je 2, vsakega spola (helikopter ni spol) po en. Kar je več pa...zakaj pa ne!

FormerUser ::

Nič ni narobe, če ponovimo osnove pravilnega ravnanja z živili, pridejo še posebej prav v tej krizi:



Koliko časa preživi koronavirus na različnih površinah?


mirzad ::

koliko ljudi se je že okužilo preko kljuke, ki jo je 2 dni pa pol prijel okuženi, ki ni kazal veliko simptomov

FormerUser ::

Danes sem ob pospravljanju garaže našla en mali zaklad, škatlo s 50 kosi kirurških mask, manjkata le ena ali dve. Je pa vlada danes objavila zelo koristen letak o njihovi pravilni uporabi:


Vazelin ::

Opa, HIpatija nov mahoni:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

FormerUser ::

Jaz jih ne prodajam, se boš moral sam znajti.

Še en praktičen video o tem kako se čim bolj varno odpraviti v trgovino in kako postopati z živili, ko jih prineseš domov.

https://4d.rtvslo.si/arhiv/porocila/174...

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Ja, najbolje da se zavijemo v vato.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Pika na i ::

Česa pri ostani doma, se ne razume?
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: hamez66 ()

FormerUser ::

Še nekaj nasvetov o tem kako v tem času ravnati z avtom https://avto.finance.si/8959756/10-nasv...

Zgodovina sprememb…

Pika na i ::

A nasveti, kako ne pisat neumnosti tudi obstajajo?
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: hamez66 ()

FormerUser ::

Upam, da ne, z ležanjem na kavču in pisanjem neumnosti se v tem trenutku rešuje svet.

Pika na i ::

Se pravi, naslednji rizični primeri se že gojijo.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: hamez66 ()

hamez66 ::

Česa pri ostani doma, se ne razume?

Nekdo mora iti v trgovino, pa nekdo mora proizvajat in dostavljat hrano, nekdo mora skrbeti za to, da dela internet, pa da priteče voda iz pipe in tako naprej. Nekateri smo doma, vsi pa ne morejo bit.

Miki N ::

Tole s temi "razkuževalnimi" nasveti res že presega meje koristnosti in stopa v teritorij načrtnega strašenja. Sploh tale "vojni" ABC postopek z avtom je kretenizem. Če vas je tako strah se dotikati vsega nabavite pakelc lateks rokavic ali se furajte v haz-mat obleki - pa fantje ne pozabiti kondoma na kurca, virus je neverjetno iznajdliv, gre povsod.

V bistvu ima Pika prav - roke si umivajte pa mir dajte!

Adijo pamet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

xmetallic ::

FormerUser je izjavil:

Še nekaj nasvetov o tem kako v tem času ravnati z avtom https://avto.finance.si/8959756/10-nasv...

Če slediš navodilom stroke in ostaneš doma potem navodil kako ravnati z avtomobilom sploh ne potrebuješ. Pa vseh ostalih navodil prav tako ne.

hamez66 je izjavil:


Nekdo mora iti v trgovino, pa nekdo mora proizvajat in dostavljat hrano, nekdo mora skrbeti za to, da dela internet, pa da priteče voda iz pipe in tako naprej. Nekateri smo doma, vsi pa ne morejo bit.

V trgovino ni potrebno hoditi. Dostavne službe delajo s polno paro. Tisti, ki morajo na delo bodo ustrezna navodila dobili s strani delodajalcev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

Vazelin ::

Frontman nemške skupine je zaradi okužbe z novim virusom na intenzivni negi in, kot pišejo nemški mediji, je bil celo v življenjski nevarnosti. Za enkrat pevec ostaja na intenzivni negi, a naj več ne bi bil življenjsko ogrožen.

od Rammstein
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

xmetallic ::

Tudi PornHub ponuja rešitev za preživljanje časa v karanteni. Free premium membership so razširili na cel svet. :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FormerUser ()

Vazelin ::

Ah ko bi vsi poslušali mahoneja;)
https://slo-tech.com/forum/t761066/0
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

sbawe64 ::

xmetallic je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Še nekaj nasvetov o tem kako v tem času ravnati z avtom https://avto.finance.si/8959756/10-nasv...

Če slediš navodilom stroke in ostaneš doma potem navodil kako ravnati z avtomobilom sploh ne potrebuješ. Pa vseh ostalih navodil prav tako ne.

hamez66 je izjavil:


Nekdo mora iti v trgovino, pa nekdo mora proizvajat in dostavljat hrano, nekdo mora skrbeti za to, da dela internet, pa da priteče voda iz pipe in tako naprej. Nekateri smo doma, vsi pa ne morejo bit.

V trgovino ni potrebno hoditi. Dostavne službe delajo s polno paro. Tisti, ki morajo na delo bodo ustrezna navodila dobili s strani delodajalcev.

Nimajo živilski online shopi cca 14 dnevnega delaya ?
Ter da moraš ob 00:00 besno klikati, da gre naročilo skozi ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

LeQuack ::

sbawe64 je izjavil:

xmetallic je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Še nekaj nasvetov o tem kako v tem času ravnati z avtom https://avto.finance.si/8959756/10-nasv...

Če slediš navodilom stroke in ostaneš doma potem navodil kako ravnati z avtomobilom sploh ne potrebuješ. Pa vseh ostalih navodil prav tako ne.

hamez66 je izjavil:


Nekdo mora iti v trgovino, pa nekdo mora proizvajat in dostavljat hrano, nekdo mora skrbeti za to, da dela internet, pa da priteče voda iz pipe in tako naprej. Nekateri smo doma, vsi pa ne morejo bit.

V trgovino ni potrebno hoditi. Dostavne službe delajo s polno paro. Tisti, ki morajo na delo bodo ustrezna navodila dobili s strani delodajalcev.

Nimajo živilski online shopi cca 14 dnevnega delaya ?
Ter da moraš ob 00:00 besno klikati, da gre naročilo skozi ?


Tudi ni nujno da ti prinesejo vsega kar si naročil tisti dan iz izkušenj.
Quack !
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekaj ur prometno dovoljenje poteklo

Oddelek: Na cesti
214103 (2787) zobnik
»

Nakup rabljenega avtomobila iz Nemčije.

Oddelek: Na cesti
2918508 (15695) pr2501
»

Vožnja brez urejenega avto zavarovanja

Oddelek: Na cesti
2710912 (9985) St235
»

Zakaj rabi dimnikar koncesijo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13233630 (30854) šernk

Več podobnih tem