» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

xtatic ::

Zanima me kateri telefon: Sony xperia S, Nokia lumia 800, Samsung galaxy S2, Samsung galaxy note ali HTC ONE S.

GeForce ::

Odgovor na podlagi vprašanja - kateregakoli.
/

Povej nam namen uporabe, kakšne posebne želje,..? Izmed teh bi sam vzel HTCja, drugače pa priporočam da pogledaš še Galaxy Nexusa.

xtatic ::

Uporabljal bi za gledanje filmov, igranje igrc, brskanje po netu...

wnbpotato ::

Sam sem mel z HTC telefoni precej neprijetne izkusnje in ga sam definitivno ne bi vzel. Mogoce vzames galaxy note ce te ne moti velikost, ker ce ne gledas na velikost se mi zdi dober telefon.

Magic1 ::

Boš moral it v kak center in probat kakšna velikost te ne ovira.
S3 je že prevelik telefon, vsaj zame. Note je pa itak na pol tablica.
Magic

wnbpotato ::

Odvisno kako velke zepe mas na kavbojkah :D

GeForce ::

Potem pa Note ali SGS3 ali pa počakaš na Note2.

SLO_Matej ::

Lumia 800, če želiš telefon, ki se ne zatika in deluje hitro. Pa še odličen brskalnik Internet Explorer 9 Mobile s strojnim pospeševanjem ima. Tako da je kot nalašč za brskanje po spletu. Mogoče raje večjo Lumio 900?

RejZoR ::

SLO_Matej je izjavil:

Lumia 800, če želiš telefon, ki se ne zatika in deluje hitro. Pa še odličen brskalnik Internet Explorer 9 Mobile s strojnim pospeševanjem ima. Tako da je kot nalašč za brskanje po spletu. Mogoče raje večjo Lumio 900?


Ne vem iz kje folk vleče te neumnosti o zatikanju...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

SLO_Matej ::

RejZoR je izjavil:

SLO_Matej je izjavil:

Lumia 800, če želiš telefon, ki se ne zatika in deluje hitro. Pa še odličen brskalnik Internet Explorer 9 Mobile s strojnim pospeševanjem ima. Tako da je kot nalašč za brskanje po spletu. Mogoče raje večjo Lumio 900?


Ne vem iz kje folk vleče te neumnosti o zatikanju...

Sicer je tablica, pa vendar.

(glej pri 4:26)

V videoposnetku je prikaz povsem nove naprave (torej je ne morejo upočasnjevati kakšne tretje aplikacije ...), gre za Google Nexus napravo (se pravi čisti Android, ki ga ne morejo upočasnjevati neki uporabniški vmesniki po meri) in gre za najnovejši Android 4.1 Jelly Bean, ki naj bi bil še dodatno optimiziran in deloval še boljše. Pa tudi strojna oprema te tablice ni od muh (štirijedrna Nvidia Tegra 3). Tako da ne vem kakšni izgovori še ostanejo, da Android pa ja ne šteka in vedno deluje tekoče. Aja, pa če sedaj samo sem pa tja tak lag, bo mogoče, ko bo nameščenih več aplikacij in bo dlje časa v uporabi, še kaj hujšega.

RejZoR ::

Sam imam 4.0.3 na SGS2 pa dela svileno gladko...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Magic1 ::

Nekdo, ki ni imel Androida v rokah in mu je YouTube najzanesljivejši vir.
Magic

djordjevic ::

SLO_Matej: HTC One X - ICS in sense 4.1 - buttery smooth brez JB. Je pa res, da ga ni čez nokio in WP ... ;((
No grave is deep enough to keep us in chains.

mm46 ::

Po mesecu uporabe in s 100+ nameščenimi aplikacijami mi dela g nexus (4.1) ravno tako tekoče in brez zatikanja kot mi je prej lumia 800 s tem, da je skrolanje po menujih, v browserju itd hitrejše... Pa nexus ne začne težko dihat že pri igranju angry birds ali malo zahtevnejši spletni strani, twitterju, fb,..... >:D

RejZoR ::

Folk si ponavad nameče na screen cel kup slabo spisanih widgetov in pol jokajo da je telefon zanič in da šteka...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

SLO_Matej ::

Magic1 je izjavil:

Nekdo, ki ni imel Androida v rokah in mu je YouTube najzanesljivejši vir.

Brez skrbi, sem imel že več Androidov v rokah. Npr. Galaxy Tab 10.1, ki so imeli testnega na Mobitelu je začel štekat že če si samo galerijo odprl (notri je bilo pa nekaj fotografij, kar so ljudje, ki so ga malo preizkušali, fotografirali z njim). Pa tudi kar nekaj prijateljev ima Androide ... :) Sicer pa, kako pa naj ti pokažem, če ne z videoposnetkom? Boš rekel, da je ta posnetek z YouTuba zavajajoč?

mm46 je izjavil:

Po mesecu uporabe in s 100+ nameščenimi aplikacijami mi dela g nexus (4.1) ravno tako tekoče in brez zatikanja kot mi je prej lumia 800 s tem, da je skrolanje po menujih, v browserju itd hitrejše... Pa nexus ne začne težko dihat že pri igranju angry birds ali malo zahtevnejši spletni strani, twitterju, fb,..... >:D

To ti pa ne verjamem, da Lumia pri Angry Birdsih težko diha ali da skrolanje ni hitro. Glede Internet Explorerja, pa ne pozabi, da ima strojno pospeševanje grafike. ;)


RejZoR je izjavil:

Folk si ponavad nameče na screen cel kup slabo spisanih widgetov in pol jokajo da je telefon zanič in da šteka...

No, ampak v tem primeru v videoposnetku ni bilo tako, mar ne?

mm46 ::

Pri WP je scrollanje zelo gladko, a se počasneje premika (podobno velja za ios), pravtako so daljše animacije med prehodi. Od 4.0 dalje ima tudi android strojno pospeševanje, na posnetku pa je nexus na 2.3.x... če poženem test, ki je na posnetku imam na nexusu 60fps :). In ja, pri lumiji je bil pri angry birds prisotem micro stuttering že pri prvih levelih, pravtako scrolanje v twitter aplikaciji ni bilo povsem gladkon na nexusu dela oboje buttery smooth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mm46 ()

Pro_moted ::

LG 4X HD ... odličen telefon, z nižjo ceno od konkurence !
Še posebej bi izpostavil IPS ekran , ki je čudovit... sploh napram tem AMOLED-om, ki imajo preveč kontrasta, z nerealnimi barvami.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

RejZoR ::

Na SGS2 greš v Display Settings in v Screen mode daš na Movie Mode. Pa nimaš več nerealnih barv in zapretiravanega color saturation. Verjetno ni edini s to opcijo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

chrispy ::

jas imam xperia s in je vreden nakupa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Mobitela (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2529511449 (7759) Leko
»

Lumia 520 Mnenja,nasveti...

Oddelek: Mobilne tehnologije
479796 (7511) luxxx7
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32681686 (48106) Ciklamen
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499463 (8162) SLO_Matej
»

Lumia800 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
567522 (5819) Juice

Več podobnih tem