» »

Katero konzolo kupiti?

Katero konzolo kupiti?

1
2
3 4

Piston ::

Če nucaš samo za tista 2 špila, tukaj sploh ni debate... ps3 zmaga (zastonj online), če pa še za kej druzga potem pa na dolgi rok, se bolj splača xbox (glede na to da je dosti bolj hackable, kar pa tako ali tako že imaš)
Kawaaabangaaa

St235 ::

Tr0n je izjavil:

St235 je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Fantje, konzole zamirajo. A dying breed if you will. :)


HAHAHA, PCji so pa v porastu, kar je jasno razvidno iz števila prodanih iger za konzole / PC in seveda tudi iz števila ekskluziv, ki so na voljo samo za PC...

You were saying? :)

PC games sales up 230%, Console game sales down 28%


“Times could be changing again, however. According to industry analyst NPD Group, sales of video-game hardware software and even accessories fell for a sixth consecutive month in May, tumbling 28% from a year earlier to $517 million. And with the release of Blizzard’s Diablo III, May also saw the first time since July 2010 that the top-selling game overall was a PC-only title. That boosted PC video games sales up year-over-year to 230% or
$80 million
.”


Res je PC je že skor 1:1 z konzolami...

Pesimist je izjavil:

Drugace pa kak šure je da pride nova konzola konc 2013?


Prej obratno, precej verjetno je da 2013 ne bo nove generacije konzol. Ne MS ne Sony nista do sedaj še popolnoma nič uradno napovedala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

puginho ::

Pa ti podatki o prodaji so samo za USA. Logično pa je, da prodaja v tako dolgem ciklu kot ga imajo te konzole začne upadat. Zato pa letos skoraj ziher padec cene PS3 in s ceno pod 200 eur verjetno velik bum tak da od Sonya pričakujem novo konzolo v 2014 ali pa najbolj optimistično decembra 2013.

IL DIAVOLO ::

Mene pa zanima glede iger:

-gran turismo 5 (ps3)
-forza 4 (xbox)

Torej GT5 je za PS3, FORZA 4 pa za xbox.Torej tisti ki ste že sprobali, prosim če poveste,kaj je boljše.

St235 ::

zajebano vprašanje:) kot bi vprašal al je bolj Mitsubishi lancer evo ali subaru impreza vrx sti :)
Igral sem obe, več sem igral GT5, ker mam doma ps3.

Prednosti foze, ki sem jih zaznal:
- Boljši zvok
- boljši vpliv poškodb na vožnjo
- sicer manj avtomobilov ampak IMO bolj uravnotežen izbor (manj jajčk in japoncev) ter predvsem so vsi zmodelitani na nivoju premium avtov iz gt5.

Prednosti GT5
- stalni updati z eventi in novimi izivi
- preko 1000 avtomobilov (samo 200 premium), pri čemer imaš kup avtov, ki jih pelješ samo zato ker jih lahko, čeprav nimajo dejanske dirkaške vrednosti
- enormen in raznolik nabor modusov (b-spec, gokardi, nascar, relly, ...)
- boljši tuning z več možnostmi
- večji online comunity z več opcijami
- vreme

Tako, da moja ocena je da je GT5 večji špil, ki te dobesedno zaposli za par let. Torej za nekoga ki diha avtomobislke hlape in doživlja orgazme ko ima v garaži vse 82 poizvedenk honde civic med leti 1980 in 2000.

Forza je po drugi strani enako dober špil, ki pa nima širine gt5. Tako, da se mi zdi, da totalnim petrolheadom ne bo toliko sedla, za občasne voznike bi pa prej razmišljal o Shift, ker nudi bolj zaključeno celoto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

IL DIAVOLO ::

O hvala...slišal sem, da ima forza pridih top gear in da lahko pogledaš pod pokrov jeklenega konjička :D

Drugače sem pa bolj na strani gran turisma...več vsega.

Malo sem še prečekiral glede gran turisma, za mnoge razlog, da kupijo ps3, očitno vrhunski špil.
Mislim, da bom tudi jaz postal izmed teh :D

Zgodovina sprememb…

dolenc ::

Meni osebno je precej "neosebna" GT5, isto kot 4 :)

Način kariere je "karneki", moraš najprej izpit naredit, potem pa en kup enih glupih eventov. Ai-ju se ne ljubi dirkat s tabo, če imaš bolši avto zmagaš če imaš slabši, težje, v vsakem primeru oni vozijo svojo dirko :D. Skozi kariero nabiraš denar in šparaš za tiste "upgrejde" ali bolši avto, meni se je uspelo zaplezat in sem preveč vložil v eno kripo(Aston martin) s katero sem lahko zmagoval samo na ovalih, pa še tam jedva, tako da sem moral tist oval drgnit, da sem prišel do denarja. Sam občutek vožnje je... Bolj proti arkadi, pa ne bolj, arkada je, ni ravno NFS, dosti pa tud ne manjka. Grafika, eni pravijo da ti čeljust dol pade, meni je kvečem joistick, isto kot pri GT4, samo malo navite teksture.

Imaš pa res ogromno avtomobilo, sam kaj ti to pomaga ... Edino kar ima dobro je split screen pa da s kolegi nažigaš, ampak to imajo pa tudi vse ostale igre.

Forze še nisem igral, tako da čes tisto ne morem pluvat. Na pcju mi je recimo gtr2 všeč, pa rFactor(kaj je pa zdej "in" pa ne vem).

St235 ::

V bistvu imata oba "pridih" top geara. V forzi je to v obliki komentarja avtov in izzivov, v gt5 pa imaš ravno tako izzive na top gear stezi. Je pa ta element v forzi bolj poudarjen.

Mene je pri gt5 perpričal predvsem spekter različnih modusov, od uživaških gokardov do milimeterske natančnosti Vettlovih izivov. Nepozabno recimo mi je blo v AMG Driving academy ko isto progo voziš z različnimi marcedezi in ko ugotoviš kako subtilno se spremeni obnašanje avtomobilov in kako so določeni odseki zaradi avtomobila drastično drugačni.

dolenc je izjavil:

Meni osebno je precej "neosebna" GT5, isto kot 4 :)

Način kariere je "karneki", moraš najprej izpit naredit, potem pa en kup enih glupih eventov. Ai-ju se ne ljubi dirkat s tabo, če imaš bolši avto zmagaš če imaš slabši, težje, v vsakem primeru oni vozijo svojo dirko :D. Skozi kariero nabiraš denar in šparaš za tiste "upgrejde" ali bolši avto, meni se je uspelo zaplezat in sem preveč vložil v eno kripo(Aston martin) s katero sem lahko zmagoval samo na ovalih, pa še tam jedva, tako da sem moral tist oval drgnit, da sem prišel do denarja. Sam občutek vožnje je... Bolj proti arkadi, pa ne bolj, arkada je, ni ravno NFS, dosti pa tud ne manjka. Grafika, eni pravijo da ti čeljust dol pade, meni je kvečem joistick, isto kot pri GT4, samo malo navite teksture.

Imaš pa res ogromno avtomobilo, sam kaj ti to pomaga ... Edino kar ima dobro je split screen pa da s kolegi nažigaš, ampak to imajo pa tudi vse ostale igre.

Forze še nisem igral, tako da čes tisto ne morem pluvat. Na pcju mi je recimo gtr2 všeč, pa rFactor(kaj je pa zdej "in" pa ne vem).


jap Ai v obeh primerih ni ravno nek čudež, samo se vse to drastično spremeni ko prideš online. ar se simulacije arkade tiče sta oba špila tam tam. Kot pa sem že napisal, če iščeš zaključeno zgodbo z serijo dirk in dejansko lahko igro končaš potem poglej shift.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Pesimist ::

Verjetno bom sel po Xbox.
Fifo 13 bom mel DVD izvedbo, Fight Night pa digital. Tak da sta obedve installani na disku, za fifo pac mora bitt DVD v pogonu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

nevermind

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

IL DIAVOLO ::

Pri xboxu me edino moti, da je treba plačat za online, ker drugače je res top.
Je pa res, da lahko igraš piratske igre...na netu sem opazil, da prodajajo že odklenjene xboxe.

Zgodovina sprememb…

Bananovec ::

Mucek123 je izjavil:

Xbox360 je definitivno boljši. V PS3 so vdrli zato raje ne tja iti...

Dobiš medaljo! Ne moreš (no v bistvu ti lahko in Slovencelj tudi) trditi, da je tvoj avto boljši zaradi tega, ker je od soseda bolj vsran.

Janac je izjavil:

mtosev je izjavil:

jaz glasujem za xbox 360.edina prednost PS3 je bluray drive.igrice nasplošno delajo boljše na xboxu kot na ps3

cakam argumente

Čakamo na tvoje.

IL DIAVOLO je izjavil:

Pri xboxu me edino moti, da je treba plačat za online, ker drugače je res top.
Je pa res, da lahko igraš piratske igre...na netu sem opazil, da prodajajo že odklenjene xboxe.

Ker drugje pa ni piratov . . .

Tr0n je izjavil:

Fantje, konzole zamirajo. A dying breed if you will. :)

In to celo potrjuje tema pod to, kjer se lepo razglabja o low price konzoli, ki je tako zelo overhypana, da bo dobila 6x toliko keša, kot so ga sprva hoteli hoteli.
Sicer pa to vrstico sem že videl nekaj let nazaj, preden se je začela borba med PS3, X360 in WII.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

IL DIAVOLO ::

ha ha konzole zamirajo :))

dolenc ::

Zamirajo ja, enostavno gre "napredek" prehitro naprej, da bi se splačal vlagat v razvoj konzole, ki drži leto ali dve, po tem pa je že zastarela, tudi razvijalci morajo pluvat produkte vn, se nimajo časa poglablat v arhitekturo neke konzole... (nikjer ni to potrjeno)Zaenkrat kaže, da bo šlo v smeri streamanja, ablačne storitve, da ne po več potrebno kupit strojne opreme in jo imeti doma, ampak bo šlo zgolj za najem.

IL DIAVOLO ::

dolenc je izjavil:

Zamirajo ja, enostavno gre "napredek" prehitro naprej, da bi se splačal vlagat v razvoj konzole, ki drži leto ali dve, po tem pa je že zastarela, tudi razvijalci morajo pluvat produkte vn, se nimajo časa poglablat v arhitekturo neke konzole... (nikjer ni to potrjeno)Zaenkrat kaže, da bo šlo v smeri streamanja, ablačne storitve, da ne po več potrebno kupit strojne opreme in jo imeti doma, ampak bo šlo zgolj za najem.


Ja, kot da je kaj drugače s PC-ji, danes kupiš, drugi teden je že zastarelo. In igranje iger na velikem ekranu, neprecenljivo...tudi matranje miške in tipkovnice te mine :))

Sssaga ::

St235 je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Fantje, konzole zamirajo. A dying breed if you will. :)


HAHAHA, PCji so pa v porastu, kar je jasno razvidno iz števila prodanih iger za konzole / PC in seveda tudi iz števila ekskluziv, ki so na voljo samo za PC...


Mar niso zadnja leta PC-ji strmo padali in so jih konzole nadomestile? Sam sem anti-konzolaš in preferiram uber-PC sistem za All-in-One stvari.

Imam 2 XBOX 360 gamepada in ju uporabljam le v FIFI, OI games pa kaki SF za split screen s frendi/brati. Vse drugje je bolje na tipkovnico, kakšen Dirt3 na gamepad je pa porazno! Al pa se res ne morm navadt na gamepade. Ne morm si pa predstalvjati FPS z gamepadi, joooj. Fail res.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

IL DIAVOLO ::

Sssaga je izjavil:

St235 je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Fantje, konzole zamirajo. A dying breed if you will. :)


HAHAHA, PCji so pa v porastu, kar je jasno razvidno iz števila prodanih iger za konzole / PC in seveda tudi iz števila ekskluziv, ki so na voljo samo za PC...


Mar niso zadnja leta PC-ji strmo padali in so jih konzole nadomestile? Sam sem anti-konzolaš in preferiram uber-PC sistem za All-in-One stvari.

Imam 2 XBOX 360 gamepada in ju uporabljam le v FIFI, OI games pa kaki SF za split screen s frendi/brati. Vse drugje je bolje na tipkovnico, kakšen Dirt3 na gamepad je pa porazno! Al pa se res ne morm navadt na gamepade. Ne morm si pa predstalvjati FPS z gamepadi, joooj. Fail res.


Saj zato pa so volani, čeprav se tudi da igrat, ampak potrebuješ nekaj časa da se privadiš. Konzole bojo še dolgo časa IN, ker najboljše igre so narejene za konzole. Marketinški trik pač..če dam primer gran tour 5 je milijone razlog nakup PS3, za XBOX pa FORZA 4. Da ne pozabim omenit eno najboljših iger zadnjih let Heavy rain(izjemna zgodba,ki se odvija glede na to kak želiš). In sedenje za 23 inčnim ekranom ni ravno užitek, če odmislimo geeke ki drkajo COD,WOW. Ko pa se lepo uležeš na sedežno s brezžičnim padom(PS3) in odigraš kak multiplayer pa je to nekaj res uživantskega. Če pa imaš preveč energije, pa se pozabavaš z move kontrolerjem.

V glavnem, konzole so čisti užitek, pa ni važno, če je to PS3 ali XBOX.

Upam, da nisem predolg :D

Zgodovina sprememb…

dolenc ::

Kaj če ti nekdo ponudi vse to + stalno najbolšo grafiko za 30eur na leto?

IL DIAVOLO ::

dolenc je izjavil:

Kaj če ti nekdo ponudi vse to + stalno najbolšo grafiko za 30eur na leto?

Na kaj namiguješ, na xboxa?

Saj xbox je zelo kul zadeva, ampak 30 evrov ne bom plačeval za nekoliko boljši online, saj nisem nor.

kriko07 ::

Doma imam 2 ps3ja,tako da veš kaj nabavit.
Enega bom imel za preko interneta,enegega pa samo dol vleku igrce.
Xbox 360 bo treba plačat vsako leto 50 €

Poglej karkoli boš kupu ne boš zgrešil nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kriko07 ()

IL DIAVOLO ::

Lastniki PS3-ja, kje se da dobit najbolj poceni igre. Če je možno, v Sloveniji.

kriko07 ::

Jaz jih kopujem pri
http://playgame.biz/index.php
http://www.dober.si/ Dobiš tako poceni igre
npr call of duty mw3 za 25 €
fifa 10 9€..
Res raje si ps3 naroči,pa kupi si fifo 12 pa boma lahko tudi skupaj igrala.

IL DIAVOLO ::

Thanks...jaz sem zavezan PES-u :))

kriko07 ::

Tvoja odločitev,lahko si pa tudi cod mw2 kupiš ga imaš zdaj že za 17€

IL DIAVOLO ::

Alo, kateri paket si kupil, 160GB ali 320GB, pa kolko si dal za njega in kolko si vzel garancije?

Jaz gledam ta za 285 evrov na goblinu je 320GB ,poleg dobiš 2 kontrolerja.

3furious ::

IL DIAVOLO je izjavil:

Lastniki PS3-ja, kje se da dobit najbolj poceni igre. Če je možno, v Sloveniji.


En od možnosti je, da na Playstationu vzameš PSN+ (50€ letno), kjer dobiš zastonj okoli 10 iger, trenutna izbira je na strani. Igre se vsake toliko časa menjajo, igraš jih lahko dokler imaš aktivno naročnino na PSN+. Naročnino naj bi bilo moč kupiti tudi na slovenskem PSN od začetka tega meseca, ponuja pa tudi druge ugodnosti (popuste, shranjevanje savegamov v oblak, avtomatske posodobitve/nalaganje demov,...).
In the age of information, ignorance is a choice.

kriko07 ::

Kupil sem 320g,dal sem 280€ +call of duty mw2
Lahko ti dam tudi link

http://playgame.biz/product_info.php?pr...
Točno tega sem kupil

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kriko07 ()

Pesimist ::

IL DIAVOLO je izjavil:

Alo, kateri paket si kupil, 160GB ali 320GB, pa kolko si dal za njega in kolko si vzel garancije?

Jaz gledam ta za 285 evrov na goblinu je 320GB ,poleg dobiš 2 kontrolerja.

pes je nula proti fifi ut.

povejte mi ce se blueray da cli instalat na disk pri fifi.

kriko07 ::

Če te prav razumem,ti bi igral igre brez dvd-ja al kako?
Če to misleš se to na žalost ne da,razno če imaš dol povlečene igre.

Pesimist ::

ne brez. samo da se sploh ne suce po loadu kot xbox

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

kriko07 ::

Na žalost se ne da

IL DIAVOLO ::

kriko07 je izjavil:

Kupil sem 320g,dal sem 280€ +call of duty mw2
Lahko ti dam tudi link

http://playgame.biz/product_info.php?pr...
Točno tega sem kupil


Gledam na to, da paket vsebuje 2 kontrolerja, tak da ne pride v poštev, vseeeno hvala.

Pa prosim, brez otročjih fifa je boljša od pesa :|

kriko07 ::

Na žalost ne boš našel v paketu da ima 2 kontrolerja.

IL DIAVOLO ::

kriko07 je izjavil:

Na žalost ne boš našel v paketu da ima 2 kontrolerja.


Se motiš :

http://playgame.biz/product_info.php?pr...

Bananovec ::

Pesimist je izjavil:

ne brez. samo da se sploh ne suce po loadu kot xbox

Še vedno en vemo, kaj je narobe s tem, da se zadeva vrti.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

kriko07 ::

Se opravičujem nisem pogledal rdečega tiska.

Pesimist ::

Bananovec je izjavil:

Pesimist je izjavil:

ne brez. samo da se sploh ne suce po loadu kot xbox

Še vedno en vemo, kaj je narobe s tem, da se zadeva vrti.


Zato ker se nisi izkuso kak je ko se nic ne vrti in iz diska nalaga. :))

Pri fifi je to kurcevo opazno sploh ko se menuji nalagajo, kar nonstop nalagas v UT modu anyway.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

St235 ::

dolenc je izjavil:

Kaj če ti nekdo ponudi vse to + stalno najbolšo grafiko za 30eur na leto?


Cilja na onlive in podobne oblačne storitve. Mogoče nekoč nekje. Dandanes je zadeva krepklo dražja od 30€ na leto in niti pod razno ne nudi top grafike.

Če bo kdaj zadeva na nivoju bomo videli, danes temu ni tako. V tem trenutku je delež teh špilov zanemarljiv. Ravno tako ne ponuja plug and play lagodnosti kot jo ps3 in xbox, da o multimedijski komponenti ne govorimo.

dolenc je izjavil:

Zamirajo ja, enostavno gre "napredek" prehitro naprej, da bi se splačal vlagat v razvoj konzole, ki drži leto ali dve, po tem pa je že zastarela, tudi razvijalci morajo pluvat produkte vn, se nimajo časa poglablat v arhitekturo neke konzole... (nikjer ni to potrjeno)Zaenkrat kaže, da bo šlo v smeri streamanja, ablačne storitve, da ne po več potrebno kupit strojne opreme in jo imeti doma, ampak bo šlo zgolj za najem.


Ravno zato P ne bo nikoli izpodprinil konzol. 10001 komponenta, tedensko spreminjanje komponent itd. je izjemno zahtevno za razvoj. Pri konzolah imaš rotacijo na 6-7 let in za teh 6 let 100% veš kakšna je konfiguracija in kakšne so zmogljivosti in kakšne so omejitve. Razvoj špila lahko planiraš za leto v naperj pa se ti vmes ne bo zamenjal operacijski sistem, tri grafične in 5 procesorjev. Ravno tako se ne rabiš drkat s tem ali zadeva deluje na vseh božjih kombinacijah strojne opreme z gonilniki,ki so ali pa nisi bili posodobljeni že 5 let. Dodaš še k temu, da je na koznolah manj piratstva oziroma, da je slovenček z optiko in 100 piratskimi špili na teden ni ciljna publika in boš videl kako je tvoja trditev faljena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

IL DIAVOLO ::

To je ravno tisti catch, ker pri PC-ju vejo, da bo vsaka igra piratizirana in zato bojo vedno najboljše igre za konzole.

Pesimist ::

Tudi multipalformske igre prevladujejo na konzolah pa ce ces al ne.

St235 ::

IL DIAVOLO je izjavil:

To je ravno tisti catch, ker pri PC-ju vejo, da bo vsaka igra piratizirana in zato bojo vedno najboljše igre za konzole.


Za razliko od slovenije piratstvo v razvitih državah ni tako drastičen problem (ne glede na to kako bi ga radi prikazali) Preprosto je stavar v tem, da igra ki izide za konzolo ima širši trg kupcev, nižje razvojne stroške in posledično večje dobičke. Razvijalci se ne rabijo obremenjevat s tem, kako bo zadeva tekla na takem ali drugačnem procesorju, ali so gonilniki x.xx.xx.xy kompatibilni z xx.yy.ss.xy itd. itd.

Pesimist ::

Jaz pa mislim, da je enostavno vecina igralcev sprejela fakt da so konzole za gaming taprava stvar.
Sam ze mam doma drugega Xboxa. Prvega sem prodal ko sem se navelical spilati, bil je tudi haxjen, drugega sem nabavo kako leto za tem, ker me je spet primlo igračanja. Tretjega ali pa PS3 bom pa zdaj nabavo vsak cajt, sej sem ugotovil da me druga sploh vec ne mika kot fifa.

kriko07 ::

Dobr je ps3 ker ni treba nč dajat denarja njim.Kupiš špilaš,prodaš. in ovo na novo

IL DIAVOLO ::

Mogoče kdo ve, če se lahko nadejam znižanje cene PS3-ja?
In kdaj?

puginho ::

Verjetno v jeseni ko se nekaj špekulira da bi naj prišo super slim PS3. Pa že zdaj ga dobiš za 220 EUR, nova cena bo pa verjetno 199 EUR z diskom, tak da kaj dosti ne zgubiš če ga zdaj kupiš.

3furious ::

Mislim da so slim verzijo in s tem pocenitev predstavili pred tremi leti na Gamescomu, ki bo letos 14.8. Druga opcija je Tokyo Games Show 20.9.
In the age of information, ignorance is a choice.

IL DIAVOLO ::

puginho je izjavil:

Verjetno v jeseni ko se nekaj špekulira da bi naj prišo super slim PS3. Pa že zdaj ga dobiš za 220 EUR, nova cena bo pa verjetno 199 EUR z diskom, tak da kaj dosti ne zgubiš če ga zdaj kupiš.


Ja, 220€ pride osnovna verzija, ki ima garancijo samo 1 leto in potreboval bi 2 ploščka. To pa že nanese 300€.

Berserker ::

Dam glas za xbox360, ker ima po vseh teh letih izvrsten online in community pa tudi več naših igra in mojih frendov. Skoraj vsak teden najdem koga za lovljenje achievement-ov ali coop igranje.

St235 ::

Res odličen argumetn zakaj je avtorju teme boljše kupit xbox, ker ga ima več TVOJIH prijateljev...

Berserker ::

St235 je izjavil:

Res odličen argumetn zakaj je avtorju teme boljše kupit xbox, ker ga ima več TVOJIH prijateljev...


Ne, zgolj svojo izkušnjo sem izrazil.

V svojem primeru bi dodal svoje prijatelje, zagotovo lažje ter bolj uporabno kot na ps3. Hočem poudarit da je xbox360 na področju socialnosti superioren napram asocialnemu ps3, to seveda trdim iz lastnih izkušenj in mnenj ostalih uporabnikov.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PS3 vs. Xbox 360 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Konzole
478262420 (8658) Larisabrownb
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988199269 (76442) radovednik
»

Playstation 3 ali xbox 360 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10533980 (23175) Pesimist
»

PS3 al Nagradnja PC-ja al Xbox (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9514383 (10902) PARTyZAN
»

Playstation 3 slim ali xbox 360 elite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Konzole
32848576 (38844) St235

Več podobnih tem