» »

Matura 2012 - Vpogled v maturitetno polo

Matura 2012 - Vpogled v maturitetno polo

Durano ::

Pozdravljene maturantke, maturanti!

Tudi letos se bomo podali na lov za maturitetnimi točkami. Kot vsako leto bom tudi seveda letos v naslednjih dneh, tednih, ko boste dobili datum za vpoglede in ugovore, pomagal vsem maturantom poiskati tistih nekaj točk ali procentov, ki ste jih izgubili, z njimi niste zadoovljni ali pa če vam je ravno nekaj procentov zmanjkalo do pozitivne ocene.

Sem profesor ang. in nem. j. že 9 let, letos sem spet na voljo na lov za točkami na Republiškem izpitnem centru. Moje dejanje je humanitarne narave, saj se zavedam pomembnosti študija in prihodnosti naše države. Lani sem pomagal 31 dijakinjam/dijakom in vsem sem našel v povprečju 6-7 točk (v nekaterih primerih celo 12 točk), tako da so vsi naredili maturo in je njihov ugovor bil uspešen. Ocenjevalci so pogosto površni in mnogi mislijo, da je rezultat mature, ki ga dobijo, objektiven in dokončen. V resnici pa ni tako. V vsaki poli se najdejo napake, saj so ocenjevalci zgolj ljudje z napakami (čeravno nenamernimi). Napak pri ocenjevalcih je na žalost ogromno.

Vsi, ki rabite mojo pomoč pri iskanju točk, me lahko kontaktirate na szabo77@gmail.com in se vidimo v Ljubljani na RICu.

Gremo v akcijo!

LP

hendriks ::

Živjo!

Plemenita poteza tole, bi bilo pa fajn, če bi se predstavil z imenom in priimkom in na kateri šoli učiš,
da bodo dijaki in dijakinje vsaj vedeli kdo jim pomaga.

LP

amigo_no1 ::

Googlaj mail, boš našel CV na www.proz.com .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ko te nategnejo na maturi (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8217588 (13150) Meizu
»

Alamut, Krasni novi svet - Matura 2003 SLO (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Šola
25034512 (14469) Machete
»

Zlati maturantje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5614811 (6321) jype
»

Matura 2010 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10514563 (10480) Jebac18
»

Esej 2006

Oddelek: Šola
273247 (2640) Tear_DR0P

Več podobnih tem