» »

duhovi

duhovi

SLOarmy12 ::

vrjamete v njih?

ADIJOOO ::

Jaz ne:D

figula ::

Ako bi malo bolje definiral kakšne duhce imaš v mislih, bi se dalo bolje in lažje debatirati.

IcEk` ::

Samo v Casperja. Ostali ne obstajajo.

SLOarmy12 ::

http://www.google.si/imgres?hl=sl&sa=X&... takale,ku baje strasijo...

jype ::

pr012> vrjamete v njih?

Kadar mi kakšen uide ga zavoham, tako da sem prepričan, da obstajajo.

figula ::

V točno takele verjetno ne. Dokler kakšnega ne srečam :). Verjamem pa v energije.

genesiss ::

V energije? Kakšne energije?

Okapi ::

Kaj je tu za verjeti? Saj obstoj duhov je že temeljito dokazan. Niso jih samo zavohali, tudi slikali so jih že večkrat.


Rias Gremory ::

Me kar čudi, da tole še ni zaprto.

@OP
Ne verjamem.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

@nny ::

Jaz si vedno predstavljam celotno naše vedenje kot majhno galaksijo v neskončnem vesolju. Izven majhnega vrtička, ki ga poznamo, je še celo vesolje.

Gladi ::

No, lahko ti pomagamo, ni neskončnega vesolja.

Arto ::

@nny je izjavil:

Jaz si vedno predstavljam celotno naše vedenje kot majhno galaksijo v neskončnem vesolju. Izven majhnega vrtička, ki ga poznamo, je še celo vesolje.

In kakšno vezo ima to s tem, če verjameš v duhove? A to je kao izgovor, da lahko verjameš?

figula ::

Zakaj bi že zaprli temo? Še vedno ima potencial, da se razvije v zanimiv pogovor. Čeprav je kar težko izraziti oz. zapisati nekatere misli brez da bi nanje nekdo neumestno reagiral in vse pokvaril.

Kot rečeno še sama nisem videla ali občutila kakšne spiritualne prisotnosti ali ostanka energije umrlih ljudi. Ali to pomeni, da kaj takega ne obstaja? Znanka, ki naj bi imela neke dodatne zaznave pravi, da včasih na določenih mestih sliši krike in jokanje ljudi, ki so bili ubiti v 2.svetovni vojni. Ko se z možem peljeta mimo takšnih točk, navije radio, da preglasi njihov šum in grozo. Ali laže, si domišlja? Ne vem, zakaj bi.

Kaj je življenje v človeku? Neka elektromagnetna vibracija, ki ugasne, ko človek umre? Ali se premakne kam drugam?

Zanemarljiva tudi ni energija misli. Določeni ljudje recimo čutijo na Brezju vso akumulirano energijo ljudi, ki hodijo tja molit in prosit in želet. Meni osebno ni čisto pogodu, prej čutim nelagodje in bolečinski kaos, drugi se počutijo dobro in pomirjeno.

Mojemu možu se je zgodil nek recimo približen stik z duhom umrlega. Vendar ga je zelo prestrašilo in se o tem noče pogovarjat, kljub temu, da sem ga vzpodbujala, naj se prepusti, naj ga ne bo strah, ker je bila energija prijazna in dobronamerna.

Bili so poskusi, ko naj bi z energijo pozitivnih misli in meditacij simultano na več mestih sveta zdravili naš planet. Premalo je vedenja o takšnih stvareh.

Lahko se norčujemo iz neznanega ali si dovolimo open mind. Kot pravi @nny: imamo samo svoj mali vrtiček, pa še tega prav ne poznamo. Zanikati ostale možnosti bi bilo arogantno in neumno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vesolje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14129447 (1053) JanBrezov
»

Gravitacijske valove zaznali že drugič

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
2410768 (8922) gus5
»

Kaj je vse možno v true infinite času in/ali poskusih? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
13310492 (8237) Saladin
»

Ko se bo ustavil čas

Oddelek: Loža
163415 (2397) Zero0ne
»

Zakaj so galaksije ploščate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
545310 (4463) Thomas

Več podobnih tem