» »

Nakup z playstation spletne trgovine

Nakup z playstation spletne trgovine

Velki ::

Želim si kupiti vsebino(igro) z njihove spletne trgovine. Če sem prav razumel druge teme na internetu je postopek tak:
1)Ustvarim račun, ki je registriran pod veliko britanjo.
2)Kupim playstation network card(http://www.amazon.co.uk/Playstation-Net... - ta bi morala biti prava a ne?)
3)Vnesem prejeto kodo na račun, ki sem ga ustvaril v prvem koraku
4)Kupim željeno vsebino
Vse vredu?

Pa če imam jaz še en račun, ki je registriran pod slovenijo a bom lahko jaz z tem računom dostopal do te vsebine, ki sem jo kupil z računom registriranem pod veliko britanjo?

xxxgeekxxx ::

Osebno imam račun za slo, pa kupujem normalno z viso
Ke te češ

Velki ::

Ja sm poskušal z mastercard pa ne dela. Vnesel sem podatke pravilno saj mi je kartico zaznalo(me je spustilo naprej, preveril sem vpis napačnih podatkov in me že tam ni spustilo naprej) vendar ko sem poskušal dodat sredstva(funds) v mojo denarnico(wallet) mi je napisalo da je nekaj narobe z kartico. Pa sm čital na netu in sm videl da imajo tudi drugi te probleme. Jaz bi samo hotel vedeti če je ta pot, ki sem jo napisal delujoča. Tudi če mi na drugo vprašanje ne znaste odgovoriti glavno je prvo.

xxxgeekxxx ::

Nisem 100%, majo pa na goblinu isto kartico, pa so napisali da dela samo na angleškem računu. LINK

EDIT: Piše pa da gre na vseh računih
Ke te češ

Zgodovina sprememb…

Velki ::

OK no sej to je odgovor, ki sem ga iskal. Drugač pa kartico bom kupil na amazonu saj imam tudi druge stvari za kupit in me bo prišlo bolj poceni. Hvala za pomoč!

xxxgeekxxx ::

Ni problema
Ke te češ

yayo ::

Če imaš Paypal lahko card kupiš kar tule
http://www.cheapxboxlivecodes.com/
Ne bo ti potrebno čakati pa še na poštnini boš prišparal, ker ti bodo kodo poslai direktno na naslov elektronske pošte. Primerjaj ceno z Amazon.

Velki ::

Bom raje naročil iz amazona, ket kakor sem povedal imam še dve drugi igri za naročit in potem me bi prišlo približno isto, kot če bi naročil v sloveniji in na cheapxboxlivecodes in tudi paypal-a na žalost nimam. A se da to temo zaključi? Ko sem jo ustvaril sem dal tehnična pomoč in zdaj sm dobil željen odgovor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Velki ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449115472 (5223) oo7
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333107024 (34071) PINki
»

PS3 Plus + (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
558152 (5097) scipascapa
»

PSP Go in igre

Oddelek: Konzole
112437 (1085) hojnikb
»

Povezava z Playstation Home

Oddelek: Konzole
142196 (1799) yayo

Več podobnih tem