» »

PSP Go in igre

PSP Go in igre

ZaLoMaT ::

Zdravo!

Zelo me mami tale novi PSP Go, nameravam ga naročiti iz Anglije, in seveda najprej se je zataknilo pri igrah.
Kako za vraga naj jaz nasnamem igre, če v naši ljubi Sloveniji nimamo Playstation Network?

Če morda ve kdo odgovor na to vprašanje, bi mu bil zelo hvaležen, če ga poda. Morda ima kdo drug tudi kašen pameten predlog, vse je dobrodošlo.

Najlepša hvala!

hojnikb ::

kupi psp3k pa bo.
#brezpodpisa

mojsterleo ::

vcasih se je dalo problem zaobiti tako, da si svoj psn account registriral na naslov v tujini (kaksna trgovina/restavracija v uk recimo). drugace pa raje kupi psp 3000, ker podpira tako psn kot tudi umd diske.

hojnikb ::

Še bolše pa kakega rabljenega, če hočeš še kej več.
#brezpodpisa

ZaLoMaT ::

Sem imel PSP Slim, ampak sem ga zaradi njegove velikosti kmalu prodal (ne gre v žep), zato imam v mislih bolj kot ne samo PSP Go in me zanima če ve kdo za kakšen način, da naložim igre.

Predvsem je pomembno, da bo to delovalo, kajti če kupim PSP in potem ugotovim, da se iger ne da "inštalirati" v naši ljubi državici, sem bolj kot ne nasankal8-O.

dinozaver7 ::

Se že kej novega ve na tem področju, igre v Sloveniji?

Bi me zelo zanimalo...
:P

Tihi Mi53k ::

Na PS3 ta problem rešujemo tako, da si ustvarimo USA/UK račun. Potem pa kupiš PSN network card al kako se jim reče (predplačniške kartice) in z njimi plačuješ v PSN trgovini.
Verjetno bo šlo enako za PSPgo.

St235 ::

Igre za PSP GO se da enostavno rešit s tem, da si pač narediš account v državi ki store podpira (US, GB, DE...) in potem z pomočjo PSN network kartic nabavljaš zadeve. Kartic pri nas v trgovini ni možno dobit, edino Mantis in 3dsvet jih občasno imata, samo 30EUR za 20EUR kartico je pretirano za moj okus. Najboljša opcija je, da kartice nabaviš online z uporabo paypala, oziroma če tega nimaš poglej na bolho kjer vedno kdo preprodaja te kartice. Ponavadi so za 3-4 eur dražje kot online. Trenutno mislim, da se najbolj splača britanski store, ker je funt zlo padel, takoj za njim pa ameriški. Trgovine kjer plačuješ z evri se v tem trenutku ne splačajo.

Občasno se da plačevat s plačilnimi karticami, če ne preverjajo naslova na kartici (To se spreminja glede na trgovino, vrsto kartice in časovno obdobje - trenutno še najdlje prideš z Viso, leto dni nazaj je pa sam MAstercard deloval)

GregorS ::

Pozdravljeni. Obujam sicer staro temo ampak kljub temu...

Kupil bom PSP Go. Imam mastercard, izdan v Sloveniji. Ali bom lahko kupoval igre preko US/UK spletne trgovine?

Kaj pa v primeru, da kupim nov 3004? Naj povdarim; zanimajo me zgolj spletni nakupi preko kreditne kartice.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregorS ()

Danivanwolf ::

Zivjo!Samo uprasal bi kje bi lahko dobil igro Resident Evil Portable v SLO Hvala LP

jackorsen88 ::

ali ve kaj se dogaja s psp go, pri nas ga nikjer več ni za dobiti? ima kdo kakšno idejo kje ga dobiti
Ko je neho Brad Pitt, je začel Pete Sampras!!
----> http://vurcer.ath.cx/ <------

hojnikb ::

afaik jih ne delajo več.Sploh pa zaka bi ga meu..
Nabaviš psp 3000 in eno velko ms kartico..
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Psp odklep (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
25646712 (19076) Peter6
»

PSP 3000 ali PSP 3004

Oddelek: Konzole
216084 (4102) hojnikb
»

Playstation 3 slim ali xbox 360 elite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Konzole
32849288 (39556) St235
»

Sony predstavil PSP Go

Oddelek: Novice / Ostale najave
236319 (3841) Speedline
»

PSP(Nimam Pojma) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
11211258 (9996) ZaOstali

Več podobnih tem