» »

Auschwitz - konstrukcija

Auschwitz - konstrukcija

1
...
3 4
5
»

Ramon dekers ::

Okapi je izjavil:

To je tako kot bi mi hotel dokazati da med umorom in genocidom ni razlike.
Pri kateri številki se začne genocid? Prosim za natančno številko, z utemeljitvijo, zakaj en manj še ni genocid (in je zato lahko kazen nižja).

O.


Zakaj pa si izbral mene da iščem te podatke? Moje mnenje je samo to da je razlika med miljon ali 6 miljonom.

Okapi ::

Za Braneta. Sežigali so predvsem zato, da so se čimprej po usmrtitvi in na čim bolj "neviden" način rešili množice trupel, ker so že kmalu ugotovili, da množice trupel zelo slabo delujejo na moralo lastne vojske, pa tudi na moralo ujetnikov. Tudi je logistično lažje delati s pepelom kot s trupli. Malo so se Naciji zavedali tudi, da množična grobišča niso ravno najbolj zaželena zadeva, če jih odkrije nasprotnik - kar so recimo sami na veliko izkoristili v primeru Katinskega gozda.

Predvsem je pa žalostno, da je to sploh treba komu razlagati. Kot da bi bilo pomembno, zakaj točno so imeli krematorije.

Moje mnenje je samo to da je razlika med miljon ali 6 miljonom.
Očitno pa ne znaš povedati, zakaj bi bila ta razlika pomembna. Kdo bi zaradi tega zaslužil nižjo kazen? Kdo bi do česa ne bil upravičen?

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Brane22 ::

donfilipo je izjavil:

Tu vidim samo to, da se pedantnim Nemcem cifre niso ujemale že v štartu, še preden so začeli.


Ne vidiš ti dobro.

Imajo plan ki ga morajo izpolniti. Plan je od zgoraj in je vezan na Hitlerjev 'entloesung der juden frage'. Holokavst napovedan!

In peči, ki jih imajo, niso dovolj kapacitativne. Vendar Nemci znajo tudi narediti VEČ!
To je jedro sporočila!


Točno. Pedantni nemci niso znali zdeliti milijon na leto s kapaciteto peči in zračunati, koliko peči rabijo ?

Ramon dekers ::

Sežigali so predvsem zato, da so se čimprej po usmrtitvi in na čim bolj "neviden" način rešili množice trupel, ker so že kmalu ugotovili, da množice trupel zelo slabo delujejo na moralo lastne vojske, pa tudi na moralo ujetnikov. Tudi je logistično lažje delati s pepelom kot s trupli. Malo so se Naciji zavedali tudi, da množična grobišča niso ravno najbolj zaželena zadeva, če jih odkrije nasprotnik - kar so recimo sami na veliko izkoristili v primeru Katinskega gozda.


In zato so se odločili da bodo zvlekli miljone ljudi v kampe kjer bodo ujetniki pobijali svoje ljudi ter jih vlačili vse tja do peči? Res dobra logika za višanje morale ujetnikom in vojakom.

Očitno pa ne znaš povedati, zakaj bi bila ta razlika pomembna. Kdo bi zaradi tega zaslužil nižjo kazen? Kdo bi do česa ne bil upravičen?


Meni je jasno da jih 5 miljonov preživi 1 miljon pa umre. Kazen na koncu niti ni relevantna.

IgorGrozni je izjavil:

SHOAH.

Žrtve poimensko. 4 miljone že ima imena (od ocenjenih 6 milj)
http://www1.yadvashem.org/yv/en/about/h...

Relativiziranje javne baze podatkov, zaradi tega, ker je seznam v skrbništvu židovske ustanove, je antisemitizem.

Lp.Igor



Ostla dva miljona so pa očitno romi in slovani, ali pa še iščejo imena.

Zgodovina sprememb…

Brane22 ::

Okapi je izjavil:

Za Braneta. Sežigali so predvsem zato, da so se čimprej po usmrtitvi in na čim bolj "neviden" način rešili množice trupel, ker so že kmalu ugotovili, da množice trupel zelo slabo delujejo na moralo lastne vojske, pa tudi na moralo ujetnikov. Tudi je logistično lažje delati s pepelom kot s trupli. Malo so se Naciji zavedali tudi, da množična grobišča niso ravno najbolj zaželena zadeva, če jih odkrije nasprotnik - kar so recimo sami na veliko izkoristili v primeru Katinskega gozda.


Zakaj ? Poglej Balkan. Trupel ko u priči in nikjer krematorija. V čem je bolje se zajebavati s kremacijo kot enostavno pokopati ?
Poglej naših parsto tisoč okostnjakov. Koliko časa je bilo potrebno da so jih našli ? Ne mi reč, da smo se zadnjih 50 let spotikali ob trupla, kamorkoli smo šli.

In na koncu podaš sam odgovor na svoje vprašanje. Ja, grobnice se da uporabiti tudi kot orožje. Pač rečeš, da gre za tvoje žrtve.
Zakaj bi se potem zaj* s kremacijo ?

Ramon dekers ::

Zakaj ? Poglej Balkan. Trupel ko u priči in nikjer krematorija. V čem je bolje se zajebavati s kremacijo kot enostavno pokopati ?
Poglej naših parsto tisoč okostnjakov. Koliko časa je bilo potrebno da so jih našli ? Ne mi reč, da smo se zadnjih 50 let spotikali ob trupla, kamorkoli smo šli.

In na koncu podaš sam odgovor na svoje vprašanje. Ja, grobnice se da uporabiti tudi kot orožje. Pač rečeš, da gre za tvoje žrtve.
Zakaj bi se potem zaj* s kremacijo ?


Ali pa skoplješ jamo in žive zakoplješ. Primer barbara rov. Tam potrebuješ samo par vojakov in beton.

PaX_MaN ::

Zakaj ? Poglej Balkan. Trupel ko u priči in nikjer krematorija. V čem je bolje se zajebavati s kremacijo kot enostavno pokopati ?

QED.

Ali pa skoplješ jamo in žive zakoplješ. Primer barbara rov. Tam potrebuješ samo par vojakov in beton.

A v Barbara rov bi jih šlo 6 milijonov?

donfilipo ::

Točno. Pedantni nemci niso znali zdeliti milijon na leto s kapaciteto peči in zračunati, koliko peči rabijo ?


O znajo, samo niso vedeli kako gre teorija v praksi. Gre le za nove sorte kapacitet in ne za civilne kapacitete!
In tako tu naročijo še potrebne peči. Kolikor jih pač rabijo da bo plan izpolnjen.

Zdaj to se verjetno pogovarjajo o pečenih piščancih in zunaj je en velik piknik in grill, ker je dolfi dal gol?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Okapi ::

Zakaj bi se potem zaj* s kremacijo ?
Pravkar sem napisal - a ne znaš brati?

Predvsem pa prosim razloži, kaj se spremeni, če nemška odločitev za krematorije morda ni bila najboljša in imata vidva z dekersom boljše recepte za genocid? Kaj bi pravzaprav rad povedal? Da niso Judov kurili v krematorijih? Da jih niso pobili dovolj za genocid, za zločin proti človeštvu?

O.

Brane22 ::

A v Barbara rov bi jih šlo 6 milijonov?


A v peč pa jih gre 1 milijon ?

Si slišal kdaj za paralalelizacijo ?

Okapi je izjavil:

Zakaj bi se potem zaj* s kremacijo ?
Pravkar sem napisal - a ne znaš brati?

Predvsem pa prosim razloži, kaj se spremeni, če nemška odločitev za krematorije morda ni bila najboljša in imata vidva z dekersom boljše recepte za genocid? Kaj bi pravzaprav rad povedal? Da niso Judov kurili v krematorijih? Da jih niso pobili dovolj za genocid, za zločin proti človeštvu?

O.


Da nekaj v tej uradni razlagi smrdi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

Ramon dekers ::

O znajo, samo niso vedeli kako gre teorija v praksi.


Vojaška tehnologija je bila izpiljena v nulo, vedeli so debelino tankov panzerjev da jih ruski t - tanki ne bi onemogočili, niso pa znali izračut število potrebnih peči za ljudi ki so jih itak že pred poboji popisali in označili. Razen tistih ki so pobegnili, kar se cifra posledično zmanjša.

Tudi prostora za plinjenje niso znali izračuti, saj bi za 2000 ljudi morali vsi stati v vrstah kot vojaki. Res so bili nesposobni, zanimivo da so sploh prišli tako daleč.

Zgodovina sprememb…

Half-Saint ::

Vaše nabijanje da kremiranje ni smiselno mi gre že pošteno na k. Kremiral so jih, to je dejstvo. Zdej lahko se še naprej zajebavate in tolčete z glavo ob zid zakaj so to počel. Na lastno odgovornost.

Aja še proti vprašanje. Zakaj na žalah kremirajo mrtve? Zakaj jih enostavno ne vržejo vseh v eno jamo?
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

donfilipo ::

Ali pa skoplješ jamo in žive zakoplješ. Primer barbara rov. Tam potrebuješ samo par vojakov in beton.


Rov je bil skopan prej. Rudnik. Ne bi tudi proleteri ne kopali rova:))

Potem pa malo besa na izdajalce in izkoriščevalce in gre. Prepričan sem, da je kateri od teh klavcev, bil po vojni celo ugleden. Za njih komandirje pa VEM:))

Tudi to velja seveda razmisliti! O nasilju, posebej, ko je to nekako v rokah oblasti.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

PaX_MaN ::

Brane22 je izjavil:

A v Barbara rov bi jih šlo 6 milijonov?


A v peč pa jih gre 1 milijon ?

Si slišal kdaj za paralalelizacijo ?


Sem. Pa nemci so očitno tudi...

Brane22 ::

Half-Saint je izjavil:

Vaše nabijanje da kremiranje ni smiselno mi gre že pošteno na k. Kremiral so jih, to je dejstvo. Zdej lahko se še naprej zajebavate in tolčete z glavo ob zid zakaj so to počel. Na lastno odgovornost.

Aja še proti vprašanje. Zakaj na žalah kremirajo mrtve? Zakaj jih enostavno ne vržejo vseh v eno jamo?


Dobra. Če potegnemo paralelo z Naciji, zato ker dohtarji nočejo, da bi kdorkoli šaril po ostankih in po možnosti tožil koga ?

donfilipo ::

Da nekaj v tej uradni razlagi smrdi.


Krematorij in Nemci...nič ne smrdi. Klapa ko ata na mamo. Razlago imaš pa v filmu Maratonci trče počasni krug, v kolikor lahko prideš do drugega nivoja:).

Krematorij je upor krščanski klasični tradiciji. In nekak simboličen razkol z njo. Na takem nivoju najprej. Zažgati počistiti. Ogenj lahko izniči večnega juda.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Ramon dekers ::

Half-Saint je izjavil:

Vaše nabijanje da kremiranje ni smiselno mi gre že pošteno na k. Kremiral so jih, to je dejstvo. Zdej lahko se še naprej zajebavate in tolčete z glavo ob zid zakaj so to počel. Na lastno odgovornost.

Aja še proti vprašanje. Zakaj na žalah kremirajo mrtve? Zakaj jih enostavno ne vržejo vseh v eno jamo?



Drži se teme. Moj point odprtja teme je bil, da izvem kakšno pametno informacijo kako je Aushwitz dejansko deloval in zakaj podatki tako močno varirajo. Če nočeš brati in nabijati pa pač beri nekaj kar ti je všeč.

Drugo vprašanje je pa enostavno trapasto, saj imamo tudi pokopališče kjer so ljudje pokopani, pa? Niso sicer grobnice ampak ljudje ležijo eden zraven drugega.

Brane22 ::

PaX_MaN je izjavil:

Brane22 je izjavil:

A v Barbara rov bi jih šlo 6 milijonov?


A v peč pa jih gre 1 milijon ?

Si slišal kdaj za paralalelizacijo ?


Sem. Pa nemci so očitno tudi...


Pa ne samo nemci, to je moj point. Po ocenah je v SLO 300k takih žrtev. Očitno je še nekdo tu poznal princip paralelnih sistemov in torej ta tvoj argument,d a nobena jama ni dovolj velika, očitno odpade.

PaX_MaN ::

Brane22 je izjavil:

Dobra. Če potegnemo paralelo z Naciji, zato ker dohtarji nočejo, da bi kdorkoli šaril po ostankih in po možnosti tožil koga ?

No vidiš. Zdaj pa potegni še paralelo z Balkanom in primerjaj učinkovitost "šusa v glavo" in "smrtonostni prdec + BBQ", pa boš videl, čemu so se Nemci odločil za kar so se.

Brane22 je izjavil:

Pa ne samo nemci, to je moj point. Po ocenah je v SLO 300k takih žrtev. Očitno je še nekdo tu poznal princip paralelnih sistemov in torej ta tvoj argument,d a nobena jama ni dovolj velika, očitno odpade.

To je nemogoče. V Sloveniji takrat niti pod razno ni moglo biti 300k nabojev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

donfilipo ::

Uf ne moram malo na zrak, da ne bi koga ustrelil preko monitorja:), torej na netu je pravih ameriških dokumentarcev kar nekaj, zato polnoletni, če imate želodec in trdne živce, poglejte in potem presodite. Ali tak zločin rabi točno številko?

Za ramona pa pripravljamo točne številke. V evrih. Za prostovoljno donacijo;((
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Brane22 ::

donfilipo je izjavil:

Da nekaj v tej uradni razlagi smrdi.


Krematorij in Nemci...nič ne smrdi. Klapa ko ata na mamo. Razlago imaš pa v filmu Maratonci trče počasni krug, v kolikor lahko prideš do drugega nivoja:).

Krematorij je upor krščanski klasični tradiciji. In nekak simboličen razkol z njo. Na takem nivoju najprej. Zažgati počistiti. Ogenj lahko izniči večnega juda.


Upor tradiciji je tudi, da živiš v gozdu v hiši iz čokolade ali da potrebuješ zaščito pred volkom da ti bajte ne odpihne. Ali pa da kot rdeča beretka rulaš po gozdu, nato pa rabiš lovca, da te potegne iz dreka.

Masa teh zadev je rezultat težkega medijskega spina. Ne pravim, da žrtev ni bilo, pravim da je uradna resnica videti kot Majkl Đekson- silikon ji leze ven na vseh koncih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

Brane22 ::

PaX_MaN je izjavil:

Brane22 je izjavil:

Dobra. Če potegnemo paralelo z Naciji, zato ker dohtarji nočejo, da bi kdorkoli šaril po ostankih in po možnosti tožil koga ?

No vidiš. Zdaj pa potegni še paralelo z Balkanom in primerjaj učinkovitost "šusa v glavo" in "smrtonostni prdec + BBQ", pa boš videl, čemu so se Nemci odločil za kar so se.


Ne zmorem. Daj jo ti namesto mene. Sploh v povezavi z današnjimi žalami. Danes imaš kremacij razmeroma malo in praktično VSE so plačane s strani pokojnika. Najbolj osnovna kremacija s povezanimi stroški je bila 2 leti nazaj ~€500, s tem da se realno nihče ni poslovil od pokojnika za manj kot €1k, če se je le dalo. Precej tega stroška je v tem, da pokojnik ne dežuje v obliki delcev po bližnji in širši okolici.

Kaj od tega je bilo pomembno v tistih razmerah ?

Half-Saint ::

Brane22 je izjavil:

Upor tradiciji je tudi, da živiš v gozdu v hiši iz čokolade ali da potrebuješ zaščito pred volkom da ti bajte ne odpihne. Ali pa da kot rdeča beretka rulaš po gozdu, nato pa rabiš lovca, da te potegne iz dreka.


A se ti norca delaš al ti osnove niso jasne?
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

Brane22 ::

Kar se rdeče kapice tiče, bojim se da mi manjkajo osnove.

Če se prav spomnim, je glavni junak lovec "taj momak opakih mišića", kot ga opisujejo "Bolesna Braća"...

Ampak konkretne osnove v zgodbah te vrste niti niso bistvene.

Ramon dekers ::

Za ramona pa pripravljamo točne številke.


Ti kar pripravi, zelo vesel pa bi bil kot je naslov teme če mi najdeš kakšne podatke o delovanju aushwitza, denajnsko si res težko predstavljam toliko mrtvih in tako gnil sistem. Pa ne mi z dokumentom, ki nakazuje da so bili izračuni nepravilni in da potrebujejo več peči, ker potem bi morali že prostor za zaplinjanje na začetku povečati.

Če človek gleda objektivno, pač pomeni da čredni nagon pri njem ni ravno prilagojen.

Aja da ponoviva še mere plinske celice:

dolžina 30 m
širina 7 m
210m2 skupno

Notri pa so stlačili 2000 ljudi.

Pa še to krematorij 2:

2000 ljudi / 15 peči = 133 x 24 ur (ker sežig traja 1 uro) = 3199 ur za 2000 ljudi

Zgodovina sprememb…

donfilipo ::

Upor tradiciji je tudi, da živiš v gozdu v hiši iz čokolade ali da potrebuješ zaščito pred volkom da ti bajte ne odpihne. Ali pa da kot rdeča beretka rulaš po gozdu, nato pa rabiš lovca, da te potegne iz dreka.


Aja? Torej krematoriji in sežiganje so pravljica, če prav razumem cirilico?:))

Pa za kaj so jih pa potem imeli. Za peko kruha?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

7982884e ::

torej so naredl največjo zaroto 20. stoletja zato, ker so hotl mal pretiravat s številkam. so rekl zlobni židje, 1 miljon ni dost, dejmo jih našuntat da je blo 6!
pa so jih našuntal, vsem ki so kej več vedel o tem so dal mastne denarce v žep in tako se je zadeva ohranila 70 let. vse dokler nekdo ni objavil revolucionarnega videa na youtubu.

res vsaka čast tej vaši logiki

Brane22 ::

Krematoriji so videti nebistven ali vsaj ne najbolj bistven del cele zgodbe.

Ko za vsako figo jemljete Žalski krematorij za primerjave, ga vzemimo tudi tu. Nihče za njih ne trdi da so del genocidnega plana, čeprav kurijo ljudi ves čas.

donfilipo ::

Ti kar pripravi, zelo vesel pa bi bil kot je naslov teme če mi najdeš kakšne podatke o delovanju aushwitza, denajnsko si res težko predstavljam toliko mrtvih in tako gnil sistem. Pa ne mi z dokumentom, ki nakazuje da so bili izračuni nepravilni in da potrebujejo več peči, ker potem bi morali že prostor za zaplinjanje na začetku povečati.


Hja na žalost boš moral priti na domet, da boš lahko direktno ukazoval, kaj in kako bom pripravil:)) Disgracio ali kaj že piše. Ampak nisem jaz nefer. Gumba se ne bom niti lotil. Pogledal bom če se iz holokavsta da kaj pametnega potegnit in sporočiti naprej. Več kot 90% faktov sem namreč res pozabil. Ne pa neke hude jeze:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Brane22 ::

7982884e je izjavil:

torej so naredl največjo zaroto 20. stoletja zato, ker so hotl mal pretiravat s številkam. so rekl zlobni židje, 1 miljon ni dost, dejmo jih našuntat da je blo 6!
pa so jih našuntal, vsem ki so kej več vedel o tem so dal mastne denarce v žep in tako se je zadeva ohranila 70 let. vse dokler nekdo ni objavil revolucionarnega videa na youtubu.

res vsaka čast tej vaši logiki



In niso samo Židje pretiravali. Pravzaprav se to dogaja stalno. Poglej recimo Jasenovac. Nekateri Srbski claimi presegajo večkratno celotno srbsko populacijo na tistih prostorih. Ni ti treba plačati nekoga. Zadosti je, da najdeš skupen interes in on bo že našel svojo "tržno nišo".

donfilipo ::

Krematoriji so videti nebistven ali vsaj ne najbolj bistven del cele zgodbe.


Aha modelo numero duo pa zdaj krematoriji s kapaciteto 2*800 dnevno so za peko piščancev. Ali kaj?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

donfilipo ::

A imajo kapaciteto 2*800 dnevno, ali morda 2 krematorija za celo procesijo...civilno...s kapaciteto kaj vem 10 dnevno?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Ramon dekers ::

7982884e je izjavil:

torej so naredl največjo zaroto 20. stoletja zato, ker so hotl mal pretiravat s številkam. so rekl zlobni židje, 1 miljon ni dost, dejmo jih našuntat da je blo 6!
pa so jih našuntal, vsem ki so kej več vedel o tem so dal mastne denarce v žep in tako se je zadeva ohranila 70 let. vse dokler nekdo ni objavil revolucionarnega videa na youtubu.

res vsaka čast tej vaši logiki


No evidence

At the Auschwitz trial held at Frankfurt in the mid-sixties, the court had to conclude that it lacked " almost all the means or evidence available in a normal murder trial " including " the bodies of the victim, autopsy reports, expert reports on the cause of death, evidence as to the criminals, murder weapons, etc [17] . " Far from leading to doubt, this gave to the mythic gas chambers a metaphysical status, doubt of which was forbidden. ' No documents have survived, perhaps none ever existed,' concluded the Holocaust historian L " on Poliakov. [18]
" In the case of the rush to impute to the Nazis a programme for the extermination of millions of people which has implausibly left no material traces, all the normal rules of historiography seem not only to have been suspended, but to have been violated over and over again. Historians routinely cite documents from secondary works like Raul Hilberg' s The Destruction of the European Jews (1961) or from printed collections of documents, such as Robert Wolfe' s Holocaust: The Documentary Evidence - but they never cite original documents. [19]

No Photos?

Not only is there no trace of " Third Reich " documentation [29] for what is alleged, but no photographs exist showing anything resembling such a group-gassing procedure. Do you believe that Jews both male and female stripped then marched into the gas chambers, then were hauled out in piles? If so, are you willing to believe that neither the very-thorough Germans nor the clever Jews wanted or were able to get a single picture of this ultimate horror? Go to Google and search " you " ll find rows of emaciated bodies, dead of typhus, will that do? I don " t think so.

US air-photographs taken in 1944 (released in 1978) when the " program " was supposed to be in full swing do not show any huge crematoria burning corpses nor queues entering the " gas chambers: " The few air photos of Auschwitz-Birkenau known to date from the period of December 1943 to February 1945 show no signs of fuel depots, smoke from chimneys or open fires, burning pits or pyres. The photos were altered: Zyklon B input hatches, groups of inmates, and walls around crematoria were retouched onto the photo negatives " To this day there is no air photo evidence to support the alleged mass murder of the Jews at any location in Europe occupied by the Germans during World War Two " .That the photos in western hands were altered in order to incriminate Germany, and were first published by the CIA, is also very significant indeed. " [30]"

To je tako kot pri ancient aliens, teorija zarote. Samo da tukaj iščemo dokumente, tam pa vesoljce.

Zgodovina sprememb…

IgorGrozni ::

Da so trupla kremirali in ne zagrebli:
Kolikor mi je znano so se Wermacht in tudi upravitelji pritožli, da ker so bila trupla (Ukrajina) zakopana preslabo, t.j. preplitko in tudi nasploh pokopi niso bili uspešni za prikritje ubitih, so slabo vplivala na moralo samih vojakov, kot tudi civilistov. Trupla so se prikazovala na površju, zasmradilo je velike površine. Zato so najprej izumljali posebne ˝grmade˝, ko so popravljali slabo opravljeno delo

Tudi način poboja s streljanjem jim ni bil všeč. Zahteval je preveč moštva in tehnike.
Ne pozabite, velik del nemške logistike v WW2 je bil še s konjskimi vpregami, glavni transport je bil opravljen z vlakom.

Zato so zahtevali bolj čiste in racionalne metode končne rešitve.. In jih tudi dobili. Tukaj so angažirali Eichmane.

Židovskih žrtev je okoli 6 milj.. Poglejte link v prejšnjem postu, za dokumentacijski center,kjer je shranjena poimenska dokumentacija za 4 miljone žrtev in kjer za manjkajoče prosijo pomoč pri določitvi imen.
Da je številka v spodnjem delu 6 miljonov bi verjel, saj so imele in imajo žrtve mobilizacijsko vlogo pri ustanovitvi in vzdrževanju Izraela, a prav velikih odstopanj ni pričakovati.
In nihče ni imun pred takšnim napihovanjem. Ampak najmanj 4 miljone pa jih je bilo.Dosedaj. Pri javnih bazi , kjer je toliko strogih, nedobronamernih preglednikov ne bi dvomil o pravilnosti.

Še o pepelu. Količina pepela, ki so ga odlagali na deponijo TEŠ-a leta in leta je bila neprimerno večja, a razporejena na veliko površino, komaj opazna.
Zapreti in obvladovati stoletja zatirane Žide, je vse kaj drugega, kot zapreti in obvladovati izkušene ilegalne borce (komuniste) do WW2 in potem še v vojni prekaljene borce z Nemci.


Žal vse skupaj res diši po muslimanski antipropagandi, tisočletja dolgem katoliškem antisemitizmu in po običajni človeški neumnosti ter lahkovernosti.

Lp. Igor

donfilipo ::

No evidence


Obstaja tudi malo bolj zanesljiv vir kot tile kameltreiberski8-)
O tem.
Anatomy of the SS State

http://www.amazon.com/Anatomy-SS-State-...
Pa da vidimo:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Ramon dekers ::

Žal vse skupaj res diši po muslimanski antipropagandi, tisočletja dolgem katoliškem antisemitizmu in po običajni človeški neumnosti ter lahkovernosti.


Ja odvisno s katere strani gledaš zadevo.

Brane22 ::

Ja, muslimanska antipropaganda je, da se krematorijev danes v nobeni vojni ne uporablja. In tudi to, da področje Palestine ni imelo z WW II NIČ in da je torej kompenzacija zatiranih židov s to zemljo v osnovi nepravična.

Če kdo, a ni potem Nemčija prva, ki bi se morala na ta račun odreči določenemu teritoriju ?

donfilipo ::

Ali pa tole:
http://books.google.si/books?id=rj7hGy2...
Pusti malo vohati za pokušino:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Ramon dekers ::

donfilipo je izjavil:

No evidence


Obstaja tudi malo bolj zanesljiv vir kot tile kameltreiberski8-)
O tem.
Anatomy of the SS State

http://www.amazon.com/Anatomy-SS-State-...
Pa da vidimo:)



Si prebral knjigo? Meni tole politično branje ne diši, sem pa prebral tole, ker so me zanimali denarni tokovi, predvsem bančni sistem, upravni odbori bank in podjetij:

http://www.amazon.com/Deutsche-Bank-Naz...

Nemci so bili fenomenalni pri prečevanju korupcije. Vsaj glede na tole knjigo.

Zgodovina sprememb…

Ziga Dolhar ::

Dovolj.
https://dolhar.si/
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

The holocaust

Oddelek: Problemi človeštva
151384 (1175) Mavrik

Holokavst ?

Oddelek: Problemi človeštva
387904 (6040) Gandalfar
»

Sovražni govor v Slovenski zakonodaji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14920701 (18267) ABX
»

Final solution to Adolf Hitler- je kdo gledal ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
725898 (4357) Brane2

Več podobnih tem