» »

Holokavst ?

Holokavst ?

John Abruzzi ::

Naletu sm na nasledna videa: VIDEO 1 VIDEO 2. Kolk resnice je na tem, ker nekatera dejstva so prepričliva, res pa je, da nism glih zgodovinar.

kixs ::

Sm pogledal.

Osebno ze nekaj casa dvomim o obsegu holokavsta. Ta film me sicer vseeno ne preprica, kar tudi sami za svoje trditve ne pokazejo kaksnih dokazov. Mi je bilo pa jasno, da krematoriji ne morejo prebaviti kapacitete 1000 ljudi na dan, kar je sicer tudi v filmu prikazano. Resnica je verjetno nekje vmes.

Zgodovino vedno pisejo zmagovalci. Tako je bilo in bo. Zato je pametno vse jemati z rezervo. Se danes, trenutne dogodke, ne moremo rect, da vemo vse. Samo nekaj let je preteklo od 9/11 in 2. vojne v Iraku, pa je toliko vprasanj in neznank.

lp

PacificBlue ::

>Ta film me sicer vseeno ne preprica, kar tudi sami za svoje trditve ne pokazejo kaksnih dokazov. <

Si si sploh pogledal v redu film(video 2)?... ker meni se je zdelo zelo podkrepljen z dokazi..in to veliko različnimi dokazi.

To sem že pravil za 911 isto pravim za prvo in drugo,ter tretjo svetovno vojno,ki se bo zgodila. Smo žrtve manipuliranja mednarodnih bankirjev(vendar to niso direktno židi,kot je predstavljeno v tem filmu, ampak so ljudje,ki Jude uporabljajo za žrtve)..In vsi ti bankirji so odgovorni za vojno v Iraku,Afganistanu, financirajo teroriste(Osama je njihov človek-Cia povezava)..o vsem tem bi lahko povedal še marsikaj, ampak seveda če želite..Ker vem, da teorije zarote niso ravno priljubljene tu na Slotechu.
Drugače pa odličen dokumentarec, se zahvaljujem avtorju teme.:)

"The Second World War must be fomented by taking advantage of the differences between the Fascists and the political Zionists. This war must be brought about so that Nazism is destroyed and that the political Zionism be strong enough to institute a sovereign state of Israel in Palestine. During the Second World War, International Communism must become strong enough in order to balance Christendom, which would be then restrained and held in check until the time when we would need it for the final social cataclysm."Vir:http://www.threeworldwars.com/albert-pi...

opeter ::

...ter tretjo svetovno vojno,ki se bo zgodila.


Kdaj to? Da se pripravim...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

kixs ::

...ter tretjo svetovno vojno,ki se bo zgodila.


Kdaj to? Da se pripravim...



Pravijo, da nekje okoli 2014. Tako imamo se nekaj casa ;)

BluePhoenix:

Seveda sem pogledal in je dokaj zanimiv. Vendar nisem noben expert, da bi potrdil karkoli so povedali. Kdo ti garantira, da je 5% resnice v tem kar so povedali? Saj niti ne vem ali so bili posnetki res iz Auschwitza? Ko govori o zenski in moskem, ki naj bi prezivela in zdaj zivita na tem mestu (v blizini), jih sploh ni intervjuju, samo povedal njihovo zgodbo. Zakaj jih je potem sploh kazal? Kdo ti garantira, da so slike ujetnikov posneli res Rusi po zavzetju in da RES ni vse skupaj bila samo nemska propaganda, kako fino se vsi imajo?

Ves... imam rad cimvec informacij, ampak tako enim kot drugim je zelo z rezevero za verjet. Se posebej, ker ene in iste reci sirijo eni in isti ljudje. Pa se potem res vprasas, kaj je v ozadju?

Kot receno, imam premalo informacij, da bom kar vse na slepo verjel ;)

lp

kixs ::

Sicer pa sta "zanimiva" se dva videa:

http://video.google.com/videoplay?docid...
http://video.google.com/videoplay?docid...

Seveda avtenticnosti ne morem potrditi. Zato je vse zgolj informativne narave.

lp

black block ::

žalostno je predvsem to da se nobeden ne nauči nič od tega!
why serve in HEAVEN if you can rule in HELL

JanezC ::

Teorija zarote je vedno in vedno bo obstajala. Nekateri še vedno ne verjamejo, da je človek bil na luni, pa ne verjamemo v holokavst... Jaz bom rekel takole, če so ubili samo eno židovsko punčko staro 6 let, so naredili holokavst. Pa četudi ne marate Židov, pomisli na 6 let staro punčko. Pa so jih, jaz to verjamem in nič jih ne reši mojega prezira. Po vrhu vsega, smo bili pa vsi na vrsti, Slovani naslednji in tako naprej. Ne se prepucavat a jih je bilo dva milijona ali petsto tisoč, dajmo probat preštet (samo preštet) do pol milijona, pa vam bo jasno, da je bilo tega veliko. Sram naj jih bo...
Upam, da nikoli več!

kixs ::

Sej pravim... najslabsi so tisti, ki slepo verjamejo enim ali drugim.

Pa ne rect nikoli vec... koliko ljudi je bilo pobitih po 2.sv.vojni (Koreja, J Amerika, Afrika, Rusija, Kitajska, ...) Koliko se jih pobija danes v Iraku in tako naprej in nazaj!

Problem je samo v tem... ce se dogaja drugim, nas ne zanima! :(

In the name of GOD (G-old, O-il, D-rugs).

lp

svenica ::

Smo žrtve manipuliranja mednarodnih bankirjev(vendar to niso direktno židi,kot je predstavljeno v tem filmu, ampak so ljudje,ki Jude uporabljajo za žrtve)..In vsi ti bankirji so odgovorni za vojno v Iraku,Afganistanu, financirajo teroriste(Osama je njihov človek-Cia povezava)..o vsem tem bi lahko povedal še marsikaj, ampak seveda če želite..Ker vem, da teorije zarote niso ravno priljubljene tu na Slotechu.


Ja, ja, saj smo vsi gledali Zeitgeista. Vsega kar si tam videl, tud ne gre verjet.
Povej nam več, torej. Pa vire navedi (or else FAIL).

PacificBlue ::

@unready

Pozabi zdaj na Zeitgeist, ker to je čisto majhen delček resnice..

Za začetek, si poglejte tale video. Želim si da bi ga videli v celoti, da boste razumeli kakšna kriza se obeta, da bom lahko vam pozneje razložil, kaj bo iz tega sledilo.
Lp

Zeberdee ::

No sej v avšvicu in podobnih zadevah je bilo ogromno slovencev - "radio" posnetek o hčerki lovrota kuharja je bil nekje na spletu - ki govorijo, da so bili taborišča smrti.

Tako kot se ve, da so na rabu pili morsko vodo in na golem otoku bili preteni s strani sojetnikov ob prihodu.

Thomas ::

Holokavst se je zgodil, v to ni dvoma. Kako velik je bil, je pa stvar ocene. Morda je bil še večji, morda nekaj manjši. Vprašanje, odgovor je pa težko najti, tudi zaradi raznih političnih interesov.

Se mi pa zdi zanimivo to, da je Hitler menda za sovražnika izbral Žide po tehtnem premisleku. V igri so bile tudi druge skupine, a se je premeteno (je mislil) odločil za Žide. Po njegovem mnenju brez sovražnika Nacizem ne bi uspel.

Morda. No, saj uspel itak ni, a brez mobilizacije Nemcev proti Židom, ne bi prišel niti do 1945, bi že prej bilo konec Nacizma.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Avby ::

V Avstriji se mi zdi pa vrjetno tudi v Nemčiji je zanikanje holokavsta kaznivo dejanje.

dexterboy ::

Thomas, Hitler židov ni izbral. Njegovo mamo, ki je dolgo bolehala (preden je odšla v večna lovišča), je (ne)uspešno zdravil zdravnik. Tako je, bil je žid. Ne spomnim se več, za kakšno bolezen je šlo, vendar je bilo to zdravljenje nekako odločilno, da je Adolf zasovražil jude.
Sem pa nekje - pa ni bil rumeni tisk :) , kar nekaj let nazaj, bral o tem, da je Adolf dejansko rešil nemce pred židovsko prevlado. Brez njega naj bi danes Nemčijo finančno vidili židje... vrag si ga vedi.

Najbolj pa sem se do danes zamislil, ko sem gledal z Viktorjem letos nagrajeno dokumentarno oddajo 'Otroci z Goričkega'. To je še bolj šokantno od zgodbe mojega dedija; bil je v partizanih in ravno oni so ga hoteli postaviti pred strelski vod! Raznih podrobnosti mi nikoli ni hotel zaupati (nikomur) in najverjetneje bo te temačne skrivnosti odnesej s seboj...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Thomas ::

Tako se je mislilo ali bolj ugibalo doslej, DexterBoy.

A tule je Hitlerjeva izjava iz 1922, ki jo je objavil časopis že takrat.

I scanned the revolutionary events of history and put the question to myself against which racial element in Germany can I unleash my propaganda of hate with the greatest prospects of success? I had to find the right kind of victim, and especially one against whom the struggle would make sense, materially speaking. I can assure you that I examined every possible and thinkable solution to this problem, and, weighing every imaginable factor, I came to the conclusion that a campaign against the Jews would be as popular as it would be successful.

http://www.nizkor.org/hweb/people/h/hit...
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Karaya 52 ::

Večkrat sem že napisal da bili teoretiki zarot primerni za psihologe kasneje za psihiatre. Na mojo srečo o tem že obstajajo neke ugotovitve.

Pacient: PacificBlue

According to some psychologists, a person who believes in one conspiracy theory tends to believe in others; a person who does not believe in one conspiracy theory tends not to believe another.


Drži.

Psychologists believe that the search for meaningfulness is common in conspiracism and the development of conspiracy theories, and may be powerful enough alone to lead to the first formulating of the idea[citation needed]. Once cognized, confirmation bias and avoidance of cognitive dissonance may reinforce the belief.


Ja.

For relatively rare individuals, an obsessive compulsion to believe, prove or re-tell a conspiracy theory may indicate one or more of several well-understood psychological conditions, and other hypothetical ones: paranoia, denial, schizophrenia, mean world syndrome.


Hmm, poglejmo kaj piše pod denial.

Denial is a defense mechanism' postulated by Sigmund Freud, in which a person is faced with a fact that is too uncomfortable to accept and rejects it instead, insisting that it is not true despite what may be overwhelming evidence.


O ja.

donfilipo ::

Sigmund a? Zanikanje skupinske krivde. In to pri angležih, slovencih??? Ne vem! Morda pa so res časi sociološko dozoreli za nove nacizme...Treba je malce oprati stare. In tako kaka kila dolarčkov ali dve tem gospodom za tole 'resnico' in že imamo opravičilo in dobro sponzoriran antisemtizem. Oljček teče nič ne reče...le holokavst je vedno bolj sladak:)
Delne resnice v dokumentarcih so kljub temu resnice. Na koncu ja...prej ali slej še tak holokavst ne bo več pomagal proti novim antisemitizmom....od koderkoli bodo že ti prišli. Bolj priročnih bo kakih 200 jedrskih konic. Razen če se seveda antisemitizem ne prime dodobra v ZDA. Ampak židje danes niso več številni. Večinoma so po svetu redki ali povsem asimilirani in genetsko premešani. Tako da bi morda eventuelni naftni sponzorji takih filmčkov morali pomisliti, da se bo torej antisemitizem namesto proti židom obrnil proti njim. Ampak Adolph bo tako ali tako zadovoljen:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Double_J ::

Hitler pol ubistvu ni bil tak psiho.

Sej tud za Žide se je zavzemal za humano rešitev, da se jih preseli na Madagaskar, vendar se je potem zaradi zaostrenih razmer takšna operacija pokazala, kot logistično prezahtevna.

Hm...:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Thomas ::

Postavlja se vprašanje, da če pustimo zgodovini da še "nemoteno teče" naslednjih 100 let, bo kakšen genocid? Od tazadnjega velikega v Ruandi je minilo kakšnih 10 let, darfurski teče ... tako da sploh ni vprašanje. Genocid je business as usual, na planetu Zemlja.

Bo tudi kakšen giga genocid? Tak z nuklearnim orožjem?

IMO skoraj neizbežno. Ali bo upepeljen Iran, ali Pakistan ali nekatera največja mesta na Kitajskem ... ali kaj drugega podobnega, je edino vprašanje.

Tehnološki konec zgodovine je edina rešitev, da do teh stvari ne bi prišlo. Ampak pustimo to opcijo ob strani, kakor da je ni.

Potem genocidi ležijo v naši prihodnosti enako kot vse druge katastrofe: vremenske, potresi, vulkani ...

Gencid ni nič nenaravnega, nasprotno, zelo naraven je.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

donfilipo ::

Nekaj me je presenetilo. Slovenski podnapisi. Se komu sanja, je bilo to na kateri TV...ali je prevedeno tako za interne slovenske holokavst razsvetlitve? Me pa res zanima kateri Dolfi je dal 300evrov za prevod te umetnine?


Edit: mojstri CMS-a če vtapkaš evro znak pride ven cirilica ali hebrejščina:) nisem čisto siguren. Velja popraviti.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

Double_J ::

Holokavst se je zgodil, v to ni dvoma. Kako velik je bil, je pa stvar ocene. Morda je bil še večji, morda nekaj manjši. Vprašanje, odgovor je pa težko najti, tudi zaradi raznih političnih interesov.


Očitno je bil nekaj manjši...

In other words, according to the World Almanac the world population of Jews increased (!) between 1933 and 1948 from 15,315,000 to 15,753,000. If the German government under Adolf Hitler had – as alleged – murdered six million Jews those losses should have been reflected in the Jewish population numbers quoted in the World Almanac.

The suspicions raised by above numbers concerning the veracity of the allegations made against the Hitler government are confirmed by the official three-volume report by the International Committee of the Red Cross, released 1948 in Geneva, according to which 272,000 concentration camp inmates died in German custody, about half of them Jews. The following article elaborates.


http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=85432

Sedaj bo pa nekdo vprašal, ja kam pa je potem izginilo tistih 6 milijonov židov iz Evrope? V Izrael...;)
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Smrekar1 ::

Double_J je izjavil:

Holokavst se je zgodil, v to ni dvoma. Kako velik je bil, je pa stvar ocene. Morda je bil še večji, morda nekaj manjši. Vprašanje, odgovor je pa težko najti, tudi zaradi raznih političnih interesov.


Očitno je bil nekaj manjši...

In other words, according to the World Almanac the world population of Jews increased (!) between 1933 and 1948 from 15,315,000 to 15,753,000. If the German government under Adolf Hitler had – as alleged – murdered six million Jews those losses should have been reflected in the Jewish population numbers quoted in the World Almanac.

The suspicions raised by above numbers concerning the veracity of the allegations made against the Hitler government are confirmed by the official three-volume report by the International Committee of the Red Cross, released 1948 in Geneva, according to which 272,000 concentration camp inmates died in German custody, about half of them Jews. The following article elaborates.


http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=85432

Sedaj bo pa nekdo vprašal, ja kam pa je potem izginilo tistih 6 milijonov židov iz Evrope? V Izrael...;)


Jao. Osem sekund guglanja in našel sem tole:

The University of Alberta library has the World Almanac issues for the pertinent period for 1941, 1944, 1947, 1948, and 1949. The figures listed for total world Jewish population are as follows:

1941 15,748,091
1944 15,192,089
1947 15,688,259
1948 15,688,259
1949 11,266,600


Po vojni so rabili 4 leta da so ugotovili koliko mrtvih je bilo v holokavstu, številke od 1944-1948 so zato netočne. To je kristalno jasno tudi iz tega, da sta številki za leta 1947 in 1948 identični. Malo prehudo naključje, se ti ne zdi?
Vprašaj se ali so tile zarotniki lagali še o čem drugem.

first_line ::

Men je bilo smešno, ko sem gledal dokumentarec o Aušvicu kjer en bivši delavec v tamkajšnem krematoriju govori, koliko so jih skurili na dan. Potem pa scena preklopi na en današnji moderni krematorij, ki začuda niti približno ne dosega zmogljivosti tistih betonskih peči. Čudno to mal.

reader ::

first_line je izjavil:

Men je bilo smešno, ko sem gledal dokumentarec o Aušvicu kjer en bivši delavec v tamkajšnem krematoriju govori, koliko so jih skurili na dan. Potem pa scena preklopi na en današnji moderni krematorij, ki začuda niti približno ne dosega zmogljivosti tistih betonskih peči. Čudno to mal.


Ja, res čudno, da v današnjem času peči ne dimenzioniramo namensko za sežig 1000+ trupel/dan. ;((

Primerjaš hruške in vrata od rakete.

jype ::

Všeč mi je predvsem to, da se samo največjim idiotom zdi, da količina umorjenih židov karkoli spremeni.

Smrekar1 ::

jype je izjavil:

Všeč mi je predvsem to, da se samo največjim idiotom zdi, da količina umorjenih židov karkoli spremeni.


No, do neke mere že. Če bi Židov pomorili proporcionalno približno enako kot so ostalih Nemcev bi lahko trdili, da se niso posebej spravljali na Žide.

jype ::

Smrekar1> Če bi Židov pomorili proporcionalno približno enako kot so ostalih Nemcev bi lahko trdili, da se niso posebej spravljali na Žide.

Vsak, ki je prebral Mein Kampf (in kdaj bil v kakšnem muzeju, kjer lahko vidiš ostanke holokavsta) razume, da je bil odnos do židov integralna komponenta hitlerjeve politike. Brez židov ni teorije zarote, s katero se je mobiliziralo sicer čisto mentalno zdrave ljudi, da so počeli reči, ki jih sicer ne bi niti v sanjah.

Smrekar1 ::

jype je izjavil:


Vsak, ki je prebral Mein Kampf (in kdaj bil v kakšnem muzeju, kjer lahko vidiš ostanke holokavsta) razume, da je bil odnos do židov integralna komponenta hitlerjeve politike. Brez židov ni teorije zarote, s katero se je mobiliziralo sicer čisto mentalno zdrave ljudi, da so počeli reči, ki jih sicer ne bi niti v sanjah.


To že, ampak če se to ne bi poznalo pri mrtvih bi lahko trdili, da je bila to samo fasada.

Itak se gre za zgolj teoretično situacijo, ker se je še kako poznalo pri mrtvih.

vostok_1 ::

Well, jype's right here. Iztrebljanje židov je bila integralna politika tretjega rajha. Če je bila to fasada, je bila zelo grda fasada.

Smrekar1 ::

vostok_1 je izjavil:

Well, jype's right here. Iztrebljanje židov je bila integralna politika tretjega rajha. Če je bila to fasada, je bila zelo grda fasada.


Gah.

Ja, itak da je bila in to je očitno vsakemu ki je inteligentnejši od morske veternice z Downovim sindromom.

Če bi pa v taboriščih umrlo proporcionalno približno isto število Židov kot Nemcev bi lahko rekli, da je zgolj fasada - zato število mrtvih židov ni nepomembno. Seveda ni pomembno ali so jih pobili 5,6 milijona, 6 milijonov, 4,5 milijona ipd. Bilo bi pomembno, če bi bila številka ~10x nižja, kot je dejansko bila.

vostok_1 ::

Smrekar1 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Well, jype's right here. Iztrebljanje židov je bila integralna politika tretjega rajha. Če je bila to fasada, je bila zelo grda fasada.


Gah.

Ja, itak da je bila in to je očitno vsakemu ki je inteligentnejši od morske veternice z Downovim sindromom.

Če bi pa v taboriščih umrlo proporcionalno približno isto število Židov kot Nemcev bi lahko rekli, da je zgolj fasada - zato število mrtvih židov ni nepomembno. Seveda ni pomembno ali so jih pobili 5,6 milijona, 6 milijonov, 4,5 milijona ipd. Bilo bi pomembno, če bi bila številka ~10x nižja, kot je dejansko bila.


Kje je point take fasade? Če so hotli prikrit, zakaj niso iztrebljali vegetarjancev or something.

Če ti pobiješ 10 miljonov nemcev in 1 miljon židov, s tem da javno razglašaš kako sovražiš žide...to zlahka lahko pomeni, da tistih 10 miljonov nemcev se je slučajno zamerilo režimu in so tam končali, medtem pa ko tistih 1 miljon židov je bilo namenoma iztrebljenih. Morda ker jih več niso uspeli polovit.

It's still a highly immoral position to take.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Smrekar1 ::

vostok_1 je izjavil:


Kje je point take fasade? Če so hotli prikrit, zakaj niso iztrebljali vegetarjancev or something.


Gre se samo za to, da je število do neke mere pomembno. Ne do te mere, da je važno ali jih je bilo 5 milijonov ali 6 milijonov, bi pa bilo važno, če bi jih bilo recimo 300 tisoč ali 6 milijonov.

Če ti pobiješ 10 miljonov nemcev in 1 miljon židov, s tem da javno razglašaš kako sovražiš žide...to zlahka lahko pomeni, da tistih 10 miljonov nemcev se je slučajno zamerilo režimu in so tam končali, medtem pa ko tistih 1 miljon židov je bilo namenoma iztrebljenih.


Lahko, lahko bi pa tudi pomenilo, da se niso posebej osredotočali na Žide.

Kot sem že nekajkrat rekel se gre za zgolj teoretično debato, ki na tem primeru pravzaprav ni važna, bi lahko bila pomembna pri kakšem podobnem režimu (npr. Assad, Hussein, ISIS, Rdeči Kmeri, DPRK, SZ, Putin ipd).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

vostok_1 ::

Niti ni pomembno. Gonja proti židom je bila dejstvo in že en sam ubit...zaradi tega ker je žid in nič drugega, je skrajno nemoralna ideologija. Če so kakega nemca usmrtili, ker je bil izdajalec je nižje po lestvici nemoralnosti, kljub temu da je tudi to nemoralno dejanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Utk ::

Kar se tiče kakšen prasec je bil Hitler in nacisti, je res vseeno ali so pobili 5 ali 6 mio židov. Kar se tiče tega, ali so bili prasci tudi na drugi strani, pa nikakor ni vseeno. Če je nekdo to cifro napihnil za 20krat, je to naredil z razlogom in je s tem tudi nekaj dosegel.

Smrekar1 ::

vostok_1 je izjavil:

Niti ni pomembno. Gonja proti židom je bila dejstvo in že en sam ubit...zaradi tega ker je žid in nič drugega, je skrajno nemoralna ideologija. Če so kakega nemca usmrtili, ker je bil izdajalec je nižje po lestvici nemoralnosti, kljub temu da je tudi to nemoralno dejanje.


No ... jaz bi vseeno ločil med režimom, ki je ubil enega človeka izmed recimo 12 milijonov potencialnih žrtev od režima, ki jih je pobil polovico. Res sta oba zločinska, vendar je drugi vseeno hujši od prvega. Sicer se ti hitro zgodijo zoprne stvari, recimo da je bil Castro enako zločinski kot Rdeči Kmeri. To je seveda zgrešeno, oba režima sta zločinska, vendar med njima vseeno ni primerjave.

Utk je izjavil:

Kar se tiče kakšen prasec je bil Hitler in nacisti, je res vseeno ali so pobili 5 ali 6 mio židov. Kar se tiče tega, ali so bili prasci tudi na drugi strani, pa nikakor ni vseeno. Če je nekdo to cifro napihnil za 20krat, je to naredil z razlogom in je s tem tudi nekaj dosegel.


Naj te pomirim, te cifre nihče ni napihnil za faktor 20. Številke se kar skladajo, pobili so 5-6 milijonov Židov, večino samo zato, ker so bili Židje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

first_line ::

Edini holokavst je trenutno nad Palestinci. Čakam Hollywood da posname njihovo trplenje. Aja, verjetno ne bo nič :/

Smrekar1 ::

first_line je izjavil:

Edini holokavst je trenutno nad Palestinci.


9100 mrtvih v 14 letih? V povprečju je to en dan Auschiwitza na 30 let. ISIS izvaja genocid nad Kurdi, želeli bi holokavst nad njimi. Tisto ne šteje, ker ...?

Gandalfar ::

Sovražni govor. Zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Je bil Hitler levičar ali desničar (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7114521 (12431) jype

Auschwitz - konstrukcija (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23931460 (28896) Ziga Dolhar

Popolni zažig (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1486324 (5419) hamax
»

Final solution to Adolf Hitler- je kdo gledal ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
725946 (4405) Brane2
»

Arbeit mach frei (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1018878 (6784) MadMicka

Več podobnih tem