» »

servis za MSI prenosnike?

servis za MSI prenosnike?

xsum1 ::

Zanima me, če ima kdo ta prenosnik, če veste kje imajo pooblaščene servise kjer lahko uveljavljam popravilo z garancijo? v navodilih mi samo piše stran msi.com in tam ni nič za slovenijo.. računalnik je bil kupljen online prek spleta v trgovini Comtron in imam garancijski list, račun in tiste nalepke za popravilo, ampak garancijski račun ni štempljan ali podpisan s strani trgovine tako da mislite, da lahko sploh uveljavim garancijo? ker npr pri HP-ju je kolegica klicala na pooblaščeni servis in je prišel HP-jev osebni kurir in ni bilo nobenih stroškov poštnine ali pa kaj..

prosim lepo no napišite, če kdo kaj ve, sem že pisala trgovini drugače, ampak ne vem koliko lahko oni storijo? garancijo mam pa še do septembra.

namreč težava je ventilator, brenči mi že od novembra pa zdaj že pomaloma ugaša če ruknem računalnik kam al pa da ga malo premikam..potem pa par minut ne dela, oz se vrti kot da ga nekaj ovira in pol je treba parkrat počit gor po ohišju, da spet zažene :D..pa zdj mi še disk javlja da so podatki scorruptani pa ne vem če ma ta okvara ventilatorja kaj veze z diskom? ker nočem kupovati novega diska, da bi mi ga slučajno pol spet ventilator uničil, zato rajši prej popravim...
aja pa tista nalepka zadi k je kao 'garancija' da ne smeš odpret, ta je bla že od novga pretrgana kot da je bil že računalnik enkrat odprt in ne vem kaj naj rečem servisejem glede tega, ker kao ni veljavna garancija pol...?

Zheegec ::

Serviser je Acord-92 d.o.o. v Stegnah.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

xsum1 ::

hmm @ALIE kaj pa glede pošiljanja, misliš, da bi lahko preko trgovine poslala, da mi ni pol treba še poštnine plačvat, da bi oni uredili? ker zdj poštnine za takšne teže na pošti so astronomske 0.o

bluefish ::

Lahko neseš v Comshop (stari Comtron) in bodo oni posredovali servisu.

xsum1 ::

bluefish hvala, torej je to ena in ista trgovina, hmm me zanima zakaj imajo potem še zmeraj obe domeni delujoči, če to ni več comtron? pa še akcija.si imajo., kakorkoli, hvala, sem pisala comtronu, mislim, da bi morali odpisati in mi bodo povedali upajmo da kako pa kaj. :)

xsum1 ::

bluefish je izjavil:

Lahko neseš v Comshop (stari Comtron) in bodo oni posredovali servisu.



hm sem zdaj dobila odgovor od Comshopa in mi pravijo, da nimajo povezave z njimi in da naj se obrnem na Comtron? kako je potem to isto podjetje :O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xsum1 ()

bluefish ::

Hm, zgleda da res ni povezave. Na vsake toliko časa nek drug uporabnik po forumu straši s to povezavo, pa me je zavedlo.

xsum1 ::

bluefish je izjavil:

Hm, zgleda da res ni povezave. Na vsake toliko časa nek drug uporabnik po forumu straši s to povezavo, pa me je zavedlo.

zanimivo, ja. ker imena so pa podobna in bi lahko komot bla sprememba podjetja, al zgleda da ni

bdoxx ::

z Acord-92 (maribor) mam dobre izkušnje, hitri in zanesljivi

Šimpanz ::

Tako je Acord 92 je serviser za notesnike MSI. Če imaš račun ne bojo delali težav.

xsum1 ::

hvala obema, sem poslala danes direktno trgovini nazaj in bodo oni poskrbeli so rekli in glede na to, da je trgovina v Mariboru imajo verjetno ta pooblaščeni servis.

medenko ::

Comtrona ni že leta, ostaja akcija.si, ki pa z Comshopom nima nobene veze.

xsum1 ::

hmm @adapipika naslov firme imajo še zmeraj...tja sem tudi poslala da ga dajo na servis


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna trgovina Comshop (izkušnje...) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14423009 (9633) Ganon
»

Comtron - težave z garancijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
788731 (5235) St235
»

Jae propada? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7317126 (10804) bobby
»

Comshop izkušnje

Oddelek: Kaj kupiti
184803 (3545) trnvpeti

Več podobnih tem