» »

Comshop izkušnje

Comshop izkušnje

racunalnicar ::

Pozdravljeni!!

Mene zanima, če ima kdo izkušnje s spletno trgovino www.comshop.si
Nameravam kupt ogromno CD in DVD medijev in ne bi blo fajn, da ne bi delal, pa bi mel težave z reklamacijo.
Napište dobre in slabe izkušnje.

HVALA!!!

LuGi ::

Že sam podatek ti pove če bos imel tezave z mediji se lahko pod nos obrises
"Možnost vračila ne velja za programsko opremo, zgoščenke/DVD, knjige in potrošni material, v primeru, da je bila originalna embalaža ali varnostni pečat odstranjena."

Mare2 ::

Jaz sem pri njih kar v trgovini v BTC kupil veliko DVD - jev Verbatim in delajo brezhibno.

GrimReaper ::

Če boš kupil Verbatim, ne bo problemov. Delajo pa tko vsi mediji, sam različne kvalitete so.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

klemzyZemzy ::

racunalničar: Jaz sem kupoval preko te spletne trgovine, res da je bila strojna oprema in ne mediji, ampak vseeno bil se zadovoljen in ni bilo nobenih komplikacij.

Zgodovina sprememb…

kixs ::

Kako je z osebnim prevzemom? Imajo sploh to moznost in kje?

lp

Ted ::

Naj kdo pove kako izkušnjo s servisom ali reklamacijo. Meni niso hoteli vzeti v servis komponente iz sistema - kupil sem jo na bolhi od kupca sistema. Uvoznik s tem ni imel težav. Jaz se jim ognem če se le da, ostalim priporočam enako.
Mah...

c00L3r ::

Comtron/Comshop so dokaj na slabem glasu. Sem 1x vrnil CD (mp3) player v "popravilo". Ko je minilo tistih 45 (ali je blo mogoče 90) dni, koliko imajo pač časa da popravijo, so mi rekli, da tega izdelka več ne prodajajo. Ko sem hotel imet denar nazaj, si mi dejali, da ne vračajo gotovine. Takrat sem vzel neke prazne DVD-e in se nikoli več vrnil v comtron :)

Še druga izkušnja z njimi. V eni izmed srednjih šol v MB sem bil zraven ko so dobili nove PC-e in smo mi inštalirali programje in nastavili mrežo ipd... Dobili smo nekje 20 PC-ev sestavljenih pri comtronu. 1 ni prišel v windowse, 1 je meteal ven bluescreen-e in na vseh razen 2 niso delovali sprednji USB priključki. 1 PC pa je imel tako zmontiran DVD-rom, da je bil zamanjen vsaj za 10 stopinj. Tako da je zadnja stran DVD-roma zvijala ven stranico ohišja.

Ampak hej! To so samo moje izkušnje :D Mogoče pa so eni zelo zadovoljni.

kmetek ::

ni več Comtrona.

Dr_M ::

Comtron je se vedno, ampak Comshop in Comtron sta zdej cisto razlicne firme.
Kar se tice stacun, so se mocno popravli, ampak servis je pa se vedno bolj bedn.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jan01 ::

Servis je res slab. Prinesem v garancijo in oni nočejo vzet. Le napotijo me na zastopnika/serviserja tistega proizvajalca. Če bodo še kdaj tako zaj* da se moram vozit in iskat servis, bo treba najbrž koga poklicat!

Dr_M ::

To pa imas napisano na garancijskem listu, kdo je pooblascen servis. Ce ti njim neses, kvecjem seb skodo delas, ker bo se dlje trajalo popravilo oz zamenjava. Zato pa sami tega ne delajo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Camalotz ::

Comshop je hčerinska firma od Comtrona.

Dr_M, koliko škodo delam samemu sebi je moja stvar. Če sem pri njih kupil zadevo, pa sem pripravljen počakat dva dni dlje na popravilo (da pošljejo na pooblaščen servis in od tam nazaj), majo, da prevzamejo robo.

Sam v Comtron/shop nisem nikolu kupoval, sem pa imel opravka z nekaj njihovimi "izdelki" in slišal grozljivo veliko zgodbic nezadovoljnih strank. To mi zadošča, da se njih in njihove robe tut z zarjavelim pajsarjem ne dotaknem (več)
Vedno znova me preseneča, koliko ljudi zna pisati, ne pa tudi brati.

kmetek ::

Comshop je hčerinska firma od Comtrona.

LOL

Ni več Comtrona tukaj, dajte si zapomniti.

trnvpeti ::

Dr_M ::

Comshop je hčerinska firma od Comtrona.

Je bila hcerkinska firma. Zdej ima Comshop novega lastnika.

Če sem pri njih kupil zadevo, pa sem pripravljen počakat dva dni dlje na popravilo

Tuki ne gre za dan ali 2, ampak za teden ali 2.
Vecina stacun ima pri izdelkih prilozene garancijske liste uvoznika, na katerem je napisan pooblascen servis. Tudi ce ti neses v trgovino, morajo oni poslat na ta servis in to traja teden ali vec (odvisno koliko robe se nabere). In tak postopek ni samo v comshopu, ampak v vseh stacunah (seveda pa ne pri vseh izdelkih).
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Camalotz ::

>Je bila hcerkinska firma. Zdej ima Comshop novega lastnika.
Ah, nisem vedel. Od kdaj pa? Glede na to, da so bili junija še
Vodilna visokotehnološka skupina Comtron d.o.o.
in njegovo hčerinsko podjetje ComShop d.o.o. sponzor IAS Maribor 08

>Ni več Comtrona tukaj, dajte si zapomniti.
Zakaj se potem roba kupljena pri komšop lahko vrne v 14dneh na
(Comtron d.o.o.-internetni oddelek, Tržaška cesta 21, 2000 Maribor)
ali na kontaktni e-naslov b2c@comshop.si ?

Comshop zna bit nova firma, ampak imensko imam še vedno premočne asociacije na ComTron.
Bom klikal raje konkurenco. Tut če neupravičeno.
Vedno znova me preseneča, koliko ljudi zna pisati, ne pa tudi brati.

bobsaap ::

Comshop je firma zase,... s Comtronom nimajo več popolnoma NIČ.

Imajo novega lastnika, novo osebje, nove cilje in nove želje,...močno se popravljajo in so iz dneva v dan boljši.
http://www.slo-fishing.si

trnvpeti ::

in se vedno so pocasni z informacijami
v enem tednu mi se niso uspeli odgovoriti na email


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna trgovina Comshop (izkušnje...) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14422943 (9567) Ganon
»

servis za MSI prenosnike?

Oddelek: Pomoč in nasveti
122227 (2044) xsum1
»

Comtron - težave z garancijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
788670 (5174) St235
»

Jae propada? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7317086 (10764) bobby
»

COMTRON

Oddelek: Kaj kupiti
304331 (3250) fahrenGONE

Več podobnih tem