» »

Jae propada?

Jae propada?

1
2
»

Utk ::

Ja pa naj grejo do nemškega uvoznika. Sej da so enake cene me ne moti. V resnici je zmeraj en kup trgovin, ki imajo kako stvar tudi za pol dražjo, samo te večje imajo približno enake cene, kar je logično. Bolj me moti, da dost stvari enostavno ne prodajajo. Takih čist običajnih.
Tako da najboljše, da se kar vse združijo, bo vsaj prostor za koga novega.

dukenukem ::

najbol, da se kaka tuja štrcuna pojav, z nižjimi cenami kukr pri nas

Zheegec ::

Saj se je - Technomarket. Samo, da so v povprečju dražji :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kmetek ::

Jap sem gledal cene v Tuš Planet Kranj. Dražji so :)

minimus ::

Nevem za ostale trgovine Comshop, vem pa za Comshop Lesce kmetek+bobo rulz.

migema ::

Kaj Comshop in Comtron ni isto?

Zakaj to sprašujem? Ker če grem na comshop.si, na desni strani vidiš logo od Comtrona (tam kjer piše "Tu bi lahko bil vaš oglas).


1. Ti ne znaš brat in pika. Logo-ta nista ista, to je dejstvo. Logo si je zgolj podoben, to pa zato, ker sta podjetji pred časom še bili povezani,...

2. ... Sedaj sta podjetji popolnoma ločeni. Comtron je svet zase, ki ima svojo spletno trgovino akcija.si, Comshop pa ima vse kar je imel prej torej www.comshop.si .

3. Podjetje Comshop se je zgolj združilo z podjetjem Jae,...

mtosev ::

na ComShop katalogu pise Since 1990.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

opeter ::

sonax, aha... tako torej. Ko grem na http://portal.comshop.si/index.php?opti..., vidim Comtronov logo, le z napisom ComShop. OK, bom zamižil.

Zakaj pa piše čisto spodaj (na levi strani) Comtron d.o.o. spletne rešitve?
Aha, razumem, ker so jim oni izdelal spletno trgovino! Ja logično!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

billy ::

Podjetji sta res ločeni, a to je verjetno bolj zaradi preglednosti poslovanja, itak pa vsak ve, da delujeta zelo povezano in da imata iste lastnike.

Dr_M ::

Comshop je bil hcerkinsko podjetne Comtrona.
Comtron je PRODAL Comshop. Dejte si ze dopovedat, da to ni vec ena in ista firma. In Comshop je kupil JAE, oz so se zdruzili.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

chucki ::

Namesto JAE v Celju je zdaj http://www.bitlab.si/....... Prodajalci so ostali isti.

sirotka ::

shark_nm....ehehe:) A lahko poveš, kdo tam ti je rekel, da je to zato, ker so neoriginalni winsi gor? Pa malo izbiraj besede...

Da ne govorim o neprijaznosti in neustreznosti prodajalcev
- kdo je neprijazen ali neustrezen in kakšna so tvoja merila ustreznosti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sirotka ()

migema ::

sonax, aha... tako torej. Ko grem na http://portal.comshop.si/index.php?opti..., vidim Comtronov logo, le z napisom ComShop. OK, bom zamižil.

Zakaj pa piše čisto spodaj (na levi strani) Comtron d.o.o. spletne rešitve?
Aha, razumem, ker so jim oni izdelal spletno trgovino! Ja logično!


Kaj ti naj rečem? Še enkrat .. da BERI. Logo-ta sta si podobna, AMPAK različna,... preberi kaj na njima piše,... če sta pa podjetji bili vrsto let skupaj pa ju bo verjetno nekaj družilo,...podjetji sta imeli istega lastnika in še kaj. Sedaj sta podjetji LOČENI (to je bilo že nešteto krat povedano in daj si to dopovedat).

Glede Comtron spletnih rešitev pa ti lahk rečem le to - no vidiš da znaš. Malo še vklopi tisti dve celici, ki ju imaš in ti bo mogoče še kaj drugega jasno. (Naj ti malo namignem - ponavadi se izdelovalci srani nekje podpišejo in točno to je naredil Comtron, ko je izdeloval to stran).

Aja, naj ti dodam še nekaj:

://http://www.bizi.si/podjetje/o-podjetju....

Preglej to povezavo in ti bo vse jasno, ... kdo je lastnik, ustanovitelj itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: migema ()

`ripper` ::

vem da je stara rec to, samo prov smesno mi je brat te poste, kako je lahko kdo tako butnjen da kljub pisnim 'objavam' in tolmacenjem ljudi na n koncih foruma se vedno trobezljajo v tri krasne in si ne pustijo dopovedat NIC. Hvala bogu za Comshopovce na forumu, ki se se trudijo zagovarjat sami sebe ;)

bokova drva se lahko vpisejo na forum, to je tukej kr nekej dokazov ;)
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

krneki0001 ::

Nisem vsega bral, ampak...

A trgovine na brnčičevi ni več? Mislim je zaprta al prestavljena na kako drugo lokacijo?

Highlag ::

Trgovina je še, samo ima ime Comshop. Vsebina se ko sem bil nazadnje tam ni bistveno spremenila..
Never trust a computer you can't throw out a window

krneki0001 ::

Včeraj je bila izpraznjena in niti pohištva ni bilo več notri, zato me zanima, če so se preselili ali so jo dokončno zaprli.


To da je to comshop vem že od začetka. Ta štacuna mi je namreč čez cesto in se mi ni treba matrat in daleč hodit.

#000000 ::

Kje uveljavt garancijo za izdelek kupljen v Jae na garanciji pa piše avtera ? Se lahko v Avteri kej zgovarjajo ?

Sehnsucht ::

Hmm, ti bi verjetno na grmadi sežgal Galilea.
Model, pa sej ti vse piše!
Jae ti je stvar prodal, to je torej prodajalec (zanj je stvar zaključena).
Avtera je zadevo uvozila oz. je uvoznik dotičnega za Slovenijo, to je pa oseba, s katero si ti povezan preko garancijskega lista.

Ja, v Avteri ti lahko rečejo ("#$%!":_;?*%&/%, preberi Okope in Premike in se nepremično vkoplji.
In taki imajo volilno pravico:hang

Trupl0 ::

Trgovine na brnčičevi ni več. Tam je zdaj vrtno pohištvo Hartman.
If you are going through Hell, keep going !

Mare2 ::

Škoda. Tam sem kupil 8 x DVD RW medije. Rabil bi še enega s tako hitrostjo, pa nikjer nisem zasledil. Večinoma imajo le 6 x.

Kdo kaj ve o tem?

Hvala. :)

Trupl0 ::

Jst mam še poln lager COMMODORE ( ja commodore 64 varianta :) ) dvd ploščkov :) hehe največja hitrost je 4x.. ampak niso RW. PM if interested
If you are going through Hell, keep going !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trupl0 ()

PNG ::

perci: kok casa nazaj si pa biu nazadnje v comshopu? zdele v enem letu se je zamenjalo ogromno ljudi tm in niso vec taki loleki, kot so bli ucas. Zdej lahko naletis na nekoga, ki ima neki pojma, kaj sploh prodaja, pred leti tega res ni blo.

In ne, nism zaposlen v comshopu. :)


Se strinjam!

Pred parimi leti so res delali pravi bedaki, sedaj pa sem bil pozitivno presenečen. Rekel sem si, da nikoli več ne kupujem v comtron, a sem zadnjič vseeno zavil v trgovino in tip, ki mi je pomagal pri prodaji je obvladal zadevo, tako da sva se dejansko lahko normalno pogovarjala. Govorim za mariborski comtron v europarku.

bobby ::

Hmm, ti bi verjetno na grmadi sežgal Galilea.
Model, pa sej ti vse piše!
Jae ti je stvar prodal, to je torej prodajalec (zanj je stvar zaključena).
Avtera je zadevo uvozila oz. je uvoznik dotičnega za Slovenijo, to je pa oseba, s katero si ti povezan preko garancijskega lista.

Ja, v Avteri ti lahko rečejo ("#$%!":_;?*%&/%, preberi Okope in Premike in se nepremično vkoplji.
In taki imajo volilno pravico:hang


Litijska 259
in NE, ne morejo ti reči da se poberi ker so uvoznik. Na tej lokaciji je servis
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna trgovina Comshop (izkušnje...) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14422943 (9567) Ganon
»

Comshop izkušnje

Oddelek: Kaj kupiti
184795 (3537) trnvpeti
»

Hofer: PC z HD in Blu Ray predvajlnikom

Oddelek: Kaj kupiti
213044 (3044) Galaxy
»

JAE je le prodan (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7411541 (7912) schurda
»

COMTRON

Oddelek: Kaj kupiti
304331 (3250) fahrenGONE

Več podobnih tem