» »

Cigarete

Cigarete

Twixz ::

Pozdravljeni.

Moj stric ima v kratkem rojstni dan in z bratom sva se odločila da mu bova kupila njegove najljubše cigarete, ki pa jih že dolgo ni kadil (zgleda da so šli vn iz prometa). Velikokrat ko smo zunaj si prižge west blue in včasih potarna kk so ti čiki brezvezni. Imel je pa rjave čike v črni škatli, pa mislim da so imele okus po vaniliji (vsaj tko je enkrat bratu rekel). Ima kdo pojma kje se to kupi, če se še sploh kupi?

LP.

oo7 ::

Take sem tud jaz enkrat kadil črne cigarete z okusom vanilije.Kupil sem jih pa na Petrolu kakih 4 leta nazaj.Cigarilos ali nekaj podobnega se jim je reklo če je to to.:D

dope1337 ::

Mogoč je kadil Black Devil. To so edini CIGARETI (ki sem jih osebno dosedaj videl/kadil), ki imajo črno škatlo, tudi sami so sicer črne barve (mogoč na soncu mal na rjavo potegne) ter okus imajo po vaniliji. Dobiš jih pa v vsaki mal bolje založeni trafiki (pa tud na bencinski pomoje).

Black Devil

"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Meizu ::

Pomoje misliš tole kar je dope1337 nalimal. Ta je pa čik prav rjav je pa to res verjetno cigarilos ampak to ni več čik ampak wannabe cigara.

Twixz ::

Ne, niso black devil. Tista škatla je bila bolj široka in cigaret je bilo mislim da manj noter. Bile so pa 100% oblika cigaret, in ne cigar.

harvey ::

Morda Sobraine Black Russian.
 Sobraine Black Russian

Sobraine Black Russian

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

noraguta ::

Twixz je izjavil:

Ne, niso black devil. Tista škatla je bila bolj široka in cigaret je bilo mislim da manj noter. Bile so pa 100% oblika cigaret, in ne cigar.

mal je vprašanje, tudi če najdeš če bo še to taista reč. cela eu je zreducirala katran pa nikotin v neke meje. kdaj je pa od oka nazadnje to kadil?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

Twixz ::

2 leti nazaj mogoče? Tam nekje je bilo, ja..

Niso bile sobraine black russian, hvala vseeno.

lukass ::

Mogoče kdo ve kje se lahko dobi BLACK DEVIL cigarete okus vanilija? sprašujem po bencinskih črpalkah trafikah ampak nikjer jih ni več...

Phantomeye ::

lukass je izjavil:

Mogoče kdo ve kje se lahko dobi BLACK DEVIL cigarete okus vanilija? sprašujem po bencinskih črpalkah trafikah ampak nikjer jih ni več...


v kranju imaš trafiko Breza. taka stara, lesena. zraven kina kolosej. že vsaj pet let nisem teh kadil.

Roadkill ::



Vrjetno je kadil vanilijeve cigarilose. Gitane ma nekaj tega pa ostale zname tudi. Išči "cigarillos vanillia" pa boš videl, če ti je kaj poznanega.
Ü

lukass ::

Ne ne iščem cigarillosov, ampak prov cigarete BLACK DEVIL, v črni škatlici in tudi sam cigaret je čisto črn.

Pyromanic ::

Probi u kompas shopu, če je kšn blizu tebe.
V najslabšem primeru pa lahko prek njihove strani naročiš, sam tm pa prodajajo samo u kompletu po 10 škatlc.

_commandos_ ::

lukass je izjavil:

Mogoče kdo ve kje se lahko dobi BLACK DEVIL cigarete okus vanilija? sprašujem po bencinskih črpalkah trafikah ampak nikjer jih ni več...

V Ljubljani v trafiki na vojkov pri gasilski brigadi
v Portorožu pa v trafiki pod hotelom slovenija


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tobak (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9656071 (8213) Baja
»

Black devil cigareti kje?

Oddelek: Loža
106111 (5449) heero
»

Stvari, ki jih pri nas ni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11025417 (20735) [D]emon
»

Katere čike kadite? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
441107850 (41999) Limona
»

cigarilosi se inhalirajo??

Oddelek: Loža
118258 (1046) msjr

Več podobnih tem