» »

Black devil cigareti kje?

Black devil cigareti kje?

heero ::

Pozdravljeni

Me zanima kje se da dobiti cigarete black devil z vonjem cokolade in black devil pink? Vem da imajo v kompasu ampak samo vonj vanilije

Hvala

Keth Selhan ::

Hm, a ni bilo rečeno, da je EU prepovedala cigarete z vonjem ali se jaz motim?

heero ::

Tobak z vonjem se se da dobiti ampak ni black devil v sloveniji kakor jaz vem se jih da dobiti le v kompasu in to le z vonjem vanilije. Nasel sem jih tudi v ceskih in nemskih spletnih trgovinah na voljo le v steki(10kos.) Z ceno pribl. 50€ drugi problem je ta da ne posiljajo v slovenijo tako da ce bi gdo vedu ali se da dobiti se kje v sloveniji z vonjem cokolade in black devil pink ali vsaj da se da narociti iz drugih drzav vsaka pomoc je dobrodosla.

Hvala

sandmodnigga ::

ebay.de
Nekateri oglasi imajo napisano, da pošiljajo po celi Evropi. Če ne gre drugače, naročiš v Avstrijo ali Italijo in prevzameš tam. Je pa poštnina žafranska.

Ajrina ::

Včasih se jih je dalo dobiti na Petrolu. Poglej, če imajo še.

aaa1 ::

Včasih so jih imeli tudi v trafiki v Nami.

sočan ::

sandmodnigga je izjavil:

ebay.de
Nekateri oglasi imajo napisano, da pošiljajo po celi Evropi. Če ne gre drugače, naročiš v Avstrijo ali Italijo in prevzameš tam. Je pa poštnina žafranska.



Bom malce izrabil tale post..

Kako pa konkretno izgleda to da naročiš z dostavo v Avstriji. ?? Recimo da bi želel da dostavijo recimo v Lawamund ali Pliberk.

A to kar pošto vpišeš kot naslov. ?? Pa te ta pošta potem obvesti kdaj je paket pri njih ? Verjetno ne ?


In kje v samem ebayu ali paypalu potem dodaš naslov ?

Ali se je to potrebno prej na pošti kaj dogovoriti in ali to kaj doatno stane ob prevzemu ?

Hvala.lp

heero ::

Na petrolu jih ni.
Niti v nami jih nisem videl

Socan @ pomoje je tako kot pri nas napises ime, priimek in namesto svojega naslova napises postno lezece in v postno stevilko stevilko poste npr. Za lj ki ima postno stevilko 1000 ima vsaka posta v lj drugo stevilko npr. 1101 1102,.
. Tako da te ta paket pocaka na tej posti .o prispelem paketu te poklicejo na stevilko to je podobno kot anonimno narocevanje.

Za ta black devil kontaktiral sem prodajalca iz nizozemske ampak mi noce poslati ker je kao Slovenija predalec mislim kot da nismo v evropi.

dxx ::

Ponavadi sem jih kupil v btc-ju pod kolosejem. Ne vem pa če je še tam ta trafika.

Ajrina ::

heero ::

To so samo vanilija (crna skatlica)
Jaz iscem sivo skatlico z vonjem (cokolade)
In roza (vonj nicesar -standard cik)

Kontaktiral sem drugega nizozemskega prodajalca in je napisal da poslje v Slovenijo samo da bo postnina 17€ (vrjetno GLS) Ki so najdrazji za mednarodni promet tako da ce ima se gdo kaksno idejo kje jih dobiti naj kr napise

Hvala vam da dosedanjo pomoc


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

top moški parfumi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10230678 (17432) leiito
»

Stvari, ki jih pri nas ni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11025484 (20802) [D]emon
»

Cigarete

Oddelek: Loža
1310130 (8262) _commandos_
»

Prodaja ponaredkov

Oddelek: Loža
123278 (2899) Pyromanic
»

cigarilosi se inhalirajo??

Oddelek: Loža
118271 (1059) msjr

Več podobnih tem