» »

TV2GO - T-2

TV2GO - T-2

shorto ::

Mene zanima kaj mislite glede tega? Bo uporabno oz. je uporabno, že kdo sprobal?;

MonkeyHead ::

Poskusil dela zelo dobro. Izvedba časovnega zamika je res dobra.

kmetek ::

samo še simobil nima tvja, vsi imajo....pa to ne moreš verjet.

mrTwelveTrees ::

DjTonic ::

Še za iOS - meni najljubša različica. Če imate možnost preizkusite in boste videli primerjavo Andorid vs. iOS :)

http://itunes.apple.com/us/app/t-2-tv2g...

smith88 ::

men nedela na roota-nom samsung galaxy ace s5830

LuGi ::

Ne dela ce imas root-ano..unroot in bo delalo =)

smith88 ::

Lugi ce bi unroot pol pa mi pol aplikacij nebol delovoalo , to je kr neki se samsung spodbuja rootanje t-2 pa ne :( hvala za nasvet :)

hojnikb ::

Debilna aplikacija, ker zahteva telefon brez roota. Pa unroot tut ne dela na desireju (razn seveda če dam stock rom gor)
Konkurenca tega nima..
#brezpodpisa

LuGi ::

smith88 je izjavil:

Lugi ce bi unroot pol pa mi pol aplikacij nebol delovoalo , to je kr neki se samsung spodbuja rootanje t-2 pa ne :( hvala za nasvet :)


Prinesi samsunga rootanga na servis bos videl kako ga spodbuja - Garancija prekinjena, nepooblaščen poseg v programsko opremo :))

Smola drugače nebo šlo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Robi :P ::

hojnikb je izjavil:

Debilna aplikacija, ker zahteva telefon brez roota. Pa unroot tut ne dela na desireju (razn seveda če dam stock rom gor)
Konkurenca tega nima..

men tut ne dela zarad roota LOL dans ma pa ja skot usak rootanga androida...

DjTonic ::

Navodila, če imaš rootan android.

http://t-2.rula.net/viewtopic.php?f=3&t...

KoMar- ::

Ja, pa še tole:

Da povem svoje mnenje glede blokade naprav z rootom in custom ROMi: logično zaščita ni učinkovita, enako kot DNS blokada ne prepreči bwin.com, ampak T-2 je moral, da so mu dovolili vsebine streamati prek neta, podpisat pogodbo, da bodo naredili vse, kar je tehnično mogoče, da bi zmanjšali št. zlorab na minimum. Hkrati sem mnenja, da vsak, ki rabi root ali custom ROM, s tem vso odgovornost za delovanje aplikacije prevzame nase in tudi morebitno reševanje problemov, ki iz tega nastopajo. Navodila za skrit root mate na 23. strani, ker pa OTA RootKeeper ne deluje na vseh napravah, malo na Google Play poiščite s keywords: hide root

sulaco ::

Tašča ima t2 IPTV. Na računu pa sem videl, da ima vklopljen tudi TV2GO pa ga ne uporablja. Zato bi ga jaz. V svojem stanovanju imam samo internet od T2 (brez T2 IPTV). A bo delalo če se preko mojega internetnega priključka prijavim z njenimi podatki v servisne strani T2 in vklopim TV2GO ?

2x'=2 ::

Bo.

MonkeyHead ::

Delalo bo tudi če si na kerem koli ISP v SLO, samo da imaš ID pass.

yani2000 ::

Vem da sem malce pozen a vseeno.
Vsi kateri imate problem z ROOT-om najdete tukaj rešitev:
http://goo.gl/rddkW


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT] (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
482167407 (25605) yani2000
»

Kateri android TV box za D3GO

Oddelek: Zvok in slika
73663 (2113) yani2000
»

T-2 IPTV na računalniku - pomoč

Oddelek: Omrežja in internet
3214965 (4907) DennisDee
»

Internet ne dela

Oddelek: Loža
182732 (2310) mirancar
»

Televizija na internetu

Oddelek: Omrežja in internet
5989 (795) Gokeiken

Več podobnih tem