» »

Izpisek dohodnih klicev

Izpisek dohodnih klicev

dree ::

Pozdravljeni.

Imam težavo...Vedno me nekdo kliče pod skrito številko (ponoči, podnevi, vedno) in rad bi izvedel gdo je to. Telefona ne upam izklopiti zato, ker čakam na klic za službo. Moram iti na mobitel, da dobim izpisek dohodnih klicev? in koliko to stane? Naj še omenim, da imam še na stari način, nimam naročnine. :)

LP!

@nny ::

Ni važno, ali si predplačnik ali naročnik, če tvoja omrežna številka spada pod Mobitel, so se oni dolžni s tem ukvarjati. Lahko pokličeš center za pomoč uporabnikom ali pa kar osebno zaviješ v njihov salon; to bo verjetno bolj učinkovito, ker študentje navadno nimajo pojma. Računaj pa, da boš izgubil (relativno) anonimnost, ki ti jo zagotavlja predplačniški paket.

Vprašajte nas
Mobitelovi naročniki:
041 700 700
Mobiuporabniki:
121
Želite postati naš uporabnik?
080 8000
Imenik:
041 700 701
Faks:
01 47 22 295
E-pošta:
info@mobitel.si

St235 ::

PRedvsem pa ne boš zvedel kdo kliče ,te informacije ti ne smejo posredovat. Lahko se pritožiš ,ker te nekdo nadleguje in bodo oni ukrepal. Če ne bo zaleglo pa je naslednji korak policija, ki edina lahko od mobitela pridobi te podatke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

shadeX ::

Povedali ti sigurno ne bodo. Lahko se jim pa seveda pritožiš. Sploh pa najboljše zdravilo za take bedake ki stalno kličejo pod skrito število je to da se niti ne javljaš. Bo že odnehu. Če ne po 1. dnevu pa po 5. prej al slej bo.

M1_Abrams ::

Najboljši način če te kdo kliče iz skrite št. preusmeritev na neobstoječo št.
PHP & MySQL

VelikiTun ::

Enostavno kontaktiraš operaterja, razložiš situacijo in bodo dotično cifro do tebe blokirali.

dree ::

Sem bil danes na mobitelu pa so rekli da na sim-kartice ne dajejo izpiskov. Da jim jebem...!

Hvala za nasvete in LP!

VelikiTun ::

Tudi če bi ti dali izpisek, cifra ni v celoti razkrita. Dovolj bi bilo, da jim daš datume in čase neželenih klicev in potem ukrepajo dalje.

St235 ::

dree je izjavil:

Sem bil danes na mobitelu pa so rekli da na sim-kartice ne dajejo izpiskov. Da jim jebem...!

Hvala za nasvete in LP!


Nihče ne more dobit celotnih številk dohodnih klicev brez ustrezne odredbe sodišča. Tako, da škoda živcev.

gendale ::

čeprav kar se mene tiče je tole z dohodnimi številkami bedarija - zakaj mi ne bi smeli povedati, kdo je klical mene
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

St235 ::

Zato, ker je IP ocenila, da gre za nedopusten poseg v zasebnost klicatelja. Tudi dokler so bile prikazane cele številke, se skritih številk ni smelo prikazovat. Nekateri pač skrijejo številko z namenom. Če moram jaz nekoga poklicat to še ne poemni, d aimam željo da ima on mojo številko.

para! ::

PRedvsem pa ne boš zvedel kdo kliče ,te informacije ti ne smejo posredovat.

Ali to velja zgolj za skrite številke (jasno, če je klicatelj skril številko, ni razloga, da bi jo izpisek odkril) ali za _vse_ dohodne klice?

Ker to ta drugo bi bilo smešno in neumno hkrati. Kot prejemnik klica imam vso pravico vedet kdo me je klical, kdaj in koliko časa je klic trajal. Nenazadnje si lahko seznam prejetih klicev delam sam?

lp
Death before dishonor!

Tashaa ::

Pozdrav vsem

Bi lahko prosim še meni malo pomagali.

Od telekoma bi nujno potrebovali izpiske klicanih številk, vendar za preteklo leto.
Po kontaktu s telekomom slovenije, teh izpiskov ne izdajajo, razen če jih zahteva sodišče,
pa še to v primeru, da gre za kaznivo dejanje.
Torej če prav razumem, človek nikakor ne more dokazati resnice, če ne gre za obravnavo o kaznivem dejanju?
Kdo od vas mogoče ve, če je to res in kaj storiti?

Najlepša hvala že vnaprej

St235 ::

Telekom je dolžan dostaviti te podatke na poziv sodišča ne glede na to za kakšen postopek gre (kazenski, civilni...). Ne smejo pa celotnih številk razkrivat vsaki fizični/pravni osebi.

Tako, da če moraš karkoli dokazovat na sodišču, potem bo sodišče do teh informacij lahko prišlo.

Tashaa ::

Najlepša hvala za odgovor Lakotnik. Upam, da bo res tako.
Meni so rekli, da samo če gre za kazenski postopek, jaz pa številke nujno rabim,
za dokaz resnice v dednem postopku.

St235 ::

IMO vas bodo v dednem postopku napotili na pravdo, če obstaja med dediči nesoglasje:

http://www.pravniki.info/viewtopic.php?...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekdo me stalno kliče s številk ... (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
577484089 (1533) Robert73
»

Telefonska stevilka

Oddelek: Loža
374617 (1538) BuDi79
»

Ščitenje osebnih podatkov proti lastni volji (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5016018 (15146) zmaugy
»

Skrita številka

Oddelek: Mobilne tehnologije
2615416 (5005) bambam20
»

Skrivanje telefonskih številk (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6711881 (10128) V-i-p

Več podobnih tem