» »

Igrce ne delajo(pasajansa,kralj..)

Igrce ne delajo(pasajansa,kralj..)

SrOvPaSoV ::

Lep pozdrav. A kdo ve zakaj mi v Win98 ne delajo igrce pasajansa, kralj ... (bo žena znorela). Igrca se zalavfa poj jo pa kar ven vrže, jav eno napako? 8-O

exe ::

mal opiš napako:\, ane?
Both Nietzche and God are dead.

Gandalfar ::

tak siv okencek je pa notr je en tak rdec krizec pa gor je modr caption pa tko no.. ;-)

Sr0vPaSoV: a drgac ti vsi programi delajo, scandisk pa to tud nobenih fizicnih napak na disku ne najde, nobenih virusov pa teh zadev?

MadMax ::

Z nekaterimi cenejšimi grafikuljami so bile take težave zaradi šoferjev.

Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMax ()

MCSE ::

Vzem škatlo, in daj računalnik notr in potem pospravi še monitor, tipkovnico in vse ostalo, in nesi nazaj v trgovino, in reči da hočeš denar nazaj...:\

Ali pa povej malo več o tem kakšna je res napaka...

exe ::

gand: good one:D
Both Nietzche and God are dead.

SrOvPaSoV ::

Ja fulll ste prjazn, kar nazaj naj vlečem a? Sej drgač mi ostalo vse dela, sam te usrane igrce ke jih pomoje sam moja žena če igrat ne delajo. Napiše pa: zaradi težke napake..... To se je pojavl ke sem dal not novo grafikuljo inno geforce 4 440 mx, a je tu kakšen problem?:|

SrOvPaSoV ::

Bom poskusu mal bolj točen povedat kva je narobe, če se bom spomnu ker sem služenju soldov. Pasajansa rečmo na začetku dela poj pa ke do konca prideš se pojav na ektanu okvirček kot je zgorej en omenov he he, kva pa not piše pa ne vem ker men se te igrce sploh ne ljubi igrat, nekej od ene nepake v modulu. V nobeni od teh igrc pa ne moreš spreminjat nastavitev. A je dost natančen??????????

ToniT ::

Pojd v Control panel-> dodaj/odstrani programe->Windows setup in tam najprej vrži igrce ven, resetiraj mašino in še enkrat ponovi postopek, s tem da sedaj igrce dodaj.

Duhec ::

SrOvPaSoV,
http://support.microsoft.com/default.as...
Sicer dvomin, da imaš zgornji problem zato je to le kot primer. Najprej si inštaliraj DirectX 8.1 ter preizkusi. Nato preizkusi še z novimi gonilniki za grafično.
Kot tretje pa spreveri z SFC , če je kakšna datoteka od Windows pohabana. (Start-Run-SFC)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: Most Wanted (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
68456016 (2209) mtosev
»

Windows Server 2003 - mnenje ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
47028642 (12076) darkolord
»

čudno vedenje računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
543518 (2875) solatko
»

Opteron ali Athlon X2? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
614905 (3659) ekseR
»

Call Of Duty (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1418899 (5239) mloncar

Več podobnih tem