» »

slovenski vozniki - posnetki

slovenski vozniki - posnetki

1 2
3
»

Mesar ::

Smetijo smetijo! Jaz jih vidim vsak dan kako odmetavajo odpadke na čudovite zelene površine. Pa še špricajo vse okoli ko jih mala potreba prime, verjetno ni nič drugače ko jih velika, razen da verjetno to v gozdi delajo, jaz še nobenega ob cesti nisem videl no.

Bias o kakih svinakarih pa ti nabijaš zdaj?
Your turn to burn!

St235 ::

Govori o ljudeh, ki nimajo niti toliko moralnega čuta, da mirno mečejo smeti kjer jih je volja. Najdeš jih pa tako med kolesarji, kot med vozniki avtomobilov in pešci.

Da pa kolesarji bolj smetijo od avtomobilov je pa milo rečeno bosa. poglej raje kako gleda na kakšnem parkirišču ko meni nič tebi nič šofer zmeče svinjarijo, ki se je nabrala v avtu na tla. Za dobro mero pa še pepelnik sprazni.

Bias ::

svinakarji so pač ljudje brez filinga za okolje, ljudje ki se ne morejo kategorizirat za kolesarje, in predvsem dvomim, da je to kar govoriš dejstvo. Ja, itak se tud med njimi najdejo tisti, ki smetijo, tako kot med vozniki, ki skozi okno mečejo vrečko od meka, al pa Olimpija bureka un masten papir... tko no.

jype ::

Na biciklu je kr kompliciran pelat goro smeti in če sklepam po vseh, ki sem jih po poti srečal, je količina smeti ki jih nosijo s seboj tako zelo majhna, da jih nič ne moti spravit ovitka od powerbara nazaj v žep, pa plastenke z vodo nazaj v nosilec.

Poleg tega že samo dejstvo da se ne vozijo naokoli z avtomobili priča o tem, kakšen odnos imajo do okolja.

Pepelnik na biciklu pa jaz vedno praznim samo na za to označenih mestih.

Mesar ::

Kje pa so mesta določena za praznjenje pepelnika?
Your turn to burn!

jype ::

Mesar> Kje pa so mesta določena za praznjenje pepelnika?

http://www.geopedia.si/?params=T1199#T1...

Črne in rdeče pikce, ane.

Mesar ::

Tam torej ti prazniš pepelnik? Na divjih odlagališčih? Pohvalno!
Your turn to burn!

jype ::

Mesar> Tam torej ti prazniš pepelnik? Na divjih odlagališčih? Pohvalno!

Izključno pepelnik, ki je vgrajen v kolo.

Mesar ::

jype je izjavil:

Mesar> Tam torej ti prazniš pepelnik? Na divjih odlagališčih? Pohvalno!

Izključno pepelnik, ki je vgrajen v kolo.


Zakaj to tako poudarjaš? Je tako težko vgraditi pepelnik v kolo?

Kar je druga stvar, tale mapa je kar konkretno mimo... vsej za tisti del Maribora kjer sem jaz doma.
Your turn to burn!

jype ::

Mesar> Zakaj to tako poudarjaš?

Da je jasno, kdo je idiot.

Mesar> Kar je druga stvar, tale mapa je kar konkretno mimo... vsej za tisti del Maribora kjer sem jaz doma.

Fix it.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mesar ::

jype je izjavil:

Mesar> Zakaj to tako poudarjaš?

Da je jasno, kdo je idiot.

Mesar> Kar je druga stvar, tale mapa je kar konkretno mimo... vsej za tisti del Maribora kjer sem jaz doma.

Fix it.


A s tem misliš mene? Al sebe ker si začel s idejo, da imaš pepelnik na kolesu. Oziroma celo vgrajen v kolo...

Ne da se mi, povrh tega ne smetim okoli, naj se s tem ukvarjajo tisti, ki smetijo.
Your turn to burn!

St235 ::

Še en tipičen slovenček. Dajmo rajši še kak link.

"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing"

jype ::

Ja ampak on ni eden od "good men", kar je očitno tudi iz prej izbljuvanih blodenj.

Mesar ::

Zakaj že ne? Nisem jaz tisti ki se*je v grmičke!
Your turn to burn!

St235 ::

Si pa tisti, ki se mu jebe, če ostali to počnejo in ni nič pripravljen naredit okoli tega.

Updated:
"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing and the rest stay assholes they allways were."

Back to topic:

A boš končno sproduciral kak posnetek, al samo tipkaš, ker se pač rad bereš?


Mesar ::

A si bolan? Da bom med vožnjo snemal? Da me policija vstavi pa mi poberejo izpit prometno pa še avto? Povzetek je, da smo ugotovili, da poleg tega, da so kolesarji izredno nevarni na cesti, tudi smetijo.

>PS: Vem, da tudi ti uživaš ko meeee bereš.

In pa meni se ne jebe, jaz sem za pravico, torej da vsak pospravi svoje!! Pol pa grem jaz srat okoli pa ti pucaj če smo tak.

In pa meni se ne jebe, jaz sem za pravico, torej da vsak pospravi svoje!! Pol pa grem jaz srat okoli pa ti pucaj če smo tak.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

jype ::

Lakotnik29> A boš končno sproduciral kak posnetek

Preveč dela je s filmčki. Bom nalepu slikce v ono temo, k Gray_Wardena boli vranica.

Gray_Warden ::

jype, ne skrbi. Moj post ni bil namenjen tebi ampak ljudem ki se prepirajo s tabo. s tem posnetkom sem jih hotel le spomniti na to kar smo se pogovarjali takrat v tisti temi.

keep up the good work.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

DragonHeart ::

Mesar je izjavil:

A si bolan? Da bom med vožnjo snemal? Da me policija vstavi pa mi poberejo izpit prometno pa še avto? Povzetek je, da smo ugotovili, da poleg tega, da so kolesarji izredno nevarni na cesti, tudi smetijo



snemaš lahko z namensko kamero, kot to odlično počnejo jype in še na tisoče drugih voznikov. Tiste kamere ne držiš v rokah ko voziš.


Kolesarji so nevarni izključno samo zase. Če bo kdo najebal, bodo to le oni. Ti boš mogoče dobil položnico ker ga boš zbil, on pa bo imel polomljene kosti. Pazi malo na kolesarje.

Mesar je izjavil:

Smetijo smetijo! Jaz jih vidim vsak dan kako odmetavajo odpadke na čudovite zelene površine. Pa še špricajo vse okoli ko jih mala potreba prime, verjetno ni nič drugače ko jih velika, razen da verjetno to v gozdi delajo, jaz še nobenega ob cesti nisem videl no.

Bias o kakih svinakarih pa ti nabijaš zdaj?



Če kolesar vrže 20 cigaretnih ovojev direktno na tvojo zelenico je povzročil manj škode kot avtomobilist ki skuri vsaj 1 tank bencina tedensko.

Zgodovina sprememb…

Mesar ::

>> Če kolesar vrže 20 cigaretnih ovojev direktno na tvojo zelenico je povzročil manj škode kot avtomobilist ki skuri vsaj 1 tank bencina tedensko.

Tole pa nebo držalo.
Your turn to burn!

DragonHeart ::

ovoj...s tem sem mislil pač kar je notri. torej cigareti.

400 cigaret pa povprečen človek kadi zelo dolgo. Ma kljub veliki številki je svet zastrupil precej manj kot avtomobilist.

Če meniš da se motim naredi takole:
stresi na eno stran vrta kjer imaš solato paket cigaretov, na drugo stran pa parkiraj avto in pusti prižganega toliko časa dokler se tank ne izprazne. Me zanima katero solato boš rajši jedel? Tisto kjer so bili strešeni cigareti ali tisto kjer je izpuh avta pihal direktno na solato?

Zgodovina sprememb…

Mesar ::

Mam raje paroktansko solato kot nikotinsko tako, da je odgovor jasen. Povrh tega izpušni plini pihajo na asfalt.
Your turn to burn!

DragonHeart ::

in ti misliš da asfalt posrka izpušne pline?:D

phahahah:D

sicer pa je ta debata offtopic. nehaj smetit. pokaži nam kak zanimiv filmček, kot sta to storila lakotnik in jype. Jype nam je pokazal ogromno izjemono zanimivih filmčkov o SLOVENSKIH VOZNIKIH. Ti nisi niti enega.

Zgodovina sprememb…

Mesar ::

Napiši v google: slovenski vozniki site:youtube.com

jih maš malo morje, pa smetiš ti isto kot jaz, oziorma jaz nič ne smetim jaz samo razlagam. Asfalt ne posrka izpušnih, vendar pa to še ne pomeni, da pihajo direkt po solati a ne. Razen če se doma ti voziš v krogu okoli svojega vrtička.
Your turn to burn!

jype ::

Mesar> Razen če se doma ti voziš v krogu okoli svojega vrtička.

Vi se vozite v krogu okoli mojega! Banda mesarska!

DragonHeart ::

mesar...to ni poanta:) poanta je da naj ljudje to naredijo v tej temi:)

Ti ne pišeš svojega mnenja ampak le trdoglavo nasprotuješ jypeu, samo zato da mu nasprotuješ. Daj, dvigni malo nivo. Kljub temu da jype rad piše o kolesih to še ne pomeni da nima prav.

Misliš da rastline ob cesti ne trpijo k morajo vsrkavati izpušne pline?


V končni fazi pa..če jaz napišem slovenski vozniki site:youtube.com, to ne bo našlo zgovornih jypovih posnetkov, kjer se zelo dobro vidi kako se ljudem jebe tako za kolesarje kot tudi druge udeležence prometa.

Zgodovina sprememb…

Mesar ::

jype je izjavil:

Mesar> Razen če se doma ti voziš v krogu okoli svojega vrtička.

Vi se vozite v krogu okoli mojega! Banda mesarska!


Jaz okoli tvojega? Nisem bil v LJ že kr en čas, pa ... če živiš v bloku imaš težko vrtiček, pa tudi če ga imaš bi se težko vozil okoli njega. Razen če maš to v pritličju ali pred blokom, pa še v tem primeru ni tako preprosto kot bi si mislil.

DragonHeart je izjavil:

mesar...to ni poanta:) poanta je da naj ljudje to naredijo v tej temi:)

Ti ne pišeš svojega mnenja ampak le trdoglavo nasprotuješ jypeu, samo zato da mu nasprotuješ. Daj, dvigni malo nivo. Kljub temu da jype rad piše o kolesih to še ne pomeni da nima prav.

Misliš da rastline ob cesti ne trpijo k morajo vsrkavati izpušne pline?


Zdaj ko ti nekaj ni všeč pa to ni poanta? Kako veš kakšno mnenje pišem jaz? A ti poznaš boljše moje mnenje kot jaz sam? Zanimivo.

Glede tega če rastline trpijo pa mi tak dol visi, da mi ga lahko prideš not popravit. Nekje v Aziji LJUDJE trpijo zato, da lahko ti pišeš poste na SloTech na računalnik.
Your turn to burn!

DragonHeart ::

ljudje ne trpijo. vsaj delo imajo. če ne bi firme tam psotavile tovarn, bi životarili kot v afriki. Niti jih nihče ne sili da delajo pod takimi pogoji. Če jim kaj ni všeč lahko jutri postavijo svojo firmo in delajo pod svojimi pogoji...vendar tega niso zmožni. Samo to pač ni debata za to temo.

In ne, ni poanta v tem da nasprotuješ vsakemu jypovemu posnetku in izjavi. Po 1 dnevu sem se vrnil v to temo ker sem pričakoval nekaj novih posnetkov, dobil pa sem le tvoje prerekanje z njim. Ja, tip ti ni všeč. ok. smo dojeli. get over it.

Zgodovina sprememb…

Mesar ::

DragonHeart je izjavil:

ljudje ne trpijo. vsaj delo imajo. če ne bi firme tam psotavile tovarn, bi životarili kot v afriki. Niti jih nihče ne sili da delajo pod takimi pogoji. Če jim kaj ni všeč lahko jutri postavijo svojo firmo in delajo pod svojimi pogoji...vendar tega niso zmožni. Samo to pač ni debata za to temo.

In ne, ni poanta v tem da nasprotuješ vsakemu jypovemu posnetku in izjavi. Po 1 dnevu sem se vrnil v to temo ker sem pričakoval nekaj novih posnetkov, dobil pa sem le tvoje prerekanje z njim. Ja, tip ti ni všeč. ok. smo dojeli. get over it.


Če bi se vsej malo poglobil v zadevo bi videl, da nimajo enakih možnosti kot mi. Delajo pa lahko v nevzdržnih pogojih za neprimerno nizko plačilo. In če bi sami delovali kot celota, ter bi se bili prisiljeni organizirat ni rečeno, da nebi funkcionirali boljše.

Si mi foter ti? Jaz sem pa pričakoval, da boš vedel, da ne. Sem ti tudi napisal kje najdeš posnetkov malo morje.
Your turn to burn!

DragonHeart ::

jype niti 1 ni poimenoval SLOVENSKI VOZNIKI. sklepam da je takih kot je on...veliko.

v končni fazi tudi komarjev filmček ni bil tako poimenovan.

Najdi komarjev posnetek na youtubu brez da bi pogledal kak je naslov njegovega filmčka, potem pa tu napiši postopek kako si ga našel in si v podpis napišem da si car. Ne gre? No..zato bi rad da še kdo v tej temi objavi tak posnetek:)

Zgodovina sprememb…

Mesar ::



















pa že vsi poznamo



Pa še in še je tega, kaj bi zdaj rad s tem povedal al dokazal? Če jih rad gledaš pa jih googlaj malo pa jih lahko gledaš, ker jih je malo morje. Vsak ko nima kaj delat 10 min gre en video naredi.
Your turn to burn!

DragonHeart ::

nalepil si le filmčke ki se nanašajo na naslov SLOVENSKI VOZNIKI.videno 100x. vseeno lepo da si se potrudil :D

ni pa niti en filmček TVOJ.

Zgodovina sprememb…

DragonHeart ::

Dejansko se še vedno trudiš.

Mesar ::

Kaj se trudim DragonHeart?
Your turn to burn!
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nesreča dveh kolesarjev (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19831806 (26463) joze67
»

Pešca povozi avto - kdo je kriv? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19026426 (23849) jype
»

se malo o cpp (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
50957588 (50778) jype

Več podobnih tem