» »

Speed Dating v sloveniji

Speed Dating v sloveniji

1 2 3
4
5

Mipe ::

Eh, bolje zdravo in predano vaško dekle kot zafiksano disko dekle s samimi problemi. Tako fizičnimi kot psihičnimi.

Ramon dekers ::

ker vaška dekla pa nima psihičnih problemov ko gleda kolegice kako se gonije ona mora biti pa doma?

Delo ne ubija. Leži doma 1 mesec pa nič ne delaj pa boš videl kaki boš, no po 2 letih tega ti niti drogiranje več ne pomaga... pol pa se lahko samo še pokneš nekam.


no ja v mislih sem imel tisto fizično delo.

Zgodovina sprememb…

@nny ::

Mipe je izjavil:

Eh, bolje zdravo in predano vaško dekle kot zafiksano disko dekle s samimi problemi. Tako fizičnimi kot psihičnimi.


znucano? :))

kr1ženska ::

Ramon dekers je izjavil:

Ona si menda to želi, zato je tam. Če greš ti tja fejkat si očitno tega ne želiš. Sploh pa, nekaj mi pravi, da veš premalo o vaškem življenju, da bi z vaško dekle našla skupen jezik.


kdo pa pravi da si želim vaško dekle. Doma ima lahko kmetijo, kar pomeni da bi moral pustit biznis in delat. Delo pa ubija.


Neki je bilo govora o nedolžnih vaških dekletih.:)
p.s. (pomotoma pritisnila "predlagaj izbris", sorry)

Jverne, IMO ne veš prav veliko o avstraliji. Imajo sicer dober standrd, a podnebje? Problemi z ščurki, termiti, mački, itd.
Sploh pa, dobit drževljanstvo oziroma že samo delavno vizo, je prava umetnost.

kr1ženska ::

Mipe je izjavil:

Eh, bolje zdravo in predano vaško dekle kot zafiksano disko dekle s samimi problemi. Tako fizičnimi kot psihičnimi.

Hja, taka smo današnja dekleta. Btw, a maš kj kaj heroina? Šit, spet mi ga je zmankal... :D

p.s. (posploševane takih stvari je nesmiselno)

Gandalfar ::

Get back on topic

Mesar ::

Naj grem kam? http://www.dogodkizasamske.si/napovednik -> SPEED DATING (55-65 let) sej pa nisem fosil.

Ko bo kaj takega za mlajšo populacijo, pa za štajersko ali pa kje tu okoli grem pogledat.

Edit: zdaj vidim...

5 starostnih skupin:

* od 18 do 25 let
* od 25 do 35 let
* od 35 do 45 let
* od 45 do 55 let
* od 55 do 65 let


Evo ... http://www.delo.si/zgodbe/multimedija/h...

!
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

Mesar ::

Še...
http://www.hitri-zmenki.net/
http://www.kupid.com/forum/_vt.php?t=22... delajo tole malo drugače.

Sej pa je tega kr neki v sloveniji, nebi se mislil :)
Your turn to burn!

guest #44 ::

Ma kaj naj delam na tem speed dejtu? Mam občutek, da sam standardni osebki tam zahajajo. Take pa lažje in hitreje najdem drugje.

Ramon dekers ::

guest #44 je izjavil:

Ma kaj naj delam na tem speed dejtu? Mam občutek, da sam standardni osebki tam zahajajo. Take pa lažje in hitreje najdem drugje.



standardni osebki hodijo na veselice pa diskače

Mipe ::

Odvisno, kako dojemate "standardne" osebke.

Mesar ::

Mipe je izjavil:

Odvisno, kako dojemate "standardne" osebke.


Povprečne, take kot jih je največ.
Your turn to burn!

Mipe ::

No, pa dajmo delat demografijo. Kakšen je ta povprečen osebek? Kje poteka ta mediana?

Vitez ::

Mene bi bolj zanimalo, v čem ste vi geeki kao nad-povprečni..

Invictus ::

Saj niso ...

Samo mislijo da so ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mipe ::

Za nadpovprečnega se bom imel šele, ko bom vedel, o KATEREM povprečju govorimo. Premoženjsko stanje? Na računu ali v hlačah? Znanje? Znanje flikanja smrkljev ali JavaScripta?

Dajmo, katero povprečje?

Mesar ::

Kaj ma to s speed datingov? Govorim o povprečnih željah, kaj pričakuješ od osebe nasprotnega spola. Že tukaj ne moreš delati nekih analiz ker bodo čisto mimo.
Your turn to burn!

marijancek ::

kr1ženska je izjavil:

Problemi z ščurki, termiti, mački, itd.

Preveč mačkov ni noben problem. Vsaj pobijejo podgane, ki pa so problem.

roginc ::

Jst sm se prijavil na pondelk od 18-25 let da vidim kako je kej mal tko za foro;) Vam bom poročal:)

Mesar ::

A boš pročal? Torej boš prišel pripravljen in bomo dobili podatke v formatu:

slika, datum rojstva, teža, višina, naslov, emšo (opcijsko), komentar (opcijsko)
Your turn to burn!

Mipe ::

Mogoče pa misli poročanje v smislu poroke... Kdo ve?

Okapi ::

Bo pa eno klobaso več pojedel, pa bo.>:D

O.

connel ::

Hja, lahko je pa na kakem drugem področju oz. več področjih tolk boljša in odtehta pol ti dve pomankljivosti :))

Ramon dekers ::

Ti samo sporoči če so luštne pa če so splača. Torej luštna: lep obraz, urejena, okoli 60 kil, primerna višina tej kilaži...

roginc ::

Ja bom sporočil kako ke zgledajo pa če se splača it..če je tam sploh kakšna simpatična;)

guest #44 ::

Joj ramon, toliko težiš o inteligenci žensk pa je sploh nisi naštel, kwa zdej? :D

kr1ženska ::

guest #44 je izjavil:

Joj ramon, toliko težiš o inteligenci žensk pa je sploh nisi naštel, kwa zdej? :D

Razlog za to je našel že Jype:

jype je izjavil:

Ramon dekers> ne, samo pametne še nisem srečal.

Si tudi ne predstavljam, kako bi jo lahko.


roginc, dej se probi mal zadebatirat še s kakim tipom.
Če že pošiljamo izvidnika na teren, naj poroča o obeh straneh :) Seveda, od tebe pričakujemo izčrpno poročilo ;)

Zgodovina sprememb…

jype ::

kr1ženska> roginc, dej se probi mal zadebatirat še s kakim tipom.

Pejta oba, saj ne bosta vedela, kdo je kdo.

kr1ženska ::

jype je izjavil:

kr1ženska> roginc, dej se probi mal zadebatirat še s kakim tipom.

Pejta oba, saj ne bosta vedela, kdo je kdo.

LoooL :D to bi bil vic. :))
Ma bi bla za foro, a kva k me že tko skos neki čas baše in posledično niti ni interesa.

freesty ::

To je najbolša fora. "Grem kao za foro probat" Poveš že v naprej, da gres itak sam za foro tja. Če nobene ne zahaklas itq reces da si sou sam za foro pogledat. Ce pa kako zahaklas pa si car, ker si sou sam gledat pol pa si se eno zahaklu usput. Če pa bi bil tih pa bi sou tja, pa bi kasneje nekdo zvedu, da hodis na take stvari pa bi deloval obupan.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Ramon dekers ::

guest #44 je izjavil:

Joj ramon, toliko težiš o inteligenci žensk pa je sploh nisi naštel, kwa zdej? :D



česa nisem naštel, kaj spada pod žensko inteligenco? Jah glej imam visoka pričakovanja, če ni lepa in nima vsaj magisterija se nimava kaj pogovarjat.

roginc, dej se probi mal zadebatirat še s kakim tipom.
Če že pošiljamo izvidnika na teren, naj poroča o obeh straneh Seveda, od tebe pričakujemo izčrpno poročilo


mislim da si falila temo ker to ni:
http://www.olx.si/moski-iscejo-moske-ca...

Zgodovina sprememb…

guest #44 ::

Ramon dekers je izjavil:

Ti samo sporoči če so luštne pa če so splača. Torej luštna: lep obraz, urejena, okoli 60 kil, primerna višina tej kilaži...



Drgač, če lahk dam eno nevmesno. Skorajda je za zavidat biseksualcem, ker imajo tolk več opcij na razpolago. Biti tak dandanes v kakem večjem mestu pa sploh ni problem.

Sicer sem omejen zgolj na ženske (tipi me ne vzburjajo), ampak pomojem, če bi bil "bi" vrjetno bi bil enako srečen ali celo več.

Sem pa že rekel kako vidim prihodnost, klasični moški ala Ramon, Hilter... bodo postali zgodovina, če gre tako naprej. Pa, da mi nebi slučajno kaj zamerla, ker ni mišljeno kot žaljitev!

@nny ::

guest #44 je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

Ti samo sporoči če so luštne pa če so splača. Torej luštna: lep obraz, urejena, okoli 60 kil, primerna višina tej kilaži...



Drgač, če lahk dam eno nevmesno. Skorajda je za zavidat biseksualcem, ker imajo tolk več opcij na razpolago. Biti tak dandanes v kakem večjem mestu pa sploh ni problem.

Sicer sem omejen zgolj na ženske (tipi me ne vzburjajo), ampak pomojem, če bi bil "bi" vrjetno bi bil enako srečen ali celo več.

Sem pa že rekel kako vidim prihodnost, klasični moški ala Ramon, Hilter... bodo postali zgodovina, če gre tako naprej. Pa, da mi nebi slučajno kaj zamerla, ker ni mišljeno kot žaljitev!


Za zavidat je biseksualkam, ne biseksualcem. Veeeeeliko več izbire, pa ne poznam moškega, ki ne sanja o trojčku. :)

Če izumrejo klasični moški, pomeni, da so še pred njimi izumrle klasične ženske.

guest #44 ::

@nny je izjavil:



Za zavidat je biseksualkam, ne biseksualcem. Veeeeeliko več izbire, pa ne poznam moškega, ki ne sanja o trojčku. :)

Če izumrejo klasični moški, pomeni, da so še pred njimi izumrle klasične ženske.


Hočeš rečt klasičnega moškega, ki ne sanja o trojčku? ;)




Drgač pa...klasiko določata tako genetika kot vzgoja. Nižji nivo testosterona + hippie vzgoja = jype. Moški prihodnosti.
Ramon pa podobni...poskusite srečo kje v Aziji, tu dvomim, da boste našli kaj zase.

jype ::

jverne> Nižji nivo testosterona + hippie vzgoja = jype.

Dobr si se tole spomnu, je pa še vedno narobe.

Mr Hilter ::

jype je izjavil:

jverne> Nižji nivo testosterona + hippie vzgoja = jype.

Dobr si se tole spomnu, je pa še vedno narobe.


Narobe je samo v besedi nižji, ker bi moralo pisati ničti.

jype ::

To je sicer odličen obrambni mehanizem, a ga, če se vsaj malo potrudiš, sploh ne potrebuješ.

Brzdanje učinkov visokega nivoja testosterona in nižanje tega nivoja sta dve temeljni znanji, brez katerih moški postanejo obupani, nezaželeni runklji.

Nekaterih je strah že samozadovoljevanja, nekateri še nikoli niso slišali, da fizični napori (t.j. šport ali fizično delo), ki močno povečajo nivo drugih hormonov v možganih in obtoku, močno zmanjšajo psihične učinke testosterona, večina vas pa itak sploh ne ve, kaj testosteron dejansko je (in besedo uporabljate v nesmiselnih kontekstih in pomensko napačno).

Hippie vzgoje pa jaz (žal) nisem bil deležen, sem se rodil v daleč preveč dialektično družbo.

Mr Hilter ::

jype ve vse o testosteronu. To je kot bi slep človek študiral barve.

Mipe ::

Ne, ne. Testoteroni so bistveno za napihnjen ego.

jype ::

Namesto da pišete neumnosti se raje posvetite študiju - dekleta vam bodo hvaležna, ker bodo imela več izbire.

Mipe ::

Žal med temi dekleti prav tako ni dosti izbire. Se ne splača študirat posebej zanje.

jype ::

Mipe> Žal med temi dekleti prav tako ni dosti izbire. Se ne splača študirat posebej zanje.

Moje dekle ni navdušeno nad tem, da moram kar naprej tolažit intelektualke, ki kar naprej razočarano ugotavljajo, kako malo je odraslih moških, s katerimi bi bilo prijetno preživljati čas. Trg torej očitno obstaja.

_IKE_ ::

jype je izjavil:

Mipe> Žal med temi dekleti prav tako ni dosti izbire. Se ne splača študirat posebej zanje.

Moje dekle ni navdušeno nad tem, da moram kar naprej tolažit intelektualke, ki kar naprej razočarano ugotavljajo, kako malo je odraslih moških, s katerimi bi bilo prijetno preživljati čas. Trg torej očitno obstaja.



No glede nato da si tako zaposlen z tolažbo intelektualk, bi zaupal še forumu kaj je za te intelektualke odrasel moški s katerim bi prijetno preživljale čas ?

Mipe ::

Ne skrbi, jype, intelektualcev je več kot dovolj. Samo te intelektualke jih očitno iščejo na napačnem koncu.

thramos ::

Ali pa niso dovolj atraktivne (in ne zgolj v fizičnem pomenu), da bi bile tem moškim zanimive.

Mipe ::

No, pa razčlenimo.

Prvič, te intelektualke praviloma nimajo časa, so pač bolj odgovorne od žurerk. Med svojim delom/študijem pa vidijo samo kolege. Največ razmerij se ustvari ravno na delovnem mestu ali med študijem. Naj malo odprejo oči, morda je ta zavaljen vratobradec njihova sorodna duša. Malo fitnesa in urjenja, pa bo.

Drugič, intelektualke znajo biti težke, pa ne v fizičnem smislu. Nihče ne mara ljudi, ki samo razpredajo o eni zoprni temi, ne da bi sami pustili drugim do besede. V razmerju sodelujeta dva. Satelitski odnosi (vse se vrti okrog ene osebe) so vnaprej obsojeni na propad, razen če so sateliti popolnoma vdane osebe brez kančka samozavesti. Teh pa se hitro naveličajo v iskanju alfa samca.

Tretjič, tudi intelektualke same ne vejo, kaj hočejo. Ženske so ženske, ne glede na videz in pamet. Seveda ne trdim, da smo moški kaj drugačni.

Da se jokajo jypetu, ker ne najdejo idealnega tipa, je malo žalostno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Ramon dekers ::

jure spet vse ve pozna vse punce, ma ni da ni. Ampak svojo je spoznal preko irca. In spet se tema vrti okoli njega, in to v temi z naslovov speed dating...

Ramon pa podobni...poskusite srečo kje v Aziji, tu dvomim, da boste našli kaj zase.


drugače pa Azija je super. Sploh kakšna Japonska. Če ždiš v Sloveniji in upaš na srečo je bolje da narediš samomor. Hja no mogoče smo pa zato na vrhu po tej dejavnosti.

Tretjič, tudi intelektualke same ne vejo, kaj hočejo. Ženske so ženske, ne glede na videz in pamet. Seveda ne trdim, da smo moški kaj drugačni.


Ni vse tko, mogoče v Sloveniji, če greš pa malo v tujino se pa zadeva obrne. Babe kar naenkrat postanejo komunikativne, celo tiste izobražene, pa tudi srečaš jih lahko zunaj.

Zgodovina sprememb…

kr1ženska ::

jverne
Drgač pa...klasiko določata tako genetika kot vzgoja. Nižji nivo testosterona + hippie vzgoja = jype. Moški prihodnosti.


Jao, in zdaj mi naj kdo reče, da Jype začenja s trollanjem. V primeru ko gre za osebne napade je IMO njegovo trollanje povsem na mestu, oziroma, njegova obramba je trollanje.

Mipe je izjavil:

Ne skrbi, jype, intelektualcev je več kot dovolj. Samo te intelektualke jih očitno iščejo na napačnem koncu.

Tole bo pa kr držalo. In mislim, da je @nny kar dober primer.

Sicer pa Mipe, zadnji post drži, drži in še enkrat drži! ;)

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

Jao, in zdaj mi naj kdo reče, da Jype začenja s trollanjem. V primeru ko gre za osebne napade je IMO njegovo trollanje povsem na mestu, oziroma, njegova obramba je trollanje.


Sploh takrat ko lepi slike svoje družine. Pa čeprav nevem čemu je potrebna ta obramba. Hey look at me I'm a happy man...

Tole bo pa kr držalo. In mislim, da je @nny kar dober primer.


A da je intelektualka al to da je sama?po čem pa to sklepaš? Si jo že videla? Sicer pa ona enkrat muti da je sama drugič da ni. Make up your mind.

jype ::

kr1ženska> Tole bo pa kr držalo. In mislim, da je @nny kar dober primer.

Primer intelektualke, ki išče na napačnem koncu?

Meni se bolj zdi primer intelektualke, ki ne najde na nobenem koncu. Jaz bi se s podobnimi dekleti dobro razumel tudi v trajni zvezi, otročji moški, ki mislijo da so zveze zato, da se lahko grejo spolne odnose, ženske pa za v kuhinjo, pa takšnih iz očitnih razlogov ne marajo preveč.

Ramon dekers> Ampak svojo je spoznal preko irca.

Meni nikoli ne bo povsem jasno, kaj naj bi s tem bilo narobe. A bi jo moral na avtobusu, da ti ne bi tega ves čas omenjal?

_IKE_> kaj je za te intelektualke odrasel moški s katerim bi prijetno preživljale čas ?

Eden od teh dveh:



Kateri je pravi, bodo pa dekleta povedala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

resna zveza (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10414545 (11568) 111111111111

Kako si najti punco? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
827160195 (131733) Mesar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41975639 (70108) Ziga Dolhar
»

Resna razmerja - portali vs naključja? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
39159139 (51709) noker

Več podobnih tem