» »

Speed Dating v sloveniji

Speed Dating v sloveniji

1
2
3 4 5

oracle ::

Gladi je izjavil:

Je razlika če ženska išče nekoga za fuk al pa za neko zvezo. Bi si upal trdit, da "hude" ženske težje najdejo ustreznega partnerja kot pa poprečne.

Se mi zdi da je nekako bolj tako: hude težko najdejo ustreznega, manj hude pa sploh bilokakšnega :D Vsaj tako se mi zdi, da je pri tipih...

guest #44 ::

Gladi je izjavil:

Je razlika če ženska išče nekoga za fuk al pa za neko zvezo. Bi si upal trdit, da "hude" ženske težje najdejo ustreznega partnerja kot pa poprečne.


Ma nevem zakaj iščejo na speed dejtih nekoga za resno zvezo. Dovolj, da napišeš na FB

"Iščem tipa za resno zvezo!"

Pa se bo prijavlo nekaj kandidatov na razpis.


Glede kolk hud, dobi ustreznega partnerja pa je open to debate. Če si hud potem imaš ogromno izbire. Najprej lahko izbiraš med high end folkom. Če tam ne najdeš potem imaš še cel midrange in low end. Iz slednjih skupin pa garantirano najdeš nekaj pa še manj truda rabiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

jype ::

jverne> Pa se bo prijavlo nekaj kandidatov na razpis.

Resnih se prijavi zelo malo (v primerjavi z neresnimi, ki jih moraš kljub temu obravnavat in z njimi izgubljati čas, da sploh ugotoviš, da so neresni).

black ice> TJA!

Primorci imajo drugačno slovnico.

M@73Y ::

Kaj pa če jecljaš, pol je pet minut premalo časa.
..jump into psytrance tunnel..

Kenpachi ::

Ja, pol pa na listek napišeš "Sex?" in čakaš, da se odrotirajo vse pupe, ki so prišle na kraj dogodka.
Zaraki Kenpachi.

cebelar123 ::

Al pa še bolje 25cm dolžina.

roginc ::

a gremo pogledati kako je kej?:D

Okapi ::

Al pa še bolje 25cm dolžina.
Taki punce iščejo v Koversadi.8-)

O.

Ramon dekers ::

roginc je izjavil:

a gremo pogledati kako je kej?:D



jst sm za:) jebeš 30 ojrov, greš v diskač pa daš za 3 pjače 15 ojrov + vstopnina 5. S tem da je tam še težje če si motoročni invalid pri plesu. Baje pa da je zelo malo grdih na speed datingu:)) Sicer pa 30 ojrov je nizka cena, če bi bilo zastonj je večja možnost da pride kup neresnih debilov. Pa kul je to da tudi ženske plačajo.

guest #44 ::

jype je izjavil:

jverne> Pa se bo prijavlo nekaj kandidatov na razpis.

Resnih se prijavi zelo malo (v primerjavi z neresnimi, ki jih moraš kljub temu obravnavat in z njimi izgubljati čas, da sploh ugotoviš, da so neresni).

black ice> TJA!

Primorci imajo drugačno slovnico.


20 minut pa bi si že lahko ženske vzele za potencialnega življenskega sopotnika. Da pa bi še tega kar na pladnju ji prinesli pa je res višek razvajenosti.

Ramon dekers ::

mah danes gre zadeva tako: hitro ožent pa še prej ločit. Medtem pa ugotavljajo da partnerja sploh ne poznajo hkrati pa upajo da bo s poroko bolje. Hja ni čudno če so pa butalci zbrali hitreje kot zberejo čevlje v štacuni.
Ma tale scena mora laufat.

kalko ::

Ej, mogoče bi dobili skupinski popust, če se prijavi več ljudi s slo-techa :D

Mesar ::

kalko je izjavil:

Ej, mogoče bi dobili skupinski popust, če se prijavi več ljudi s slo-techa :D


Samo potem jim bo verjetno problem najti ustrezno število punc. Če sploh to zgleda tako, da je isto število moških in žensk? Naj bi bilo če želijo vse poparčkati.
Your turn to burn!

Vitez ::

Gladi je izjavil:

Bi si upal trdit, da "hude" ženske težje najdejo ustreznega partnerja kot pa poprečne.


Zato, ker so bolj zbirčne in ker jih zanimajo samo taki, ki jih one ne morejo imet.

oracle je izjavil:

manj hude pa sploh bilokakšnega


To se pa zelo zelo motiš, kr poglej okoli sebe, kolk pod-povprečnih žensk je v vezah.

Dost tipov je pač takih, d animajo neke izbire in vzamejo prvo, ki jo lahko dobijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

jype ::

jverne> 20 minut pa bi si že lahko ženske vzele za potencialnega življenskega sopotnika. Da pa bi še tega kar na pladnju ji prinesli pa je res višek razvajenosti.

Narobe si predstavljaš to igro. Nekatere ženske si za potencialnega življenskega sopotnika vzamejo vsaj nekaj mesecev časa (seveda pa lahko kadarkoli v tem času in tudi pozneje spoznajo lastnost, ki je ne sprejemajo in nadaljujejo iskanje drugje). Enako velja za nekatere moške.

Če gre zgolj za iskanje spolnega partnerja za rekreacijo, so reči lahko precej manj zapletene, seveda pa eni radi izdatno komplicirajo tudi tam, kjer ni nobene potrebe za to.

guest #44 ::

Jz vidim ogromno parov po cesti, kjer je ženska podpodpovprečna a ima tipa. Podpovprečni tipi pa si ga lahko zgolj drkajo na otaku in podobno (vsaj velika večina).

To je predvsem zaradi tega, da ženske so raje same ali si koga delijo, kot pa da se zadovolijo z nečim, ki jim ne ustreza. Moški pa bo šou z marsikom. No izvzamemo vsi vemo koga. Tej so bolj izjema, ki potrjujejo pravilo.

It's how our nature/society works.

jype je izjavil:

jverne> 20 minut pa bi si že lahko ženske vzele za potencialnega življenskega sopotnika. Da pa bi še tega kar na pladnju ji prinesli pa je res višek razvajenosti.

Narobe si predstavljaš to igro. Nekatere ženske si za potencialnega življenskega sopotnika vzamejo vsaj nekaj mesecev časa (seveda pa lahko kadarkoli v tem času in tudi pozneje spoznajo lastnost, ki je ne sprejemajo in nadaljujejo iskanje drugje). Enako velja za nekatere moške.

Če gre zgolj za iskanje spolnega partnerja za rekreacijo, so reči lahko precej manj zapletene, seveda pa eni radi izdatno komplicirajo tudi tam, kjer ni nobene potrebe za to.


Pač, sej lahko multitaskajo. Drgač, pa ali spoznaš prek FBja in ali na kaki planini je isto. Čas si treba vedno vzet za osebo spoznat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

jype ::

jverne> Drgač, pa ali spoznaš prek FBja in ali na kaki planini je isto.

Ja, seveda je isto, ni pa isto, če potem preživiš več mesecev v istem gospodinjstvu, ali pa živiš skupaj zgolj virtualno.

jverne> Jz vidim ogromno parov po cesti, kjer je ženska podpodpovprečna a ima tipa. Podpovprečni tipi pa si ga lahko zgolj drkajo na otaku in podobno (vsaj velika večina).

No, no. Že glede tega, kaj je povprečje se ne strinjamo. Gladiju ni všeč obraz mojega dekleta, recimo, jaz pa sem do danes videl le zelo malo deklet s privlačnejšimi potezami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

guest #44 ::

Sej FB ti ne garantira perfektnega partnerja. Sam pravim, kako bi ženske v roku par minut dobile ponudbe, namest, da plačujejo za ta speed dating. Če hočejo resnega pa bo treba se mal več potrudit.

Čist neki tko za info jype. Kdo od vaju je v začetnem obdobju se bolj trudil (z osvajanjem, ustrežljivostjo, prilagajanjem? In kdo se bolj trudi sedaj? Pa ne mi z 50%/50% ker veš da je to bolj domišljija kot realnost. Zanima me le kdo je bil bolj požrtvovalen od vaju.


Mislim, da bi že prišli do nekega konsenza kdo je kdo ni. Ampak to ni zdej point.

Okapi ::

Zanima me le kdo je bil bolj požrtvovalen od vaju.
In če odgovor ne bo ustrezal tvojemu stereotipu, pomeni da laže.;((

O.

jype ::

jverne> Zanima me le kdo je bil bolj požrtvovalen od vaju.

Na kakšen način? Nisva dvorila en drugemu, prijatelja sva bila.

_IKE_ ::

Svašta.....in spet je tema o saj vemo komu.



@jverne...misliš da boš dobil uporabne informacije od človeka, ki je v življenju imel samo dve ženski?


Boš uporabil njegov recept in si napisal seznam stvari oz lastnosti, ki jih "zahtevaš" od partnerke in potem ob spoznavanju, šel po seznamu ter spotoma kljukal ? Da bodo potencialne kandidatke zbirale točke?



Na seznamu pa neumnosti kot jo je npr eden tu gor zapisal( presenetljivo ni bil saj vemo kdo ) : da mora kandidatka vedet kemično sestavo kreme pudra ali kar je že bilo, ki jo/ga uporablja ?



On topic : speed dating zanimiva zadeva....greš tja in malo povadiš za kasneje, ko bo šlo zares.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

jype ::

_IKE_> imel samo dve ženski?

"Imel" nisem še nobene in spolno partnerko imam šele prvo.

_IKE_> Na seznamu pa neumnosti kot jo je npr eden tu gor zapisal( presenetljivo ni bil saj vemo kdo ) : da mora kandidatka vedet kemično sestavo kreme pudra ali kar je že bilo, ki jo/ga uporablja ?

No, pri mojem dekletu s tem ni težav, ker poleg tega, da pozna kemično sestavo marsičesa, ji tudi pudra ni treba uporabljat, ker zdravo jé.

Mesar ::

jype> No, pri mojem dekletu s tem ni težav, ker poleg tega, da pozna kemično sestavo marsičesa, ji tudi pudra ni treba uporabljat, ker zdravo jé.

A nutelo tako ti? Pol to gre pri vas na kile.

V nasprotnem primeru si tu uporabljal makeup. In takoj se pojavi vprašanje, če si vedel sestavo svojega pudra... kemično.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

_IKE_ ::

jype je izjavil:

_IKE_> imel samo dve ženski?

"Imel" nisem še nobene in spolno partnerko imam šele prvo.



Nekako ne boš ravno pravi za svetovanje o ženskah ali po tvoje pač ?


jype je izjavil:

_IKE_> Na seznamu pa neumnosti kot jo je npr eden tu gor zapisal( presenetljivo ni bil saj vemo kdo ) : da mora kandidatka vedet kemično sestavo kreme pudra ali kar je že bilo, ki jo/ga uporablja ?

No, pri mojem dekletu s tem ni težav, ker poleg tega, da pozna kemično sestavo marsičesa, ji tudi pudra ni treba uporabljat, ker zdravo jé.



Omembi seznama si se spretno izognil.....v drugi temi si se o "testiranju" pohvalil ....

Shegevara ::

_IKE_ je izjavil:

jype je izjavil:

_IKE_> imel samo dve ženski?

"Imel" nisem še nobene in spolno partnerko imam šele prvo.



Nekako ne boš ravno pravi za svetovanje o ženskah ali po tvoje pač ?



Kaj da ne? Če imaš v življenju več kot eno žensko, pomeni, da si vsaj enkrat napačno izbiral svojega partnerja, če sta pa dva prostovoljno skupaj od začetka pa do konca, jima pa lahko daš samo kapo dol in povprašaš za nasvet pri iskanju partnerja

jype ::

_IKE_> Omembi seznama si se spretno izognil.....v drugi temi si se o "testiranju" pohvalil ....

Vprašanje boš moral podati bolj jasno. Če ti misliš, da je moja partnerka moja siamska dvojčica in nisem imel izbire, potem se seveda motiš. Če misliš, da sem podlegel prvi, ki se je nastavila, se tudi motiš. Preden sem se sploh strinjal s tem, da se prijateljski odnos nadgradi v intimno zvezo (kar se je, kot rečeno, zgodilo le enkrat do zdaj, nikakor pa ne trdim, da se ne bo nikoli več, ker tega ne morem vedeti vnaprej), sem se pač prepričal, če je dekle dovolj sposobno za prenašanje tako težkega bremena, kakršno sem jaz.

Seveda pa imaš prav, da sem dekleta, ki sem jih spoznal, temeljito intelektualno preizkusil. To se vedno implicitno dogaja, kadar se z nekom pogovarjaš o rečeh, o katerih ne pišejo sodobne revije za ženske in moške.

_IKE_> Nekako ne boš ravno pravi za svetovanje o ženskah ali po tvoje pač ?

Pojma nimam, ampak glede na nasvete, ki jih mnogi delite tule gor, se sam sebi zdim obsceno dobro kvalificiran. Mnogi o ženskah govorite kot o trofejah, spolnih pripomočkih, moškim sovražni rasi, predvsem pa v praktično vseh izvajanjih implicirate, da so nerazumna, manj vredna bitja, ki jih vodijo neki neandertalski hormoni. Skratka, kot bi poslušal fajmoštre izpred 500 let. Ne gre tako. Ženske so moškim tako podobne, da so razlike za intimen odnos (ki je, ali pa ni spolne narave) nepomembne.

Ramon dekers ::

guest #44 je izjavil:

Sej FB ti ne garantira perfektnega partnerja. Sam pravim, kako bi ženske v roku par minut dobile ponudbe, namest, da plačujejo za ta speed dating. Če hočejo resnega pa bo treba se mal več potrudit.

Čist neki tko za info jype. Kdo od vaju je v začetnem obdobju se bolj trudil (z osvajanjem, ustrežljivostjo, prilagajanjem? In kdo se bolj trudi sedaj? Pa ne mi z 50%/50% ker veš da je to bolj domišljija kot realnost. Zanima me le kdo je bil bolj požrtvovalen od vaju.


Mislim, da bi že prišli do nekega konsenza kdo je kdo ni. Ampak to ni zdej point.



pa sej ženske gredo tja in plačajo ker upajo na spremembo. Probavajo več varinat, FB pa diskači jim ravno niso šli pa so šle probat tretjo opcijo. Je to res tako težko verjetno? Če bi bil sam ženskega spola in bi se spečal z več moroni v diskaču in na FB bi šel probat tudi sem.

Mesar ::

Kaj vam ni jasno? Če ženska napiše na FB da išče tipa in zbira ponudbe na zasebna sporočila se tisti ki se javi absolutno ne celi in se je pripravljen ponižat oziroma se je že s tem ko se je javil na takšno bedarijo, kar naprej priča o njegovi obupanosti. In če ona hoče takšnega si ga zasluži, ker si drugega ne če tega ne vidi.
Your turn to burn!

Ramon dekers ::

jype je izjavil:

_IKE_> imel samo dve ženski?

"Imel" nisem še nobene in spolno partnerko imam šele prvo.

_IKE_> Na seznamu pa neumnosti kot jo je npr eden tu gor zapisal( presenetljivo ni bil saj vemo kdo ) : da mora kandidatka vedet kemično sestavo kreme pudra ali kar je že bilo, ki jo/ga uporablja ?

No, pri mojem dekletu s tem ni težav, ker poleg tega, da pozna kemično sestavo marsičesa, ji tudi pudra ni treba uporabljat, ker zdravo jé.



a smo lahko prosim objektivni? Moramo res vedeti prav vsako potankost o tvojem življenju in spolnem življenju?

Mesar ::

Ramon dekers je izjavil:

jype je izjavil:

_IKE_> imel samo dve ženski?

"Imel" nisem še nobene in spolno partnerko imam šele prvo.

_IKE_> Na seznamu pa neumnosti kot jo je npr eden tu gor zapisal( presenetljivo ni bil saj vemo kdo ) : da mora kandidatka vedet kemično sestavo kreme pudra ali kar je že bilo, ki jo/ga uporablja ?

No, pri mojem dekletu s tem ni težav, ker poleg tega, da pozna kemično sestavo marsičesa, ji tudi pudra ni treba uporabljat, ker zdravo jé.



a smo lahko prosim objektivni? Moramo res vedeti prav vsako potankost o tvojem življenju in spolnem življenju?


Ja moremo! Vse moremo vedeti o njem, ker mene to ful rajca, pa si ga drkam ko prebiram jypove poste na ST.
Your turn to burn!

jype ::

Ramon dekers> a smo lahko prosim objektivni? Moramo res vedeti prav vsako potankost o tvojem življenju in spolnem življenju?

Res. V povprečju sunem dvatisočpetstokrat na spolni odnos, srčni utrip se mi pa poviša za stodvajset odstotkov. Bolj objektivno od tega po moje resnično ne gre.

Ramon dekers ::

Mesar je izjavil:

Kaj vam ni jasno? Če ženska napiše na FB da išče tipa in zbira ponudbe na zasebna sporočila se tisti ki se javi absolutno ne celi in se je pripravljen ponižat oziroma se je že s tem ko se je javil na takšno bedarijo, kar naprej priča o njegovi obupanosti. In če ona hoče takšnega si ga zasluži, ker si drugega ne če tega ne vidi.



ja se strinjam. Torej je še vseeno boljša realna varianta speed dating, kot fb in ostale virtualne šare.

Mesar ::

Odvisno koliko je pametna pa kaj išče. Pridemo pa do tega, da "butaste" verjetno še res poči kaj takega na FB in ne hodijo na speed dating, zato jih tam ni za pričakovat, pa verjetno "pametno" študirajo kako bodo prišparale, če gredo namesto tega v disco.
Your turn to burn!

Ramon dekers ::

jype je izjavil:

Ramon dekers> a smo lahko prosim objektivni? Moramo res vedeti prav vsako potankost o tvojem življenju in spolnem življenju?

Res. V povprečju sunem dvatisočpetstokrat na spolni odnos, srčni utrip se mi pa poviša za stodvajset odstotkov. Bolj objektivno od tega po moje resnično ne gre.



in kaj ima to veze s speed datingom?

Mesar je izjavil:

Odvisno koliko je pametna pa kaj išče. Pridemo pa do tega, da "butaste" verjetno še res poči kaj takega na FB in ne hodijo na speed dating, zato jih tam ni za pričakovat, pa verjetno "pametno" študirajo kako bodo prišparale, če gredo namesto tega v disco.



ker 30 ojrov je jaki keš?! A ne, ne gospa pa nebi nič dala imela bi pa princa ne belem konju. Ja mišljenje gre itak v smeri: tip naj pride do mene, začne plesat z menoj, mi kupi pijačo, potem greva sexat, potem pa bom ugotovila če je pravi zame. Tko gre to pri average babah.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ramon dekers> in kaj ima to veze s speed datingom?

Ja rezultate lahko primerjamo, ane.

Mesar ::

Česa jype? Rezultate česa? Koliko si jih podrl in kako(hitro) seksaš? To je čisti offtopic!
Your turn to burn!

Ramon dekers ::

daj naj raje kdo pokomentira kaj o zadevi, če je bil že tam. Tako bodo infomacije dane iz prve roke. Brati jureta je kot bi bi sexal brez k....

oemdzi ::

jype je izjavil:

Bolj objektivno od tega po moje resnično ne gre.


Se ne strinjam !Gopro kamero na stango montiraj. Predlog pac ...

Mesar ::

oemdzi je izjavil:

jype je izjavil:

Bolj objektivno od tega po moje resnično ne gre.


Se ne strinjam !Gopro kamero na stango montiraj. Predlog pac ...


Owned :))
Your turn to burn!

jype ::

oemdzi> Se ne strinjam !Gopro kamero na stango montiraj. Predlog pac ...

Sem že, pa ne dobim pooblastila za objavo posnetkov.

oemdzi ::

10sekund posnetki niso dovoljeni ? ;((

Mesar ::

Ja, samo 10 sec itak ni posnetek ampak samo preview.
Your turn to burn!

jype ::

Če vas zanimam jaz imam par posnetkov, ki jih lahko objavim, tistih, na katerih so drugi, pa seveda brez njihovega privoljenja ne morem.

Ramon dekers ::

sj daš "meglo" na faco pa rit!

Mesar ::

jype a tiste na katerih "si sam" pa lahko?
Your turn to burn!

Gladi ::

jype, ti kr vpraš svojo, sej bo razumela da gre za raziskovalne namene...

guest #44 ::

Joj, spet bo šla tema v pizdo. Dejte se ma vmirit dečki.


jype je izjavil:

jverne> Zanima me le kdo je bil bolj požrtvovalen od vaju.

Na kakšen način? Nisva dvorila en drugemu, prijatelja sva bila.


Bla sta prijatelja. Kdo pa je prvi dal korak za kaj več? Kdo je koga vabu vn? Kdo je koga večkrat kontaktiral? Kdo se večkrat spomne na drugega?

Take zadeve.

jype ::

Gladi> jype, ti kr vpraš svojo, sej bo razumela da gre za raziskovalne namene...

Sej razume, le hoče najprej hipoteze in metodologijo, to so pa bržkone predolge besede za ljudi, ki bi radi gledali take reči.

Mesar> jype a tiste na katerih "si sam" pa lahko?

Glede tistih se sam odločam, ja. Saj par zelo intimnih video posnetkov sem že prilepil na forum (ker so tudi zelo brezosebni).

jverne> Bla sta prijatelja. Kdo pa je prvi dal korak za kaj več? Kdo je koga vabu vn? Kdo je koga večkrat kontaktiral?

Vsakič, ko je kdo kam šel (s kolesom) je drugega povabil. To je bilo skozi večino enega leta vsak dan, ko ni lilo. Ostalih metrik nisva beležila. Dekle pravi, da je njena prijateljica prej ugotovila, da sva očitno temeljito kompatibilna, kot ona sama. Jaz sem moral prvi vprašat glede nadgradnje, je pa zelo potrpežljivo namigovala nekaj tednov zapored, pa jaz nisem preveč dobro razumel njenih namigov, ker so me do takrat običajno dekleta zelo direktno pozvala k izjasnitvi.

jverne> Kdo se večkrat spomne na drugega?

V čustveno intenzivnem kontekstu? Težko povem. Nisva tekmovala v takih rečeh, zato nihče ni sešteval.

Vitez ::

marijancek je izjavil:

pravi geeki so slabi v socialnih situacijah, dobri pa v matematiki in podobnem.


Res je. Pusti babe, drži se matematike.

kr1ženska ::

Na hitro sem preletela, pa bom dodala sam en komentar na tole...

Vitez je izjavil:

marijancek je izjavil:

pravi geeki so slabi v socialnih situacijah,
dobri pa v matematiki in podobnem.


To, da so geeki slabi v socialnih situacijah, se ne strinjam! So vsekaor zelo vešči ko gre za komunikativne lastnosti geek z geekom. Zakaj? Večina ljudi ne gleda Futurame in ostalih nanizank oziroma ne bere stripov, na podlagi katerih sloni večino njihovih šal. Ne geeki pač ne štekajo fore geekov.

Če geek želi dobit punco mu ostaneta dve možnosti. Da se povsem izogiba debatam na nivoju geekov in se nauči for ki jih ima ostala večina populacije ali
najde punco, ki bo dojela "njegove" fore --> Glede na to, kok žensk poznam, ki gledajo The big bang theory, futuramo, itd (nobene), good luck with that ;)

Zgodovina sprememb…

1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

resna zveza (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10414549 (11572) 111111111111

Kako si najti punco? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
827160209 (131747) Mesar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41975641 (70110) Ziga Dolhar
»

Resna razmerja - portali vs naključja? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
39159144 (51714) noker

Več podobnih tem