» »

Kako zjebat g33ke?

Kako zjebat g33ke?

«
1
2

Meizu ::

Mater sem jezen.

Na kak način zjebat g33ka v eni igri nazaj do te mere da mu dopizdi in zapusti igro?

Na živce mi gre, ko greš igrat kakšen špil, čisto tako, iz zabave, za sprostitev, nakar se ti po čisto super igri logira noter par g33kov. In potem se začne. Kjerkoli na mapi si, kakorkoli igraš, g33k te ustreli. In potem sam gledaš do konc runde, kako umiraš. Jst bi delal igre takšne, da bi igralcem vedno prištevalo neke pointe, ki bi določale njihov rank. Če bi na povprečje ranka igralcev na serverju prišel nek g33k z veliko večjim, bi server izvedel autokick. Najbolj smiselno.

Ker do se dogaja nonstop in pol se ti še režijo v kepo češ, ker te pwnajo, bedniki eni. Me ima, da bi jim en ddos naredu sam kaj ker bom šel v čuzo, če to nardim. Se morm it skulirat.

GoodSatanist ::

Nisi ti že nekoliko starejši, pa bi moral tovrstne travme že preboleti?
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

blackbfm ::

zarad ddosanja nekega g33ka ne boš šel v čuzo..tako da kar:D

Tilen ::

Geeki bi potem imeli preveč konkurence in ne bi imeli dober score. Tako pa pwnajo noobe kot si ti in se imajo super fino fajn.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Rippy ::

Če te pravilno razumem uživaš v igranju izjemno "tekmovalnih" večigralskih iger, seveda za sprostitev. Sprošča te to, da ti gre izjemno dobro in čim ti več ne gre, izgubljaš kontrolo nad svojimi čustvi?

Izjemno zanimivo :D.

Dr_M ::

Eh, jest sm MP nehu spilat ene 10 let nazaj, pa mi nic ne fali.
Ubistvu je prov ql, ker se nimam za kej sekirat :)

marijancek ::

poznam en način, ampak ni instant rešitev. nauči se igrat bolje kot geeki. to boš dosegel le tako, da boš igral z geeki čim več časa.

al pa greš na quakelive, tam noobe vržejo skupaj, geeke pa skupaj.

marijancek ::

jaz ko igram igrce sem redko zadovoljen: če zmagujem je dolgčas, če zgubljam sem pa jezen, ker zgubljam. najbolje je zmagat za 1 točko.

gendale ::

igraj vsak dan po 10h, da boš še ti postal dober

al pa sred igre rec 'nc, fantje, morm it, greva s punco nekam'

pol se bojo spomnil da so forever alone
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gendale ()

win64 ::

Za kakšno igre pa gre, predvidevam da za tipa FPS. Če je to primer, pač zamenjaš strežnik in najdeš takega kjer so ostali igralci na tvojem nivoju. Za nekatere igre je to misija nemogoče, ampak se pa da.

Lion29 ::

hahaha, kak folk ne zna prenest, da je drugi folk boljsi... in potem bemti cez njih, kot da so oni kaj slabega naredili, kr so tolk dobri...tipicno...

nehi jamrat... ce ti ni za spilat mp, ga ne spilaj
ce bi rad igral z luzerji si naredi svoj server ali pa najdi takega, kjer se zadrzujejo luzerji
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

RejZoR ::

Pač si naletel na cheaterja, če te vedno poči isti moment ko ga zagledaš pa tud če je obrnjen stran od tebe. Imaš v vseh špilih take prizadetke, tko da ga lahko probaš ubit in ga potem do onemoglosti zajebavaš, da še s cheati ne zna igrat, ker si ga fental al pa enostavno rečeš kakšno sočno in greš dol iz serverja. As simple as that.

Če pa gre samo za folk, ki obvlada pa sta dve opciji. Al je špil butast (hint CS:S) al pa ne znaš igrat in rabiš trening. Pol pa se odloči kaj je.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Invictus ::

Najdi drug server. Z bolj "normalnimi" uporabniki.

Ali nehaj igrat. Sam sem nehal to počet v času Unreala. Sem bil mrtev v 10 sekundah ali prej. Brez zveze ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

RejZoR ::

Najboljši pa so špili kjer ne igraš proti drugimi ampak z njimi. Left 4 Dead serija ter Killing Floor. Tle cheaterjev ni (vsaj videl jih še nisem v vsem tem času), ker nekako ni smisla, ker moraš z ostalimi igralci bojevat proti računalniško vodenim nasprotnikom in ne en proti drugim.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Nagi Bator ::

Sem nehal spilat FPS-e ene 10 let nazaj v casu UT-a je in ze takrat bil na serverjih hendikep plugin.
Ce si preveckrat zmagal s preveliko razliko si dobil "avtonogo".
Sem se moral dostkrat kar nazaj drzat ;((

martincek1 ::

Sem bil precej časa geek v COD2 in vem kako ti je :) Kako zjebat geeka? Hax makes it.

Drugač pa ne vem kaj se razburjaš. Serverji so public in not lahko pride kdor hoče. Če ti kaj ni prav, pa kup svojga, pa tam igrejte. Simple as that.

RejZoR ::

Eh, to je neumno. Boljše je imel UT99 z Big Head mutatorjem, sploh v InstaGib načinu. Boljši kot si bil, večjo glavo si imel in posledično večjo tarčo za zadet. Če pa si bil slabši pa si imel normalno veliko glavo. Smešno in ne tko retardirano kot instant kick če si bil pač tolk boljši.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Rias Gremory ::

Dol jih butni! Barabe preklete kako si drznejo biti boljši?!
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

BigWhale ::

Meizu je izjavil:

g33k


Geek @ Wikipedia

Nekdo, ki igra eno racunalnisko igro in je pri tem dober, se ne pomeni, da je geek.

ziga1990 ::

se strinjam eni so ze tko po sebi dobri v igrah ki jih igrajo eni pa se naučijo z izkušnjam v igri tudi najboljši izgubijo
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Lion29 ::

BigWhale.... definicija geeka se spreminja...

v igricarskem zargonu je tisti ki geeka igro, nekdo ki jo stalno rulja

posledicno je geek tisti, ki jo obvlada....

ceprav ima vsaka skupina svoj zargon... tak da nikoli ne ves, ce si na tekocem al ne :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

guest #44 ::

MP sem tud jaz že pred leti nehal igrat. Je pa res, da če trofiš grupo skuliranih necheaterjev je kar prijeten passtime.

ZaphodBB ::

Meizu je izjavil:

Mater sem jezen.

Na kak način zjebat g33ka v eni igri nazaj do te mere da mu dopizdi in zapusti igro?

Na živce mi gre, ko greš igrat kakšen špil, čisto tako, iz zabave, za sprostitev, nakar se ti po čisto super igri logira noter par g33kov. In potem se začne. Kjerkoli na mapi si, kakorkoli igraš, g33k te ustreli. In potem sam gledaš do konc runde, kako umiraš. Jst bi delal igre takšne, da bi igralcem vedno prištevalo neke pointe, ki bi določale njihov rank. Če bi na povprečje ranka igralcev na serverju prišel nek g33k z veliko večjim, bi server izvedel autokick. Najbolj smiselno.

Ker do se dogaja nonstop in pol se ti še režijo v kepo češ, ker te pwnajo, bedniki eni. Me ima, da bi jim en ddos naredu sam kaj ker bom šel v čuzo, če to nardim. Se morm it skulirat.



Nimaš šans. Edini način, da zmagaš je, da se odpoveš lajfu.

Pa še moj komentar:

Cry me a river, build me a bridge. And get over it!

Boobiz ::

Če sovražiš čakanje, zamenjaš gametype, how bout that? :D
I'm drunk, what's your excuse?

Nagi Bator ::

Prekleta tema! Zdaj sem po vseh teh letih moral en UT99 udarit.
Se najvecji problem je blo najt obljuden server.
I still rock >:D

RejZoR ::

Lion29 je izjavil:

BigWhale.... definicija geeka se spreminja...

v igricarskem zargonu je tisti ki geeka igro, nekdo ki jo stalno rulja

posledicno je geek tisti, ki jo obvlada....

ceprav ima vsaka skupina svoj zargon... tak da nikoli ne ves, ce si na tekocem al ne :D


To sploh ni res.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

BigWhale ::

Lion29 je izjavil:

BigWhale.... definicija geeka se spreminja...
v igricarskem zargonu je tisti ki geeka igro, nekdo ki jo stalno rulja
posledicno je geek tisti, ki jo obvlada....
ceprav ima vsaka skupina svoj zargon... tak da nikoli ne ves, ce si na tekocem al ne :D


Ce neka skupina ljudi dolocen izraz uporablja na napacen nacin, se ne pomei, da je ta uporaba pravilna.

To je priblizno tko, kot ce bi se mulci, ko naredijo izpit za avto med seboj zaceli klicati 'strojevodja'. Je ze res, da imajo nek svoj zargon ampak se zmeraj je ta napacen.

Lion29 ::

kaj ni res? da imajo skupine svoj sleng ali da v dolocenih skupinah geekati pomeni ruljati skozi igrco?

@BigWhale: to ni tako. Jezik je ziva stvar in teminologija se skozi spreminja. sploh s temi modernimi izrazi...

zdaj so popularni hipsterji, emoti, swaggerji, leeti, noobi, kemperji, etc....

torej pri teh izrazih nekaj reci, da je prav ali ne, je stvar point of view-ja...

slovar se prilagaja govorjenemu jeziku in ne obratno
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

jype ::

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sasli ()

Bananovec ::

marijancek je izjavil:

poznam en način, ampak ni instant rešitev. nauči se igrat bolje kot geeki. to boš dosegel le tako, da boš igral z geeki čim več časa.

al pa greš na quakelive, tam noobe vržejo skupaj, geeke pa skupaj.

Težke debate, ni kaj.
Pol ko bo postal elita bodo pa g33ki ustvarjali teme z naslovom Kako zjebat l33te? .
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Mipe ::

Meni gre na živce zloraba oz. nepravilna raba besede "geek".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Bananovec ::

jype je izjavil:

Otaku @ Wikipedia

Otakoji igrajo bolj Visual Novel igre in jRPG itd.

Popravek:
Visual novels and ADVs are especially prevalent in Japan, where they made up nearly 70% of the PC game titles released in 2006.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

kr1ženska ::

gendale je izjavil:

igraj vsak dan po 10h, da boš še ti postal dober

al pa sred igre rec 'nc, fantje, morm it, greva s punco nekam'

pol se bojo spomnil da so forever alone


LooooL :)) Kva si krut! ;((

Mislim da je to tko kot pri večina stvareh. Velik vztrajnosti --> praksa in izkušnje = rušenje dosedajnih "g33kov" ;)

Boobiz ::

kr1ženska je izjavil:

gendale je izjavil:

igraj vsak dan po 10h, da boš še ti postal dober

al pa sred igre rec 'nc, fantje, morm it, greva s punco nekam'

pol se bojo spomnil da so forever alone


LooooL :)) Kva si krut! ;((

Mislim da je to tko kot pri večina stvareh. Velik vztrajnosti --> praksa in izkušnje = rušenje dosedajnih "g33kov" ;)



To sploh ne drži. Če se sam nageekaš postaneš just that, g33k, ki gre ena kurac vsem ostalim and vice versa.

P.S A kdo igra CoDUO, da ga pocufam? :))
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

marijancek ::

BigWhale je izjavil:

Meizu je izjavil:

g33k


Geek @ Wikipedia

Nekdo, ki igra eno racunalnisko igro in je pri tem dober, se ne pomeni, da je geek.



da si dober mora[ preživeti nešteto ur za računalnikom, drugače pač ne gre. in to je definicija geeka. negeek bo raje zunaj fukal punce.

Bananovec ::

Meh, da si dober rabiš skill, ogromno skilla. Skill dobiš s talentom ali izkušnjami. Izkušnje dobiš z xxx prebitimi urami za kompom, podobno kot nek IT delavec s to razliko, da slednji zna še kaj več. Na koncu sta oba geeka in v večini primerih je samo en uporaben.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Janac ::

katero igrico pa priporocate za online igranje?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

marijancek ::

quakelive.com zastonj, igraš v browserju, največ skilla rabiš od vseh fps igric po moje. prijazna do nobov.

Zgodovina sprememb…

Boobiz ::

Ampak a se da ta quakelive kako 'naložit', da ti ni treba vsakič 200MB prenašat da lahko sploh igraš?
I'm drunk, what's your excuse?

mihec87 ::

Wtf igraš tisto ko ti je všeč oz vredu za igrat..Mnda ne boš se silu z nfs ker je negdo reku da igraj to,če imaš raje fps igro..

w00tnes ::

@Boobiz: vse datoteke se prenesejo, ko prvič inštaliraš plugin (razen če boš vsakič uporabljal drug računalnik) z izjemo posodobitev (redke).
Tako da prvič malo traja, kasneje samo odpreš stran in gremo naši :)

Meizu ::

No ja, da pristavim še par informacij. :)

Ne, ne gre mi na živce to, da je nekdo boljši od mene. Zakaj le :) Jst igram igre iz zabave, ne pa zato, da bi bil prvi na lestvici z gazzilion killom.

Fora je sam v tem, da ko se nekdo (geek ali karkoli) prijavi v tisti server, vse umre. Se spawnaš, narediš 10m in poooooh, mrtev. Killcam vidiš tistega geeka, ki ti s snajperjem naredi 1230 stopinjski obrat in v enem trzaju na tebi čez pol mape naredi headshot. To je tisto, kar me vzburi tako zelo. Mene ne moti če me nekdo pobija kot za šalo, ampak ko prav vidiš, ko pride nadrkan folk, ko te sesuje v najbolj nemogočih situacijah, ki si jih lahko zamisliš.

Ta filing je grozen. Pa ne zato, ker bi hotel biti boljši. Sam pač na živce stopi.

mihec87 ::

Meizu imam občutek da tebi dela težavo cheater in ne geek...

marijancek ::

Boobiz je izjavil:

Ampak a se da ta quakelive kako 'naložit', da ti ni treba vsakič 200MB prenašat da lahko sploh igraš?


ni treba vsakič nalagat 200mb. na začetku namestiš en plugin, ustvariš račun, ki ti shrani vse nastavitve, in lahko igraš s svojimi nastavitvami takoj tudi ko računalnik formatiraš.

Bananovec ::

Meizu je izjavil:

No ja, da pristavim še par informacij. :)

Ne, ne gre mi na živce to, da je nekdo boljši od mene. Zakaj le :) Jst igram igre iz zabave, ne pa zato, da bi bil prvi na lestvici z gazzilion killom.

Fora je sam v tem, da ko se nekdo (geek ali karkoli) prijavi v tisti server, vse umre. Se spawnaš, narediš 10m in poooooh, mrtev. Killcam vidiš tistega geeka, ki ti s snajperjem naredi 1230 stopinjski obrat in v enem trzaju na tebi čez pol mape naredi headshot. To je tisto, kar me vzburi tako zelo. Mene ne moti če me nekdo pobija kot za šalo, ampak ko prav vidiš, ko pride nadrkan folk, ko te sesuje v najbolj nemogočih situacijah, ki si jih lahko zamisliš.

Ta filing je grozen. Pa ne zato, ker bi hotel biti boljši. Sam pač na živce stopi.

Meizu, spravi se igrat WarSow! Must play za te!
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Meizu ::

mihec87 je izjavil:

Meizu imam občutek da tebi dela težavo cheater in ne geek...



Hja, tudi sam mislim tako. Ampak kaj veš... Gre se za kr novo igro Tribes:Ascend. Super igra za sprostitev živcev, ampak pa totalno uniči vzdušje, ko pride v igro nekaj igralcev, ki te na najrazličnejše možne načine sesujejo ko kmeta. In pol ne moreš dihat, ker itak crkneš sam da štartaš. Bemti ja :)

Edit: @Bananovec, haha ja sem šel pogledat na youtube kaj to je... Če bi tisto igral bi najverjetneje začeli računalniki letet iz oken... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

SuperKobeD ::

Tribes Ascend je dost neprijazna igra za začenike ja. Je treba kar velik časa in živcev porabit preden si lahko konkurenčen. Ti samo igraj pa igraj pa uživaj, vaja dela mojstra. Kater class igraš?
[With the lights out]

Zgodovina sprememb…

Meizu ::

Mah načeloma igram Juggernauta, ker mi gre z njim najboljše. Ampak kot pravim, jst ne nabijam te igre 24/7 ker imam še druge veliko pomembnejše stvari za počet v življenju. :P

Sej gre, ampak eni ljudje tam noter so pa neverjetni.

Avenger ::

ZaphodBB je izjavil:


Nimaš šans. Edini način, da zmagaš je, da se odpoveš lajfu.


S tem postom si zadel žebljico na glavico. Noben ni instantno briljanten v ničemer, vedno je potreben trening, da si dober, običajno veliko treninga. Dolgo nazaj, ko je prišel Quake, multiplayerja praktično ni bilo. Mogoče je kak procent folka v tem času imel možnost tako igrat, ampak velika večina ne. Pri dvojki je bilo to že aktualno, na ISDN modemih seveda in ko smo takole preigravali in ugotavljali kako smo dobri se vedno najde nekdo, ki ti dokaže da nisi. Tako me je nekdo v LAN povezavi, brez laga - brez izgovorov, v Q2 premagoval če se prav spomnim nekje 2:1, pa sem rekel ajd probajva Q1. Pa je blo 10:1.

Igre na splošno so poleg gledanja nadaljevank najčistejša izguba časa. Sploh ko te potegne in čas leti.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Meizu ::

Avenger, +1. :) Nicely said.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534217366 (7787) oo7
»

Prodaja iger po dolgem času spet zrasla

Oddelek: Novice / Rezultati
217475 (5189) vesolc
»

Študija: igranje iger redi

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
346174 (5290) RobertDev
»

Odškodnina za nezakonit strežnik za WoW 90 milijonov dolarjev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
7916725 (14647) ahac

Več podobnih tem