» »

10 naj izgovorov....

10 naj izgovorov....

Zeberdee ::

... zakaj si zamudil/šprical šolo?

||_^_|| ::

vlak/bus je mel zamudo. To najbolj pali če vas je več z istega konca.

Elemen_T ::

Teta (ki je ni več) je umrla.

Trupl0 ::

sta me ustavla 2 policaja pa ju je zanimalo kdo sem in naj jim pokažem osebno...jst sm pa denarnco doma pozabu, pa mi je pol 30 min težil:D ... 100% užge, ker ne more kar na policijo klicat pa spraševat koga so kej popisovali zjutraj
If you are going through Hell, keep going !

Pepe ::

Vrtni palčki so se mi stepli!:D

Bil sem pri frizerju (zjutraj), pa je elektrike zmanjkalo. Na pol obrit pa nemorem okrog hodit.:\
LP
Kaj je?
Ti samo pridi, ti mater!

BaRtMaN ::

Zdej, ko je sneg, se lahko zgovarjaš, da si iz oddaljenih krajev in da avtobus pelje zelooo počaaasiii.

LapD ::

Vlaku je guma počla, pa je rezervno glih učer porabu:D

Drgač pa res užge če rečeš da je bus zamudu

Tomi ::

Od mojega prijatelja je pa iz SŠ najboljša tale:
Nisem mogel priti, ker je na avtu zmrznila guma, in je trajalo nekaj časa, preden je začela delati.
metrodusa.blogspot.com

LapD ::

:D

Ni izgovor ampak vseeno. Pr angleščini je sošolc na uprašanje "What`s your name? odgovoril: She`s in the kitchen. Smeh:D :D

Imortales ::

Pes mi je budilko pojedo.
To sporočilo se bo samo uničilo čez 5 sekund.

slawc ::

Moj sosolec je pa pri enem in istem prfoksu 3krat v enem mescu reku da mu je stara mama umrla ... jasno smeh, se vecji smeh je pa pozel prfoksov bukov pogled hhh
LP, Slawc

Vanich ::

Psica se gon, pa mi je spizdla. 3 ure sem jo lovil.

Neo32 ::

No ja glede zamujanja je blo storij se pa se. Sam enkrat se je pa zgodil da je busu zmankal nafte in smo se ustavl na avtocesti, brez nafte seveda.Sam prfoksa je misla da jo je*emo v glavo in ni opravicla. Enkrat se nam je clo bus uzgal pa smo vsi mogl dol z busa jet pa na naslednga pocakat, pa tud ni opravicla ker je misla da jo spet je*emo v glavo ane. Nasledn dan je pa prsla v solo pa je rekla da nam bo kljub vsemu opravicla ker je po radiu slisala da je blo to res.
Neo32 (c)

Ziga Dolhar ::

Zaspal sem.

Enkrat sem pa rekel takole:

Ma, dve uri smo mel frej, pa se nam ni dal čakat, pa smo šprical..

S to izjavo sem nas tri "rešu" pred opominom ;).

Tr0n ::

Knjige so mi za omaro padle pa nisem do njih priso.

Ura mi ni zvonila :).

Gandalfar ::

ta pa ta profesorca me je zadrzala zarad tega pa tega projekta... :)

njok ::

Gandalfar: ja, to pri nas 100% deluje :D

Drugace pa:

Je bla guzva na cesti.
Cakali smo pred zbornico, pa nismo videli, ko je prof. sla mimo.

Ko gres spricat, reces, da te je vpisala, ker si zamudil samo 2 min (sam to zadnje case ne pride vec prav ker dobis neop skoraj vedno tudi za najmanjso zamudo).

:D

ali3n ::

Je prišla teta iz Afrike, pa sm mogu kamelo pazit.>:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Tr0n ::

Zivimo v Matriki. Koga boli q, ce sem zamudil.

nojus ::

X: v drevo sem se zaletu z fokusom
frfoks: pa je komu kaj bilo?
X: slab ping sem imel, tako da ne vem?

sam ne povedat da pri colinu:D
sovražim Gargamela.

XsenO ::

Bil sem pri zobozdraviku>:D
1 + 1 = 1

icek ::

||_^_||,

da je imel avtobus zamudo, je dober izgovor, razen...

...ce je profesor, ki te uci prvo uro, na istem busu, kot ti. In izgovor splava po vodi. Sem mislo kak bo lepo na izi, pa ko smo stopli iz busa, je prfox prav letel v solo in sem mogo hitet za njim...

pa avtobus je imel res zamudo
Rider of Theli
www.air-tv.net

Zeberdee ::

heh, eni izgovori se mi zdijo res mal... pr nas bi dobu ukor za kej tacga... najbolje je, ce mas alergijo. jst sem ze 40 ur letos (v letsonjem solkem letu) skos spravu zarad tega

||_^_|| ::

icek: pol pa uporabi tisto s policajem>:D

IceIceBaby ::

"Bom opravičilo prnesu." Drug dan prineseš opravičilo z fake podpisom.
Pozor: že takoj od začetka se morš sam na opravičila podpisovat, tako da razdedničarka sploh neve kakšen podpis majo starši in pol nč ne posumi :)

Pr men je to delalo 3 leta v gimnaziji :) Prvi letnik še nisem šprical.

Elemen_T ::

kst: ni varno.
danes ne, ker je vse bolj strogo.
kakih 8 let nazaj je bilu pa to easy počet.

Lucifix ::

Če greš z busom (ponavad LPP) rečeš da ti je šou v garaže. Pr men je vžgal... :D

Gandalfar ::

kst: pri nas sploh vec ne jemlje pisnih opravicil, hoce da starsi poklicejo v solo. In to isti dan, ko zbolis!

Taras_Bulba ::

Enmu kmetu so ovce čez cesto ušle, pa so bli zastoji... Opravičeno
PS Živim v Ljubljani>:D, prfoksa je to vedla.
Lift se je zataknu... Opravičeno (žvim v prvem štuku)

Zheegec ::

Danes smo kemo pisali prvo uro, jaz pa z busom čez Trojane :D Seveda je mel bus 45 minut zamude, ravno tolk, da bi zamudu 5 minut testa. Pa sem počakal, z namenom zalit test, pa potem itaq opravičilo prinesem, da so bli zastoji. Potem pa pridem v polo pa prfoksa: "Imaš srečo, lahko naslednjo uro pišeš, ker imamo suplenco in mamo še eno uro" :D ;((
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Ziga Dolhar ::

Mnjah, jaz pa ob 07:10 v šoli (Snežak™ sm se odločil, da predhodno izstopimj iz busa in se na poti do šole zbudim, ko bi se lahko tik do šole zapeljal), prfokse pa od nikoder. Prišla ob 7:40... Danes smo imeli samo dve uri.

Ker so potem oni pisali test, sem šel lepo domov.

Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Mlchk ::

ALIEN3001: LOL! :D

Gh0st ::

U četrtek je padu sneg k svina in jest sem zamudil 15 min pouka. Pa me je frend poklicu da gremo na kufe, k ni profesorja. In smo šli za eno uro na kufe, pol pridemo nazaj u klas, foxa še zmer ni. OK, gremo na še en kufe. In takoj k se vsedemo, pokliče sošolc in reče da je fox pršu. Mi pa flegme, smo bli še 2 ure na kufetu in čist u debato padl. Tko da sm prve tri ure zalil pa nism dubu niti ene neopravičene. Kaj morš, če je fox res zakon.
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

shock ::

Jah že dolgo od tega odkar ne hodim več na srednjo. Takrat sem se opravičeval da sem imel lih tisti dan izpit za avto (5x sem ga kao dela) verjel je), potem sem ene 2x rekel da sem se zaletel v avto (verjel je ker je mislim da sem slab voznik zarad tistih kao 5x glavnih voženj), 1x mi je dal opavičeno kao za iskrenost se mi ni dalo it na telovadbo, ene 10x sem rekel da sem imel turnir (takrat sem bil trener košarke in sem treniral mulce),čeprav ni bil turnir ...

Zdaj nevem kako je pr vas, čim imaš 18 let ti ne rabijo klicat starše. Takrat si sam svoj človek Poglej v pravilnik in boš znal vse.

Lucifix ::

shock: ko sem jaz hodil na srednjo šolo sem na vsak način hotel najti luknjo v "zakonu". Namreč res si star 18 let in si odgovoren sam zase, toda na šolah so pravila nekoliko drugačna. Nažalost ali na srečo... kot si vzameš.

Tudi če si polnoleten ne moreš naprimer napisati opravičila zase. Sej bi bilo logično, si pač polnoleten, odgovoren sam zase in zakaj bi potem starši pisali opravičila? Ampak zgleda da je zakon tak, da dokler ti nisi sam svoj skrbnik in verjetno moraš tudi imeti svoj dohodek, si ne smeš pisati opravičila. Men je še sedaj vse čudno.

Glede staršev pa je verjetno zadeva takšna... no najprej vprašanje ali je sploh dovoljeno poklicati starše na dom ali starši v šolo v primeru izostanka. Ampak šole imajo zgleda slabe izkušnje z opravičili. Namreč vsak dijak bi se lahko znašel in napisal opravičilo sam ali prosil prijatelja. No verjetno nisem čisto odgovoril na to zadevo, ker tudi meni ni popolno jasna.
Če pa se komu sanja... z besedo na dan :)

R0K ::

Jest sm že letos dubo opomin zarad ponarejanja dokumentov. :D

Mam pa že okol 80 opr. ur.

Bl mal sm u šol. Se vid v redovalnci ;)

Damjan Jagar ::

Glede na smajlite se ti zdi to hecno. S tem se pa res ni za hvalit.

Sori za Off Topic

||_^_|| ::

R0K: sam glej da ne boš pol pavzer po sili tko k jst>:D

Imortales ::

He. Meni je vedno brat pisal opravičila (samo kak sm pol švical ko so ble govoilne ure).
To sporočilo se bo samo uničilo čez 5 sekund.

R0K ::

Cyb3r kakor za koga. Ti pač na šolo gledaš malo drugače kot jest. Jebi ga.

the_unborn ::

dostkrat uporablen izgovor: "nismo vedli v kermu klasu mamo" (to je delovalo tudi v 4. letniku, v 1. pa sploh):)

Ziga Dolhar ::

R0K: Obstaja razlika med šolo, znanjem in naučenim.

Kasneje se temu doda še osebna iniciativa.

Kartezični produkt omejenih s starostjo osebka pa zna vrnit zanimive rezultate.

Jaz sem recimo pred dvema letoma zelo nasprotoval "piflariji". Danes na to gledam popolnoma drugače.

Liquid ::

Rečeš da te je strela vdarla potem pa ko si se pobral pa te je avto povozil.....
ne res zgovarjaš se da si se na klopci v šoli učil predmet ko ga še tisti tedn pišeš al pa si vprašan....
drugač pa bus zamuja......najboljše pa je da te sploh ne zapišejo.....>:D :D >:D

Vesoljc ::

v mojih srednješolskih dneh smo ponavadi kr dnevnik sunl unmu tipčku, ki je zadolžen za nošenje le-tega. ni dnevnika, ne more vpisat, ne more vpisat, ni neopravičenih... simpl
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

R0K ::

Ziga.

Nikol nism reku, da se ne učim, da mi grejo na živce piflarija, da mi gre na živce šola. Vsega po malem :)

S piflarijo ni nič narobe. Nekaterih stvari, k jih jest učas ne razumem, se pač napiflam. Recimo kako kemijo, k mi najeda.

McHusch ::

S piflarijo ni nič narobe. Nekaterih stvari, k jih jest učas ne razumem, se pač napiflam. Recimo kako kemijo, k mi najeda.
Jest, totalni naravoslovec, pravim, da ljudem kemija, fizika, matematika in podobni predmeti najedajo ravno zaradi tega. To, da ti najeda je POSLEDICA piflarije in ne vzrok zánjo, ker pri teh predmetih je bistveno RAZUMEVANJE. IMHO.Nič ti ne pomaga, če si napiflan in ne razumeš, je pa mogoče stvari mnogokrat elegantno rešiti samo z uporabo logike in je pretirana piflarija popolnoma nepotreba. Nekatere osnove se je sicer vseeno potrebno naučiti, a vendar ...

Tomi ::

Sicer je to po moje strokovna deformacija, samo ni mi pa jasno, kako se lahko zdijo predmeti, kot je kemija, potrebni učenja na pamet. Sicer je res nekaj stvari, ki jih je potrebno vedeti, samo za moje pojme je srž naravoslovnih predmetov v tem, da zadeve razumeš, ne pa da jih znaš.
Ali pa sem jaz še tretje leto na napačne faksu.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

McHusch ::

Mah, veš kako je. So ljudje, ki se že naprej odločijo, da niso rojeni naravoslovci in jim je muka se že učiti naravoslovje, kaj šele njegovo razumevanje. In potem si dotični osebki prisilijo, da se zahtevane snovi napiflajo, namesto da bi si vzeli nekoliko več časa in jih razumeli. Za piflanje IMHO porabiš manj časa kot za kvalitetno in logično-razumsko učenje, samo ko stvar razumeš, si jo tudi zapomniš ... za dalj časa. In znaš.

Pa, komu jest to pišem. Sej ti to itak veš še bolje od mene. :D

R0K ::

Veš kak je Mchusch. Jest niti nimam časa, da bi se neki poglabljal v kemijo, ko neke snovi ne zaštekam, in delal doma vaje po 2h skup pa nevem kaj še. Niti se nimam volje učit kej takega, niti ni motiva niti ne časa za take stvari. Sploh pa ne za predmet, ki ni tako pomemben, ga sploh ni na maturi sploh pa nevem kje bi mi lohk tista snov koristla v splošnem življenju (oz na šihtu). Se grem raje učit slovko alpa kak drug jezik, k vsej vem, da bom imel neki od tega.

Drugač pa nevem. Če bi bla snov (kemija, biologija) bolj zanimiva, bi se več folka zanimal zanjo. Tak pa vidiš, ko pol tvojga klasa spi na mizah med uro (sicer nimam nič proti temi ;).

fictionel ::

Naravoslovje RULZ :D
razn bigle.. k mi gre najbl na jetra.. kr ena razlaga(usako uro pove ene 5x da je to logicn predmt) pol mors pa vso knigo znt pa se tist k ni not.. mah.. se bol pocutm ce se mal pizdim. sry no! :\

Snov je pa dost zanimiva. Skos bl. Pol k pa enkrt dojameš zakva gre, pa sploh. pol šele rata zanimiv >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neopravičene ure (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10115588 (11132) Phantomeye
»

Vzgoja otrok in učiteljeva avtoriteta (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6210118 (8812) gruntfürmich
»

Folk še mal pa šola! (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
565172 (4508) DavidJ
»

Špric-špric-špric!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
625955 (4870) Binji
»

Profesori krešijo pravila? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
756544 (5686) [BISI]

Več podobnih tem