» »

Špric-špric-špric!!

Špric-špric-špric!!

«
1
2

cahahopie ::

Ja... a kej špricate. Jaz bom jutr biologijo. Ej stari nimam pojma o pojmu. No.... OŠjevci boste že vidl kak je to znat bilogijo na gim. v 3. letniku.

Vsi, ki radi kdaj pa kdaj polnite dnevnike, pripišite svoja doživetja tukaj.

btw: Moja seka je mela 200 opravičenih v 3. letniku (od tega je blo 170 vse špricanje. Saj veste... moja mama ima tak na izi podpis...:D ).

ChiefThunder ::

ja, no... :) iz leta u leto je huje.

ko enkrat začneš, je bol šit nehat. v šol skoz sedet, pa tud ni zame. čak, kako gre že...? da sredstva opravičujejo cilj. se prav, da pol ko se je treba naučit, poskrbim za to, tko da mam čisto vest :). aja še številke; trenutno sem pri cca 45neop. kar je nevarno blizu, samih opravičenih je pa tud že cel kup :/...

ko je že govora o učenju, dans mam en tak maratonček. mal kave pa si dobr do jutr... :)

lp
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

rap3r ::

Ja to mata prov k ti pride v kri je jeba končat dobr da se je šola že končala tko da mam dovoljeno špricat!Največji problem špricanja je pa pomoje da nimaš razlage in si ga pol še bl najebu;(
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Neo32 ::

76 neopravicenih, pa se zmeri sem "in" school

no ja zej grem vn ampak ne zarad neopravicenih, ampak zaradi uspesno zakljucenega 4. letnika :))))
Neo32 (c)

lukaz ::

letos jih mam sam 15, ker sošolce ne morm prepričat da grejo z mano (če si pa sam je bedn). dons po extercih sm jih prepriču da špricamo dve uri (niso hotl vseh štirih)

Boeing ::

Ajoj ste loleki... posamezno it špricat je največja bedarija...
To se morte u klasu zmenit, da grete vsi skupaj... enostavno zginete... dnevnik morate pa s sabo odnest...
To sem jaz naredo ene 2 mesca nazaj, ko smo šli kolektivca v petek zadnji 2 uri... pa še reditelj sm bil... dežurni ga ni htel nest v zbornico, tak da sm ga mogo pol domov odnest... pol sm ga pa u tork nazaj prnesu, ker sm ga u pondelk pozabu. Krivdo pa - zvalil na razrednika. :D
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

migič ::

Špricanje to mi ni tuje!!:D Res da nism teški outsajder, sm si privoščim! Letes 15, plus tršica mi je dva dni kr čez prste pogledla!>:D lol
Drgač je mel pa moj kolega na elektro, v drugem letniku kr 12o neopravičenih, pa ga niso zabrisal!
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

Andor ::

Ne vem no...Mislim, da je špricanje za loleke. Saj nekaj časa je zanimivo ugotavljat, če te bodo ujeli, sam se s časom naveličaš. Jaz sem imel v srednji šoli vsako leto pribl. 8 opravičenih ur pa max. 2 neopr. Pa bi lahko izkoriščal zaupanje prifesorjev. Preprosto zdelo se mi je, da v šoli bolj koristno porabim čas, kot na ulici. Pa nisem bil kakšen piflar. Mel sem trojke pa štirke, ampak s tako minimalnim učenjem, da ni za verjet.
---Never send a monkey to do a man\'s job---

Binji ::

cahahopie: vem...pisem naslednji petk 60 strani bie, sprasava pa 30 strani 3x na tedn, pisem pa drgac po 3 teste na tedn tko da se nit slucajno ne morm uct. Zamenja kdo z mano?

Spricanje pa..vcasih je preseravanje, vcasih pa nujno potrebno. Se ga pa raje izogibam ker se ga res hitro navads.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

cahahopie ::

Jaz pa nimam kej preveč jajc za to... prevč delam na tem, da čim bolj lezem v rit prfoksom...:D
Ehh.. sj ne...sam z razredničarko mam rad čiste račune.
Drgač pa včasih kolektivnega vžgemo, pa včasih tud kdaj malo popiham iz šole. Pa nam sam mal zabluzjo, da to se pa ne sme in je vse lepo po starem.:D

Airskull ::

Špricanje je fajn zadeva amkak ne za brezveze kr se ti ne lub bi pr pouku
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

rc-car ::

Hehe, špricanje je fajn.. se lohk mal odpočiješ... :D

caja: ne, ne nem kako zgleda bio v 3. letniku. Mi smo bio na gimnaziji že v 1. odpravili >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

DavidJ ::

spricanje obsojam
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

IR Babun ::

Men se pa naša razredničarka smil>:D >:D , ker mora po kolektivcih napisat 25 ukorov minus fake bolne(me).
BITCH nam že za eno neopravičeno da ukor.
SCREW THE GOVERNMENT

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IR Babun ()

R0K ::

Jst mam pa letos sam 9 neop. ... sploh ni moj klass za to ...

Mislim to so take budale. V petem mamo zadni dve uri tehniko ko se tisti uri vlečejo najdlje na svetu neb šol noben špricat ... mislim, gnoji.

Pa še našem prfoksu za tehniko se jebe če ima pouk al ne. Še srečn je, če nas ni.

Area_51 ::

:)) Ah v našem razredu so vsi , ker nočejo in nečejo . Imam 3 neop in 14opr Vem pa da smo v oš delali neumnosti, kot jih sedaj nihče. Ko smo prešprical, kaj smo se pa igrali v drugem razredu z videi. na koncu pa smo v video porinli daljinca pa ne vem, če so ga popravli. To pa smo naredil tako, da smo eno uro prej odprli v določeni učilnici okno, pol pa naslednjo uro skoz okno not pa ven na koncu.:)

Zdej v ta četrtek sem glih ostal doma, ker so bile težave v šoli ma ne z mano.
Area 51

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Area_51 ()

_Mortal_ ::

V sredo smo vsi šprical likovca zadnji dve uri. V četrtek jz pa frend šprical Zemljo.Bla je kontra in rabu si vedet 120 pojmov
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

LunKi ::

Sem 1. letnik ledine pa mam malo čez 200 OPravičenih ur in raste počasi!!!
Hehe

no comment, secret weapon:)

Aja pa sem dober (če ne bi mel bajlo pa slovo 2 bi bil prav dober)

LunKi ::

Aja pa ene 3 neopravičene

skorc_norc ::

Jah IR Bbaun, če se ji pa da napisat tolk ukorov nej jih nam pa kr potala:D pa bitch mi bo druzga za neopravičene dala + še edn je to že tretji 8-O 8-O
No ja še zmeri mam dva na voljo:D
Špricat se pa zeloooo splača še posebi pr predmetih ka sploh ni pomembn a si pr pouku al ne, ker se useen morš neki napiflat pa raj sedim u kekšnmu lokalu al pa ležim na soncu ket pa, da u šol zabijam cajt. Pa še tak lep vreme je zdej... :D

Jack69 ::

Uno kar je reku area_51 je res!!

Jaz ponavadi špricam rože ko se mi ščije. Ma sej bi nas šlo dosti šricat samo ki je naša razredničarka opasna..... ;(
...tako da ni nič !!!!
Zakaj??? Začaj!!!

By: Jack

Tomi ::

Za moje pojme je pa špricanje neumno, saj dejansko ničesar ne pridobiš, samo malo postrani te gledajo, pa domišljijo moraš imeti pri izgovarjanju.
Je pa res, da včasih pa res ne znaš, in se "splača" prestaviti preverjanje znanja na drugič. Samo tega še nisem naredil.
metrodusa.blogspot.com

Gh0st ::

Joj folx vi si ne morete predstavlat kako je na naši šoli! Hodim na Sredno šolo za oblikovanje v križanke in je res tumač! jest mam to leto vse skup 25 neopravičenih, če pa štejem še to da me nekajkrat niso zapisali ali pa da je mt napisala opravičiu jih mam tm okol 50. Sošolc jih ma 175 neopravičenih, povprečje u našem classu je 8 neop. (računal smo). Sej to itaq nima veze. Šola je dolgcajt. greš rajš z eno pičko na pijačo pa te boli ketna za vse drugo!!!!! greš za šolo na en joint pa si mau dobre vole, mal nabijaš uno igro z riževimi home-made žogcami s prfoxi pa je čist ql!!!!!

Lajf si morš uzet u izi! če ne preveč mori!
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gh0st ()

Area_51 ::

:)) To pa je tudi res, kar je rekel Jack69. Razredničarka je res zaj********. Primer. Nekdo je zezehal "nehote" pa mu je dala kazen opomin. Nekdo je pritisnil na stikalo za prižiganje luči, pa je tudi skinil opomin. Niso ne vem kolko normalni do nas.:)
Area 51

Jack69 ::

Mi porv beres misli Area_51!! pri nas imamo tudi em par ukorov pa vi ostali??
Zakaj??? Začaj!!!

By: Jack

Paradajz_ ::

Kot je rekel GhOst živlene si je treba vzet na izi. Jest mam ukor ravnatelja okol 40 neo še ene 40 mi jih oblubljajo pa se ne sekiram prav veliko. Šole je še približno en mesec tko da ni panike če si na dan v šoli 2-3 ure. Greš pač pisat kontrolko, splonkaš kar imaš pa greš domov prej se pa še na pivu ustaviš.:\
Marijuana growers often prune their plants in an attempt to limit their height and prevent unwanted detection.

Jack69 ::

En tip na naši šili je dobil ukor ker je mojmu sošolcu slekel hlače!!! ;)

Area_51 ::

:)) Lahko bi povedal, da ga ni več na šoli, ker je imel 51 neopravičenih ur., zato pa je tudi letel ven. Pa še eden se mu je pridružil, kmalu pa bo mogoče še ta naš sošolec, ki je ostal brez hlač za par sekund.:)
Area 51

Gh0st ::

Heh... paradajz pa jst mava ista stališča!!!!
:D
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Jack69 ::

SE zgodi.............

IceIceBaby ::

Spricanje sem dosti prakticiral. Ponavadi tko zadnje par urc ali pa sem zaspal ... Neopravicene sem mel v cetrtem 3, pa tudi prej nekaj taksnega. Doma sem lepo naprintal opravicilo in se podpisal pa oddal. Tudi ce sem bil zapisan samo 2 uri sem rekel da sem cel dan manjkal in ni bilo tezav. Ravno tako nisem nikoli oddal opravicila ki mi ga je podpisala mami. Ce sem bil res bolan sem original opravicilo unicil pa svojega naprintal in podpisal. Na ta nacin razrednicarka sploh ni vedela kako zgleda od moje mame podpis pa me ni mogla obtozit ponarejanje :)
Tudi drugace sem v soli precej prespal ali bil zaposljen drugimi stvarmi. Ampak zato sem pa tudi tolkel dvojke in trojke. Doma se seveda nisem ucil iz sole pa tudi nisem nic odnesel. Zdej na faxu mam probleme ker je treba na predavanjih poslusat doma se pa fajn piflat. Jaz nisem navajen in zdej mi je zal da nisem bil bol priden v gimnaziji. Se splaca, verjemte.

Drugace mam pa eno storijo z dnevnikom tut jaz. Lani konec leta je ena uciteljica cist slucajno zgubila dnevnik, in ga 2 tedna sploh ni bilo. Pol ko se je koncno nasel smo pa dobil idejo in ga se mi ukradli pa domov nesli. Ampak pol je razrednicarka totalno znorela (hmmm...itak je bla ze prej nora) pa se je tip ki je mel dnevnik usral in ga nazaj prnesu. Ko ni bilo dnevnika je polno folka spricalo, ucitelji so si pa na liste zapisoval. Ko se je dnevnik spet pojavil pa ko je razrednicarka ure sestela je pa padlo ene 15 ukorov. Jaz sem mel seveda za vsako uro opravicilo :)

Ziga Dolhar ::

/me je rekord najprej podrl v 6. razredu OŠ, kjer je imel 1 neopravičeno uro. :(.

Rekord je padel lansko leto, v tretjem letniku, kjer sem imel dve. Šmrc.

Stallone ::

Ja Ziggga kako si pa ti lahko dobil 2?!? 8-O

3LeR. ::

Zalivanje je za moje pojme NUJNO potrebno. K mam 7 ur pouka pa k ne morm vec vid prfoxa kaj sele da bi si kj napisal...dobr da mam tak klas da ponavad skliznemo skupi...ok vsaj ene par nas gre.
Drugač pa v tem letu mam ene 50 opravicenih ur pa ene 25 neopravicenih..ce 90% opravicenih prestavs k neopr. dobis realno stanje:D Moja razredna je najboljsa.8-)
Drugac pa eno najbolj zakon zalivanj je blo to sredo k smo sli za ljubljanco v druzbi platoja :D pol k se je plato poslovil smo sli pa nazaj v solo :8) jst na sreco nism bil nasekan (prevec) tko da zame heppi end..sam po ene 2 so pa stari prsl v solo...
(aja pa nobeden ni letu od njih) -->zakon razredna:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 3LeR. ()

the_unborn ::

Itak da je zalivanje potrebno, vsaj mal, glih tolk, da se odpocijes se posebej ce je non-stop 7 ur al pa kej podobnega. Letos mam neopr. 9 se mi zdi, opr. pa tudi okoli 50+, mnogo od teh bi moglo bit neopr. (mam na sreco super mami).

Area_51 ::

:)) Pol pa ti Un|verse imaš zelo podobne starše mojim. Zadnjič sem jih prosil, če lahko ostanem doma, pa sem ostal, sam sem se pol jutra učil, namesto v šoli, ker bi mogel biti uprašan par predmetov... Zdej mislim, da mam več kot 3 neopr. in okoli 15opr. približno...:)

Vem samo to, da sem v osnovni imel samo opravičene, pa mi razredničarka vsako leto na koncu, v spričevalu napisala 1 neopravičeno, ki jo sploh nisem imel. Sej je bila malo obrnjena narob v glavi.
Area 51

the_unborn ::

Area_51: imava poplnoma identicne starce. Letos sem si kar nekaj krat vzel frej dan kao, da pisemo in se bom raje ucil za drugic, itd.. To bo fajn na faxu ko me ne bo nobel silu da grem, heh:D
Sicer pa moj podpis pove vse o mojem odnosu do sole:))

Zgodovina sprememb…

Jack69 ::

Area_51 tisti dan ko ni bil v šoli in se učil za en predmet ga je potem popravil



ČESTITAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Area_51 ::

:)) Hvala. Skoraj, da je to res. Skoraj!!!:)
Area 51

Jack69 ::

Samo na naši šoli res špricajo ker pred kratkim so eni tipi poplavli Wc in je blo 5 cm VODE :O

Area_51 ::

:)) HE hE HE sploh ni smešno. BALA. Se pač zgodijo naključne nesreče.:)
Area 51

-MiS- ::

Dragi srednješolci, ko boste prišli na 'fax' boste lahko šprocali predavanja vsi po mili volji,... noben vas ne bo vprašu kje ste bili, kaj ste počeli,...

Problem pa nastane, ko je treba na izpitu nekej znat,...:))

Area_51 ::

:)) A je na faxu dovoljeno snemat predavanja samo zvočno, če ne pa probaš na črno snemat, pol pamaš doma zastonj inštruktorja.:) Ker pri nekaterih profesorjih je to dovoljeno.
Area 51

Jack69 ::

Če boš forše šol na faks bom šmi povedal če lahko O.K. ?;)

Area_51 ::

:)) Dej napiši in navadi se pisati bolj razumljivo in razločno, Ne pisat več teh zakodiranih tvojih hieroglifoh, ker se jih ne da prebrat. Lepše piši.:) Zdej pa še enkrat povej, kaj hočeš met.
Area 51

Jack69 ::

Po slovansko (slovensko) : Če boš šel na univerzo mogoče valda mi boš povedal če lahko boš lahko snemal s kaseto:D
Zakaj??? Začaj!!!

By: Jack

Area_51 ::

:)) Ne s kaseto ampak z računalnikom !!!:)
Area 51

Bajo1 ::

No ja, gimnazija je praktično za mano in nisem mel niti ene neopravičene. Drugač pa rad zavijem tudi na kako pivo ali deset, ampak običajno po šoli. Je pa res včasih oziroma bolje rečeno vedno muka sedet pr pouku, tak da upam da bo na faksu zadeva res taka, da boš lepo pršu tja pisat test in jih bo bolu kurac za to če si pr predavanjih al ne.

Area_51 ::

:)) LAhko boš šel od predavanja ampak pol pa se naučit vse to, ko te ni bilo. So samo tri možnosti:

1.Plačat inštruktorja
2. Podkupit profesorja
3. Se sam naučit----kar skoraj da ni možno.

Zdej pa lhko izbereš, kero od teh boš uporabil ali pa boš šel na predavanja.:)
Area 51

Bajo1 ::

3!:D
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neopravičene ure (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10115543 (11087) Phantomeye
»

Neopravičene ure.

Oddelek: Šola
277268 (6328) Malajlo
»

Vsi z Vegove(SSER)! (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
9128059 (3019) Pimoz
»

Konec špricanja šolskih ur ?

Oddelek: Loža
202043 (1543) Tody
»

10 naj izgovorov....

Oddelek: Šola
4917238 (15654) fictionel

Več podobnih tem