» »

Špric-špric-špric!!

Špric-špric-špric!!

1
2
»

Tomi ::

Moja izkušnja z zadnjega izpita. Na enem od zadnjih predavanj, ki je bilo tako mimogrede še izredno, je bila omenjena ena zadeva, za katero je predavateljica povedal, da se bo verjetno pojavila na izpitu. Na predavanju je bilo 20/130 ljudi. Zadeva je bila na izpitu.
Do I need to say more, zakaj je priporočljivo hoditi na vsaj nekatera predavanja ( katera, vprašaš starejše na faksu).
metrodusa.blogspot.com

Area_51 ::

:)) Zdej sem dobil, še 7 opravičenih in 1 neopravičeno. Počasi se daleč pride. Samo sem prepričan, da ne bom prišell do ukora. To je sigurno. Vsaj tako mislim.:)
Area 51

Ziga Dolhar ::

... Pa kaj je fora tega, no???

Kaj folk res ne uvidi, da morebitna slaba ocena, ki jo dobiš ob nešpricanju zelo upraviči pogled, ki si ga nate izoblikujejo učitelji?

Folk nonstop ponavlja, da se v prvih dneh, mesecih, prvih dveh letih, izoblikuje tvoja "slika" v šoli. In ravno takrat folk najraje šprica.... "Ker prfoksi jebejo u glavo."

Pajade.

Jack69 ::

Area 51> Misliti pomeni nič vedeti spolh pa z vašo razredničarko je težko reči >:D
Zakaj??? Začaj!!!

By: Jack

R0K ::

Dones sem zvedu, da sem mel kar 7 neopravičenih. Grr. pa okol 70 opravičenih...

Recimo moj sošolc jih je mel pa 173 .. hudo! Skor vsak teden je manjku en dan ... seveda takrat k smo kontrolke pisal :>

Jack69 ::

Sej je prav!!!!!:D

TESKAn ::

Heh, bote že vidli na faksu...nč obvezno, če te ni, se noben ne sekira...potem pridejo kolokviji in izpiti, je pa bolj 'blblblbl', kot pa znanje. Resno.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Kaboom ::

hehe, špricanje :) to mi je tuja beseda, v našem klasu (letos končal elektro ptuj) smo špricanje preimenovali v "gremo na kavico".

v osnovni sploh nisem vedel kaj špricanje je... v srednji sem ga koristno izkoristil vsako leto bolj. v 2. letniku sem zgodovine manjkal dva semestra, pa sem prišel, se javil, vedel vse, fasal trojko, pa samo vsi bli (dokaj) srečni...
v tretjem letniku sem nemščino šprical en dva mesca, pa sem se javil spet dobo trojko, pa je blo vse vredu. letos v četrtem pa sem jo šprical iz navade... :D včasih sem prišo v šolo pa sem bil edini ker so ostali že bli na kavici (pač ker vedno zamujam, sem še na kavice zamujal)... letos sem mel 36 neopravičenih, od tega sem en celi dan manjkal neopravičeno... puno ur zaspal... hvala bogu so učitli tolko retarded da sploh ne vpisujejo... v tretjem letniku smo meli učitla, ko smo kdaj od 20ih sedeli štirje pri pouku, pa je vprašo če kdo manjka, pa smo rekli da nihče. je začudeno pogledal pa nadaljeval s poukom... ko so pa eni specialci meli test (ponavljalni četrti ali nekje tam), je prišo en učenec k njemu, pa ga je stari vprašo, kdo te ti si, če še te sploh vido nisem...

no ja, srednja za mano, fax - prihajam. in bom zares vsak dan v šoli 0:)
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Tomi ::

No, ja, na nekaterih faksih je neumno biti na predavanjih, katerih, ti tako povejo starejši kolegi, samo večinoma pa se res splača.
metrodusa.blogspot.com

bf4ed ::

Ha ne splače se špricat!!

Mater od začetka je dobro potem se pa ne moreš rešit tega.
1.letnik: 2neo
2.letnik: 7neo
3.letnik: 20neo
4.letnik:32neo pa 148opr
5.letnik:39neo pa 270opr (pa še 100neo če bi vse šteli)

Pa do zdaj nisem mel še popravnih letos pa 3 (fiz,mat,mrg)

fiz - popravljena
mat -tak ne vem nič mogoče 1
mrg - avgusta tak kak mat če ne popravim jutri

:D

Jack69 ::

Ma prinas v razredu je bilo še kar dosti popravcev!!
Zakaj??? Začaj!!!

By: Jack

Dr_M ::

mnja...lansko leto me 2 mesca ni blo u soli,ampak ne, niso me vn vrgl :) mogu sm se sam izpisat.

Binji ::

Jst 1., 2. letnik skorej nejsm spricou pa me prfoksa od AN (razrednicarka) vseenu sovrazi..od 5. klasa se nejsm ure ucu AN tko da pr uri nc ne delam. Jebatga...
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neopravičene ure (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10115580 (11124) Phantomeye
»

Neopravičene ure.

Oddelek: Šola
277285 (6345) Malajlo
»

Vsi z Vegove(SSER)! (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
9128082 (3042) Pimoz
»

Konec špricanja šolskih ur ?

Oddelek: Loža
202046 (1546) Tody
»

10 naj izgovorov....

Oddelek: Šola
4917257 (15673) fictionel

Več podobnih tem