» »

Viole krstile Stožice

Viole krstile Stožice

1
2
»

LuGi ::

A kr spremstvo :))

BlackHole ::

Kar se tiče posnetka, me pri 3:50 in še malo pred tem moti to, da policaji mirno stojijo in gledaj spodaj v vrsti, medtem ko se nevzgojena otročad izživlja nad varnostniki, namesto da bi jih malo "prevzgojili". Ok, hec, saj vem, da se jih prevzgojiti tako ne da več. Denarna kazen bi bila še najbolj vzgojna.
LP Marko

mihco ::

Kak ste pametni okoli teh zakonov...90posto razgrajacev, ki jih gledate na posnetkih je mladoletnih...bo njih res bolel nov navijaski zakon??? Sodnik za prekrske in upomin ali ukor nimata nekega vzgojnega ucinka. Komu bi potem bil ta zakon namenjen?

Keyser Soze ::

Hardstyle je izjavil:

Da, govorim za gostujoče navijače.

Ja no, če ti tako rečeš, pol ti ne bom oporekal. Ker je verjetno tudi uradno poročilo takšno. ;)

Ampak, dejstvo pa je, da je tole en kup maminih sinetov, ki se skrivajo za "maskami", potem pa jih iz čuze vlečejo starši, ki jim ni jasno zakaj so otroci postali taka gamad. Žalostno je tudi dejstvo, da niso to samo podivjani, pubertetni mladoletniki. (o tem delu pa hvala bogu ni uradne izjave policije)

Podobno, le bolj grozno sliko (višja raven nasilja), imaš v naših vzhodnih sosedah. Tam isto miselnost oz. stil življenja gojijo neizobraženi mladci, iz nižjih slojev, katerim v življenju ni uspelo in so potem razočarani nad kvaliteto svojega življenja, rešitev pa vidijo v tem, da razvijajo "navijaško" kariero pod vodstvom skrajnih desničarjev in podobnih radikalcev.

Tole "navijaštvo" je res postalo nekaj kar je hvale vredno. Če si "lowest of the low." Dejstvo.
OM, F, G!

lexios ::

A kr spremstvo :))


In pol se kdo sprašuje kam gre denar? Sj folk ni več normaln!

Saso_C ::

BlackHole je izjavil:

Kar se tiče posnetka, me pri 3:50 in še malo pred tem moti to, da policaji mirno stojijo in gledaj spodaj v vrsti, medtem ko se nevzgojena otročad izživlja nad varnostniki, namesto da bi jih malo "prevzgojili". Ok, hec, saj vem, da se jih prevzgojiti tako ne da več. Denarna kazen bi bila še najbolj vzgojna.


Čudi me, da na posnetku na koncu nihče ni opazil brce v glavo. Prevzgojni ukrep? Nič možganov brcnit, da se vakuum premeša?

kmetek ::

kretenizem, ki nima kaj počet na tekmi.

bil pred cca 10 leti na tekmi milan-napoli na san siru, 60k folka, mirno vse normalno....

Bolj me zanima, če Policija izstavi račun klubu za vsa posredovanja in spremstva? Zakaj bi morali, MI, davkoplačevalci to plačevali?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

poweroff ::

Tista brca v glavo je po moje kaznivo dejanje. Varnostnik bi moral odgovarjat za to. Upam, da boo škodovanec podal prijavo.
sudo poweroff

Hardstyle ::

Saso_C je izjavil:

BlackHole je izjavil:

Kar se tiče posnetka, me pri 3:50 in še malo pred tem moti to, da policaji mirno stojijo in gledaj spodaj v vrsti, medtem ko se nevzgojena otročad izživlja nad varnostniki, namesto da bi jih malo "prevzgojili". Ok, hec, saj vem, da se jih prevzgojiti tako ne da več. Denarna kazen bi bila še najbolj vzgojna.


Čudi me, da na posnetku na koncu nihče ni opazil brce v glavo. Prevzgojni ukrep? Nič možganov brcnit, da se vakuum premeša?


BINGO! Ravno na to sem ciljal ko sem objavil posnetek. Jaz sem timestamp pač dal 3.50 da se vidi, da ga varnostnika pravilno vkleneta, potem pa pride tretji in ga brcne v glavo.


kmetek je izjavil:

kretenizem, ki nima kaj počet na tekmi.

bil pred cca 10 leti na tekmi milan-napoli na san siru, 60k folka, mirno vse normalno....

Bolj me zanima, če Policija izstavi račun klubu za vsa posredovanja in spremstva? Zakaj bi morali, MI, davkoplačevalci to plačevali?


To krije organizator, v tem primeru NK Olimpija. Stroški varovanja so bili 30000€ (cifra v medijih).

LuGi je izjavil:

A kr spremstvo :))


Zakaj sploh komentiraš v tej temi, če nogometa ne poznaš? Kdaj si ti videl katero izmed organiziranih navijaških skupin(lahko tudi tujo) hodit 4 kilometre po "sovražnem" mestu brez policijskega spremstva?

Zgodovina sprememb…

TOP ::

To je sramota,dobimo lep nov stadjon tele budale Mariborske pa ga stovčejo,to bi treba kaznovat,največja žalost je da na koncu plača klub za take neumnosti ki jih počnejo huligani,ker tole niso navijači.

kopriwa ::

poweroff je izjavil:

Tista brca v glavo je po moje kaznivo dejanje. Varnostnik bi moral odgovarjat za to. Upam, da boo škodovanec podal prijavo.


Seveda, ko bodo vsi navijači obtoženi napada na uradno osebo (oz. več njih), povzročitve lažjih telesnih poškodb, uničevanja tuje lastnine,...takrat pa naj še varnostnik odgovarja za svoje početje.

poweroff ::

Te dve zadevi sta neodvisni.
sudo poweroff

Hardstyle ::

kopriwa je izjavil:

poweroff je izjavil:

Tista brca v glavo je po moje kaznivo dejanje. Varnostnik bi moral odgovarjat za to. Upam, da boo škodovanec podal prijavo.


Seveda, ko bodo vsi navijači obtoženi napada na uradno osebo (oz. več njih), povzročitve lažjih telesnih poškodb, uničevanja tuje lastnine,...takrat pa naj še varnostnik odgovarja za svoje početje.


Potem ko bodo obsodli in zaprli Bavčarja,Šrota,Tovšakovo pa še marsikoga drugega takrat naj taka raja odgovarja za svoje početje.

Aja ne gre to tak... škoda ne?

hamax ::

Zahteva se vsaj minimalen nivo.

urbybaby ::

Primitivci, ni boljšega opisa. V nobenem drugem športu ni takih izgredov kot samo v nogometu. Pa se to tolerira, namesto da bi se ukrepalo. Pri vsej tehnologiji pa ja ni problem videti, kdo je je kaj razbil ipd...

Lepo jih ponajt in jim naložit xxx ur prostovoljnega dela (pobirat smeti, kopat jarke...). Sam se bojim da jih tudi to nebi streznilo (IQ = Pokemon).

Hardstyle ::

Si pozabil vaterpolo v kranju? >:D

urbybaby ::

Ja sem ga, sam to ne spremeni dejstev. Seveda so tudi v drugih športih kakšni ekcesi, samo v dosti manjšem merilu kot v nogometu. Res je, nogomet je najpopularnejši šport amapak vseeno.

Šimpanz ::

Ne vem kaj je policija čakala. Takoj bi morala planiti po bandi s pendriki in jo mlatiti vse do Maribora.

vorantz ::

In potem bi bili vsi suspendirani in pod preiskavo do nadaljnega...

Šimpanz ::

Ja se sploh ne bi čudil po tem kako obravnavajo tistega bogega varnostnika.

Hardstyle ::

Šimpanz je izjavil:

Ja se sploh ne bi čudil po tem kako obravnavajo tistega bogega varnostnika.


Oprosti, ampak če ne preneseš pluvanja, podjebavanja in vseh drugih oblik psihičnega napadanja potem nevem kaj delaš v službi varnostnika oz. policija? To je povedal tudi predstavnik G7.

Šimpanz je izjavil:

Ne vem kaj je policija čakala. Takoj bi morala planiti po bandi s pendriki in jo mlatiti vse do Maribora.


Do kod pa bi mlatli Green Dragonse, ko se jih je 8 spravlo na enga varnostnika?

Če bi Viole/Green Dragonsi dobli varnostnika na tleh in bi mu vsak dal eno brco v glavo bi pa spet bli "bad guysi" navijači. Ne moreš se spravit na osebo, ki vklenjena leži na tleh, na sebi pa že ima dva varnostnika, ne moreš in ne smeš. Tega ne privoščim ne violam,green dragonsom,ciganom,muslimanom ali komu drugemu... zato si hodo v šolo(varnostnik/policaj) da poznaš prijeme kako ukrotit osebo, če ne znaš, idi kelnarit.

lexios ::

zato si hodo v šolo(varnostnik/policaj) da poznaš prijeme kako ukrotit osebo, če ne znaš, idi kelnarit.


Kaj pa pol za viole/GD rečeš?

...8/9 letka/skrajšani program ni blo dovolj?;((

Hardstyle ::

Preveč berete 24ur.com in Svet na kanalu A.

gendale ::

Hardstyle je izjavil:

Šimpanz je izjavil:

Ja se sploh ne bi čudil po tem kako obravnavajo tistega bogega varnostnika.




Do kod pa bi mlatli Green Dragonse, ko se jih je 8 spravlo na enga varnostnika?

sem ljubljančan, ampak bi čisto enako malatil in viole in green dragononse, taki, ki delajo pizdarije zame niso navijači ampak huligani in za huligana ni nikoli dovolj batin
edini jezik, ki ga razumejo taki primitivci je pendrek po zobeh
žalostno ampak resnično

49106 ::

Ali pa ti morda ne razločiš med gledalci in navijači

Bob Rock ::

Kar se Anglezev tice, ki jih nekateri tako rad za vzgled postavljate...

V Angliji so huliganstvo le pometli pod preprogo. Za PL so drasticno poostrili ukrepe, ker gredo posnetki PL v svet.
Zato so se huligani prestavili v FD, kjer je se vedno rokenrol.
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

lexios ::

Preveč berete 24ur.com in Svet na kanalu A.


To je tvoj odg. na moje vprašanje?

Dejstvo je, da bodo mediji tole lepo zmanipuliral, uporabil v svoj prid in naredil kampanijo proti huliganom, ustvarili negativno javno mnenje, čez čas, ko bo teren pripravljen, pa pade podoben zakon kot v Angliji! Jebiga...2 načina sta...sem že omenu, in 1. ni politično-ekonomsko sprejemljiv!;((

Da pa moramo za trop par sto huliganov (ki se imajo za navijače), imet spremstvo na poti do stadiona, ker niso sposobni normalno navijat oz. vsaj normalno prit do demolition točke, vodstvo pa jih pri izgredih še vzpodbuja, je pa pika na i! In pol preveč beremo 24ur in Svet...? Resno misliš, da mi je kaj mar za primerjave navijaškega huliganizma drugje po Evropi in da boš s to logiko karkoli dosegel? Precej nam še manjka, da bi se kr tako primerjali z UK! Osebno bi jim že zdavnaj prepovedal članstvo v klubih in mesto na stadionih, naj kr lepo razbijajo doma, pred TV-jem!

Kak ste pametni okoli teh zakonov...90posto razgrajacev, ki jih gledate na posnetkih je mladoletnih...bo njih res bolel nov navijaski zakon??? Sodnik za prekrske in upomin ali ukor nimata nekega vzgojnega ucinka. Komu bi potem bil ta zakon namenjen?


Povsem vredu je, če je v veliki meri (odškodninsko) namenjen staršem! >:D Če lahko brezvezno kockanje parlamenta plačajo, bodo pa še brezvezno huliganstvo! Pa naj sinkote vzgajajo drugače...

Hardstyle ::

lexios je izjavil:

Preveč berete 24ur.com in Svet na kanalu A.


To je tvoj odg. na moje vprašanje?

Dejstvo je, da bodo mediji tole lepo zmanipuliral, uporabil v svoj prid in naredil kampanijo proti huliganom, ustvarili negativno javno mnenje, čez čas, ko bo teren pripravljen, pa pade podoben zakon kot v Angliji! Jebiga...2 načina sta...sem že omenu, in 1. ni politično-ekonomsko sprejemljiv!;((

Da pa moramo za trop par sto huliganov (ki se imajo za navijače), imet spremstvo na poti do stadiona, ker niso sposobni normalno navijat oz. vsaj normalno prit do demolition točke, vodstvo pa jih pri izgredih še vzpodbuja, je pa pika na i! In pol preveč beremo 24ur in Svet...? Resno misliš, da mi je kaj mar za primerjave navijaškega huliganizma drugje po Evropi in da boš s to logiko karkoli dosegel? Precej nam še manjka, da bi se kr tako primerjali z UK! Osebno bi jim že zdavnaj prepovedal članstvo v klubih in mesto na stadionih, naj kr lepo razbijajo doma, pred TV-jem!

Kak ste pametni okoli teh zakonov...90posto razgrajacev, ki jih gledate na posnetkih je mladoletnih...bo njih res bolel nov navijaski zakon??? Sodnik za prekrske in upomin ali ukor nimata nekega vzgojnega ucinka. Komu bi potem bil ta zakon namenjen?


Povsem vredu je, če je v veliki meri (odškodninsko) namenjen staršem! >:D Če lahko brezvezno kockanje parlamenta plačajo, bodo pa še brezvezno huliganstvo! Pa naj sinkote vzgajajo drugače...


Da, ker bi te verjetno vrglo, ko bi zvedel kako izobraženi ljudje so v navijaških skupinah, tudi v slovenskih in če glede na izgrede Viol/GD sklepaš o njihovi izobrazbi se vprašaj kako izobražene ljudi imamo v visokih oz. uglednih institucijah. Ne govorim, da so vsi, ampak posploševat pa tudi ne rabimo.

Bulmastifi ;(

Zgodovina sprememb…

Keyser Soze ::

Hardstyle je izjavil:

Da, ker bi te verjetno vrglo, ko bi zvedel kako izobraženi ljudje so v navijaških skupinah, tudi v slovenskih in če glede na izgrede Viol/GD sklepaš o njihovi izobrazbi se vprašaj kako izobražene ljudi imamo v visokih oz. uglednih institucijah. Ne govorim, da so vsi, ampak posploševat pa tudi ne rabimo.

Ja, ja. Ti se kar tolaži o enem visokem intelektu v navijaških skupinah, ki delajo pizdarije.

Tega tam ni. Kvečjemu kopica bluzerjev, ki en drugem dokazujejo kakšen intelekt premorejo. Sem par njih poznal, pa nisem nbenmu fouš za tisto kar ima v piskru. (hint: prav veliko ne)

Ne vem, če lahko ljudi, ki rasutje nečesa ali udarec nekoga, smatrajo kot nek odsežek v življenju, označiš za izobražene?
OM, F, G!

Hardstyle ::

Kako lahko nekoga, ki jebe bulmastife označiš za uspešnega/izobraženega? Kako lahko nekoga, ki vleče heroin označiš za izobraženega? Kako lahko označiš varnostnika, ki vklenjenega človeka brcne v glavo? Ali izobraženost s tem nima nič?

lexios ::

Kako lahko nekoga, ki jebe bulmastife označiš za uspešnega/izobraženega? Kako lahko nekoga, ki vleče heroin označiš za izobraženega? Kako lahko označiš varnostnika, ki vklenjenega človeka brcne v glavo? Ali izobraženost s tem nima nič?


Čestitke, pravkar si uspešno razumel moje vprašanje in si na meji, da ovržeš svojo izjavo:

zato si hodo v šolo(varnostnik/policaj) da poznaš prijeme kako ukrotit osebo, če ne znaš, idi kelnarit.


Kaj zdj, Viole so izobraženci, ker so hodil v šole, sam včasih jih "službeno" malce zanese? Varnostniki so pa profesionalni cepci, ker se vedno ne posložujejo naučenega in bolje, da idejo kelnarit?

Kvečjemu namigujem na kakšni ravni je ostal intelekt nekoga, ki ni sposoben sam normalno prit do stadiona in se šele tam znest nad stolom, samo zato ker je pač ta zelene barve! ;(( In ja istočasno to velja tudi za cepca, ki že uklenjenega človeka brcne v glavo! Žal... Po drugi strani pa mi prosim razloži, kako bi ti kot intelektualec, intelektualno "intelektualcem", kot so viole (ali GD), razložil naj se malce ohladijo? ;((

Hardstyle ::

lexios je izjavil:

Kako lahko nekoga, ki jebe bulmastife označiš za uspešnega/izobraženega? Kako lahko nekoga, ki vleče heroin označiš za izobraženega? Kako lahko označiš varnostnika, ki vklenjenega človeka brcne v glavo? Ali izobraženost s tem nima nič?


Čestitke, pravkar si uspešno razumel moje vprašanje in si na meji, da ovržeš svojo izjavo:

zato si hodo v šolo(varnostnik/policaj) da poznaš prijeme kako ukrotit osebo, če ne znaš, idi kelnarit.


Kaj zdj, Viole so izobraženci, ker so hodil v šole, sam včasih jih "službeno" malce zanese? Varnostniki so pa profesionalni cepci, ker se vedno ne posložujejo naučenega in bolje, da idejo kelnarit?

Kvečjemu namigujem na kakšni ravni je ostal intelekt nekoga, ki ni sposoben sam normalno prit do stadiona in se šele tam znest nad stolom, samo zato ker je pač ta zelene barve! ;(( In ja istočasno to velja tudi za cepca, ki že uklenjenega človeka brcne v glavo! Žal... Po drugi strani pa mi prosim razloži, kako bi ti kot intelektualec, intelektualno "intelektualcem", kot so viole (ali GD), razložil naj se malce ohladijo? ;((


Ne, jaz trdim da na podlagi dejanj ne moreš celotne populacije(oz. neke skupine) označit kot neizobraženo.

Jim nebi. Pustiš jih na miru. Fifa in Uefa sta prepovedali snemanje uporabe pirotehnike in izgredov (kamera se osredotoči na igrišče ali posameznega igralca, da v kader ne zajame pizdarij) in tudi reporteri ne smejo omenjati teh zadev razen če se zgodijo prekinitve. Tudi v LP in EL se dogajajo "bakle", včasih vidiš samo še dim (ne, to ni megla ki se je pravkar spustila :D )
Klubi naj poskrbijo zato, da bakle in stoli ostanejo na tribunah, jasno se naj ve kdo oz. koliko se lahko uporablja pirotehniko in katero (bakle,stroboskopi,dimne) tako se izniči uničevanje travnate površine in to enostavno več ne velja za izgred, tako so vse strani zadovoljne (nzs,klubi in navijači). Če priložiš še posodo vode pa izničiš še faktor "kaj pa če se kaj vžge". Seveda ob neupoštevanju sledijo sankcije.
Navijači so oz. bodo kmalu prisiljeni svoje izgrede oz. pretepe izvajati izven stadionov kot to počnejo angleži in poljaki za kar pa večina naroda itak ne ve in jih posledično ne moti.

To je isto kot panj os. Če ga pustiš na miru je vredu, kak pa začneš drezat vanj pa so problemi.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj je nekdo navijač

Oddelek: Šport
294815 (2978) Ikspe
»

Maribor - Dinamo

Oddelek: Loža
476288 (4930) RockyS
»

Kje naj parkiram Olimpija-Maribor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
597798 (6871) RockyS
»

Egipt : Nogomet ali vojna

Oddelek: Loža
131780 (1330) marijancek
»

Naš fuzbal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
44525036 (20933) boštjan

Več podobnih tem