» »

Odbojka in navijanje

Odbojka in navijanje

uporabnik832 ::

Ko gledam vse te mame in fotre, staro in mlado z bobni in drugimo rekviziti ki se dere in bobna v stozicah ko se igra odbojka danes...zdijo se mi malo komični.
Mislim v čem je poanta tega zavzetega dretja in navijanja? Verjetno smo še mlada država ki bo se rabila leta in leta afirmacije. Ali kaj? Svicarje in Avstrijce verjetno ne posvečajo pozornost prav vsakem športu ki pride naproti

Sicer pa v zadnjih letih od košarke rokometa odbojke naprej same slovanske ekipe in pa kaksna Italija Francija ali Španija.

nevone ::

Jest sicer gledam po televiziji z zvokom off, ampak kaj hudiča te ima za motiti, če navijajo? Ne jih gledat pol.

o+ nevone

lonewolf_ ::

Dvomim, da si bil kdaj na igrišču na tekmi, ker je povsem drugo, če tribuna sameva ali pa navijajo zate, medtem ko ti igraš. Vojni filmi so ti tudi komični, ko gredo z bobni in dretjem proti nasprotniku? Vse je del morale in občutek enotnosti; ker sam ne boš prišel daleč, sploh pa ne v odbojki :D
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Andrej51 ::

Očitno jih(nas) hoče dosti navijat...

Eventim je down [:(]

Edit: emoji

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Andrej51 ()

uporabnik832 ::

Sej sem vesel ce zmaga Slovenija.

Anney ::

Jap eventim je down že od zmage, dela na momente vendar klaverno, vsi hočejo karte za navijanje.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Ekos ::

Predlagam, da si prebereš/raziščeš nevron dopamin.

profii ::

Meni so tudi malce komični, najboljše mi je, ko trdijo da je to promocija za slovenijo.
V prejšnjem podjetju smo ob zmagi v košarki (mislim da Europsko 2017) imeli posebne popuste v tistem tednu. Izmed več 100 mednarodnih kupcev (fizičnih oseb) ni vedelo zakaj se gre. Pisali smo jim mail da zaradi zmage dobijo določen % popusta in njihovi odgovori so bili bolj v stilu: meeeeeh, ahhhhh, kaj? kje? ipd... Ene dva sta napisala da sta gledala in čestitke. Tako, da je to kar draga in neučinkovita reklama za Slovenijo in njeno gospodarstvo.

Ekos, če ti morajo pa drugi sproščat dopamin je pa nekaj narobe nasploh z življenjem.

borut_p ::

mislim, da je ta komentar na uradni strani pozitiven ne pa negativen

za rusijo
Once again, Ljubljana and Slovenia accounted for the highest figure across all venues - with 8,368 fans coming together for the matchup featuring the home side and Bulgaria. After a rather difficult start, pushed by such an amazing crowd, the hosts secured their spot among the top 8 to play titleholders Russia in the quarterfinals. This will be a repeat of a Pool C match attended by as many as 10,731 people - and the organisers are hoping to break that record now that even more is at stake!

za finsko
Besides great Volleyball battles on court, there was a great cheering battle as well, provided by the loud Slovenian Volleyball supporters on one side and a massive 'army' of Suomi supporters on the other - to account for an almost 8,000-strong crowd.

ne vem kaj ste spet eni zakompleksani in bi se raje skrili pod pouštre kot navijali glasno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borut_p ()

TheBlueOne ::

uporabnik832 je izjavil:

Ko gledam vse te mame in fotre, staro in mlado z bobni in drugimo rekviziti ki se dere in bobna v stozicah ko se igra odbojka danes...zdijo se mi malo komični.


Mah neke credne fore so to. Ce tega nimas v sebi, ti pac ni zares jasno zakaj to pocnejo.

DimmniBurek ::

To je praktično isto, kot it na koncert. Pa saj lahko doma poslušaš isto glasbo, pogosto celo v boljši kvaliteti kot na koncertu.
Sam vzdušja pa si doma ne moreš narest takega kot na dobrem koncertu. In koncert si zapomneš, ustvariš nek spomin...
There Is No Stronger Drug Than Reality

Anney ::

Zgleda je navijačev ogromno, včeraj po tekmi je eventim.si ''crknu'', danes zjutraj pa je razprodano vse.


Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

MIHAc27 ::

Uporabnik rabi enkrat it na tekmo, kjer se navija na polno in je razburljiva.
Sam definitivno nisem navijač, nobenega športa ne spremljam še po TV ne. Ampak če reče družba - mamo karto viška, pa vseeno grem. In če je vzdušje pravo sem naslednji dan brez glasu.

Verjetno res čredni nagon pa to.

Sem pa seveda bil tudi na tekmah, kjer se je lepo čičalo in gledalo, kot doma TV. Lepo potiham, da sosedi ne bodo jezni zaradi upitja :D Vsekakor ni isto.

Tudi na letališču sem že bil, pa pričakal naše športnike, npr ko so iz Istanbula prileteli po zmagi. Sej jih vidiš komaj za 30 sekund... ampak vzdušje šteje in to si bolj zapomniš kot nekaj na TV.

Gr8t ::

lonewolf_ je izjavil:

Dvomim, da si bil kdaj na igrišču na tekmi, ker je povsem drugo, če tribuna sameva ali pa navijajo zate, medtem ko ti igraš. Vojni filmi so ti tudi komični, ko gredo z bobni in dretjem proti nasprotniku? Vse je del morale in občutek enotnosti; ker sam ne boš prišel daleč, sploh pa ne v odbojki :D

Je tudi znanstveno dokazano da je prednost domačega igrišča nekje 5-20%:
https://www.sbnation.com/2011/1/19/1940...
In sem siguren da bi bil ta procent precej blizu tekmah v gosteh, če bi bile tribune na domačih igriščih prazne.
zmaugy 23.8.2019:
Ne verjamem, da je razlog za vožnjo nad omejitvami iskanje prihrankov na času.
Glavni razlog je dolgčas in nesvoboda vožnje za počasnelami.

joggi79 ::

uporabnik832 je izjavil:

Mislim v čem je poanta tega zavzetega dretja in navijanja? Verjetno smo še mlada država ki bo se rabila leta in leta afirmacije. Ali kaj? Svicarje in Avstrijce verjetno ne posvečajo pozornost prav vsakem športu ki pride naproti

Pri nas je evforija tisti moment ko so nasi sportniki v necem dobri. Naslednjo sekudno, ko ne zmagujejo vec, pa se pozabi na vse skupaj. Za razliko od recimo Avstrijcev ali Nemcev, kjer, kljub ne tako mladi drzavi, vidis na vsaki tekmi prve nemske lige par 10.000 ljudi (pa ne mi rect da je tekma med recimo Paderbornom in FC Koln toliko bolj kvalitetna kot med Muro in Triglavom, da se namesto 100 gledalcev vsak teden 3x zbere 10.000+ ljudi). Ampak v Avstriji pride na tekmo bolj kot ne isto stevilo ljudi ne glede na to, ali Hirscher zmaga, ali pa pri zenskah nimajo ene med top 15. Tako da ni stvar v starosti drzave, pac ljudje hodijo navijat na tekme. V naravi slovenckov je zgolj to, da ko je stvar enkrat popularna se mora vsak priti tja slikat, ko pa rezultati niso ravno po nasih pricakovanjih, pa ni nikogar. Ce bi odbojkarji prvi dve tekmi izgubili, bi do konca igrali pred 100 gledalci.

Machete ::

Meni je tudi bizarna ta čredna norija. Čez 1 mesec nihče več ne bo vedel kaj je to odbojka, danes je cel FB poln navijaših vzklikov in screen shotov nakupa kart. Tako pristno vse skupaj, kot pristnost, ki jo glede svojega showa navaja kardašianka.
Očitno to ljudje rabijo, ker imajo premalo pestro življenje sicer in premalo pravih ljubezni in entuzijazma za svoje stvari, ugibam. Sicer ni neke velike škode, je pa dokaj smešno. Jaz grem na koncert, četudi nas bo mogoče 10, ker ljubim neko glasbo. Prav tako bom šel na določeno tekmo, kjer sploh ni slovencev, pa še to mogoče v dežju, ker resnično spremljam in obožujem neko zadevo in tako že celo življenje. Tu pa mase blejajo od procesije do procesije.. Množična hipnoza al kako se temu že reče?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Kurzweil ::

uporabnik832 je izjavil:

Ko gledam vse te mame in fotre, staro in mlado z bobni in drugimo rekviziti ki se dere in bobna v stozicah ko se igra odbojka danes...zdijo se mi malo komični.
Mislim v čem je poanta tega zavzetega dretja in navijanja? Verjetno smo še mlada država ki bo se rabila leta in leta afirmacije. Ali kaj? Svicarje in Avstrijce verjetno ne posvečajo pozornost prav vsakem športu ki pride naproti

Sicer pa v zadnjih letih od košarke rokometa odbojke naprej same slovanske ekipe in pa kaksna Italija Francija ali Španija.


Ne vem sicer, kaj je narobe s topicom Evropsko prvenstvo 2019 - odbojka , ki je celo pod pravo rubriko (šport). Švicarji in Avstrijci so precej pasiven narod, kar se raznih prireditev tiče, v življenju sem bil na mnogo koncertih in festivalih v teh državah in tudi tam so posivni. Če bi se Avstrija borila z vrh, bi se verjetno tudi našli pravi navijači. Po drugi strani, pa vidiš tipičnega avstrijskega jodlarja na tekmah smučanja v narodni noši, zgoraj brez, pijanega kot žival in s kravjim zvoncem v roki...

Torej če praviš, da se zadnja leta "palijo" samo slovanske države, Italija, Španija in Francija, potem si naštel pol Evrope... ko pride do nogometa si le poglej še razne Nemce in Angleže...

Sicer ko gledaš razne portrete navijačev med prenosom, izgleda smešno, ampak in general, ne vidim nič slabega v tem. Ko je Islandija dobro igrala nogomet pred kratkim, je praktično cel država norela,.. poglej si Fince, ko pride do košarke in hokeja,... poglej si Litvo, ko jim gre v košarki,... pač vsak ima svoj "nacionalni šport", te male države od 2-5 miljonov, kjer je tudi Slovenija, pa seveda redko kaj dosežejo, ko pa pride priložnost pa se pač zgodi evforija,... Slovenija je v športu zelo uspešna, zato tega vidiš precej več,...

In pa ja, raje vidim te babice, vnuke, dedke in podobno,... kot pa tiste "true navijače", zgoraj brez, ki išče fight pred in po tekmi,.. ki mu je življenski projekt, da spravi baklo na stadion/dvorano,... ki žvižga na himno in žalo vse ljudi, ki niso iz njegove vasi.

Če bi res rad videl evforijo in blaznost, kar pa meni izgleda smešno,... pojdi na kakšen derbi v nogometu v Južno Ameriko ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

nevone ::

In pa ja, raje vidim te babice, vnuke, dedke in podobno,... kot pa tiste "true navijače", zgoraj brez, ki išče fight pred in po tekmi,.. ki mu je življenski projekt, da spravi baklo na stadion/dvorano,... ki žvižga na himno in žalo vse ljudi, ki niso iz njegove vasi.


Evo, to.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Pika na i ::

uporabnik832 je izjavil:

Ko gledam vse te mame in fotre, staro in mlado z bobni in drugimo rekviziti ki se dere in bobna v stozicah ko se igra odbojka danes...zdijo se mi malo komični.
Mislim v čem je poanta tega zavzetega dretja in navijanja?

Pa, saj se ti tudi meni zdiš komičen (bolje rečeno bi bilo trapast), ko odpiraš tako temo.
Pusti ljudi na miru, ti prav nič nočejo.

Poanta je, da se derejo in navijajo. A je treba secirat vsako stvar, ki odstopa od tvojega pogleda?

uporabnik832 ::

profii je izjavil:

Meni so tudi malce komični, najboljše mi je, ko trdijo da je to promocija za slovenijo.
V prejšnjem podjetju smo ob zmagi v košarki (mislim da Europsko 2017) imeli posebne popuste v tistem tednu. Izmed več 100 mednarodnih kupcev (fizičnih oseb) ni vedelo zakaj se gre. Pisali smo jim mail da zaradi zmage dobijo določen % popusta in njihovi odgovori so bili bolj v stilu: meeeeeh, ahhhhh, kaj? kje? ipd... Ene dva sta napisala da sta gledala in čestitke. Tako, da je to kar draga in neučinkovita reklama za Slovenijo in njeno gospodarstvo.

Ekos, če ti morajo pa drugi sproščat dopamin je pa nekaj narobe nasploh z življenjem.


Vsi ti športi imajo omejen in ne velik učinek na razposznavnost, če je to ena od idej, zakaj je važno biti na teh prvenstvih.
Razen nogometa zaradi globalnih razsežnosti, vse ostalo nima velikega dometa.

Mislim da gre pri vsem tem skupaj bolj za afirmacijo nas samih kot narod. Avstrijcem, Švicarjem in drugim to ni ne vem koliko potrebno. Še posebej pa ni takšnega bobnanja, reglanja in navijanja.

To imaš v Evropi v Turčiji, Grčiji, med Hrvati in Srbi.

Tudi "Jugošpanija" (Baski, Katalonci, Kastiljci, Galci) se mora non-stop kazati na odru da dajejo privid enotnega naroda.

Zgodovina sprememb…

uporabnik832 ::

Pika na i je izjavil:

uporabnik832 je izjavil:

Ko gledam vse te mame in fotre, staro in mlado z bobni in drugimo rekviziti ki se dere in bobna v stozicah ko se igra odbojka danes...zdijo se mi malo komični.
Mislim v čem je poanta tega zavzetega dretja in navijanja?

Pa, saj se ti tudi meni zdiš komičen (bolje rečeno bi bilo trapast), ko odpiraš tako temo.
Pusti ljudi na miru, ti prav nič nočejo.

Poanta je, da se derejo in navijajo. A je treba secirat vsako stvar, ki odstopa od tvojega pogleda?



Nimam drugače nič proti in sem zadovljen če zmaga Slovenija.

Kurzweil je izjavil:

uporabnik832 je izjavil:

Ko gledam vse te mame in fotre, staro in mlado z bobni in drugimo rekviziti ki se dere in bobna v stozicah ko se igra odbojka danes...zdijo se mi malo komični.
Mislim v čem je poanta tega zavzetega dretja in navijanja? Verjetno smo še mlada država ki bo se rabila leta in leta afirmacije. Ali kaj? Svicarje in Avstrijce verjetno ne posvečajo pozornost prav vsakem športu ki pride naproti

Sicer pa v zadnjih letih od košarke rokometa odbojke naprej same slovanske ekipe in pa kaksna Italija Francija ali Španija.


Ne vem sicer, kaj je narobe s topicom Evropsko prvenstvo 2019 - odbojka , ki je celo pod pravo rubriko (šport). Švicarji in Avstrijci so precej pasiven narod, kar se raznih prireditev tiče, v življenju sem bil na mnogo koncertih in festivalih v teh državah in tudi tam so posivni. Če bi se Avstrija borila z vrh, bi se verjetno tudi našli pravi navijači. Po drugi strani, pa vidiš tipičnega avstrijskega jodlarja na tekmah smučanja v narodni noši, zgoraj brez, pijanega kot žival in s kravjim zvoncem v roki...

Torej če praviš, da se zadnja leta "palijo" samo slovanske države, Italija, Španija in Francija, potem si naštel pol Evrope... ko pride do nogometa si le poglej še razne Nemce in Angleže...

Sicer ko gledaš razne portrete navijačev med prenosom, izgleda smešno, ampak in general, ne vidim nič slabega v tem. Ko je Islandija dobro igrala nogomet pred kratkim, je praktično cel država norela,.. poglej si Fince, ko pride do košarke in hokeja,... poglej si Litvo, ko jim gre v košarki,... pač vsak ima svoj "nacionalni šport", te male države od 2-5 miljonov, kjer je tudi Slovenija, pa seveda redko kaj dosežejo, ko pa pride priložnost pa se pač zgodi evforija,... Slovenija je v športu zelo uspešna, zato tega vidiš precej več,...


In pa ja, raje vidim te babice, vnuke, dedke in podobno,... kot pa tiste "true navijače", zgoraj brez, ki išče fight pred in po tekmi,.. ki mu je življenski projekt, da spravi baklo na stadion/dvorano,... ki žvižga na himno in žalo vse ljudi, ki niso iz njegove vasi.

Če bi res rad videl evforijo in blaznost, kar pa meni izgleda smešno,... pojdi na kakšen derbi v nogometu v Južno Ameriko ;((


good point. Nažgan Avstrijec z kravjimi zvonci, to moram videt

Zgodovina sprememb…

2dark ::

joggi79 je izjavil:


Nemcev, kjer, kljub ne tako mladi drzavi, vidis na vsaki tekmi prve nemske lige par 10.000 ljudi (pa ne mi rect da je tekma med recimo Paderbornom in FC Koln toliko bolj kvalitetna kot med Muro in Triglavom, da se namesto 100 gledalcev vsak teden 3x zbere 10.000+ ljudi).


Smešen si. Nemčija ima 80 krat več prebivalcev kot Slovenija. Ne moreš od 2 milijonske države pričakovat, da se bo zbralo 10.000 ljudi na regionalni tekmi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Vazelin ::

nemčija ima 160mio ljudi?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

FiReFTW ::

Ja res čudno da ljudje spremljajo evropska, svetovna prvenstva in olimpijske igre in navijajo za svojo ekipo ali športnike ki se borijo za medalje.
Kakšni čudaki! lol..

*sarkazem off*

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FiReFTW ()

2dark ::

Lepo je videt, da je podpora slovenski reprezetanci tako velika. Da bodo stožice polno nabite si pa nisem mislil. Vzdušje je v sami ekipi in med navijači izvrstno. Lepo je opazovat odbojkarje, kako pokažejo čustva za razliko do robotskih nogometašev in košarkašev.

          ::

Ena najbolj bizarnih stvari naše civilizacije je to, da milijoni ljudi po celem svetu gledajo (nekateri za to celo mastno plačajo), kako se na travniku žoga dvajset odraslih moških. Če je to res ena najpomembnejših stvari, potem smo kot civilizacija res v kurcu.
Za odbojko pa upam, da se gre vsaj za tisto na mivki, s pomanjkljivo oblečenimi igralkami.

zenith1 ::

          je izjavil:


Za odbojko pa upam, da se gre vsaj za tisto na mivki, s pomanjkljivo oblečenimi igralkami.


Žensko prvenstvo si imel par tednov prej, ker pa tega ne spremljaš, nisi niti videl.

          ::

zenith1 je izjavil:

Žensko prvenstvo si imel par tednov prej, ker pa tega ne spremljaš, nisi niti videl.


Ne, nisem, od športnic so mi všeč samo vzhodnomenške atletinje.

2dark ::

          je izjavil:

zenith1 je izjavil:

Žensko prvenstvo si imel par tednov prej, ker pa tega ne spremljaš, nisi niti videl.


Ne, nisem, od športnic so mi všeč samo vzhodnomenške atletinje.


Poln si sranj.. ekhm izgovorov.

Invictus ::

Kruha in iger...

Če ni kruha, naj bodo vsaj igre :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mehmed ::

uporabnik832 je izjavil:


Vsi ti športi imajo omejen in ne velik učinek na razposznavnost, če je to ena od idej, zakaj je važno biti na teh prvenstvih.


Ne vem za ostale ampak jaz ko si izbiram kam na dopust upostevam le drzave z zlatimi medaljami.
Vsakic ko vidim nekoga zmagati se pred podelitvijo medalj guglam njegovo drzavo pa jo dodam na seznam destinacij.

kr3ten ::

Jaz sem se naprimer že v osnovni šoli počutil kot ena opica na tribuni, ko smo šli gledat kakšno tekmo ... Navijanje me sploh ne fascinira ... Raje sem sam brcal žogo na igrišču, kakor pa da bi nekoga gledal kako jo brca ...

nevone ::

Raje sem sam brcal žogo na igrišču,


z ostalimi opicami.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jype ::

nevone je izjavil:

z ostalimi opicami.
Hominidi ali človečnjaki. Opice v slovenščini so nekaj drugega kot "great apes".

Ja, vem, kreten tega ne ve.

Senior Dev ::

Je pa že fajn navijat in čutit pripadnost. Polno enih dobrih hormonov se sprošča ob tem. Kaj ima veze če te giki iz foruma zafrkavajo da si navijač? Komu mar za njihovo mnenje?

Anney ::

Nobenemu ni mar, ti bodo še naprej nabijali igrce in se smilili samemu sebi, kako so ''the best'', real life jih ne zanima, samo tipkovnica in monitor. Vsak človek je drugačen od tebe, če je nekumu mar za navijanje, mu pač je, je kje probelem? Rad je v družbi in se ima fino, se sprosti, če ste druge sorte pač ste in bodite v balončku, eni pač živimo ''life'' in smo tu, tam in drugje.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Cruz ::

Če ne maraš športa ali ti klub/moštvo nič ne pomeni seveda ne boš razumel navijanja. Je pa navijanje lahko super evforična izkušnja, če izpolnjuješ prejšnje pogoje. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odbojka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11610844 (3972) Nedasemiveč
»

Evropsko prvenstvo 2019 - odbojka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11412212 (8680) Drevesce
»

Svetovno prvenstvo 2018 - odbojka

Oddelek: Šport
241979 (1315) Kurzweil
»

"Kdor ne skače ni Sloven'c" - izvor (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5111156 (8778) jest10

Več podobnih tem