» »

Hoh.de

Hoh.de

««
14 / 31
»»

Excalibrus ::

Ni problema.
Izvoli

Evo, enaka sestava Dinokomp (1,356.00 EUR)
+ ohišje in ventilatorji Mlacom (138,46EUR)

Torej 1356,00 + 138,46 + 10 EUR (cca 2 poštnini) = 1504,46EUR

Razlika 143,79EUR

Še kaj?

Zgodovina sprememb…

todman74 ::

Excalibrus je izjavil:

Ni problema.
Izvoli

Evo, enaka sestava Dinokomp (1,356.00 EUR)
+ ohišje in ventilatorji Mlacom (138,46EUR)

Torej 1356,00 + 138,46 + 10 EUR (cca 2 poštnini) = 1504,46EUR

Razlika 143,79EUR

Še kaj?


Ja seveda,kot da vsi kupujejo tolk drage kompe.....kaj pa neki v rangu povprečenega uporabnika 600-700€ z AMD procesorjem (npr. za mene).

Excalibrus ::

todman74 je izjavil:

Excalibrus je izjavil:

Ni problema.
Izvoli

Evo, enaka sestava Dinokomp (1,356.00 EUR)
+ ohišje in ventilatorji Mlacom (138,46EUR)

Torej 1356,00 + 138,46 + 10 EUR (cca 2 poštnini) = 1504,46EUR

Razlika 143,79EUR

Še kaj?


Ja seveda,kot da vsi kupujejo tolk drage kompe.....kaj pa neki v rangu povprečenega uporabnika 600-700€ z AMD procesorjem (npr. za mene).


Je tael budget kar pogost veš ;). Kdor pa kupuje pač za 700€ pa je procentoalno razlika še vedno enaka. Vsaj 50€. Zdaj če je nekomu to malo bo kupo "doma". Kdor pa obenem hoče mal prišparat bo pa kupo na hoh.de al kje drugje v tujini. Že v avstrijskem dinokompu so cene skoraj 5% nižje kot prinas in se že splača skoraj pri vsakem budgetu nad 500€

PrimozR ::

todman74 je izjavil:

Excalibrus je izjavil:

Ni problema.
Izvoli

Evo, enaka sestava Dinokomp (1,356.00 EUR)
+ ohišje in ventilatorji Mlacom (138,46EUR)

Torej 1356,00 + 138,46 + 10 EUR (cca 2 poštnini) = 1504,46EUR

Razlika 143,79EUR

Še kaj?


Ja seveda,kot da vsi kupujejo tolk drage kompe.....kaj pa neki v rangu povprečenega uporabnika 600-700€ z AMD procesorjem (npr. za mene).

Skoraj 100 € za CPU, plato, RAM in SSD, kjer je bila plata ITX. S tem da v Sloveniji niti ni bilo možno dobiti primerljive plate. Cena na HOHu pod oz. nekje 600 €, v Sloveniji pa mislim da nekje 700 €.

Master_X ::

todman74 je izjavil:

Excalibrus je izjavil:

Ni problema.
Izvoli

Evo, enaka sestava Dinokomp (1,356.00 EUR)
+ ohišje in ventilatorji Mlacom (138,46EUR)

Torej 1356,00 + 138,46 + 10 EUR (cca 2 poštnini) = 1504,46EUR

Razlika 143,79EUR

Še kaj?


Ja seveda,kot da vsi kupujejo tolk drage kompe.....kaj pa neki v rangu povprečenega uporabnika 600-700€ z AMD procesorjem (npr. za mene).

Jaz sem mel skoraj 150 evrov prihranka pri računalniku za 600 € (torej v slo 750 €, pa to gledane komponente pri dinotu pa funtechu). Blo je pa nekaj takega... 20 na CPU, 20 na MB, 10 na RAM, 50 na grafi, 30 na HDD, 15 na mišaku, pa ventilatorji za ohišje 2x bolj kvalitetni za pol cene... se kar nabere. Ohišje, monitor in tipkovnico pa sem kupil v slo, ker je bla v bistvu bolj ali manj ista cena oz. par evrov višja (pa mi je blo bolj priročno tu kupit v primeru garancije, ohišja pa monitorji dajo kar nekaj zraven k poštnini itd.). Ostalo pa kar konkretni prihranki.

galu ::

Kaj je resno razlog, da ima Dino v AT nižje cene kot v SLO?:|
Tako to gre.

todman74 ::

OK, recimo, da kupim na Hoh FX 6300, neko plato za okol 80€, 8GB rama, disk 1TB, grafo 7770 ali 7850, ter neko bolj pocen ohišje,napajalc, ter DVD enoto, pa da prišparam npr. 70€.....v garancijskem roku pa mi crkneta disk in napajalc....se mi potem še splača?

darkolord ::

To moraš pa sam presodit.

todman74 ::

darkolord je izjavil:

To moraš pa sam presodit.


Lej, ne morem, nimam izkušenj z omenjeno "trgovino", zato pa sprašujem...

todman74 ::

V bistvu me zanima, kako je z reklamacijami pri Hoh.de.....zgoraj sem podal "neumen" primer, za 70€ dobim še en trdi disk.

barakus ::

Samo javljam, da so mi naročilo naročeno na dan 19.10.2012, bančno nakazilo 22.10.2012 (vsi artikli je pisalo da so na zalogi), odposlali danes.

PrimozR ::

todman74 ni toliko odvisno od trgovine kot od tega, če ti bodo zadeve dejansko crknile ali ne. Če ti bodo boš imel downtime, pošiljanje in delo v vsakem primeru, pa naj bo štacuna dobra/hitra ali pa ne.

Excalibrus ::

galu je izjavil:

Kaj je resno razlog, da ima Dino v AT nižje cene kot v SLO?:|

Najkrajše povedano slovenska politika, uvozne cene itd.

Zgodovina sprememb…

galu ::

Excalibrus je izjavil:

galu je izjavil:

Kaj je resno razlog, da ima Dino v AT nižje cene kot v SLO?:|

Najkrajše povedano slovenska politika, uvozne cene itd.


Dobavitelj je AFAIK enak. Morda prišpara na PPT, če je iz AT (mednarodno pošiljanje je pač dražje). Politika... Bleh, kvečjemu stroški vzdrževanja podjetja.
Tako to gre.

fosil ::

Največja razlika je pri diskih, kjer imamo slovenci poseben davek, ki ga dobi sazas.
Nekaj pa verjetno naredi tudi konkurenca, zakaj bi še dodatno nižal cene, če si že tko najcenejši?
Tako je!

medenko ::

pa količine.

DonCrucifix ::

na hoh.de sem pred časom kupil komponente za računalnik. včeraj mi je odpovedal napajalnik in za tem sem naredil še večjo bedarijo, saj sem iz strahu, da je odpovedalo kaj drugega priključil stari napajalnik (550w) na gaming mašino z gtx 680, tako sem skuril tudi slednjega -.-'

sedaj me zanima, če ima kdo kaj izkušenj z vračanjem blaga na hoh.de, saj na njihovi strani nisem našel nič koristnih podatkov.




lp in hvala že v naprej, robi!

s51as ::

Ko sem jaz vračal SD kartico sem jo samo dal v kuverto in zraven dal dopis in kopijo računa. V nekaj dneh sem potem dobil novo.
Tebe verjetno matrajo še poštni stroški, verjetno boš stroške za pošiljanje tja nosil sam.
It's just me myself and I

DonCrucifix ::

sem gledal, pa očitno mojega napajalnika nimajo več na zalogi. bom jutri poklical in se pozanimal kako in kaj je z vračanjem.

mailer ::

Cena SSD diska od Samsunga 830 128GB se pa vsak teden zviša za cca 2€. Zgleda da jih samsung počasi umika iz proizvodnje.

fireX88 ::

lol to mi vrže vn ko hočem plačat preko paypal-a:

Ups! Ein Fehler ist aufgetreten!

Die nachfolgenden Hinweise sollten Ihnen weiterhelfen.
Transaction cannot complete. The transaction cannot complete successfully. Instruct the customer to use an alternative payment method. in Shopware/Plugins/Default/Frontend/Paypal/Paypal.php on line 43
Stack trace:

#0 Enlight/Controller/Action.php(70): Shopware_Controllers_Frontend_Paypal->errorApiAction()
#1 Enlight/Controller/Dispatcher/DispatcherDefault.php(329): Enlight_Controller_Action->dispatch('errorApiAction')
#2 Enlight/Controller/Front.php(99): Enlight_Controller_Dispatcher_DispatcherDefault->dispatch(Object(Enlight_Controller_Request_RequestHttp), Object(Enlight_Controller_Response_ResponseHttp))
#3 Shopware/Bootstrap.php(33): Enlight_Controller_Front->dispatch()
#4 Enlight/Application.php(86): Shopware_Bootstrap->run()
#5 shopware.php(6): Enlight_Application->run()
#6 {main}
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

keitai ::

Majhen razlog zakaj so dino.at cene nižje je, da imajo avstrijci 19%ddv, mi in nemci pa 20%. + v slo imamo še par bednih dajatev.

fireX88 ::

fireX88 je izjavil:

lol to mi vrže vn ko hočem plačat preko paypal-a:

Ups! Ein Fehler ist aufgetreten!

Die nachfolgenden Hinweise sollten Ihnen weiterhelfen.
Transaction cannot complete. The transaction cannot complete successfully. Instruct the customer to use an alternative payment method. in Shopware/Plugins/Default/Frontend/Paypal/Paypal.php on line 43
Stack trace:

#0 Enlight/Controller/Action.php(70): Shopware_Controllers_Frontend_Paypal->errorApiAction()
#1 Enlight/Controller/Dispatcher/DispatcherDefault.php(329): Enlight_Controller_Action->dispatch('errorApiAction')
#2 Enlight/Controller/Front.php(99): Enlight_Controller_Dispatcher_DispatcherDefault->dispatch(Object(Enlight_Controller_Request_RequestHttp), Object(Enlight_Controller_Response_ResponseHttp))
#3 Shopware/Bootstrap.php(33): Enlight_Controller_Front->dispatch()
#4 Enlight/Application.php(86): Shopware_Bootstrap->run()
#5 shopware.php(6): Enlight_Application->run()
#6 {main}


neve noben kaj bi blo tole?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

mailer ::

Google prevede takole:
Ups!Prišlo je do napake!

Naslednje informacije vam lahko pomagajo.
Transakcija ne more dokončati.Transakcija ne more izvesti uspešno. Svetujte stranki, da uporabi drug način plačila. V Shopware / plugins / default / Frontend / Paypal / Paypal.php on line 43
Sled sklada:

Excalibrus ::

En kolega je mel pred kakim mescem, ko je kupoval nekaj z hoh.de težave pri plačilu z paypalom. Rešitev je bila, da je na koncu plačal z bančnim nakazilom.

cortez ::

keitai je izjavil:

Majhen razlog zakaj so dino.at cene nižje je, da imajo avstrijci 19%ddv, mi in nemci pa 20%. + v slo imamo še par bednih dajatev.



Ne bluzi . Nemci imajo 19% DDV, Italijani pa so pred kratkim zvišal in je 21%.

Dr_M ::

A se pri HOH se vedno caka po 2 tedna in vec na robo?

galu ::

keitai je izjavil:

Majhen razlog zakaj so dino.at cene nižje je, da imajo avstrijci 19%ddv, mi in nemci pa 20%. + v slo imamo še par bednih dajatev.


AT ima 20% DDV. Mislim pa da je res bil še 19% pred časom.
Tako to gre.

fireX88 ::

mailer je izjavil:

Google prevede takole:
Ups!Prišlo je do napake!

Naslednje informacije vam lahko pomagajo.
Transakcija ne more dokončati.Transakcija ne more izvesti uspešno. Svetujte stranki, da uporabi drug način plačila. V Shopware / plugins / default / Frontend / Paypal / Paypal.php on line 43
Sled sklada:


to sem si tudi sam prevel, vendar še vedno nevem zakaj je tako..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

mm46 ::

Dr_M je izjavil:

A se pri HOH se vedno caka po 2 tedna in vec na robo?

V torek zvečer naročil in plačal prek paypal, danes prevzel

fireX88 ::

kako ti je ratalo preko paypala plačat?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

mm46 ::

V profilu na hoh.de sem izbral kot plačilno sredstvo paypal in v postopku nakupa me je pač normalno preusmerlo na paypal stran, kjer sem potrdil plačilo in to je blo to :)

PARTyZAN ::

Jaz sem na SSD čakal teden in pol. Plačano je bilo preko SEPA obrazca.

fireX88 ::

meni noče it čes. par postov gor sem napisl kaj mi vn vrže!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Dr_M ::

Mogoce si porabil limit na kartici?

fireX88 ::

ne, ker je od včeraj novo obdobje.. bom pa vseeno preveru ko bom doma
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Dr_M ::

Katero kartico pa imas?
Jest mam eurocard pri nlb in zakljucujejo 11 v mesecu.

fireX88 ::

master, nlb. Ko sem si jo uzel sem imel tri možnosti 8. 18. in 28. v mesecu. Izbral sem si pač 8. da mi potem 15. že trga.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

mailer ::

Je že kdo naročil pri njih tipkovnico Logitech G110? Nebi rad imel nemške tipkovnice, raje angleško.

Xserces ::

Kako to da BIC pošljejo z XXX na koncu? in ne dejanskimi številkami Cottbus banke?

aja pa kam napišeš "svojo" cifro da oni vejo da si nakazal prav ti :) prvič nakazujem vn iz države tako da bi lepo prosu ce ksn pove :D

Nakazal bi pa prek NLB klika. Če gre seveda?
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

PrimozR ::

Jaz sem mislim da v namen in referenco dal številko naročila (za vsak slučaj oboje).

dexteru666 ::

Dr_M je izjavil:

A se pri HOH se vedno caka po 2 tedna in vec na robo?

Niti ne.Odvisno kakako so z zalogo.Jaz sem naročil in plačal v petek.Jutri že dobim vse skupaj.Tak, da z moje strani ni nobenih zapletov. Bomo pa jutri vidli, če je vse celo po transportu..:)

stock ::

Kdo ve če piše na artiklu Free shipping, verjetno v SLO ne, je vsaj kaj ceneje? Oziroma laptop nebi smel bit več kot nekih 20€ poštnina?

Xserces ::

Jst upam da so dobil nakazan ;(( ker narocilo še zmer obdelujejo :))
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Xserces ::

Angleško znajo zelo dobro. Vsaj ta ki mi odpisuje na mail :)
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

mailer ::

Jaz sem jim ravno danes poslal en mail v polomljeni nemščini. Upam, da dobim odgovor in potem naročim zadevo.

TechBeats ::

Kako je z DDV in firmami, a takoj odbije DDV če se vtipka DDV koda?

Nek kolega je kao reku da ni več možno? Ali je on nespos in ni videl kje se pravilno vtipka?
AciD TriP

Cancer ::

A mi lahko kdo tole prevede, oz. kako si vi razlagate ta mail?
Unfortunately it is not possible to change a PayPal-order.
A cancellation is not possible, because the product has been already shipped.
Once we have received the goods back, the costs will be refund to you.

Namreč po pomoti so poslali rač na irsko, jaz sem jim poslal mail da naj pošljejo v Slovenijo, odgovorili pa so s tem mailom. A dobim sploh računalnik potem? Kakšne stroške(costs) dobim povrnjene? Bi jim še enkrat napisal mail pa se mi ne da čakati še dodatne 3 dni na odgovor.

PrimozR ::

Povrnjeno boš dobil kupnino (verjetno bodo zadržali stroške pošiljanja), nato pa lahko kupiš še enkrat.

freesty ::

Ja dobis povrnjeno, KO oni dobijo robo nazaj. Vmes pa si brez kompa in denarja.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0
««
14 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DHL sledenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5710139 (577) kixs
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806389723 (56320) Nwanko
»

Asus - garancija

Oddelek: Pomoč in nasveti
263991 (3057) Magic1
»

Kje kupiti dele računalnika?

Oddelek: Kaj kupiti
176413 (5738) KTr1sk
»

tuje spletne trgovine (hod.de) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8614987 (9451) lambda

Več podobnih tem