» »

Hoh.de

Hoh.de

««
19 / 31
»»

erce14 ::

kako pa gre s preklicom naročila, kaj jim samo pišem po majlu da preklicujem naročilo al kako gre to??

Halfdead987 ::

Wtf?
Mi, 27.03.2013 12:39 Uhr
Slowenien

Der Empfänger wurde nicht angetroffen und benachrichtigt. Die Sendung liegt zur Abholung bereit.

Mi, 27.03.2013 13:17 Uhr
Slowenien

Die Sendung konnte nicht zugestellt werden.


Upam, da to ne pomeni to, kar mi je google prevajalnik prevedel..Kaj naredijo v tem primeru? Oz. kaj moram storiti?

EDIT: Sem dobil pošto..

Zgodovina sprememb…

Halfdead987 ::

Naročil v četrtek (v petek ob enih so jim nakazali). V ponedeljek dobil prvi mail, danes že pri meni:) Super so :D

Gapi182 ::

men so tud v enem dnevu že poslal ja in je blo naslednji dan tu. Neverjetni so.

mailer ::

Imajo to urejeno kot se spodobi. Tudi naša pošta me je presenetila, 19.3 sem poslal reklamacijo nazaj na hoh preko navadne poštne pošiljke in so jo dobili že 22.3. V ponedeljek dobil potrdilo od hoha o prevzemu in včeraj še en mail, da so izdelek poslali na RMA.

sheldon ::

Gapi182 je izjavil:

odgovor traja kar dolgo navadno ja. Lohk pa napišeš tle kar si napisu po angleško in ti v nemščino prevedem. Morda bo kaj pomagalo.


Hvala, so že odpisali :) Pišem jim v angleščini in mi odgovarjajo v nemščini. Ni optimalno ampak deluje.

kmetek ::

DrSergioDJ je izjavil:

A bo kdo kaj naročal naslednji teden, da razdelimo poštnino..? Počakam do ponedeljka dopoldne, potem naročam.


si že naročil?

medenko ::

kok časa rabijo za odgovor? ima kdo email? jaz sem preko spletnega obrazca.

Aston_11 ::

Koliko je poštnina - mama plata, procesor, ram? Intel Pentium G2020 2x2.90GHz ne Box 1155 Ivy Bridge
Št. 10164170
G.Skill 4GB PC3-10667 DDR3-1333 CL9 NT
ASRock PRO3-M B75 B75 Socket 1155 DDR3 mATX
Intel Pentium G2020

136 EUR vse skupaj -- čakaj, morda jo bubne ven v naslednjem koraku?

EDIT: 6,90 EUR?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

medenko ::

nope sem se zmotil 14,90€ je neka osnova, potem pa vsak kg dodaten €.

bom pa grafično naročil če je kdo za skupno naročilo?

medenko ::

evo uradni odgovor:

Never Settle Reloaded

je kdo zraven za naročilo?

joej970 ::

Zdravo

kaj pomeni ta EU garancija? Če bi izdelek kupil v Nemčiji, bi lahko potem v Sloveniji uveljavlav garancijo. Sklepam da ne, ampak je eden od prejšnih piscev to napisal.

Drugač pa, če kupim grafo in po enem letu crkne jo pošlem preko pošte HOHu? Zamenjajo potem al komplicirajo?

Pa navodila bodo verjetno tud v nemščini, h? Nemci+angleščina=? :8)

medenko ::

kaj si že naročil ali ne? si za skupno?

joej970 ::

MOgoce..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: joej970 ()

Janac ::

Kaj pa pri grafi rabis navodila? :)

So angleska. Ker pa za PowerColor ni uradnega servisa, le dobavitelj je Mlacom, pošlješ Hohu ali pa v Ameriko...

Aston_11 ::

Aston_11 je izjavil:

Koliko je poštnina - mama plata, procesor, ram?

EDIT: 6,90 EUR?


6,90 mi piše na njihovi spletni strani v košarici, kar je 0,9 EUR več kot iz dinokompa, s tem da so kosi in poštnina za cca 15 EUR cenejši kot pri nas brez poštnine, sploh RAM.

joej970 ::

Gre se za Sapphirjevo... Aja, pa a je pošiljanje s take razdalje varno? Kr mam obcutek, da delajo kr grobo s pošiljkami pri teh dostavnih sluzbah... Kaj naredit, ce npr. dobis poskodovano grafo?

Aston_11 ::

Poslikaš, pošlješ mejl, zahtevaš novo grafo, vprašaš, kaj s staro.

joej970 ::

Aha... No ok... Ce pa hocem na firmo vzet pa tk sam tam ime firme dopisem pa davcno, ne?

Gregor5816 ::

Aston_11 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Koliko je poštnina - mama plata, procesor, ram?

EDIT: 6,90 EUR?


6,90 mi piše na njihovi spletni strani v košarici, kar je 0,9 EUR več kot iz dinokompa, s tem da so kosi in poštnina za cca 15 EUR cenejši kot pri nas brez poštnine, sploh RAM.


6,90 je za Nemčijo. V košarici tam na levi strani pri izbiri države izberi Slowenien, da boš videl koliko pride poštnina za slovenijo.

nejc5 ::

joej970 je izjavil:

Gre se za Sapphirjevo... Aja, pa a je pošiljanje s take razdalje varno? Kr mam obcutek, da delajo kr grobo s pošiljkami pri teh dostavnih sluzbah... Kaj naredit, ce npr. dobis poskodovano grafo?

Sem ravno v procesu reklamacije. Pošta je rabla 1 dan da je paket prispel v nemčijo. Včeraj so ga HOH-ovi prevzeli in danes poslali naprej Sapphiru. Ko bo kaj več znanega lahko povem. Je pa bila cena paketa pri pošti 22€.

joej970 ::

nejc5 je izjavil:

joej970 je izjavil:

Gre se za Sapphirjevo... Aja, pa a je pošiljanje s take razdalje varno? Kr mam obcutek, da delajo kr grobo s pošiljkami pri teh dostavnih sluzbah... Kaj naredit, ce npr. dobis poskodovano grafo?

Sem ravno v procesu reklamacije. Pošta je rabla 1 dan da je paket prispel v nemčijo. Včeraj so ga HOH-ovi prevzeli in danes poslali naprej Sapphiru. Ko bo kaj več znanega lahko povem. Je pa bila cena paketa pri pošti 22EUR.


Sj zgleda da ni problemov. Kaj kakšne posebne garancije nisi imel (eu garancija... Al je to že avtomatsko vključno?)

Kero kartico si pa imel? Pa kaj je blo narobe z njo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: joej970 ()

nejc5 ::

Ne vem kako garancijo bi moral met. Poslal sem jim nazaj kartico z računom ter obrazložitev kaj en deluje. Imam AMD HD 7850 2gb je pa iz neznanega razloga prenehala oddajati signal.

mailer ::

Danes sem dobil vrnjeno reklamacijo za osnovno ploščo Asus Gene V, ker se ni zagnala. Poslali so mi drugo vendar je supreme fx ohišje, ki se nahaja na plošči zlato rumene barve, kot bi bil pregret, namesto lepe kovinsko sive barve. Sem jim pisal nazaj, ker se ne upam priključiti zadeve, ker se je procesor ravno tako obnašal čudno, ko je bil preizkušen na drugem računalniku in prav tako zamenjan, da bi mi ga skurilo še enkrat. Je imel kdo podobno težavo. Del naj bi izgledal takole.

Janac ::

Slikaj to ohišje dejansko.

Mogoče kakšna nova revizija?

TheAmunraaa ::

Mene zanima kako je s tem AMD Never Settle Reloaded?
A vsak dan nov paket grafičnih dobi kode?
Rad bi kupil Sapphire HD7870 XT Boost, samo bi rad da so zraven igre.

LP

Janac ::

Če mas srečo.

Halfdead987 ::

Ne rabiš nobene sreče. Janac je očitno kupil preden je bila ta ponudba.
Piši mail kjer hočeš kupit,če dajo igre zraven.

Janac ::

Pri vsaki grafi NI kupona, to ti čem povedat !

TheAmunraaa ::

Hvala za odgovore. Bom počakal da bo ta grafa med tistimi "izbranimi", ker se mi še ne mudi najbolj z nakupom.

mperice ::

Bo kdo v kratkem kaj naročal?

medenko ::

jaz.

Janac ::

medenko je izjavil:

jaz.


Čakaš že toliko časa da jo več neboš dobil.

klkkkkkkkkkk ::

Lep pozdrav vsem,

Sem novi "uporabnik", čeprav preberam slo-tech že, kar nekaj časa....
No rad bi, nekaj stvari glede trgovino izvedel

Če naročim PC za 700-800 evrov. Me zanima primerjava z funtechom, dinokompom?
Čas me tako rekoč nezanima? 1-3 tednov gor al pa dol, nism ravno za računalnikom vsaki dan :D
Kako je z garancijo?
Koliko me bo dejansko stala cena PC-ja (700€) ? (Poštnina,...)

Je kdo že imel probleme z garancijo?
Ali mogoče kakšen "nateg"?

Rabil bi pomoče saj se odločam kje in kaj bi kupil... za prijatelja PC 600-800 €, zase bi pa kupil nov procesor(imam E8500 - navit 4,1Ghz),
pa tud matično bi menjal in ram-e.

Lp

Tastar ::

Pišuka so kekci tile Hoh.de

Naročim jim nek printer in cover za tablico in mi pošlejo samo cover. Za ta denar s poštnino si lahko kupim skor dva pri nas. Sm hud k pajk.
Ko bi vsaj odpisal, da ga nimajo več ali pa da se je podražil. kot sedaj gledam se je podražil (naročilo imam po stari ceni) pa še ni se za toliko, da če bi mi to sporočili in da se naknadno odločim nebi paniko zganjal).

Sam deu mi delajo..grem zdej jim pisat.

mailer ::

Nima jim smisla pisat. Drugi del pošiljke boš zagotovo dobil po ceni iz naročila, samo poslali ti bodo posebej. Dodatne poštnine ne boš plačeval.

Sakew ::

Bom kar tukaj, da ne smetim po drugih temah.

Naročam iz trgovine hoh.de Dellov 27" monitor in me zanima kako je glede poštnine. 27" monitor je kar velika zadeva zato tudi škatla ni tako majhna. Ima kdo izkušnje koliko ga je prišla poštnina za tako velike stvari?

kr?en ::

14,90 eur je postnina za posiljko (en kilogram je vstet v ceno). Vsak dodaten kilogram je 1 eur. Bi moralo napisat koliko je skupna postnina preden zakljucis nakup.

Sakew ::

A to je 14,90 eurov cena za vsak paket, potem pa vsak kg plačaš posebej če prav razumem?

kr?en ::

Da. 14,90 eur je osnovna postnina do 1kg. Vsak dodaten kilogram je 1 eur.

Npr.

Posiljka je tezka 960g. Placas 14,90 eur postnine.
Posiljka je tezka 3590g. Placas 17,90 eur postnine. Osnovna postnina + 3 eur (1 eur za vsak kg nad 1kg - zaokrozeno navzgor).

Vsaj tako jaz razumem. Itak ti pa na strani pise. Uporabi google translate, ce ne razumes nemsko.

P.S. Jaz npr. sem za komplet PC (ohisje + komponente) placal 34,90 eur postnine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kr?en ()

Sakew ::

Kakšni so dostavni časi, z angleškimi trgovinami imam dokaj slabe izkušnje kar se tiče samega časa od naročila do dostave?

medenko ::

za monitor bo pomoje ptt kar ene 25-30, naredi nakup skoraj do konca.... kakšno imaš ceno gor in pri nas?

tale?

Dell U2713HM LED 27"(68,6cm) 2560x1440 1000:1 350cd/m? 8ms

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: medenko ()

medenko ::

voila

479,90 €* + 28,90 €* = 508,80 €

kr?en ::

Sakew je izjavil:

Kakšni so dostavni časi, z angleškimi trgovinami imam dokaj slabe izkušnje kar se tiče samega časa od naročila do dostave?

Odvisno, ce je zadeva na zalogi, ali je treba pocakat ter nacin placila. Preko Paypala bo hitreje, ker takoj vidijo, medtem, ko preko bancnega nakazila bos cakal dlje, ker banke potrebujejo do 3 delovne dni za mednarodne transakcije. Ponavadi dobis dokaj hitro, tam v parih dneh.

Pesimist ::

Kaj status narocil updejtajo kaj ker je ze 4ti delovni dan minil pa se nic ni spremenilo. 2-4 tage je bilo.
Vse kaj so naredili do zdaj da so ceno iste graficne na ceniku dvignili za 10€

medenko ::

sej bo :P

Kingster ::

medenko je izjavil:

voila

479,90 €* + 28,90 €* = 508,80 €




Jaz sem ga kupil v Sloveniji, pri TOP SOLUTIONS. Cena 527 evrov. Poslali so mi ga takoj. Samo v razmislek.

medenko ::

zadovoljen?

speedtouch ::

Včeraj okoli 2 popoldan sem naročil proc & matično, kdaj lahko pričakujem da bo pri meni doma?


Lp.

čuhalev ::

V ponedeljek zjutraj.
««
19 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DHL sledenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5710140 (578) kixs
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806389735 (56332) Nwanko
»

Asus - garancija

Oddelek: Pomoč in nasveti
263991 (3057) Magic1
»

Kje kupiti dele računalnika?

Oddelek: Kaj kupiti
176414 (5739) KTr1sk
»

tuje spletne trgovine (hod.de) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8614987 (9451) lambda

Več podobnih tem