» »

Blinkanje zaslona ob pritisku na miško in počasen računalnik

Blinkanje zaslona ob pritisku na miško in počasen računalnik

easyrider3 ::

Lep pozdrav vsem in sedaj bi vprašal koga kaj je narobe z računalnikom da tako počasi deluje in da skoraj ob vsakem pritisku na miško zaslon utripne. Pred časom se je zgodilo,da je kar naenkrat se ugasnil in potem se ponovno prižgal,vendar ni bilo slike na ekranu.Računalnik je normalno deloval vsaj tako se je slišalo vendar slike pa nobene na zaslonu,zato sem ga šel prepihat z zrakom in ven in malo pomigat rame in zamenjat grafično kartico.Ko sem ga nato prižgal je normalno deloval in tudi slika je bila na ekranu,zato sem šel probat nazaj dati grafično kartico in potem je tudi z njo deloval.Problem je sedaj ta da računalnik zelo počasi deluje,pa čeprav sem ga čisto prečistil z programi vendar on se še vedno zeloo počasi odziva.
A mogoče kdo ve kaj bi bilo lahko narobe ? Probal sem tudi zamenjat Rame a ni bilo nič bolje,potem sem vstavil čisto novo grafično kartico pa nič bolje. A je mogoče kaj z procesorjem narobe ali kaj drugega na matični plošči? Res pa je da imam že ves čas naložen Windows Ultimat 7 in je do sedaj dobro deloval pa čeprav imam samo 2x512 Mb Rama.Vem da je to premalo za ta windows vendar je deloval čisto uredu do sedaj.


Karaktaristike računalnika pa so naslednje:
MATIČNA PLOŠČA: - http://www.asrock.com/mb/overview.asp?M...
PROCESOR: -Intel Pentium 4(3GhZ)
RAM: - 2x512Mb DDR2(667mHz)
GRAFIČNA Kartica:-VGA GIGABYTE NV 210GT (GV-N210TC-1GI)
NAPAJALNIK. 300 Wattov

technolog ::

Daj svojemu operacijskemu sistemu 24 urni Ultimat, da se spravi k sebi, če ne - boš namestil linux.

Lahko pa poskusiš s ponovno namestitvijo sistema.

Zgodovina sprememb…

easyrider3 ::

a mi lahko poveš kje je ta ukaz v sistemu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CPU 100% ne vidim rešitev... (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
859091 (6943) m0LN4r
»

Zamrznitev iger pri Radeonih HD4850 / 4870 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
39127786 (11666) erzy
»

Zanimiv problem z računalnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
182322 (1811) chrush
»

Prenosnik LENOVO 3000 N200 težava

Oddelek: Strojna oprema
326856 (3808) TribesMan
»

Zagon računalnika, ekran se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
4312074 (11461) k0lar

Več podobnih tem