» »

Bivša punca = ukradena gesla

Bivša punca = ukradena gesla

«
1
2 3 4

roginc ::

Lep pozdrav problem je sledeči s punco sva že praktično živela skupaj. Pred nekaj časa sva šla narazen in potem je prišlo do problemu. Ker je vedela
vse kode mojih računov (nisem vedel da jih pozna) se je zgodila žalostna zgodba da mi je pobrisala ali ukradla vse račune. Sedaj že 2 tedna probavam dobiti račune nazaj vendar so pobrisani ali predobro zavarovani prava hekerka moram rečt da je kr pametna za punco:D Naprimer pobrala mi je Wow account, gmail račun kjer imam vse registirano, League of legends acaunt, in vse ostale stvari ki sem za njih vložil ogromno truda in časa. Najbol žalostno je tudi da je na majlu tudi dosti reči od faxa zapistki itd..Ali lahko kaj sploh storim glede tega? Ker da bi ji nekaj težil zato ali kaj mi ni pač sem prekinil vse stike in vse ker če bi ji pisal zaradi tega bi bilo samo še slabše..Bi se dalo kako drugače to rešit?

blackbfm ::

Sporoči ji da jo boš prijavil na policijo, in to tudi naredi če ti ne da gesel.

roginc ::

mah sam kako bi pa dokazal da je ona mi ukradla...? pa kaj lahko policija pri tem naredi?

lonz ::

Po moje ena ornk grožnja s policijo tukaj lahko zaleže. Če pa ne; Hell has no fury like a woman scorned.
...arrrrrr, shiver me timbers...

M-XXXX ::

roginc je izjavil:

mah sam kako bi pa dokazal da je ona mi ukradla...? pa kaj lahko policija pri tem naredi?

Kraje identitete.. Kaznivo.

ZaphodBB ::

mah sam kako bi pa dokazal da je ona mi ukradla...? pa kaj lahko policija pri tem naredi?


Umm poveš, da je edina imela dostop do tvojih podatkov?

A pa si siguren, da je bila ona? Kaj če so ti pohekal account?

Če je tvoja punca vedela geslo, potem to ni bilo podobno?
K/o8sECCvs

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

roginc ::

niso mi ker mi je še pisala če hočem nazaj pa to...100% je ona ker se je že dostikrat zgodila..edina je bila ki je lahko videla k sm se vpisal geslo
:D idiot sem pobrisal smse kjer mi je pisala da če hočm nazaj pa take fore jebala v glavo...

pa a če bi mi heknli account a bi šli pisat moji sedanji punci po facebooki?:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roginc ()

Dr_M ::

Zdej ves za naslednic. Vsa gesla zamenjat, ko zamenjas babo. :)
Sem imel podoben primer, ampak sm nekako uspel pravocasno resit zadevo.

roginc ::

finta je da sm zamenjal:D ampak nisem pa od mejla zamenjal kjer imam vse registirano tistega sm bil 100% da nepozna in je pol bil kaos:D

guest #44 ::

Kako pa pozna vse to? A si ji izdal, ali je log-ala?

jype ::

And can we have her number, ane jverne :)

roginc ::

logala:)

technolog ::

Da bi men baba kej šarla po računalniku...

@nny ::

technolog je izjavil:

Da bi men baba kej šarla po računalniku...


Po telefonu ti gotovo...:)

Mentalist ::

Babe so sam hudič, lol :)
Lool.

@nny ::

Mentalist je izjavil:

Babe so sam hudič, lol :)

Ja; ne morete živeti ne z nami, ne brez nas.

Mentalist ::

Forever alone bi lahko rekel.
Lool.

ameba ::

Ja ne vem to se ene bedne otročje fore od tvoje punce ( A je tlinajst ? ).

Peit do njene mamice pa očija, pa bosta vse zrihtala ane :-)

Yohan del Sud ::

Če lahko malo firbacam, kaj pa je šlo narobe med vama? Če ni ravno neka resno psiho oseba iz holivud filmov, rabi kar orenk razlog za ti delat tako štalo. Bi djal.>:D Kaj si spal s kakšno njeno sorodnico? :O To, ali kaj podobnega bi recimo razložilo en del zgodbe ...
www.strancar.com

roginc ::

ne pač drugo punco mam..pa ni tok mlada 23 je stara..

Looooooka ::

ZOMFG.Babi si dal dostop do svojih gesel?
Jst svoji se na svoj account ne dovolim.
Ce bi slucajno rece kaj skrivam bi lepo rekel...svoja gesla.Mogoce bom kdaj samski in mi bos probala delat probleme :)
Drugac pa ja...nic grozit s policijo.Kar prijavi jo na policijo.Ko bo dobila klic s policije ti bo ze dala gesla nazaj.
Sploh ni vazno a je Wow account al pa geslo za tale forum.Kraja podatkov je kraja podatkov.
SMS se da na dolocenih telefonih tudi undeletat...drugace ji pa lahko lepo se en sms posljes, da naj ti da gesla nazaj ker ni smesno.
Glede na to kok je otrocja je verjetn tud dost smotana, da ti bo se enkrat odpisala, da ti jih ne da...
Ampak policija ne rabi smsov.Bo ze dovolj, da gre postopek na sodisce in da dobijo izpisek ip-jev.Ce je bla ona je pac...nasrkala.

roginc je izjavil:

ne pač drugo punco mam..pa ni tok mlada 23 je stara..

Super se pravi je polnoletna in bo odgovarjala kot taka.
Hujse bi bilo ce bi bila stara 17 :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

roginc ::

logerja je mela nism dal gesel...

Yohan del Sud ::

Ah jebatga. Nimam kakšnega resnega odgovora. Zasebna tožba, če se ti da jajcat par let, bi verjetno uspela. Ampak veš da si sam kriv, si ji pustil predolgo ketno, ali pa si pozabljal računalnik v kuhinji. >:D
www.strancar.com

Icematxyz ::

Pač svojo polovico, ki ji pripada je pobrala in šla. Ostal pa ti je kakšen Aion račun?

jype ::

Take it like a man.

Mehmed ::

Yohan del Sud je izjavil:

Če lahko malo firbacam, kaj pa je šlo narobe med vama?

Wow pa ostale igrice?

roginc ::

na njenem računalniku sm bil dosti je mela bolšga:D pa je pač bol delalo kaj sm pa vedel da bo pol tak ane jebat ga..:D

@nny ::

Ženska ne rabi bit kaj hudo napsihirana, da je hudo maščevalna, še sploh, če si bil ti, ki si našel drugo in ji dal noto. Sčasoma se bo nekoliko ohladila, čeprav do normale nikoli. Če ji boš grozil s policijo, jo lahko samo še podžgeš, potem pa...Kontaktiraj njene starše in poskusi z njimi rešiti zadevo.

Za drugič pa: gat, žensk, avtov in gesel se ne posoja nikomur! ;)

Mehmed ::

Kako si lahko privoscis, da ima zenska boljsi racunalnik od tebe?

jype ::

Mehmed> Kako si lahko privoscis, da ima zenska boljsi racunalnik od tebe?

Če ga potrebuje... V čem je problem?

@nny> Za drugič pa: gat, žensk, avtov in gesel se ne posoja nikomur! ;)

Halo, jsm že vse razn avta posodu, sm si ga pa sposodu že velikrat. Še kreditno kartico posodm, če je treba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mehmed ::

Ne vem no, od enga wow geeka ne bi pricakoval tega.

Mesar ::

Vljudno jo opozoril, da ti naj vrne gesla, v nasprotnem primeru jo boš prisiljen prijavit na policijo.

Ne? Prijaviš jo na policijo, kasneje ji lahko obesijo vse od kraje identitete do uporabe "škodljivih" programov in še česa.

Beleži se itak vse tako, da ugotovit kdo je bil ko enkrat pride do prijave je še najmanjši problem.

PS: Čeprav sem ob prebiranju teme dobil občutek, da se ti to zdi zabavno.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

@nny ::

Mehmed je izjavil:

Kako si lahko privoscis, da ima zenska boljsi racunalnik od tebe?


Lažje kot preneseš, da ženska bolje od tebe obvlada programski del. Osebne izkušnje.

poweroff ::

Pojdi do nje, se ji opraviči, spet začni hodit z njo... poroči se, imej otroke. Nekega dne to bo dala gesla nazaj. Takrat pa samo v avto, pa beži, beži, daleč stran. :))

Sicer pa resno: prijava na policijo, pa pika.
sudo poweroff

Tilen ::

Tudi, če si SMS-e pobrisal, bi z nalogom še vedno morali biti dostopni pri operaterju. Če je priznala krivdo, bo to še najlažje, če si to res želiš.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

poweroff ::

Vsebina ni dostopa pri operaterju! Samo prometni podatki.

Da se sicer obnoviti vsebino s forenziko, samo ga bo predrago prišlo.
sudo poweroff

Mesar ::

Tilen je izjavil:

Tudi, če si SMS-e pobrisal, bi z nalogom še vedno morali biti dostopni pri operaterju. Če je priznala krivdo, bo to še najlažje, če si to res želiš.


Tako tako, to sem pa spregledal, da je pobrisal, ampak ja ponudniki tel. storitev tako držijo kopije še kr en čas. Najboljše, da greš kr na sodišče pa težko odškodnino stisneš iz nje, za vse psihične bolečine, pa fax bi lahko pado, zato so te doma tepli... navali.

Matthai: A ni tako, da more po zakonu 2 leti hranit?
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

Tilen ::

poweroff je izjavil:

Vsebina ni dostopa pri operaterju! Samo prometni podatki.

Da se sicer obnoviti vsebino s forenziko, samo ga bo predrago prišlo.


Trenutno še gre za tekoče podatke in to zagotovo gre. ISP ti lahko restora vsebino mailov, ne vem zakaj ne bi mogli restorat SMS. Ko bo pa postopek skozi, bo pa to še "samo" v sklopu prometnih podatkov, prav imaš.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

gendale ::

lol kaj sploh sprašuješ prijavi jo na policijo
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Gray_Warden ::

brez debate jo takoj prijavi na policijo.

nima veze kaj si storil, kraja identitete je _kazniva_

Zgodovina sprememb…

gendale ::

smse lahko pa tud dobiš nove

kao se poskusi zmenit z njo da ti da gesla nazaj

ko še enkrat prizna da je ona to nardila

greš na policijo in jo prijaviš
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Mesar ::

Točno, najprej jo vprašaš, če še ma gesla pa kaj lahko narediš, da jih dobiš nazaj. Ko dobiš nazaj SMS odgovor lahko kr letiš na policijo prijavo dat.
Your turn to burn!

Tilen ::

Jaz bi problem predstavil njenim staršem in se dogovoril za nek razumen rok, rečmo 48 ur in če se ne dogovorijo, sledi prijava na policijo. To pa zato, ker bo preko policije tole trajalo bistveno dlje.

A tvoja punca prav tako igra te igre?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Mehmed ::

Fak kok ste obsedeni s temi smsi. Kot da je od njih odvisno vse.
A ce bi imela v zivo ta pogovor namest smsjala, bi verjetno dvignili roke, ker se ne da nic?

Mesar ::

Ma stari a ni boljše, da prideš tja s fizičnimi dokazi ki zadevo podkrepijo in pospešijo kot pa s ti*om v roki?

Drugač pa je TIlen dobro predlagal, jaz bi še skušal neko odškodnino izsilit ker vsa ta čas trpet brez svojih accountov, jaz ne vem če bit 3 ure skup zdržal.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

gendale ::

še najbolje je da kombiniraš tilenov predlog, ko/če ti da gesla nazaj jo pa še prijaviš na policijo

maš gesla, ona najebe
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Looooooka ::

Ce je ukradla gesla je najebala z ali brez priznanja...z ali brez smsov.
Ce ti je dolgcas lahko mirno reces, da ne mores do postnega predala in mas financno skodo...oz cakas na odgovor za posel.
Hell...ce bi se mi mudilo bi rekel, da je kompromitiran tudi moj racun za ebay, paypal in nlb.
Ko ji bodo razlozili kaksne prekrske zravn prinese to bi zelo hitro spremenila obnasanje.Razen ce ji je vmes IQ padel pod 90...

Gray_Warden ::

sicer pa obstaja 2 koračno preverjanje pristnosti na gmailu.

ma kaj ga res prav nihče ne uporablja?

Mehmed ::

Boljse, samo ni nujno. Tud ce jim serviras vse na pladnju morajo se vedno preveriti, nekak se ne bojo izognili delu.

Mesar ::

Gray_Warden je izjavil:

sicer pa obstaja 2 koračno preverjanje pristnosti na gmailu.

ma kaj ga res prav nihče ne uporablja?


In to sta kateri dva?
Your turn to burn!
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ukraden telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5912319 (5746) Lightning17
»

Ugrabitev identitete (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7212512 (9781) St235
»

Vdor v gmail (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7420148 (18905) Joze_K
»

Facebook - zloraba

Oddelek: Informacijska varnost
237237 (6036) St235
»

ukradeno geslo na gmailu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6835203 (33546) Trololololo1

Več podobnih tem