» »

Ugrabitev identitete

Ugrabitev identitete

«
1
2

ivanuscha ::

Pozdravljeni!

Doživel sem neprijetno izkušnjo, namreč nekdo (verjetno neko dekle) se je v mojem imenu predstavljal z poslanim emailom iz katerega naslova identiteta pošiljatelja ni razvidna. Poslal(a) je hinavski email nekemu organizatorju, od katerega je hotel(a) pridobiti nek uraden dokument, ki se tiče tudi mene. V bistvu se je podpisal(a) v mojemu imenu. Sicer vsebina ni nič skrivnostnega, v detajle pa se zaradi privatnosti ne bi spuščal.

Sedaj sem storitelju zelo dobro na sledi, zanima pa me ali je tako ravnanje kaznivo ter ali se ga lahko kazensko preganja? Škode sicer ni bilo storjene, razen tega da se gre za ponos in da bi se rad nekako "maščeval" za storjeno, gre namreč za nekakšno špionažo od zelo hinavske osebe, ki me je hotela preverjati.

Razmišljam da bi vsaj razgrnil zgodbo in ime pred njenimi širšimi znanci, da bi bila dotična oseba vsaj malo v sramoti. Prosim za kakšen dober nasvet! LP

black ice ::

Kraja identitete ni hec. Samo to ti povem. Posvetuj se z odvetnikom.

VelikiTun ::

ivanuscha je izjavil:

Razmišljam da bi vsaj razgrnil zgodbo in ime pred njenimi širšimi znanci, da bi bila dotična oseba vsaj malo v sramoti.
Brez konkretnih dokazov o ravnanju določene osebe pade tvoje razgrinjanje zgodbe pod definicijo obrekovanja, ki je tako kot kraja identitete tudi kazensko preganjano.

Skratka, posvetuj se z odvetnikom.

Matako ::

Večina folka, ki se dela pametne z raznimi "vdiranji" v maile ipd. znancev in bivših partnerjev, posebno ženske, se userjejo takoj, ko jim kak odvetnik pošlje čisto navaden dopis, napisan v malo bolj uradnem jeziku, sicer pa brez pravne vrednosti.
Če jim naloži še zgodbico o tem "kako si ne želite v sodni postopek in s tem povezanimi stroški"... so pa ponavadi pripravljeni še celo na kako "ugodno" izvensodno poravnavo.

Če te zabavajo tovrstni spektakli, se posvetuj z odvetnikom :D
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Vice ::

Matako je izjavil:

Večina folka, ki se dela pametne z raznimi "vdiranji" v maile ipd. znancev in bivših partnerjev, posebno ženske....


Zakaj bi pa moral vdreti? Ne rabiš "vdirat" v maile...

ivanuscha ::

Matako je izjavil:

Večina folka, ki se dela pametne z raznimi "vdiranji" v maile ipd. znancev in bivših partnerjev, posebno ženske, se userjejo takoj, ko jim kak odvetnik pošlje čisto navaden dopis, napisan v malo bolj uradnem jeziku, sicer pa brez pravne vrednosti.
Če jim naloži še zgodbico o tem "kako si ne želite v sodni postopek in s tem povezanimi stroški"... so pa ponavadi pripravljeni še celo na kako "ugodno" izvensodno poravnavo.

Če te zabavajo tovrstni spektakli, se posvetuj z odvetnikom :D


Ja kakšen tak dopis "would do it". Sicer mislim da je dokaz že to, če je od osebe tel. in sekundarni mail napisan pri zahtevi za reset password? Potem to pomeni da si lasti dotičen mail, iz katerega je bila zadeva poslana.

Sicer z odvetniki se ukvarjat, se mi ne da kej preveč. Mam občutek da bi šlo preveč časa, živcev pa še stroškov.

ivanuscha ::

No oseba je celo brezbrižno po sms-u priznala dejanje. Se splača it do odvetnika in jo iztožit? Da se mogoče vsaj tako nauči obnašanja, če jo očitno že starši niso naučili!

KoMar- ::

Pojdi, ja...

gslo ::

z dokazi vred dostavit na policijo, kraja identitete je IZJEMNO resna stvar zadnja leta, ta oseba se bo usrala in letela da kar res ni, pa še kakšno hišno preiskavo faše, ipd.

blackbfm ::

itak, 5 kriminalistov, 10 policajev pa specialci sredi noči v hišo zaradi maila.

Boobiz ::

Pri tako resni stvari nebi nobenemi gledal skozi prste. Iztoži pra...
I'm drunk, what's your excuse?

ivanuscha ::

blackbfm je izjavil:

itak, 5 kriminalistov, 10 policajev pa specialci sredi noči v hišo zaradi maila.


:))

Furbo ::

Povej jim še, da ti je grozila z golimi posnetki urške čepinove.

Ok resno, jaz bi zadevo peljal dalje.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

DragonHeart ::

Če je bil mail napisan tako, da škodi tvojemu ugledu jaz temu ne bi rekel da je še vedno tvoja punca ampak bi definitivno morala biti tvoja bivša.

Kraja identitete je izjemno resna zadeva. V kolikor imaš čas in živce, bi jo vsekakor tožil.

ps.: smem vprašati kakšen je bil namen kraje identitete? Ali ej preverjala če si bil res na neki lokaciji ob neki uri ali kaj?

ivanuscha ::

Ni moja punca, samo znanka, s katero nisem bil v dobrih odnosih.

Nič ne škodi mojemu ugledu, je pa očitno pričakovala, da informacije ki naj bi jih dobila, bi škodile mojemu ugledu. Ampak na njeno žalost, tudi če bi dobila dokument (ki ga ni, ker je bila organizatorka pametna), ne bi bilo nič iz tega. Skratka hotela me je dobiti na laži, ki je ni bilo. :)

Bom še premislil, ali bom zadevo peljal dalje, ampak stvari so očitno čisto na moji strani.

Zdej pa gledat Samsung S3 event!

ivanuscha ::

No odločil sem se da bom babo prijavil. Je najbolje it kar na policijsko postajo? Sploh rabim odvetnika? Zadeva je šla tako daleč, da mi še piše izredno žaljive in vulgarne stvari, vse laži. Dost je tega.

WarpedGone ::

1. Ne odzivaj se sploh ampak vse samo pridno shranjuj in beleži.
2. Stopi direkt osebno do odvetnika in povej kako in kaj.
3. Nasloni se nazaj in čakaj.
4. Win!
Zbogom in hvala za vse ribe

ivanuscha ::

Se pravi da je bolje do odvetnika, kot na policijo? Kaj je sploh razlika? Pri odvetnikih me edino skrbi, da bi imel sam stroške, pol te pa še kej zafrknejo nakonci.

blackbfm ::

Ma kakšen odvetnik to je stran metanje denarja sploh za tako stvar k ni nič od nič..za tole daj prijavo na policijo pa jo bodo oni malo prestrašli to je pa to.

martincek1 ::

Glede policije in odvetnika... odvisno kaj hočeš.

ivanuscha ::

Kaj lahko dosežeš z enim in kaj ne moreš z drugim? Kdo ve koliko so predpisane kazni za krajo identitete?

Mehmed ::

Joj kok komplicirate.
Ce mislis iztozit kaj od nje pojdi do odvetnika.
Ce jo mislis prijavit pojdi na svojo policijsko postajo.
Za slednje ne rabis odvetnika. Lahko pa naredis tudi oboje.

Mehmed ::

http://www.uradni-list.si/1/objava.jsp?...
Poisci si not, zloraba osebnih podatkov ali kaj takega.

Na grobo recimo takole, kazenski postopek spelje drzava na tvoj predlog, ce imas prav. Ne rabis odvetnika, koliko je kazen najdes v zakoniku.
Ce bi rad odskodnino si omislis odvetnika pa gres v civilno tozbo. Samo imo se ti ne splaca, ker nisi neke konkretne skode utrpel.

ivanuscha ::

143. člen

(4) Kdor prevzame identiteto druge osebe in pod njenim imenom izkorišča njene pravice, si na njen račun pridobiva premoženjsko korist ali prizadene njeno osebno dostojanstvo, se kaznuje z zaporom od treh mesecev do treh let.


Hvala Mehmed!

Razžalitev

158. člen

(1) Kdor koga razžali, se kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do treh mesecev.


Tudi za tole bi jo mogoče lahk prijavil.

Zgodovina sprememb…

WarpedGone ::

Samo imo se ti ne splaca, ker nisi neke konkretne skode utrpel.

1. Će 'zmagaš' dobiš odškodnino, stroške plača tisti ki je izgubil
2. Brez odvetnika si sam svoj odvetnik. Vedno. In to izredno slab odvetnik.
3. Nepoznavanje prava škoduje.

Policija se ti bo načeloma smejala, ker niso osebno zaineteresiran za tvoj primer. Grejo pač po liniji najmanjšega odpora. Če je kej kar se preganja po uradni dolžnosti bodo pač neki spisal in dal naprej. Bude šta bude.

Če greš privat v zadevo je v interesu odvetnika da te čimbolje posrevisira, ker se zna zgodit da boš njegova stalna stranka. Ko zmagaš, si investiral neki časa, se neki naučil in nekaj malega profitiral.
Zbogom in hvala za vse ribe

Phantomeye ::

Zakaj imam občutek, da se za tole željo po prijavi skrivajo čisto drugi motivi, kot pa želiš prikazati.

Ženska se je izdajala zate in je skušala priti do informacij, ki sploh niso (tako) tajne (po tvojih besedah), ti pa praviš, da bi se ji rad zaradi tega maščeval.

Ponavadi se nekoga prijavi, ker je storil kaznivo dejanje oz. da zaščitiš sebe in druge pred nadaljnimi kršitvami.

Tole deluje kot vojna na osebni ravni. za vojno sta pa vedno potrebna (vsaj) dva.

ivanuscha ::

Na kratko: ženska je izjemno žleht, žaljiva, vtika pa se v stvari ki se jo prav nič ne tičejo in še sama foušija jo je zapovrhu. Sej komajda da ima kakšnega kolega, noben jo ne mara. Če se že gre take prepovedane zadeve zapovrhu, naj vsaj še malo odgovarja za to. A ni res?

Mehmed ::

Ne pravim da ne bi zmagal civilne tozbe, pravim da ne bo bistveno profitiral s tem.
Odvetnika pa rabi samo za civilno tozbo.
Policaji lahko zavijajo z ocmi ali pa se nacakas v cakalnici, ker bojo prej bolj pomembne stvari resevali. To je pa vse.
Naslonis se nazaj in cakas lahko, ko se to sprozi. Imas svoj win ze s tem, ker nekoga jebe drzava namesto tebe.
Pri civilni bos kar lepo sodeloval, win bo sele, ko bo izterjan denar.

blackbfm ::

Če greš privat v zadevo je v interesu odvetnika da ti čimveč naloži in zaračuna, ter poskrbi da se bo stvar tako zavlekla da praktično postaneš njegova "stalna" stranka.


fixed

kivi113 ::

WarpedGone je izjavil:


Policija se ti bo načeloma smejala, ker niso osebno zaineteresiran za tvoj primer. Grejo pač po liniji najmanjšega odpora. Če je kej kar se preganja po uradni dolžnosti bodo pač neki spisal in dal naprej. Bude šta bude.


Err, zakaj bi se policija smejala, če gre za kaznivo dejanje. Po uradni morajo zadevo raziskati.

Če se hoče op samo maščevati in kaznovati žensko zaradi žaljenja in poskušanja kraje identitete in ostalih prekrškov/kaznivih dejanj, bo že sodnik presodil primerno kazen osebi.

Direktor SP ::

Tako je tudi zelo prepozvna oseba v mojem imenu Robert Tonkovič naredila.

Sprašujemo se kaj vse ljudje počnejo,da sebe svete naredijo.

Oseba,ki je ustvarila gmail račun iz osebnega maščevaja se tudi ne zaveda,da je zloraba osebnih podatkov kazniva.A je to naklepno storila.Njeni delavci so jo zaradi težav prijavili in so jo odgovorni želeli odslovit,a da reši sebe in da bo tudi sama žrtev je odprla gmail zdravstveni.delavci@gmail.com in pod mojim imenom sebi in nekaterim zelo skrbno izbranim osebam pošiljala maile,kjer se je žalila v njih.Seveda ne samo preko elektronskih poročil,ampak je tudi po forumih zaenkrat znanimi vzdevki kimči,resničnost,roberto,itd. z mojo identiteto pisala,tudi laganja kje sem hodil,pa me tam sploh ni bilo oziroma noben me ni videl,kar bodo kot priče in tudi kamere pokazale,da sem bil na čist drugem kraju.Take ljudi,kot je ona bi očitno FBI in CIA potrebovali,saj je ženska takoj govorila kdo to pošilja.FBI,CIA,SOVA so najboljši ampak očitno ne tako dobri kot je ona.Kar vse nakazuje in tudi iz mailov,ter forumov je vse lepo razvidno,kot tudi njeno takojšnje osebno norčevanje iz mene kaj pa jaz o njej pošiljam,da je to noben drug kot pa ona sama.Ženska se ni mogla sprijaznit z posledicami in je želela še vsem pokazat,da je tudi ona žrtev ne le njeni delavci,a se žal ne zaveda da si je s tem še večjo škodo naredila,čeprav misli,da z lažmi,ko laže o meni okrog,da ji vsi verjamejo.A žal se ne zaveda,da je preveč lagala in med lažmi se je tako tudi izdala.Vzrok je tudi to,da jo sosodelavci nebi spraševali in govorili o njej kako je nesramno delovala in kaki mobing je izvajala nad svojim delavci in je s temi maili,komentarji, je s tem pozornost preusmerila.

Kot meni,tako je tudi mnogim nerazumljivo in sumljivo zakaj oseba ni želela kriminaliste poklicat.Ženska se je zavedala,da bi ti takoj ugotovili,ko bi od sodelavcev dobili izjave in od mene,da nekaj ne štima in tako žensko ovadili lažne ovadbe in tako bi se njeno naklepano kaznivo dejanje izjalovilo in nebi mogla lagat,ter se norčevat iz mene.Zelo premišljeno in naklepno je vse organizirala,verjamemo,da s pomočniki.Tudi ni zahtevala in želela katerih preiskav se naj naredi,kar seveda spet kaže,da jo je strah,saj bi jo s tem dobili.Zato pa sem jaz svetoval ogromno dodatnih preiskav,da se naj naredijo.Kar je razumljivo zakaj se je teh preiskav upirala.Saj vse kaže na njo.

Če prejmete kakršenkoli elektronski zapis iz gmaila zdravstveni.delavci@gmail.com kar kriminalistom predajte,kjer bodo vedeli kaj s tem,tudi če je že kak drug elektronski uporabniškim račun ustvarjen in se e-maili pošiljajo pod mojim imenom kar kriminalistom predajte,ker me bodo obiskali in me obvestili,ker vejo kaj in kako naštimat da storilca čimprej dobijo,ter bomo zaradi zlorabe moje identitete in podatkov lahko sodno obravnavali in storilca,ki je že znana tudi primerno kaznovali.
Seveda se je ta prepoznavna ženska oseba izdala,da je kriva,ker se je takoj začela norčevat in lagat,tako da izgleda kot da ima oseba Robert Tonkovič časovni stroj.Seveda se je tudi izdala s tem ker se je izognila vsem preiskavam,katerih sem jaz svetoval,a jih ni naredila,seveda zaradi strahu.

bdoxx ::

OP. kakšen je bil konec v tvojem primeru?

solatko ::

Ona ni vdrla v tvoje življenje, temveč si ji tako ali drugače dal geslo svojega maila - kar kakšen odvetnik, tudi lahko spremeni v omogočanje kaznivega dejanja ali omogočanje prevare.
Gesla v bodoče ohrani zase.
Priporočam ti, da zamenjaš geslo in se z žensko pogovoriš, v primeru pa, da bo s početjem nadaljevala, podaš prijavo.

Drugače pa je z bivšimi dekleti, vedno dobro ostat v lepih odnosih, saj nikdar ne veš, kdaj ti pridejo prav:D.

Oba sta pač dokaj nezrela.
Delo krepa človeka

Looooooka ::

No no.
Tud ce mu ga je vlekla vsak dan bo v takem primeru gladko najebala.
Samo na policijo gres, posredujes email in tisti SMS.
Bolj smesno je to, da se folk se zmeraj ne zaveda resnosti svojih dejanj.
Ce ti ves moje geslo to se ne pomeni, da si s tem dobil pravico, da ga uporabljas.
Bi pa z veseljem sedel v dvorani, ko bi poskusal ta svoj pogled na zadevo prodati sodniku/sodnici.

Mesar ::

solatko je izjavil:

Ona ni vdrla v tvoje življenje, temveč si ji tako ali drugače dal geslo svojega maila - kar kakšen odvetnik, tudi lahko spremeni v omogočanje kaznivega dejanja ali omogočanje prevare.
Gesla v bodoče ohrani zase.
Priporočam ti, da zamenjaš geslo in se z žensko pogovoriš, v primeru pa, da bo s početjem nadaljevala, podaš prijavo.

Drugače pa je z bivšimi dekleti, vedno dobro ostat v lepih odnosih, saj nikdar ne veš, kdaj ti pridejo prav:D.

Oba sta pač dokaj nezrela.


Si prepričan?

http://www.cert.si/zakonodaja.html
Your turn to burn!

solatko ::

Looooooka - Geslo je ključ za osebne zadeve v digitalnih storitvah.
Če pustiš odklenjeno hišo in vlomilcu omogočiš prost dostop do tvoje lastnine je to omogočanje in spodbujanje kaznivega dejanja.
Če pustiš prižgan avto, ali ključe v ključavnici, ko zapustiš vozilo, je to prekršek v enakem pomenu - spodbujanje kaznivega dejanja.

Ti kot lastnik stvari, moraš narediti zadeve čim bolj nedostopne, če pa pripoveduješ svoja gesla pri piru v lokalu, s punco ali ženo deliš vsa gesla, je pa normalno, da ko gre zveza narazen, najprej poskrbiš, da preko tvoje lastnine ne poteka maščevanje.

Bi bilo zanimivo, sedeti v sodni dvorani in poslušat, kako bi sposoben odvetnik dokazoval spodbujanje vdora v zasebnost.
Delo krepa človeka

tony1 ::

Mislim, da se tukaj mogoče malo motiš.

Mesar ::

solatko je izjavil:

Looooooka - Geslo je ključ za osebne zadeve v digitalnih storitvah.
Če pustiš odklenjeno hišo in vlomilcu omogočiš prost dostop do tvoje lastnine je to omogočanje in spodbujanje kaznivega dejanja.
Če pustiš prižgan avto, ali ključe v ključavnici, ko zapustiš vozilo, je to prekršek v enakem pomenu - spodbujanje kaznivega dejanja.

Ti kot lastnik stvari, moraš narediti zadeve čim bolj nedostopne, če pa pripoveduješ svoja gesla pri piru v lokalu, s punco ali ženo deliš vsa gesla, je pa normalno, da ko gre zveza narazen, najprej poskrbiš, da preko tvoje lastnine ne poteka maščevanje.

Bi bilo zanimivo, sedeti v sodni dvorani in poslušat, kako bi sposoben odvetnik dokazoval spodbujanje vdora v zasebnost.


Spodbujaš ali ne... še vedno je kaznivo dejanje.
Your turn to burn!

St235 ::

solatko je izjavil:

Looooooka - Geslo je ključ za osebne zadeve v digitalnih storitvah.
Če pustiš odklenjeno hišo in vlomilcu omogočiš prost dostop do tvoje lastnine je to omogočanje in spodbujanje kaznivega dejanja.
Če pustiš prižgan avto, ali ključe v ključavnici, ko zapustiš vozilo, je to prekršek v enakem pomenu - spodbujanje kaznivega dejanja.

Ti kot lastnik stvari, moraš narediti zadeve čim bolj nedostopne, če pa pripoveduješ svoja gesla pri piru v lokalu, s punco ali ženo deliš vsa gesla, je pa normalno, da ko gre zveza narazen, najprej poskrbiš, da preko tvoje lastnine ne poteka maščevanje.

Bi bilo zanimivo, sedeti v sodni dvorani in poslušat, kako bi sposoben odvetnik dokazoval spodbujanje vdora v zasebnost.


solatko govoriš neumnosti. To da pozabiš zaklenit avto/hišo nikakor ni spodbujanje h kaznivemu dejanju. Lepo te prosim od kje take neumnosti vlečeš?

A če dam punci ključ od mojega stanovanja in me okrade potem, bodo zaprli mene? Jezus, kje dobiš take blodnje.

Največ kar lahko krivec na račun tega pridobi je blažja kazen na račun olajševalnih okoliščin po principu "priložnost dela tatu".

black ice ::

Ugrabitev identitete? Ni bolj ustrezen izraz kraja identitete?

Mehmed ::

solatko je izjavil:



Bi bilo zanimivo, sedeti v sodni dvorani in poslušat, kako bi sposoben odvetnik dokazoval spodbujanje vdora v zasebnost.


Glede na to, da koncepta spodbujanja ne razumes najbolje, bi kr rabil dobrega odvetnika, da lahko prodas tole.

Btw, ce sta odklenjen flet pa prizgan avto spodbujanje kaznivih dejanj je verjetno prekratka kikla tud? Po tej logiki?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mehmed ()

solatko ::

Lakotnik29 - ključi v avtomobilu brez prisotnosti lastnika, je prekršek in policist napiše globo, ravno tako, če avtu motor teče, lastnika pa ni zraven.
Če daš svoji punci ključe in te okrade, si sokriv, saj si tatvino omogočil. Je pa verjetnost, da te bo punca okradla, minimalna, razen če misliš na bežno znanko, taki pa verjetno ne boš dajal ključev od stanovanja.
Prvo kar je, se izključi vlomna tatvina, ostane samo velika ali mala tatvina, kazni pa so precej različne. Drugo kar se ti lahko zgodi, je to, da ti zavarovalnica zavrne povračilo škode......

Ni mi pa čisto jasno, kako se obravnava kraja identitete med bivšima zakoncema ali bivši fanti in puncami - ljubezenskimi zvezami.
Znajo bit nagajanja kar konkretna, sam vem za nekaj primerov, ko je šlo na odvetnike skoraj vse, kar sta ustvarila v času zveze.

Mehmed - Če svoja gesla ponujaš vsem mogočim in pride potem do konfliktov, niti ne. Praviloma so tvoja gesla osebna stvar, a tudi vozniško in potni list posojaš okoli?
Ja v nekaterih pravnih sistemih, je tudi kratka kikla in globok dekolte, tretirano, kot spodbujanje kaznivega dejanja in celo kaznivo.
Delo krepa človeka

Looooooka ::

Ponavljam.
Ce ti jaz po stirih pirih povem svoje geslo to ne pomeni, da ga imas pravico uporabljati(razen ce ti recem...ej Joze tle mas geslo pa ga uporabi).
Prav tako kot odklenjena vrata ne pomenijo, da imas pravico vstopiti in kar nekaj vzeti.
In jaz ne bom kriv prav nicesar.
Ti se bos lahko s sodnikom kregal samo glede tega ali gre tatvino, veliko tatvino pa potem se tista dodatna kazen za "posebno predrzen nacin".
Za tatvino bos kril 100% za ostalo pa najverjetneje ne, razen ce me bos, ko vstopis mogoce se mahnil in zaprl v hladilnik :)

Zgodovina sprememb…

Mehmed ::

solatko je izjavil:


Če daš svoji punci ključe in te okrade, si sokriv, saj si tatvino omogočil. Je pa verjetnost, da te bo punca okradla, minimalna, razen če misliš na bežno znanko, taki pa verjetno ne boš dajal ključev od stanovanja.
Prvo kar je, se izključi vlomna tatvina, ostane samo velika ali mala tatvina, kazni pa so precej različne.


Vlom te dvigne iz tatvine v veliko tatvino. Male tatvine ali pa vlomne so tvoja pogruntavscina.
Enako tvoja teorija v sokrivcih, ne vem cesa bos obtozil jih? A so pomagaci ali sostorilci? Pa kje se konca, vsakic ko imas predrago uro na roki spodbujas kriminal po tvoji logiki.
V bistvu, ce smo posteni, po tvoji logiki skoraj ni mogoce imeti zlocina brez da bi bila zrtev necesa kriva.

Looooooka ::

Ce bo solatko uspel sproducirati kaksen link na clen, ki dejansko omogoca take kazni...bom moral resno razmisliti o izselitvi iz te drzave.
Ker to bi blo pa cist prevec...vsaj za moj okus :)

Mehmed ::

Ne bo, ker ga ni. To je samo njegova interpretacija.
Za posilstvo rabis vagino, baba ima vagino, brez babe ne bi bilo posilstva, baba je pripomogla posilstvu. In podobne.

solatko ::

Looooooka - Ravno o tem je tu govora. Ženska ali punca je verjetno imela dovoljenje za uporabo njegovega maila, ko sta šla narazen, pa gesla ni zamenjal ali prepovedal uporabo letega.
Delo krepa človeka

Mehmed ::

Tudi ce bi bilo tako, kje je tu omogocanje in spodbujanje?
A se v tvojem svetu vse kar ti eksplicitno ne prepovem smatra za spodbujanje nedovoljenega?

mihec87 ::

Torej lahko npr varuška/čistilka mirno sprazni tvoje stanovanje saj si ji dovolil vstop in si ob tem sokriv? Ali pa si jo odpustil, ker še ni vrnila ključev lahko vstopi in nagrabi kar želi saj ji jih nisi vzel?

Po tvoje je seveda ženska sama kriva za posilstvo kaj je pa nosila kratko krilce ter majčko...

solatko ::

Greste iz ene skrajnosti v drugo.
Sploh ne gre za karkoli nezakonitega, če sta mail uporabljala skupaj, dokler se nista razšla pa dečko gesla ni spremenil.
Kar ni prepovedano je dovoljeno!
Če jo imaš zaposleno na črno, komot, če pa jo prijaviš in plačaš prispevke, je pa to poslovna goljufija. Kaznivo dejanje je v obeh primerih.
Ženska nikoli ni kriva za posilstvo! So se pa na tem področju tudi že počele zlorabe s strani žensk, ko za posilstvo sploh ni šlo.
Delo krepa človeka
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pravna pomoč - tatvina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10522037 (10586) nezz6548k
»

nateg na bolhi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10420639 (15532) St235

Bivša punca = ukradena gesla (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16123561 (19112) Gandalfar
»

Facebook - zloraba

Oddelek: Informacijska varnost
237204 (6003) St235

Več podobnih tem