» »

Kje kupiti in servisirati komplet sestavljen računalnik?

Kje kupiti in servisirati komplet sestavljen računalnik?

crocar ::

Pozdravljeni!

Zanima me kje je najbolje kupiti in servisirati računalnik, da ti oni dajo garancijo na sestavljen računalnik? Ker ven dele pobirat in pošiljat na okoli se mi pa res neda!

Trgovine katere jaz poznam niso kej preveč zanesljive ko kaj crkne, pa bi prosil da mi vi poveste kje bi bilo najbolje oz. kje je najmanj problemov!

Trgovine v okolici Lj lahko tudi dlje:
-Mlacom (nudi mi največ od komponent, samo nevem kako je z servisom)
-Funtech (tako kot Mlacom, samo moraš dele pošiljat)
-Anni (zelo dragi in nič kaj preveč komponent, servis super)
-Comshop (zelo dragi in nič kaj preveč komponent, servis nepoznam)
-E-misija (dokler so bili v Lj so bili super tako z deli kot servisom)

Lahko tudi sami dodate kakšno z vašim mnenjem, to jaz poznam in sem imel izkušnje!

To je moje mnenje prosil bi vas tudi za vaše, ker mi je to zelo pomembno da ne delam kilometre po nepotrebnem ko kaj crkne. Ker če bi po delih vzel in sebi sestavil računalnik bi si rajši iz tujine naročil.

Hvala lepa za vaš komentar veliko mi boste pomagali pri moji odločitvi!

Lp!

blackbfm ::

Funtech je sigurno zanesljiv, poglej na forumu mislim da ni prav nobene negativne kritike.

Je ravno dovolj velika (oz. mala) firma da so lahko izredno učinkoviti, prilagodljivi in hitri.

Večje firme so sploh razred zase, ko traja par dni samo to da dobiš diagnozo kaj je s komponento narobe...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Šimpanz ::

Jaz ti odsvetujem Malcom ker sem imel pri njih veliko težav z uveljavljanjem garancije.

dogo ::

Lahko ti povem le kar se tiče nakupa, da so pri Funtech res izredno hitri kar se tiče dobave. Mlacom mam pa izkupnje cca 10 let nazaj, je bil problem pri inštalaciji operacijskega (po domače povedano je nekdo zajebal pri driverjih) in sem jim vrnil za ponovno namestitev, po tem pa nobenega problema.

Glede servisov pa ne vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dogo ()

Furbo ::

Je še vedno uzakonjena tista neumnost, o a-testu za cel PC? Potem preostane samo kak večji izdelovalec in vzameš tisto garancijo o odpravi napak v 24urah, kdo ve, morda nudijo tudi fizičnim osebam to.
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562138150 (77690) kuglvinkl
»

Trgovina SOLO.SI = prevaranti.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8613999 (6475) dwinxp
»

Izkušnje z elektronika.si (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30326493 (14813) mirkuma

Več podobnih tem