» »

Pes ugrizne deklico, mati nahruli lastnico in dobi kazen?

Pes ugrizne deklico, mati nahruli lastnico in dobi kazen?

««
«
1 / 20
»»

JebatGa ::

Veliko vas je verjetno že videlo novico o tem da je pes napadel deklico, mati je nadrla lastnico v javnosti in zato dobila kazen.
Zanima me samo kje piše da nekdo nekoga ne sme žalit v javnosti? Zdi se mi neverjetno da to sploh obstaja. Videl sem že ko so mulci drli nad klošarjem v Ljubljani in ga kar hudo žalili v prisotnosti policista, pa niso policisti nobenemu pisali nobene kazni. Tudi sam sem se enkrat zdrl nad eno osebo, ki me je skoraj povozila in zdaj se kar zmrznem, ko pomislim da bi lahko zaradi tega dobil še kazen. Res ne razumem. Mi lahko kdo razloži to bolj jasno.
  • zaklenil: BigWhale ()

mtosev ::

saj sta obe dobili kazen. lastnica psa nekje ~300E, če se prav spomnim.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

JebatGa> Res ne razumem. Mi lahko kdo razloži to bolj jasno.

Preberi zakon, za začetek: 6 člen ZJRM, prvi odstavek. ( http://www.uradni-list.si/1/objava.jsp?... )

Furbo ::

Ja nimaš kaj kričati na folk. Lepo se diskretno pokliče odvetnika, vpraša kako in kaj in se vloži tožbo za iznakaženost, prestani strah, posledice itd pa je.
Pasjeljubci so itak vajeni lajanja, čez eno uho noter, čez drugega ven. Tožba je bolj vzgojna.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

nevone ::

V tej situaciji ne nenormalno, da so kaznovali (tudi) žrtev.

Zataknite si zakon o javnem redu in miru kamor hočete.

V takšnem konkretnem primeru sklicevati se na ta zakon, je neresno.

Očitno so policisti še pod vplivom afere Baričevič, pa refleksno takole reagirajo.

Skratka podn.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Primoz ()

gendale ::

zakaj se tega psa ne uspava
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

jype ::

nevone> V tej situaciji ne nenormalno, da so kaznovali (tudi) žrtev.

Niso kaznovali žrtve, ampak njeno mamo.

Buggy ::

ker je sedaj zgolj vpisan v register nevarnih psov...sedaj se sele caka da bo koga ponovno napadael.

da se kaj podobnega zgodi meni tale pes zdejle nebi lajal vec

figula ::

Točno tako.
Tule se že lahko razumno in mirno pogovarjamo in gledamo zakone, lahko pa mi verjamete, da se v trenutku, ko je tvoj otrok v nevarnosti, spremeniš v žareč vulkan.

Bananovec ::

Indeed. Dokler imaš muda, lahko cucka komot obvladaš. Ko pa ti mud zmanjka, potem te pa naskoči pes in ti jih odgrizne.
Sicer pa mimoidoči niso nič krivi, da bi bili primorani poslušati dretje.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

jype ::

Zakonov nimamo zato, da bi preprosto izginili, ko se ljudje spremenijo v žareče vulkane.

nevone ::

jype je izjavil:

nevone> V tej situaciji ne nenormalno, da so kaznovali (tudi) žrtev.

Niso kaznovali žrtve, ampak njeno mamo.


Posredno so kaznovali tudi žrtev.

In povrhu vsega oddali sporočilo, da se je treba do lastnikov pobesnelih psov nadvse spoštljivo obnašat, tudi ko vas njihov pes napade.

Poleg tega, če ti nekdo naredi neko škodo, ne moreš v tistem trenutku pričakovat, da oškodovani ne bo pokazal vsaj kanček jeze. Sploh pa mati ogrizenega 2-letnega otroka.

Temu se reče izživljanje policistov nad državljani.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

figula ::

Saj. Ko boste v strahu za svojega otroka - potem se pridite z mano pogovarjat, pa bomo primerjali zapiske.

jype ::

nevone> Temu se reče izživljanje policistov nad državljani.

Ne. Dokler niso popolnoma jasne okoliščine, o tem ne moreš takole soditi.

figula> Saj. Ko boste v strahu za svojega otroka - potem se pridite z mano pogovarjat, pa bomo primerjali zapiske.

OK.

nevone> Posredno so kaznovali tudi žrtev.

Aja? Kako?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

nevone ::

Ne. Dokler niso popolnoma jasne okoliščine, o tem ne moreš takole soditi.


Okoliščine so popolnoma jasne.

Aja? Kako?


Tako.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Pšenični ::

Zadeva je taka.

Glede na to, kar sem zasledil, v medijih, je tole ena čudna zadeva.

Torej, mi verjetno ne bo ostalo drugega, kot vzeti zakon v svoje roke. Če se bo kaj takega zgodilo meni.... Najprej bo na vrsti pes. Naprej odvisno od posledic. Ki jih bom utrpel. Jaz ali člani moje družine.

Da bi 20 let čakal na odškodnino, kot uni ki so ga pogrizli tisti pesi od Baričeviča. Ne hvala. Da me nategujejo na sodniji...hehh..

Zgodovina sprememb…

Robertos664 ::

prisežem, da če napade pes mojega otroka vpričo mene, ga ubijem z golimi rokami. majke mi!

ShowDown ::

BMK za kazen. Če me napade pes od neumnega lastnika, ki ne zna skrbeti za njega, ga/jo naderem tako da si bo zapomnil/a ta trenutek. Res, ampak RES na k***c, mi gredo ljudje ko imajo živali pa ne znajo skrbeti za njih. Kazen za psa, ki v javnosti ni na vrvici MORA biti vsaj 2000€ in tečaj, ki nauči lastnika pravilnega ravnanja s psom. Če ta tečaj izpustiš, se ti žival odvzame in dobiš prepoved posedovanja živali večje od mačke. S tako kaznijo bi lastniki 2 krat premislili o neumnostih, ki jih počnejo. Žival pomeni odgovornost, a se večina lastnikov živali tega ne zaveda.

Pšenični ::

ShowDown je izjavil:

BMK za kazen. Če me napade pes od neumnega lastnika, ki ne zna skrbeti za njega, ga/jo naderem tako da si bo zapomnil/a ta trenutek. Res, ampak RES na k***c, mi gredo ljudje ko imajo živali pa ne znajo skrbeti za njih. Kazen za psa, ki v javnosti ni na vrvici MORA biti vsaj 2000€ in tečaj, ki nauči lastnika pravilnega ravnanja s psom. Če ta tečaj izpustiš, se ti žival odvzame in dobiš prepoved posedovanja živali večje od mačke. S tako kaznijo bi lastniki 2 krat premislili o neumnostih, ki jih počnejo. Žival pomeni odgovornost, a se večina lastnikov živali tega ne zaveda.


Če te bo napadel podivjan pes, boš mel srečo, če ostaneš živ. Ne pa da "pizdiš" na lastnika.

Smo mel primer na jezeru....

Podpeč...

Eni pesi tam letajo, kar med kopalci....

In je en ugriznu enega ne prav hudo....pride pa zadeva na sodišče.....pa model, pravi, da to sploh ni njegov pes...Samo da boste vedeli, kako gredo potem te zadevena sodišču....

nevone ::

Najbolj žalostno pri vsej zgodbi je ravnanje policista.

Tisto lastnico psa še lahko razumeš, da ni predvidela takšnega obnašanja, mater napadenega otroka tudi lahko razumeš, da je nakurila lastnico, ampak da policaj v tem primeru uveljavlja zakon o javnem redu in miru je pa najmanj neokusno.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

49106 ::

Policist je imel čist prav. Zakon je zakon!

MadMax ::

Psa izenačit recimo s kakim strelnim orožjem, pa bo.
Ampak to pričakovat v našem bananistanu? Utopija.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

nevone ::

Zakon je slab zakon, ki ne predvideva takšnih situacij.

Tudi samoobramba v primeru napada je dovoljena, pa ne bo dovoljeno nekaj pizdenja nad napadalcem (lastnikom napadalca v tem primeru).

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

galu ::

V ulici gori hiša, ti opaziš, greš ven in se začneš dret: "Ogenj, ogenj!"
Pa pride policaj in ti napiše kazen za motenje javnega reda in miru.

Zakon je zakon, jebi ga.
Tako to gre.

Pšenični ::

Če napada na komando vsekakor


Pes je orožje, če nima nagobčnika (njvečkrat ga nima) je orožje, ki ustreli, ko ga nekaj prime.

Odgovoren pa takrat nihče noče biti....sploh ne ko gre za najhnga otroka. Vsii se obračajo stran, do trenutka, ko bo nekdo vzel zakon v svoje roke, in naredil kakšno sranje. Sploh če bo posredi kakšen otrok, zna kej bit.


Šele potem bo konec sprenevedanja in bo prišlo do sprejema zakonodaje, ki bi jo morali že zdavnaj.


Sicer zadeva smrdi do neba...in se zgleda spet mobilizirajo razni zagovorniki kužkov....

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Kateri starš pa ne bi na ves glas napizdil takega morona, ki ne zna delat s psom v bližini otrok? Imamo majhno psičko, ki ima zelo rada otroke ampak vedno vse delamo s precej rezerve, ker nikoli ne veš kako bo reagiral otrok al pa pes. Lahko otrok čist nehote z roko zadane psa po gobčku, slednji pa bo podzavestno reagiral na to in ga šavsnil. Ali pa ga otrok pocuka za dlako in bo spet poskočil. Pa sploh ni treba da ga poškoduje, dost je že majhna površinska praskica na koži in jok pa bo cel hudič.
Mislim da je čist upravičeno napizdila lastnico psa, da pa je dobila kazen (in če je to res) pa je mal neumno. Žaljenje gor ali dol, v takih primerih imaš imo vso pravico da nekoga nekam pošlješ.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

jype ::

Ko bo kazen za najblažji prometni prekršek 200.000 evrov, ker od avtomobilov na leto umre bistveno več ljudi (vključno z otroci) kot od psov, bom podprl predlog, da se poviša kazni.

RejZoR> Kateri starš pa ne bi na ves glas napizdil takega morona, ki ne zna delat s psom v bližini otrok?

Jaz.

RejZoR> Žaljenje gor ali dol, v takih primerih imaš imo vso pravico da nekoga nekam pošlješ.

Ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

galu ::

Pa sploh maš froce?
Tako to gre.

nevone ::

RejZoR> Žaljenje gor ali dol, v takih primerih imaš imo vso pravico da nekoga nekam pošlješ.

Ne.


Torej tudi ti ne žali ljudi na forumu, pa čeprav pro forma.

Nedoslednost?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

mihec87 ::

galu je izjavil:

V ulici gori hiša, ti opaziš, greš ven in se začneš dret: "Ogenj, ogenj!"
Pa pride policaj in ti napiše kazen za motenje javnega reda in miru.

Zakon je zakon, jebi ga.


Še je takih bizarnih..
Se utapljaš pa se dereš na pomoč-dobiš kazen
Imaš nesrečo zletiš nekam isto se dereš dobiš kazen

Pač se je pokazalo inkasantstvo organov..

Sedaj spet ne vemo kako je zgledalo vse skupaj,glede na to da je dobila kazen od policista ki verjetno niso bili takoj na licu mesta bi rekel da je mati razgrajala kar orng še v prisotnosti policista kljub opozorilu..Jo pa na nek način razumem sa ti v tem primeru v glavi poči..

Pšenični ::

jype je izjavil:

Ko bo kazen za najblažji prometni prekršek 200.000 evrov, ker od avtomobilov na leto umre bistveno več ljudi (vključno z otroci) kot od psov, bom podprl predlog, da se poviša kazni.

RejZoR> Kateri starš pa ne bi na ves glas napizdil takega morona, ki ne zna delat s psom v bližini otrok?

Jaz.


Heh, tole kar pišeš spet smrdi, morda spet pišeš, saj veš kje?

Smo pač na forumu taki , da ko pride do izbire med človekom in živaljo, da se odločimo za človeka. To je tko kot imaš na izbiro, na cesti, ali povoziti psa, ali zapeljati na nasprotni pas in potegniti v smrt še koga.

Glede na to kar pišeš, je jasno, da je najbolje zate in za nas....da se tud pozimi voziš s kolesom. Mislim skoz.

Rippy ::

Potrebno se je zavedati, da sta lahko tudi otrok in mati "kriva". Ne poznam okoliščin ampak vem, da je veliko otrok preveč "guci guci", ko vidi lepega kužega. Ne govorim o kakšnih dobermanih ampak je lahko nekaj majhnega slatkega in otrok ga želi cartati. Mati dovoli, da se otrok približa psu ampak on ne razume zakaj se mu ta otrok "agresivno" približuje, pes se vstraši in rahlo ugrizne.

Tukaj brez problema vidim več krivde na strani matere, kot lastnice psa.

Pšenični ::

Rippy je izjavil:

Potrebno se je zavedati, da sta lahko tudi otrok in mati "kriva". Ne poznam okoliščin ampak vem, da je veliko otrok preveč "guci guci", ko vidi lepega kužega. Ne govorim o kakšnih dobermanih ampak je lahko nekaj majhnega slatkega in otrok ga želi cartati. Mati dovoli, da se otrok približa psu ampak on ne razume zakaj se mu ta otrok "agresivno" približuje, pes se vstraši in rahlo ugrizne.

Tukaj brez problema vidim več krivde na strani matere, kot lastnice psa.


Pes mora met nagobčnik.

galu ::

Ni res.
Tako to gre.

jype ::

nevone> Torej tudi ti ne žali ljudi na forumu, pa čeprav pro forma.

Čemu? Umetniško izražanje menda še ni prekršek zoper JRM (bo pa kmalu, haha).

nevone> Nedoslednost?

Kakšna nedoslednost? Ne more biti prekršek ali kaznivo dejanje ene osebe opravičilo za prekršek ali kaznivo dejanje druge osebe. Če te sosed po zobeh, to ne pomeni, da mu ti lahko s traktorja ukradeš filter za olje. Zakon ne deluje tako. Poleg tega kričanje na lastnico psa ni samoobramba in v ničemer ne izboljša položaja žrtve.

telbanc> Pes mora met nagobčnik.

Bi bilo lepo, če bi psi v urbanem okolju imeli nagobčnike, ja. Mora? Ne. Pes, ki je že napadel človeka? Ja.

Sims ::

Ne, če imaš takšnega psa, ki tako reagira, naj ima nagobčnik. Kakorkoli obrneš. Imam psa, ampak ga pred trgovino ne bi pustil brez nadzora. Ne glede na moje zaupanje v njega.

Uf. hitro odgovarjate. Moj odgovor gre na Rippy-ja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

Pšenični ::

"Kakšna nedoslednost? Ne more biti prekršek ali kaznivo dejanje ene osebe opravičilo za prekršek ali kaznivo dejanje druge osebe. Če te sosed po zobeh, to ne pomeni, da mu ti lahko s traktorja ukradeš filter za olje. Zakon ne deluje tako. Poleg tega kričanje na lastnico psa ni samoobramba in v ničemer ne izboljša položaja žrtve."


Ne bodi pameten....Ko si enkrat sam prizadet, je pogled na zadevo lahko čisto drugačen, sploh če otrok dobi trajne posledice. Kako deluje zakon pri nas pa že vemo.

Zgodovina sprememb…

jype ::

telbanc> Ne bodi pameten....Ko si enkrat sam prizadet, je pogled na zadevo lahko čisto drugačen, sploh če otrok dobi trajne posledice. Kako deluje zakon pri nas pa že vemo.

Velikokrat sem že bil "sam prizadet", pa nisem odreagiral kot da sem zaradi utrpljene škode pridobil pravico do prizadejanja škode komu drugemu ali drugih oblik kršenja zakonov.

Pa psa mam in bi mirno plačal kazen, če bi moj pes storil kaj takega, pa zagotovo ne bi zameril komurkoli, če bi se zaradi tega name drl - zakona pa to ne spremeni v ničemer.

(Poleg tega, da okoliščine niso niti približno jasne.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Bellatrix ::

jype je izjavil:

telbanc> Ne bodi pameten....Ko si enkrat sam prizadet, je pogled na zadevo lahko čisto drugačen, sploh če otrok dobi trajne posledice. Kako deluje zakon pri nas pa že vemo.

Velikokrat sem že bil "sam prizadet", pa nisem odreagiral kot da sem zaradi utrpljene škode pridobil pravico do prizadejanja škode komu drugemu ali drugih oblik kršenja zakonov.


Tukaj se ne gre za prizadetost, ampak za podzavestno obrambo otroka. Škoda, da ne razumeš.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Lej, naša višavka v življenju ni še nikogar ugriznila. Še celo če jo res orenk sprovociraš z nečem samo nakaže z zobmi kot da te hoče ugriznit in samo prisloni gobček na npr roko, stisne pa ne. Pač da pokaže, daj mi mir. Ampak kdo bi znal v luft skočit češ da ga je pes ugriznil.
In tud če pride kakšen otrok "guči guči" kot pravite zgoraj jo al držimo alp če se prosto giblje vrvico tolk našponaš, da ne more skočit naprej oz jo lahko hitro potegneš nazaj če otrok al pa pes kaj čudno reagira.
Mal zdrave pameti in predvidevanja pa je. Če psa vlečeš stran od vseh stvari tud ni fajn, ker si lahko narobe začne predstavljat stvari in bo spet narobe. Tud z otroki se lahko lepo srečujejo samo pametno moraš uredit srečanje psa z otrokom pa je.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mavto ::

Meni se ne da toliko razpredat okrog tega. Moj primer "reševanja" situacije:
-pes ki mi grize otroka, se vržem na njega in takrta vem da bom tudi sem postal pogrižen, ampak me boli k.... za to.
-mogoče se bo to slišalo malo čudno ampak, psa enostavno ubijem, ne vem kako bi to dosegel ampak dihal ziher nebi več :)
-potem povem par krpekih lastniku/ci psa in pokličem policijo
-podam prijavo, in se v zapisnik zapišejo moje in od otroka poškodbe, ter da sem ga v samoobrambi ubil

dela ::

Meni se zdi kazen za obe čisto korektna. Zakaj bi se gledalo skoz prste mami, ki se dere in žali, če se lastnici psa, ki se ji je privezan pes strgal s povodca, ne (ker pač ni tako, da je v tem primeru bila maksimalno nevestna)? Lastnica psa je že dobila ustrezno kazen, še dretja zraven si ni zaslužila. Sploh pa dretje potem, ko je situacija že pod kontrolo, ni ravno oblika samoobrambe.

Zdaj bi morala ta mati imet še pravico lastnico psa zaštihat, ker se ji je stemnilo pred očmi, ali kaj? Ljudje se morajo znat kontrolirat, drugače bi še sami rabili nagobčnike in povodce. Pa nimam psa in so mi prej nadležni (in nevarni) kot kaj pozitivnega, ampak enako velja za ljudji, ki se znajo ravno ene tolk kontrolirat kot psi.

nevone ::

Čemu? Umetniško izražanje menda še ni prekršek zoper JRM (bo pa kmalu, haha).


Ne, ampak zakon je zakon in žalitev je žalitev, ne glede na to v kakšen celofan jo zaviješ.

Kakšna nedoslednost?


Nespoštovanje zakona.

Ne more biti prekršek ali kaznivo dejanje ene osebe opravičilo za prekršek ali kaznivo dejanje druge osebe. Če te sosed po zobeh, to ne pomeni, da mu ti lahko s traktorja ukradeš filter za olje. Zakon ne deluje tako.


Zakon tudi ne bi smel delovati selektivno. Pa kaznujejo vsakega, ki v javnosti povzdigne glas?

Poleg tega kričanje na lastnico psa ni samoobramba in v ničemer ne izboljša položaja žrtve.


Ne, je še bistveno manj kot samoobramba. Javni red in mir pa tudi ni kaj prida trpel. Bi bolj, če bi se poslužila samoobrambe.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

T-h-o-r ::

nevone je izjavil:

V tej situaciji ne nenormalno, da so kaznovali (tudi) žrtev.

Zataknite si zakon o javnem redu in miru kamor hočete.

V takšnem konkretnem primeru sklicevati se na ta zakon, je neresno.

Očitno so policisti še pod vplivom afere Baričevič, pa refleksno takole reagirajo.

Skratka podn.

o+ nevone

še je glas razuma tu na forumu, aleluja

vsem hobi pasjeljubcem pa le: go fuck yourself

pred našim naseljem je večina zelenic posrana za znoret in lastnikom psov se to zdi normalno
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

jype ::

Bellatrix> Tukaj se ne gre za prizadetost, ampak za podzavestno obrambo otroka. Škoda, da ne razumeš.

Ja, kako pa otroku pomaga, da se dereš na lastnika psa?

T-h-o-r> pred našim naseljem je večina zelenic posrana za znoret in lastnikom psov se to zdi normalno

Ja, sej to ti očitno daje pravno podlago, da jim lahko preluknjaš gume na avtomobilih. Če te zaradi tega kaznujejo, bo pa to _res_ narobe!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

nevone ::

Ja, sej to ti očitno daje pravno podlago, da jim lahko preluknjaš gume na avtomobilih. Če te zaradi tega kaznujejo, bo pa to _res_ narobe!


Dejmo bit zmerni. Ne moreš primerjat enega dretja v afektu z rezanjem gum na avtomobilih.

Pol pa še kaznujmo vse lastnike psov za lajanje njihovih psov, tudi če so na povodcu ali na vrvi.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jype ::

nevone> Ne, ampak zakon je zakon in žalitev je žalitev, ne glede na to v kakšen celofan jo zaviješ.

Ne.

nevone> Zakon tudi ne bi smel delovati selektivno. Pa kaznujejo vsakega, ki v javnosti povzdigne glas?

Ne. Saj zakon ne pravi, da je treba kaznovati vsakogar, ki povzdigne glas. Preberi ga (zakon, ne glas).

nevone> Ne, je še bistveno manj kot samoobramba. Javni red in mir pa tudi ni kaj prida trpel. Bi bolj, če bi se poslužila samoobrambe.

Kakršnokoli postopanje zoper lastnika psa ne more spadati pod institut samoobrambe, ker _nima zveze_ s psom, ki je prekršil karkoli.

Tudi pretepanje voznika, ali uničevanje vozila, ki sta povozila otroka, ni samoobramba.

nevone> Dejmo bit zmerni. Ne moreš primerjat enega dretja v afektu z rezanjem gum na avtomobilih.

Dretje v afektu ne more biti podlaga za kazen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Bellatrix ::

jype je izjavil:

Bellatrix> Tukaj se ne gre za prizadetost, ampak za podzavestno obrambo otroka. Škoda, da ne razumeš.

Ja, kako pa otroku pomaga, da se dereš na lastnika psa?




Nič mu ne pomaga. Pa sej se sploh ne gre za to ali to otroku pomaga ali ne. Otroku pomagaš tako, da psa likvidiraš, ta drugi del, ki se tiče kričanja, pa je logična in povsem normalna posledica. Če se ti bo kdaj pripetila taka situacija boš razumel zadevo.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

nevone ::

Kakršnokoli postopanje zoper lastnika psa ne more spadati pod institut samoobrambe, ker _nima zveze_ s psom, ki je prekršil karkoli.


Saj policist ni podal kazen zato, ker se je znesla nad lastnikom. Za to bi moral lastnik sam podati ovadbo in zahtevati odškodnino.

Policist je branil javni red in mir. V neprimernem času za neprimerno kršitev, IMO.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jype ::

Bellatrix> Otroku pomagaš tako, da psa likvidiraš, ta drugi del, ki se tiče kričanja, pa je logična in povsem normalna posledica.

What. Logična posledica? Če je logika gnila paprika, potem bi morda šlo skozi.

Bellatrix> Če se ti bo kdaj pripetila taka situacija boš razumel zadevo.

Se mi je že.

You humans are all alike.

nevone> Policist je branil javni red in mir. V neprimernem času za neprimerno kršitev, IMO.

Pojma nimaš, kakšen je bil potek dogodkov.
««
«
1 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sprehod in odvezani psi (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Loža
89675296 (45344) Ben Dover
»

Zaščita ljudi pred psi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37955359 (45206) Massacra
»

prepovejmo pse v mestih! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10922150 (20399) krneki0001

Napad psov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20114240 (10763) Tody

Več podobnih tem