» »

Samsung Galaxy Note problemček

Samsung Galaxy Note problemček

Moonpie ::

Torej kupil sem si Nota. Pred tem sem imel SGS II s katerim sem si naredil popolni backup (od smsov, slik ipd). Problem se pojavi, ker lahko na Nota spravim samo imenik, slike in videe.

Mi lahko kdo pomaga, da si bom lahko restoral vse nazaj na telefon?

Najlepša hvala, G.

BaRtMaN ::

Če si ročno delal backupe kar s kopiranjem datotek iz telefona, jih moraš tudi ročno kopirati nazaj.

Če si za backup uporabil program (npr. za SMS-e), uporabi isti program za obraten postopek.

Za kaj več pa potrebujemo več informacij, kaj točno si naredil, katere programe in postopke si uporabil, katere datoteke imaš.

Moonpie ::

Torej, backup iz SGS II sem delal s programom KIES in prav tako restore na Nota. Nisem uporabljal nobenega drugega programa, niti ročno nisem nič delal.

BaRtMaN ::

Aha, no tud ti bo moral pa nekdo drug svetovat, jaz namreč nimam Samsunga.

Moonpie ::

Hvala vseeno za trud.

BladE_ ::

Če misliš prenos aplikacij iz enega tel na drugega... brez roota ne bo šlo!
Akcija - Reakcija

Moonpie ::

Aplikacije ni problema na Marketu poiskat. Rad bi samo SMSe in beležke, ter celoten koledar dobil nazaj na telefon.

BladE_ ::

Koledar lahko sinhroniziraš z Outlookom in potem sinkaš še drugi telefon... V prihodnje si vnose v koledar dodajaj kot Google vnos in ne bo problema z prenosom... Za SMS ti priporočam tole aplikacijo, SMSe prenese v Gmail kot pogovore in so na varnem... Obnovitev nazaj na tel je pa tudi čisto enostavna.
Akcija - Reakcija

Moonpie ::

Hvala lepa, bom poskusil proti večeru. Zdaj pa če lahko kar v tej temi vprašam. Rabil bi še avtopolnilec in pa avtonosilec za telefon. Sedanji avtonosilec je žal premajhen. Cena ni važna.

disposable2 ::

Avto nosilec sem vidu tukaj http://diler.si/auction_details.php?nam...

Moonpie ::

Super, hvala! Sem si naročil ta nosilec iz tvojega linka in ga dobim že jutri :)

Glede težave pa poročam po službi.

Kakšno imate kaj porabo baterija ob zmerni uporabi? Torej vedno vklopljeno mobilno omrežje, kakšen klic in nekaj več smsov, nekaj mejlov, potem še kak program za šport. Da bi le en dan zdržala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Android - katere aplikacije (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2467836890 (1736) KTr1sk
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747325519 (72029) 21kiss
»

Samsung Galaxy Note (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
375104733 (58469) camper66
»

Poplava Galaxy Note (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7312404 (9656) BoLhCa
»

Android telefon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12320569 (13080) Mrakw

Več podobnih tem