» »

Android - katere aplikacije

Android - katere aplikacije

««
50 / 50
»
»»

recmajkemi ::

Verjetno bo/je avtor aplikacije najboljši naslov za takšne opombe. Meni na Samsungu starejšega letnika dela brez problemov.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Presky ::

Zanima me, če obstaja app al karkoli, ki ti vklopi oz. prikaže kakšno manjšo žival, predmet,karkoli ki se nemoteče samodejno premika po zaslonu telefona, medtem ko počneš druge stvari po telefonu npr. brskaš po spletu.

To sem imel na računalniku in mi je vedno neka res majhna mačka vijugala po zaslonu karkoli sem počel...;)
BIOHAZARD 4

GupeM ::

Verjetno ne obstaja, ker Android in iOS sta precej omejena s tem, kaj lahko druge aplikacije, ki niso v ospredju, rišejo čez zaslon.

denabiker ::

nisem več nič na tekočem, kje so zdaj aktualni modificirani app brez add-ov, ali pa kakšne verzije app-ov kateri se ne dobijo na Google play? Včasih je bil aktualen ipmart

SmeskoSnezak ::

Spomnite me, katera aplikacija bi sla (brez root, ce mozno) sinhronizirati telefon na racunalnik/disk (na vsake kvatre, recimo enkrat dnevno al tedensko)? iPhone oblak vzame sam slike, obstaja kaj podobnega na androidu, ampak za vec kot slike?
@ Pusti soncu v srce... @

Badwolff ::

Windows link? Mogoče ma to sam Samsung.

Ales ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Spomnite me, katera aplikacija bi sla (brez root, ce mozno) sinhronizirati telefon na racunalnik/disk (na vsake kvatre, recimo enkrat dnevno al tedensko)? iPhone oblak vzame sam slike, obstaja kaj podobnega na androidu, ampak za vec kot slike?

Kaj več kot slike? Če te zanimajo samo datoteke, kot so sicer uporabniku telefona vidne, potem to ni problem.

Se pravi slike, filmi, glasba, pdf-ji, dokumenti taki in drugačni, to je trivialno sinhronizirati. Uporabiš recimo Syncthing.

Rabiš še kaj, kot so podatki znotraj posameznih aplikacij?

SmeskoSnezak ::

Ales je izjavil:

SmeskoSnezak je izjavil:

Spomnite me, katera aplikacija bi sla (brez root, ce mozno) sinhronizirati telefon na racunalnik/disk (na vsake kvatre, recimo enkrat dnevno al tedensko)? iPhone oblak vzame sam slike, obstaja kaj podobnega na androidu, ampak za vec kot slike?

Kaj več kot slike? Če te zanimajo samo datoteke, kot so sicer uporabniku telefona vidne, potem to ni problem.

Se pravi slike, filmi, glasba, pdf-ji, dokumenti taki in drugačni, to je trivialno sinhronizirati. Uporabiš recimo Syncthing.

Rabiš še kaj, kot so podatki znotraj posameznih aplikacij?

Ne, samo da v primeru da se kaj smotanega zgodi, da je mozno podatke skopirat (aka backup). Sicer pa primarno, da se vse slike ne zgubijo ob poskodbi zaslona. Ce je kaka dodatna aplikacija za shranjevanje verzij aplikacij... kul.

Najtezje se zdi najt nacin, kako aplikacije migrirat ob izgubi telefona, brez da mors vse na novo registrirat (primer: revolut, whatsapp, itd.) in odpirat. ampak to ze nova tema...
@ Pusti soncu v srce... @

acookook ::

Bolj kot specifično za Android (tablico) me zanima white board aplikacija, ki bi poleg tekla še vsaj v browserju. Pogledal sem Ayoa in One Note in bi rabil dejansko nekaj vmes med tema dvema aplikacijama. So kake prave alternative za skeče in pinanje datotek oz. povezav (npr. do videotov) s thumbnaili?
.

SmeskoSnezak ::

White board? Miro?

Katera aplikacija za cimvec podpore e-knjigam (raznih e-knjig, ie.epub, .pdf, .mobi, in ce mozno tud audioknjig, tolko bolje)? Torej nekaksna knjiznica, za lep pregled.
LP, Smeska
@ Pusti soncu v srce... @

Badwolff ::

Js mam moonreader

Presky ::

Katero app priporočate za vreme?

Sedaj imam to privzeto od xiaomi, ki se je ne da izbrisati, in vedno kaže napačno napoved vremena. Naprimer, ko kaže dež(2 kapljici na slikci) za določeno lokacijo ga sploh ni...itd.
BIOHAZARD 4

Badwolff ::

Js mam tri, včasih kaže vsaka po svoje.

Weawow
Bergflex
The weather channel
MyWeatherRadar

4 celo

Eni prisegajo na slo programe, ampak po mojih izkušnjah niso nič bolj natančni.
Važen je zajem podatkov, ki je pri vseh bl Al manj isti

Kodrnusa ::

Dež. Fajn aplikacija z radarjem. Točno vidiš kdaj bo dež.

PARTyZAN ::

Izvoli čtivo. Jaz bi se držal napovedi lokalnih organizacij (ARSO recimo).

CaqKa ::

Presky je izjavil:

Katero app priporočate za vreme?

Sedaj imam to privzeto od xiaomi, ki se je ne da izbrisati, in vedno kaže napačno napoved vremena. Naprimer, ko kaže dež(2 kapljici na slikci) za določeno lokacijo ga sploh ni...itd.


Jaz sem si skup potegnil od ARSO na eno svojo stran embede dvo in desetdnevne napovedi. V kombinaciji z radarsko sliko mi je najboljši pregled.
https://www.novicenapredka.si/vrememb/

tukaj pa razložim kako gledam radarsko sliko:

bosmla ::

Fajn si to naredo. Samo ista napako ko na arsotu - gif za padavine se nena sam osvezi...

KTr1sk ::

Presky je izjavil:

Katero app priporočate za vreme?

Sedaj imam to privzeto od xiaomi, ki se je ne da izbrisati, in vedno kaže napačno napoved vremena. Naprimer, ko kaže dež(2 kapljici na slikci) za določeno lokacijo ga sploh ni...itd.

https://play.google.com/store/apps/deta...
https://play.google.com/store/apps/deta...
https://play.google.com/store/apps/deta...
https://play.google.com/store/search?q=...
https://apt.izzysoft.de/fdroid/index/ap...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

CaqKa ::

bosmla je izjavil:

Fajn si to naredo. Samo ista napako ko na arsotu - gif za padavine se nena sam osvezi...

Kako pričakuješ da bi se sam osvežil?
Jaz ga imam kot bookmark ikono na zaslonu telefona in vsakič ko tapnem, mi spletno na novo naloži in nov gif.
Kakšno je tvoje pirčakovanje za osveževanje?

Ales ::

Verjetno samodejni reload vsakih x sekund/minut. Oz. približno v intervalu, v katerem se ARSO podatki dejansko osvežijo, da ne reloada brez potrebe.

bosmla ::

Ja. Dobro bi bilo ce se samodejno osvezi ze na primer vsakih pol ure, ker ce mas odprt zavihek v brskalniku od pred dnevi te hitro zmoti, da bo dez...
««
50 / 50
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Male lahke super aplikacije za android (small, light, cool, necessary aps)

Oddelek: Mobilne tehnologije
257490 (434) marS
»

Obupno počasen Android

Oddelek: Mobilne tehnologije
408890 (7570) joze67
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011557 (6826) BladE_
»

Spam kot notifications na androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
94434 (4096) CaqKa

Več podobnih tem