» »

Poplava Galaxy Note

Poplava Galaxy Note

1
2
»

Dr_M ::

Pri fotru sem par dni nazaj videl na Noteu uptime okoli 175ur.
Sicer ne recem, da se kaksni nenandni reseti ne dogajajo (meni se recimo Galaxy S parkrat na dan resetira, pomoje je ze HW zanic), ampak fotr nikoli ni potozil, da bi bilo kaj narobe.

bdoxx ::

vzrok za nenadne resete so lahko razni avto task killeri, pa AV če maš slučajno kerega nameščenega :)

BoLhCa ::

22H je pri meni uptime. Nimam nobenih avto task killerjev, ker se mi zdijo bedasti, pa tudi AV-ja nimam..

Lonsarg ::

Lej saj smo zvedl da mas ti te probleme. Zvedl smo tut da jih ostali nimajo. Kaj je se za debatirat sploh. Mislm da enga ki kupuje tak mobitel zanimajo tisti ostali.

Dr_M ::

Ce ima en tezave, se ne pomeni,da jih imajo vsi in ce jih nekdo nima, se ne pomeni, da te tezave ne obstajajo.

BoLhCa ::

@Azgard tisti ostali so zablendirani v superiornost svoje naprave, tipična slovenska debilnost. Imaš tudi na tem forumu, ljudi ki nimajo mišljenje, da je Note popoln, naprimer Caqka mi kapne trenutno na pamet. Imaš pa recimo M-XXXX kateremu je bilo predstavljen problem s dialerjem s slikovno podlago, pa še vedno goni, da telefon nima nobene pomanjkljivosti.
Tema se nahaja tukaj ;)

@Dr_M odličen stavek!

Lonsarg ::

Pustmo tiste, ki svojega konja hvalijo, zadosti ni takih, da se bolj razširjeni problemi tazga kova ne bi izvedeli širše, v kolikor gre za serijsko napako(aka razni death grip, SGS lag fix, itd, ti so serijski problemi).

Pojavnost takih problemov, ki jih imaš(govorim o restartih naprimer, nekatere majhne napakce, ki si naštel so serijske, torej prisotne pri vseh) ti je v rangu 0-par% odvisno od modela telefona. Ni tle Note nobena izjema. Niti ne mormo vedeti po parih forumskih debatah ali je ta odstotek 0.1%, 0.5%, 1%, 3%, kaj dosti več težko, pol se taka stvar bolj razvije.

To je realno stanje, tvoje senzacionalno pisanje pa daje filing, kot da imajo to vsi Noti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

BoLhCa ::

Jaz sem zgolj podal, da ima telefon napake, da je senzacionalno ste pa sami nardili, ker noben ne more rečt, o zanimiv podatek, jaz k sreči nimam takih problemov.
Ampak ne tle je treba, kreten, debil, to ni res, lažeš, ti sploh Nota nimaš, ti sam pišeš k ne maraš Samsunga, meni deluje perfektno, bla bla bla~

bdoxx ::

men deluje perfektno :), verjami če mi nebi, bi ga že zdavnaj menjal ker počnem preveč stvari na telefonu.
jaz osebno pogrešam samo še en zvočnik zadaj :)

BoLhCa ::

Verjamem, zakaj nebi?
Edino za zvočniček bi bilo bolje, če bi bil še en spredaj, da kej slišiš pr videjih/filmih, sploh če ga daneš na kolena/stegna..

bdoxx ::

mhm mam namen kupit nekaj takega
http://www.lorex.si/items/itemlist4.asp... , oz neko cenejšo alternativo

FlyingBee ::

vsi se lahko strinjamo, da Apple dela boljše mobitele od Samsunga, vema pa tudi, da je Samsung alfa in omega elektronike
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

BoLhCa ::

Aja? Recimo jst se z nobeno od teh dveh izjav ne strinjam!

FlyingBee ::

kakorkoli gor in dol, eni so ti že nesramno odgovarjali, ampak vedeti moraš, da to so velike serije proizvodnje, čipi so nato sestavljeni še iz miljonov tranzistorjev, ... napake bodo in če tvoj unit ne dela kot je treba moraš rešiti nekako ... še tako zaveden uporabnik ve, da bo nekaj kar mu ni všeč tudi na najbolj cenjenih produktih, ker če misliš da bo vse super si že v napačni ulici, celo iphone še tako zagrizenim ljubiteljem ni popoln
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

bdoxx ::

The Tale Of An iPhone Fanboy Who Fell In Love With The Galaxy Note :)

http://phandroid.com/2012/04/13/the-tal...

CaqKa ::

JesusChrist je izjavil:

Zanimivo kaj vse se tebi dogaja. Meni vse to vleče na to, da nimaš pojma kako se telefon uporablja in da si sam nekaj zajebal (ali pa telefona nimaš in le širiš nebuloze in slabo ime androidu in samsungu). XY število uporabljenih androidov mi lahko pove, da vse dela OK (2.2, 2.3, ajskrim sendvič), ampak ti pa tu take trosiš. Tako starejši kot novi modeli. Glede tvojega pametovanja glede ohišja: zanimivo da so mi vsi samsungi po vrsti padali dol (prijatelju dnevno pada dol galaxy note) in se mi je zaenkrat poškodoval samo galaxy ace. "nevjerovatno jel?"

Prosim admine, da se uporabniku zaradi obnašanja (da niti ne omenim slovenštine) in tudi zaradi čudnih mnenj dodeli kako oznako ...

tebi ni jasno kaj to pomeni svoboda govora?
pa da lahko ima kdo drugačno mnenje kot je tvoja izkušnja tudi ne?
samsungov touchwiz ima tolko butastih user experience design flawov da glava peče. zadevo res blazno opaziš če šaltaš iz htc z sense na samsung z touchwiz. sense je vse skupaj ena povezana celota, dočim je touchwiz skorajda samo nametanih par aplikacij, ki nimajo pojma druga o drugi.
število prodanih aparatov ne pove nič v tem kontekstu. to je zame isto kot program nero za peko cdjev pred leti. NERO je bil in je daleč od dobrega programa, ampak je pa hkrati bil najboljše kar je tržišče ponujalo.
htc pač ni ponudil telefona s tako vlkim zaslonom in penkalom.
da ne omenjam da so reklame za htc flyer bile nične napram tem za galaxy note. z s3 pa si je samsung itak delal tolko reklame da tak, zgleda kot da drugih android telefonov sploh ni.

CaqKa ::

francek1 je izjavil:

BoLhCa je izjavil:

@M-XXXX sedaj razumeš zakaj ne sodelujem več na Slo-Techu?

Meni je popolnoma jasno. Ker taki kot si ti, spadajo na 24KUR. Ker, če si imel že dva Androida, pa uporabljaš še kar default browser namesto Opere, pa s Kiesom se mučiš res kaže na to, da je za tebe BB....Aha, tako mimogrede, fotografije se same uploadajo na Google+. Potem jih samo shraniš od tam na comp, če jih že rabiš v svoji kišti...

odpri m.facebook.com enkrat v operi, pa enkrat v default browserju... pa to ni edina stran ki tako deluje...

da se je google odločil sam uploadal fotografije je privacy issue in je prva stvar, ki jo izklopim na novi inštalaciji.
nima kaj google mojih slik devat dostopne vsej javnosti na net.

bdoxx ::

več kot 10mio prodanih Note-ov :D

CaqKa ::

FlyingBee je izjavil:

kakorkoli gor in dol, eni so ti že nesramno odgovarjali, ampak vedeti moraš, da to so velike serije proizvodnje, čipi so nato sestavljeni še iz miljonov tranzistorjev, ... napake bodo in če tvoj unit ne dela kot je treba moraš rešiti nekako ... še tako zaveden uporabnik ve, da bo nekaj kar mu ni všeč tudi na najbolj cenjenih produktih, ker če misliš da bo vse super si že v napačni ulici, celo iphone še tako zagrizenim ljubiteljem ni popoln

to kar je samsung naredil s touchwizom je to da je pokvaril in poslabšal android experience.
google jim je naredil software, vse kar je samsungu potrebno je da dodajo driverje za svojo napravo zraven.
ampak ne samsung je bolj pameten in naredo svoj dialer, ki je dosti počasnejši in po filingu slabši od androidovega.
za povrh si še zmislijo da bodo naredli nov koledarček s planner, ki je najbolj butasto neuporaben koledar kaj sem jih doživel na telefonih. za nameček googlov in androidov native koledar fliknejo ven iz roma?!

eni pač ne zastopite, da je tehnologija tukaj zato da je suženj človeku. in ne obratno.

meni se telefon sicer ne resetiravle tako kot bolhca opisuje, ampak dopuščam možnost da pa komu se.
bolhca predlagam da probaš z vklopom/izklopom developer mode. enkrat je usb pol kot navadn ključ drugič pa v nekem čudnem modusu, ki ga sam na uporabljam... ampak lahko bi bilo dovolj da ne bi buga sprožilo. sam sem sicer še vedno na 2.3.6

za zgoraj opisane težave z dialerjem pa priporočam ex dialer, za koledar calandardroid, dosti mi jih sicer govori o pure grid calendar, meni ne ustreza, ko nisem preveč pristaš widgetov.

za messaging aplikacijo pa še zaenkrat nisem našel nič dobrega, podobnega senseu.

BladE_ ::

CaqKa je izjavil:

sense je vse skupaj ena povezana celota

Bolj se nebi mogel strinjati s tabo... Po enem kupu telefonov(Android) HTCjev Sense zmaga pa celi črti, od lockscreena, dialer, widgeti... vse je top of the top!


CaqKa je izjavil:

za zgoraj opisane težave z dialerjem pa priporočam ex dialer

Uporabljam in priporočam vsem, največji približek ali celo boljše kot pri Sense.

CaqKa je izjavil:

za messaging aplikacijo pa še zaenkrat nisem našel nič dobrega, podobnega senseu.

Si probal Handcent SMS ali pa GO SMS?

On topic: Kolega ma Nota in je po moji oceni zadovoljen... malo se je pritoževal nad Kiesom in updejti, doživel en padec iz strehe avta na srečo je bil v "žokcu" tako, da so trpeli samo robovi telefona :)
Akcija - Reakcija

CaqKa ::

BladE_ je izjavil:


CaqKa je izjavil:

za messaging aplikacijo pa še zaenkrat nisem našel nič dobrega, podobnega senseu.

Si probal Handcent SMS ali pa GO SMS?


ko sem nazadnje "testiral" sta bila oba samo neko kičasto sranje in sem rekel da produktov teh firm ne dam več gor.
go sms se je zgleda spremenil bom sprobal. tista tema ki jo imajo na "coverju" zgleda promising.

Spock83 ::

CaqKa je izjavil:


da se je google odločil sam uploadal fotografije je privacy issue in je prva stvar, ki jo izklopim na novi inštalaciji.
nima kaj google mojih slik devat dostopne vsej javnosti na net.


Tvoje slike, ki jih samodejno uploda na netu niso razkriti javnosti dokler jih sam ne sheras naprej.

BoLhCa ::

S costum romom 4.0.4 ter parimi aplikacijami za nadomestek originalov je telefon postal uporaben, ter na tem romu se mi praktično nikoli več ne resetira. Torej seveda nisem bil jaz kriv za težave na prejšnjih romim ampak sam software in hardware, ampak ker je 93% folka pametnega na Slo-techu, seveda sem bil jaz kriv ane :rolleyes:

Če kdo pogreša notification LED, kot jo imajo HTC-ji, naj proba aplikacijo NoLED. Meni odgovarja!

BoLhCa ::

Pa vidim, da se je spet nekdo obreznil vame in default browser. Ja uporabljam dnevno browser na mobitelu in se je default browser veliko bolje obnesel kot opera. Praktično je opera najslabši browser, katerega sem probal. Trenutno pa sem prešaltal na Chrome, ki mi še bolj odgovarja kot default browser.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy Note (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
375104704 (58440) camper66
»

HTC v težavah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9537959 (32417) Nummy
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275594 (4363) bdoxx
»

Samsung Galaxy Note Update Februar (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7014177 (13065) CaqKa
»

Samsung vs. Htc vs. Iphone vs. Sony Ericsson... Kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
233516 (2871) klinker

Več podobnih tem