» »

Krofi Trojane

Krofi Trojane

Temo vidijo: vsi

Gregor P ::

Machete je izjavil:

Gregor P je izjavil:


So mi pa všeč tudi krofi v maxiju, torej tisti, ki jih pečejo tam. Imajo pa mogoče malo preveč marmelade.
In pa slišal sem, da so sedaj bojda trojanski krofi manjši?



Nemogoče.

… ne vem, ali pa je preveč tekoča; skratka pri tem krofu moraš prav posebej paziti, da nisi ves popackan od marmelade … ampak kot rečeno, je zelo okusen in vzamem to v zakup :-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Gregor P ::

Hvala! V članku manjka seznam, kateri vsi krofi so bili na testu.

Sicer pa slišim, da so bojda dobri tudi na ljubljanski Rašici. Je že kdo poskusil?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

starfotr ::

V času pusta so vsi krofi spečeni v naprej in zamrznjeni. Ker drugače ne zadostijo potrebam. Če hočeš dober in svež krof, ga moraš jesti izven časa pusta.

Invictus ::

Najboljše krofe dela Hotel Slon.

Sam niso poceni...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Groot ::

Gregor P je izjavil:

Hvala! V članku manjka seznam, kateri vsi krofi so bili na testu.

Sicer pa slišim, da so bojda dobri tudi na ljubljanski Rašici. Je že kdo poskusil?


Rašica ali pa gostilna Trubar na Trubarjevi ulici v LJ, oboje praktično enaki krofi ker so družinsko povezani. Meni osebno najboljši krofi v bližnji okolici.

starfotr je izjavil:

V času pusta so vsi krofi spečeni v naprej in zamrznjeni. Ker drugače ne zadostijo potrebam. Če hočeš dober in svež krof, ga moraš jesti izven časa pusta.


Haha seveda, daj prosim povej še kakšno gostilniško.

Gregor P ::

Super! Hvala za namig :)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

starfotr ::

Groot je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Hvala! V članku manjka seznam, kateri vsi krofi so bili na testu.

Sicer pa slišim, da so bojda dobri tudi na ljubljanski Rašici. Je že kdo poskusil?


Rašica ali pa gostilna Trubar na Trubarjevi ulici v LJ, oboje praktično enaki krofi ker so družinsko povezani. Meni osebno najboljši krofi v bližnji okolici.

starfotr je izjavil:

V času pusta so vsi krofi spečeni v naprej in zamrznjeni. Ker drugače ne zadostijo potrebam. Če hočeš dober in svež krof, ga moraš jesti izven časa pusta.


Haha seveda, daj prosim povej še kakšno gostilniško.


https://www.dnevnik.si/1042923131

Okapi ::

Groot je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Hvala! V članku manjka seznam, kateri vsi krofi so bili na testu.

Sicer pa slišim, da so bojda dobri tudi na ljubljanski Rašici. Je že kdo poskusil?


Rašica ali pa gostilna Trubar na Trubarjevi ulici v LJ, oboje praktično enaki krofi ker so družinsko povezani. Meni osebno najboljši krofi v bližnji okolici.

Šiptarji obvladajo;)

Gregor P ::

starfotr je izjavil:

Groot je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Hvala! V članku manjka seznam, kateri vsi krofi so bili na testu.

Sicer pa slišim, da so bojda dobri tudi na ljubljanski Rašici. Je že kdo poskusil?


Rašica ali pa gostilna Trubar na Trubarjevi ulici v LJ, oboje praktično enaki krofi ker so družinsko povezani. Meni osebno najboljši krofi v bližnji okolici.

starfotr je izjavil:

V času pusta so vsi krofi spečeni v naprej in zamrznjeni. Ker drugače ne zadostijo potrebam. Če hočeš dober in svež krof, ga moraš jesti izven časa pusta.


Haha seveda, daj prosim povej še kakšno gostilniško.


https://www.dnevnik.si/1042923131

Ok ne moreš ti zdaj uleteti v temo z zamrznjenimi krofi za 50 centov, ki jih spečejo na milijone. Logično da je pri teh proces proizvodnje tak. Ni pa temu tako sedaj v času pusta pri zgoraj omenjenih slaščičarskih krofih, ki jih sproti pečejo in jih ponavadi tudi sproti zmanjka - edino v kakšnih Trojanah jim uspe dohajati sprotno povpraševanje, ker imajo tudi večji specializiran obrat (kuhinjo) v te namene.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Magic1 ::

Predvčerajšnjem sem jedel verjetno odmrznjene od mlinotesta in je bil dober. Včeraj "sveže" pečen od špara je bil pa meh. Od Trojan mi je tudi meh, je pa velik... Govorim seveda o ohlajanih, sveži še topli so itak vsi dosti boljši.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

starfotr ::

Ker glavnina ljudi kupi krofe na Trojanah, Slonu, Rašici ane.

Vsi te so bolj butični, v primerjavi z industrijsko ocvirtimi, kateri predstavlja glavnino porabe.

In ja, nihče od malo večjih ne dela kapacitet za tisti teden v letu. Pač napečejo prej in zamrznejo.

RobertoH ::

Kar jejte krofe, samo mesa ne preveč. Bravo fantje! Ma najbolše skuha moja nona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RobertoH ()

hipertija ::

RobertoH je izjavil:

Kar jejte krofe, samo mesa ne preveč. Bravo fantje! Ma najbolše skuha moja nona.

Kuhani krofi pa morajo biti res dobri... tvoji noni reč naj neha pit
Prekle za kurnk

Gregor P ::

starfotr je izjavil:

Ker glavnina ljudi kupi krofe na Trojanah, Slonu, Rašici ane.

Vsi te so bolj butični, v primerjavi z industrijsko ocvirtimi, kateri predstavlja glavnino porabe.

In ja, nihče od malo večjih ne dela kapacitet za tisti teden v letu. Pač napečejo prej in zamrznejo.

Te dni kupujem izključno samo takšne krofe oz. jih kdaj tudi spečem sam doma (samo moram biti res motiviran, da koga razveselim ali podobno, ker zase se mi jih res ne da peči - zelo časovno potratna zadeva). V preostanku leta pa tudi kakšnega poceni zamrznjenega za sproti, ampak redko (ker pač ni sezona za krofe).

Sicer pa, če gremo na poceni krofe, pravijo tudi, da so tisti v Hoferju med bolj okusnimi.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Invictus ::

hipertija je izjavil:

RobertoH je izjavil:

Kar jejte krofe, samo mesa ne preveč. Bravo fantje! Ma najbolše skuha moja nona.

Kuhani krofi pa morajo biti res dobri... tvoji noni reč naj neha pit

https://midvakuhava.si/skutno-pirini-pa...

Mal se izobrazi...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

RobertoH ::

Ma točno takšne dela moja nona!

Groot ::

starfotr je izjavil:

Ker glavnina ljudi kupi krofe na Trojanah, Slonu, Rašici ane.

Vsi te so bolj butični, v primerjavi z industrijsko ocvirtimi, kateri predstavlja glavnino porabe.

In ja, nihče od malo večjih ne dela kapacitet za tisti teden v letu. Pač napečejo prej in zamrznejo.


Debata je bila vsaj zadnjo stran pa še več o najboljših krofih in ponudbi naokrog. Če nisi sposoben slediti debate in rad zgolj limaš stvari, ki se ti zdi zanimive, potem si odpri svojo temo pa nabijaj po svoje.

Da še jaz uporabim tvojo logiko: ne vem kdaj sem nazadnje jedel krof, ki ni iz Rašice, Trubarja ali druge podobne prodajalce, tako da mi je tvoj post popolnoma nerelevanten.

Gregor P ::

Invictus je izjavil:

hipertija je izjavil:

RobertoH je izjavil:

Kar jejte krofe, samo mesa ne preveč. Bravo fantje! Ma najbolše skuha moja nona.

Kuhani krofi pa morajo biti res dobri... tvoji noni reč naj neha pit

https://midvakuhava.si/skutno-pirini-pa...

Mal se izobrazi...


Samo to nima nobene zveze z okusom krofa. Sem že delal v preteklosti nekaj podobnega z vaniljevo omako poleg. Je okusno, ampak kot rečeno, sam tega ne bi ravno dajal v isto skupino s krofi.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Magic1 ::

Na pari kuhani so tudi ok.
Magic

Samael ::

Groot je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Hvala! V članku manjka seznam, kateri vsi krofi so bili na testu.

Sicer pa slišim, da so bojda dobri tudi na ljubljanski Rašici. Je že kdo poskusil?


Rašica ali pa gostilna Trubar na Trubarjevi ulici v LJ, oboje praktično enaki krofi ker so družinsko povezani. Meni osebno najboljši krofi v bližnji okolici.


Če se prav spomnim (lahko, da se motim) sem dal slab mesec nazaj za dva krofa z marmelado na Trubarjevi 3,60 eur (torej 1,80 eur/kos), kar se mi zdi kar konkreten dvig cene, lani so bili 1,30 eur kos. So mi pa všeč, tisti tapravi orjaški, mehki - rahlo spominjajo na trojanske. Skratka, ne ravno poceni, so pa odlični.
Mogoče bi omenil še, da je pri njih to sezonska zadeva - poleti krofe umaknejo iz ponudbe in v vitrino naselijo sladoled.
Samael != Samuel

Gregor P ::

Magic1 je izjavil:

Na pari kuhani so tudi ok.

Samo kje je potem meja "krofa" (razen človeške domišljije), ker s tem testom se seveda da narediti še marsikaj drugega na različne načine.:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

bozicek ::

starfotr je izjavil:

Groot je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Hvala! V članku manjka seznam, kateri vsi krofi so bili na testu.

Sicer pa slišim, da so bojda dobri tudi na ljubljanski Rašici. Je že kdo poskusil?


Rašica ali pa gostilna Trubar na Trubarjevi ulici v LJ, oboje praktično enaki krofi ker so družinsko povezani. Meni osebno najboljši krofi v bližnji okolici.

starfotr je izjavil:

V času pusta so vsi krofi spečeni v naprej in zamrznjeni. Ker drugače ne zadostijo potrebam. Če hočeš dober in svež krof, ga moraš jesti izven časa pusta.


Haha seveda, daj prosim povej še kakšno gostilniško.


https://www.dnevnik.si/1042923131


Letos jih bomo naštancali 15 miljonov :D
Darila letos samo za poredne

Groot ::

Samael je izjavil:


Če se prav spomnim (lahko, da se motim) sem dal slab mesec nazaj za dva krofa z marmelado na Trubarjevi 3,60 eur (torej 1,80 eur/kos), kar se mi zdi kar konkreten dvig cene, lani so bili 1,30 eur kos. So mi pa všeč, tisti tapravi orjaški, mehki - rahlo spominjajo na trojanske. Skratka, ne ravno poceni, so pa odlični.
Mogoče bi omenil še, da je pri njih to sezonska zadeva - poleti krofe umaknejo iz ponudbe in v vitrino naselijo sladoled.


Hvala za info, smo ravno imeli debato s kolegi pa se noben ni uspel spomniti koliko so bili lani. V glavi sem imel nekje 1,50 EUR. Niso sicer ravno poceni, ampak proti Slonovim so še vedno kar ok, okus je pa tudi meni odličen.

gruntfürmich ::

zakaj se za industrijski odpadek iz trojan uporablja ime 'krof'?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Samael ::

Groot je izjavil:

Samael je izjavil:


Če se prav spomnim (lahko, da se motim) sem dal slab mesec nazaj za dva krofa z marmelado na Trubarjevi 3,60 eur (torej 1,80 eur/kos), kar se mi zdi kar konkreten dvig cene, lani so bili 1,30 eur kos. So mi pa všeč, tisti tapravi orjaški, mehki - rahlo spominjajo na trojanske. Skratka, ne ravno poceni, so pa odlični.
Mogoče bi omenil še, da je pri njih to sezonska zadeva - poleti krofe umaknejo iz ponudbe in v vitrino naselijo sladoled.


Hvala za info, smo ravno imeli debato s kolegi pa se noben ni uspel spomniti koliko so bili lani. V glavi sem imel nekje 1,50 EUR. Niso sicer ravno poceni, ampak proti Slonovim so še vedno kar ok, okus je pa tudi meni odličen.

1.50 so bili najbrž čokoladni, ki so malenkost dražji. Ampak ja, tudi moj spomin ni več tisto kar je bil - opažam zadnje čase.
Google pravi, da pečejo tam krofe po istem receptu že 20 let. Kakorkoli pač že, ja super so. Če nabašeš na onega strica (ne ta mlade) da na kakšne tri krofe običajno še enega gratis.
Samael != Samuel

radmansdorf ::

mr_chai je izjavil:

Lepo je prebirat te cene iz leta 2012, zdej pa je vse 100% dražje

1,20 eur leta 2012 - 1,5 eur letos. Ne pretiravat.
gruntfürmich, ti pa tudi. Industrijski odpadek je potem olje, ko je že fertik, imej malo spoštovanja do hrane.
Trojanske sem probal en mesec nazaj in so še vedno dobri, najboljše za moj okus pa je imela(ima?) pekarna Orehek iz Zbilj. Moram probat en dan krof iz Rašice, slonovega pa nebi, 2,80€ je pač predraga dodana vrednost.

Invictus ::

Trojanski so zanič že zadnjih 10 let.

Vedno dobiš stare, ker hočejo najprej te prodat, sveže pa dajo na stran.

Da dobiš sveže, mora biti tam ravno kak bus, dva penzionistov, ki pokupijo staro zalogo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Samael ::

Nam lahko poveš kaj več o tej tvoji izkušnji? Kdaj si bil pa nazadnje tam na krofih?
V petek (prejšni teden) sem se šel v zasavske konce na obisk k staršema, pa je bila cesta za Savo tik pred Zagorjem povsem zaprta, tako da ni šlo drugače kot čez Trojane in itak krofi ... Začuda ni bilo treba prav nič čakati (kot nazadnje, ko sem bil), so pa krofi bili še topli. In okusni.
V bistvu če pomislim, tam nisem nikoli dobil starega krofa, zdaj pa ne vem, a naše izkušnje res tako drastično varirajo ali pa je zgolj moderno po nečem relativno popularnem slepo pljuvati ker pač tradicionalno popularno na internetu po defaultu pomeni overrated, right?
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Gregor P ::

Sam si ne morem predstavljati, da dobiš na Trojanah stare krofe, ker dejansko sproti prilagajo peko povpraševanju.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Invictus ::

No ja, gre za precenjeno sranje.

Ampak očitno z dovolj podkupninami, da so za faking trojanske krofe naredili ekstra izvoz iz avtoceste...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Samael ::

Gregor P je izjavil:

Sam si ne morem predstavljati, da dobiš na Trojanah stare krofe, ker dejansko sproti prilagajo peko povpraševanju.

Meni tudi ni jasno, kako je našel ravno pekarno, kjer sami 24/7 pečejo oz. cvrejo krofe, češ da prodajajo stare, ne pa vse trgovine, kjer jim Žito zgodaj zjutraj dostavi krofe in ti čez dan visijo na vitrini 8-O
Samael != Samuel

Magic1 ::

Meni so jih zadjič pripeljali v nedeljo in mi niso delovali pretirano sveži. Zdej sta dve opciji, ali so bili res "stari", ali pa je krof takoj ko se ohladi meh.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

LuGi ::

Invictus je izjavil:

Trojanski so zanič že zadnjih 10 let.


Se strinjam, poraz. Če je to za vas dober krof ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Samael ::

LuGi je izjavil:

Invictus je izjavil:

Trojanski so zanič že zadnjih 10 let.


Se strinjam, poraz. Če je to za vas dober krof ;((

Ne vem kaj je to, pa kakšna je tvoja izkušnja. Sem pa povsem prepričan, da se tam mimo ustaviš na tedenski ravni in da če kdo, boš pa ravno ti vedel, kakšne krofe prodajajo na trojanah ;)
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Netrunner ::

Meni so preveliki in precenjeni. Dosti boljši so mi mini verzije krofov kot pa te XXL trojanska varianta.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Samael ::

Ja, veliki pa so. Ampak to je bolj stvar osebnih preferenc.
Meni je všeč, da so res mehki, ampak ne tisto sladkorno puhasto mehki, kot recimo mali Žitovi na Mercatorjevi vitrini (ki si jih tudi kdaj privoščim), ampak je kaj od testa, teksture. Nekaj podobnega, čeprav ne identičnega recimo dobim v tisti zgoraj omenjeni pekarni/lokalu na Trubarjevi.
Samael != Samuel

APPluk ::

Kateri krofi so najboljši v Mariboru oz. na Štajerskem?
Včasih vem, da so bili od Miklavških najboljši ampak jih sedaj že par let žal ni več.
Od Ptujske pakrane je že probal kdo?

radmansdorf ::

Invictus je izjavil:

Trojanski so zanič že zadnjih 10 let.

Vedno dobiš stare, ker hočejo najprej te prodat, sveže pa dajo na stran.

Da dobiš sveže, mora biti tam ravno kak bus, dva penzionistov, ki pokupijo staro zalogo.

Se pravi, da zadnje 10 let hodiš tja po krofe?
Bodi prijazen, jaz vedno sveže in tople dobim. Mogoče sem pa samo bolj simpatičen od tebe. :)

RedDrake ::

Trojanski so od nekdaj bili dobri sveže pečeni.
So pa konkretno zrasli, a samo masa, polnila je za moje pojme glede na velikost premalo. Ravno v sredo sem bil tam, ko sem šel v MB in sem vzel zase in za ženo. Jaz sem mojega pojedel po cca 45 minutah v LJ, žena pa par ur kasneje in sem moral še malo njenega. Občutna razlika med mojim in njenim, pa je bilo samo 2h vmes.
Trojanske se kupi in poje na licu mesta. Kupovat za s seboj je brez veze, ker potem je bolje kupiti tiste zmrznjene v najbližjem mercator/šparu/whatever.

Trubar na Trubarjevi ima pa top krofe, prav tako Berzo na Vrhniki. Tiste se b.p. je tudi naslednji dan.

Pa jasno domača peka je tudi top. Samo na tehtnico ima potem to tak slab vpliv, vedno kaže preveč nekaj časa ...

Groot ::

Invictus je izjavil:

No ja, gre za precenjeno sranje.

Ampak očitno z dovolj podkupninami, da so za faking trojanske krofe naredili ekstra izvoz iz avtoceste...


Aha random par tisoč ljudi, ki živi v Zagorju ob Savi (plus da ne govorimo o širši okolici) pa po tvojem mnenju ni vrednih izvoza iz avtocestne. Za nekatere se res čudim kje se skrivate, da vas ne ukradejo, ko pa ste takšni biseri.

Invictus ::

Ne, niso ga. Bi lažje prišli mimo Litije.

Tisti izvoz je faking nepotreben...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Samael ::

Invictus je izjavil:

Ne, niso ga. Bi lažje prišli mimo Litije.

Tisti izvoz je faking nepotreben...

Ti se pa nisi prav dosti vozil 'za Savo', a da pihaš taksne neumnosti?

Saj ves, ozka nevarna vijugasti cesta kjer za tistih borih 55km med LJ in Trbovljem porabiš debelo uro.
Samael != Samuel

RedDrake ::

Iz LJ v Trbovlje si hitreje čez Trojane in Izlake kot pa 'za Savo'.
Da ne omenim, da če greš kam drugam in ne v LJ (kaj pa vem, mogoče na štajersko), potem je jasno bolje iti na AC čimprej.

Samael ::

RedDrake je izjavil:

Iz LJ v Trbovlje si hitreje čez Trojane in Izlake kot pa 'za Savo'.


V Trbovljah najbrz ne. V Zagorju pa prav gotovo.
Je bila pa v petek prejsni teden popolna 24 urna zapora ceste za Savo, tako da kaj drugega kot iti skozi Trojane v Trbovlje ali Zagorje tudi ni preostalo.

Imho. Ima izvoz na Trojanah smisel (Kisovec, Izlake, Zagorje...)
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

gruntfürmich ::

Samael je izjavil:

Nam lahko poveš kaj več o tej tvoji izkušnji? Kdaj si bil pa nazadnje tam na krofih?
V petek (prejšni teden) sem se šel v zasavske konce na obisk k staršema, pa je bila cesta za Savo tik pred Zagorjem povsem zaprta, tako da ni šlo drugače kot čez Trojane in itak krofi ... Začuda ni bilo treba prav nič čakati (kot nazadnje, ko sem bil), so pa krofi bili še topli. In okusni.
V bistvu če pomislim, tam nisem nikoli dobil starega krofa, zdaj pa ne vem, a naše izkušnje res tako drastično varirajo ali pa je zgolj moderno po nečem relativno popularnem slepo pljuvati ker pač tradicionalno popularno na internetu po defaultu pomeni overrated, right?

ne vem kakšni so tvoji kriteriji za hrano, ampak po zapisanem sodeč izredno nizki.

trojanski krofi se res 'okusni' v prve pol ure, ampak potem pa pride pravi obraz teh krofov. čez 1 uro so praktično neužitni-neukusni, če boš celega pojedel te bo bolel želodec in si si za 1 dan uničil prebavo. tako zelo so zanič; kar se tiče surovin; olje je verjetno že ekstremno kancerogeno. zdaj, morda nekdo tega ne opazi ker ne razume kaj pomeni kvalitetna hrana, ampak kdor pa je malo občutljiv na to, pa pri trojanskih 'krofih' to takoj opazi.

skratka za ljudi, ki dajo kaj nase in na hrano, je trojanski 'krof' samo industrijski odpadek.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

tilen03 ::

Gregor P je izjavil:

Sam si ne morem predstavljati, da dobiš na Trojanah stare krofe, ker dejansko sproti prilagajo peko povpraševanju.

Pomoje niso čisto sveži, ampak že prej spečeni, ampak takoj zamrznjeni in jih sproti jemljejo ven. Dvomim, da bi si lahko privoščili pečti vse sproti. Občutek pa je itak svež

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

Gregor P ::

Nč, bo treba preveriti "on the face of the place":P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

delavec44 ::

tilen03 je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Sam si ne morem predstavljati, da dobiš na Trojanah stare krofe, ker dejansko sproti prilagajo peko povpraševanju.

Pomoje niso čisto sveži, ampak že prej spečeni, ampak takoj zamrznjeni in jih sproti jemljejo ven. Dvomim, da bi si lahko privoščili pečti vse sproti. Občutek pa je itak svež


Še dodaten strošek si bodo delali? Sveži so, še zmanjka jih lahko in pač počakaš.

WizzardOfOZ ::

Krof v Rašici je bil lansko leto 1.30€, danes pa je 2.50€. Poleg tega so se "kuharji" pokvarili in krofi niso več tako dobri kot so bili še lansko leto, ko si jih lahko primerjal s trojanskimi v njihovih najboljših letih (ker tudi oni so se konkretno pokvarili).
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Najslabše restavracije/gostilne v SLO (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9213138 (1264) starfotr

Ukrepi za 90% precepljenost

Oddelek: Loža
241905 (1764) PrihajaNodi
»

zakaj se reče trojanski konj ne pa trojski konj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
649263 (6957) mikhaair
»

Funkcionalna nepismenost ljudi (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7316709 (14199) harmony

Več podobnih tem