» »

Krofi Trojane

Krofi Trojane

Temo vidijo: vsi

MIHAc27 ::

Meni so trojanski krofi še vedno dobri. Pogosto se ustavimo tam, če gremo mimo (super je k ni gužve po cesti).

Je pa res da so dobri samo topli. Naslednji dan so že bolj tko tko.
Fenomenalni so iz Family frost zmrzjeni mini-krofki. Ko se odtajajo še dolgo zdržijo, in komot celega daš v usta.

Na bledu smo bili 2 tedna nazaj. Kar nisem mogel verjeti kako kremšnito dobiš. Kaj je recesija tolk huda, al so 1Miljon jih dobili iz 1 pladnja. V spominu imam namreč 2x večjo. Edino cena je šla gor. 3.1€. Dobra je bila, ampak smetane bi bilo res lahko manj (oz. 'pudinga' več).

LapD ::

verjetno so slabši ker imamo polno rit usega ... včasih ko smo se peljali parkrat na leto na štajersko po stari cesti si se že zaradi tradicije ustavil na krof, ker si ga med letom redko kupil doma. Topel krof je bil še vsak dober, nekoč in danes.
web&motion designer

martincek1 ::

Kaj naj rečem?

Sam jem 2x na leto trojanski krof in blejsko kremšnito in se mi zdita odlična. No tud kupljen kruh se mi zdi 1x na mesec ko ga kupim zelo dober, pa hotdog z tisto gnusno hrenovko je noro dober. Ali pa macdonalds/burger... enostavno čisti užitek.

Kar hočem reči je to, da ni problema, če nisi vsega presit.

Dr_M ::

Svezi trojanski krofi so cisto uredu. Enkrat na leto se usedem v avto s kaksno druzbo in gremo tja na eno rundo.
Aja, pa trojanske kremsnite so zakon :> Vedno uzamem 2 za domov.

;-) ::

Nevem potem pa jaz vedno stare dobim, ker so zadnje 2x bili zanič. Zbiti kot da bi 1 dan stari.

flood ::

prejšne leto sem nazadje jedu trojanca
meh nič omembe vrednega tisti krofi

top krofi so od mlinotesta s kremo :)
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

Sakin ::

Živim cca 15 minut stran od Trojan, pa jih sam nikoli ne vzamem. Tisti krofi so ena sama prevelika sladkoba brez okusa, če ga poješ, ko je ocvrt v starem olju ti je lahko po njem še slabo. Zaradi mene, če jih prodajo 100k na teden, krof v x pekarni čez cesto ima vsaj okus.
Na Nach Nachma Nachman Meuman!

;-) ::

Evo ravno včeraj sem bil na trojanah, zbiti, po 15min v avtu pa so bili kot da so stali pol dneva. Meni najboljši so od tvojih 5 minut je pa res da so malo preveč mastni.

solatko ::

Trojanski krofi so mi vedno delovali precej plastično, ne niso niti slučajno dobri. Sem pa parkrat na poti iz Maribora v LJ ustavil na Tepanju in tisti krofi so res zakon. Tudi naslednji dan so še precej užitni.

Sicer se pa pri vseh teh sladicah pozna, da ne smejo več uporabljat svežih jajc, s tisto zmrznjeno brozgo, pa se enostavno ne da narediti dobrega in okusnega peciva.
Delo krepa človeka

Furbo ::

A v tem je fora, tile EU birokrati bodo res pokvarili čisto vse.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

kondezator ::

A ne uporabljajo jajca v prahu?

korenje3 ::

v leclerku majo boljše krofe kot na trojanah...

blackbfm ::

Boljši krof dobiš v katerikoli trgovini. Na trojanah jih očitno ne znajo delat, so preveč napiti z maščobo, težki.

barakus ::

Jaz ne vem kako so vam lahko trojanski krofi všeč. Meni so to najslabši krofi kar sem jih kadarkoli jedel (danes in 10 let nazaj).

zee ::

Meni so trojanski krofi vsec. Tipicno zmazem ene stiri enega za drugim. Ce sem lacen, gres sest komadov brez problema. :P
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

ducky ::

mi ne pade na pamet, da bi jih kupil.. vse kar imajo ti krofi je star sloves in nabito ceno.

;-) ::

zee je izjavil:

Meni so trojanski krofi vsec. Tipicno zmazem ene stiri enega za drugim. Ce sem lacen, gres sest komadov brez problema. :P

Seveda ;)

Venomus ::

Tako trojanski krofi kot blejske kremšnite delujejo na enak način, služijo na stari slavi.

Ne bom rekel, da so krofi ali kremšnite zanič, je pa veliko boljših primerkov drugje. Krofi so bili 2x premastni, kremšnite pa tudi vsakič prenasitne.
Sliši se banalno, ampak so kremšnite boljše v Šparu ali pa krofi od tvojih 5 minut.

mevden ::

da delim se svojo izkusnjo. pred dnevi sem se ustavil v trojanah, vzel dva cokoladna krofa kot obicajno in sok. krofi so pol manjsi kot so bili, cena je ostala enaka. sem bil zelo razocaran, nekaj casa me zagotovo ne bo vec tam. je se kdo opazil podobno?

dottor ::

Zadnjič se je očetov prijatelj vračal iz MBja in se je ustavu mimo in nam prinesu par krofov s kremo, zgoraj pa kokos in čokolada. Bolj pustih krofol še v življenju nisem jedu. Šalco mleka sem mogu spit za pol krofa dol pravit ;((

Je pa lani kolega prinesu par krofov z marmelado in so bli dokaj uredu, ampak ti s kokosom in kremo so pa bli katastrofa.

Se pa spovnem ene 10 let nazaj, še v osnovni ko smo s evračali iz pohorja (šola v naravi) smo se ustavli na trojanah in smo zaružli vse tolarje ki so ostali na krofih, da še kakšnega domov nesemo pa takrat so bli res veliki in okusni.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Halfdead987 ::

Trojanske krofe jem enkrat na leto mogoče...So vsaj 2x večji od ''navadnih''... Z marmelado niso ravno pusti..Niso pa nič boljši od ostalih.

dottor ::

Sej sem napisal da z marmelado so dokaj uredu, in da so tisti s čokolado, kokosom in kremo zelo pusti...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

korenje3 ::

dottor je izjavil:

Zadnjič se je očetov prijatelj vračal iz MBja in se je ustavu mimo in nam prinesu par krofov s kremo, zgoraj pa kokos in čokolada. Bolj pustih krofol še v življenju nisem jedu. Šalco mleka sem mogu spit za pol krofa dol pravit ;((

Je pa lani kolega prinesu par krofov z marmelado in so bli dokaj uredu, ampak ti s kokosom in kremo so pa bli katastrofa.

Se pa spovnem ene 10 let nazaj, še v osnovni ko smo s evračali iz pohorja (šola v naravi) smo se ustavli na trojanah in smo zaružli vse tolarje ki so ostali na krofih, da še kakšnega domov nesemo pa takrat so bli res veliki in okusni.


jap. trojanski krofi so dejansko zanič. so preveliki in ful suhi.

btw najboljši so v e-leclercu.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

...:TOMI:... ::

Zanima me, kdo jim sedaj dobavlja marmelado. Včasih je Kolinska delala "marelični namaz Trojane", v 50 kg kanistrih.
Tomi

Unknown_001 ::

Mi jih pa doma pečemo, ko nam zapašejo (domače najboljše) pa lahk zarad mene po trepalncah plešejo in še na glavo postavijo:):P:|:D8-)

barakus ::

Meni so super od Mlinotesta

T-Majo ::

Men tud niso dobri. Prevelike (ajde, to prerežeš), nič posebaj dober okus na konkurenco ter dragi so.

Najraje jih imam od Tvojih 5 Minus - čeprav so mogoče malo umetnega okusa. Drugače pa domači so zakon!

dottor ::

barakus je izjavil:

Meni so super od Mlinotesta


Ja meni tudi. Jih jem nekaj krat na teden, ker hodimo v njihovo prodajalno v Kopru po kruh pa še kak krof uzamemo vedno :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

JohanP ::

Pekarna Brumat iz Solkana dela najboljše krofe, kar sem jih kdaj jedel. Za razred boljši od vseh ostalih.
Glede trojanskih - niso nek presežek - verjetno pa jih moraš pojesti ko so še topli (sveži). Nazadnje sem pojedel enega trojanskega klasičnega okoli pusta, glede velikosti je bil mogoče malo manjši, čeprav tega takrat nisem opazil, gotovo pa ni bil masten.
Mogoče pa imate otroci preobčutljive želodčke?

fantasycamp ::

kupujem samo don don res majo tako mehko testo in niso trdi po 1h kot so žitovi.

king67 ::

...pa včasih so imeli na Trojanah ene krofe z eno sorto marmelade. Danes pa ti težijo s petdeset različnimi krofi in sto vrst file, da že ne veš več, kaj bi izbral.

lp,
king67

cortez ::

zakon

Glugy ::

Kako veš če je krof kakovosten? Zlo simpl. Če se shladi mora biti še vedno mehak in okusen, če ga pustiš dva tri dni stat pa more biti čisto uničen že. S tem pač veš da ne more biti nevem koliko aditivov not. Vsaj ne tistih ki so proti staranju hrane. Pa s tem tudi veš da so kakovostne sestavine, da ni mehkoba samo stvar toplote namesto sestavin.
Je pa res da je najbolje krofe jest tople da te mal pogrejejo. Sicer pa že dolg nisem jedu kakega res kakovostnega krofa. Se mi zdi da ga je babica še najboljšga naredila okusnga.

MIHAc27 ::

Na trojanah pa res nimajo 50 različnih krofov ampak komaj 3. Je pa res, da imajo sedaj še drugo ponudbo. Pred leti npr. Kremšnit in rolad niso prodajali. Vsaj pulta niso imeli in oglaševali kaj pretirano.

dwinxp ::

Točno tako, pekarna Brumat v Solkanu v bližini Nove Gorice... po navadi se ustavim po delu, ko grem mimo pa vzamem kruh in pa kak priboljšek ali je to krof ali kaj drugega... v glavnem zadnje čase imajo krofe s kremo... mmmmmm... je krof in po sredini odprt in nabito poln kreme :D njami :D

:D

Gregor P ::

Meni se ne zdijo, da bi sedaj krofi bili toliko boljši/slabši kot desetletja pred tem (le večji so mislim); nikoli pa mi niso bili nič posebnega. V bistvu smo jih svoje čase, ko še ni bilo avtoceste, bolj kupovali zaradi neke tradicije, ne pa ker bi bili tako neverjetno dobri (pa ker so bili še topli):|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

piromanček ::

sam pol zakaj so tako znani? a pred desetletji so bili toliko boljši? zaradi velikosti?
ker ni bilo konkurence so izstopali z svojo dobroto, ampak so za današnje standarde pač postali podpovprečni?

btw kakšna je trenutna cena običnega z marmelado in koliko je težek?

Zgodovina sprememb…

Hayabusa ::

Vsega je preveč, zato postaja hrana manj "okusna".


S krofi ni nič narobe, jaz sem jih 1x vzel 8 in sem jih jedel cel teden.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Blazz ::

Glugy je izjavil:

Kako veš če je krof kakovosten? Zlo simpl. Če se shladi mora biti še vedno mehak in okusen, če ga pustiš dva tri dni stat pa more biti čisto uničen že. S tem pač veš da ne more biti nevem koliko aditivov not. Vsaj ne tistih ki so proti staranju hrane. Pa s tem tudi veš da so kakovostne sestavine, da ni mehkoba samo stvar toplote namesto sestavin.
Je pa res da je najbolje krofe jest tople da te mal pogrejejo. Sicer pa že dolg nisem jedu kakega res kakovostnega krofa. Se mi zdi da ga je babica še najboljšga naredila okusnga.


ustavi se pred hotelom Slon in poizkusi... je pa skor 2 eur, ampak so pa top qual... takorekoč vedno je vrsta...

Gregor P ::

Odpiram staro temo, ker se ravno navezuje na krofe hotela Slon in je sedaj ravno spet čas za krofe. Sem jih namreč kupil danes (1 stane 2,80 evrov) in da so dobri, me je pa zmotilo, da piše na deklaraciji, da vsebujejo rumenilo. Čemu?



So mi pa všeč tudi krofi v maxiju, torej tisti, ki jih pečejo tam. Imajo pa mogoče malo preveč marmelade.

In pa slišal sem, da so sedaj bojda trojanski krofi manjši?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

mailer ::

Jajca nimajo dovolj oranžnega rumenjaka in dodajo barvo, da izgledajo bolj rumeni.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

PacificBlue ::

Domaca jajca imajo bolj rumen rumenjak, tista iz industrijske reje pa manj.

Machete ::

Gregor P je izjavil:


So mi pa všeč tudi krofi v maxiju, torej tisti, ki jih pečejo tam. Imajo pa mogoče malo preveč marmelade.
In pa slišal sem, da so sedaj bojda trojanski krofi manjši?



Nemogoče.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Daliborg ::

Gregor P je izjavil:

Odpiram staro temo, ker se ravno navezuje na krofe hotela Slon in je sedaj ravno spet čas za krofe. Sem jih namreč kupil danes (1 stane 2,80 evrov) in da so dobri, me je pa zmotilo, da piše na deklaraciji, da vsebujejo rumenilo. Čemu?



So mi pa všeč tudi krofi v maxiju, torej tisti, ki jih pečejo tam. Imajo pa mogoče malo preveč marmelade.

In pa slišal sem, da so sedaj bojda trojanski krofi manjši?

Meni so se tudi zdeli manjši, sem bil prejšni teden tam.
lp
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

globoko grlo ::

GregorP kaj si ti jedu? Krofov že ne>:D Marmelade ni nikol preveč.
Sem pa danes testiral trojanske krofe in lohka potrdim, da so še vedno ogromni in čist ok. So pa še vedno mal skromni pr marmeladi, to je pa res.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

starfotr ::

Samo kot zanimivost. Kolinska je delala posebej marmelado za Trojane.

Dalo se jo je kupit. Samo ne majhnih količin ampak samo po cel hobuk naenkrat.

Furbo ::

globoko grlo je izjavil:

GregorP kaj si ti jedu? Krofov že ne>:D Marmelade ni nikol preveč.
Sem pa danes testiral trojanske krofe in lohka potrdim, da so še vedno ogromni in čist ok. So pa še vedno mal skromni pr marmeladi, to je pa res.

Lahko jih naročiš z dvojno marmelado, za nekaj doplačila.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

mr_chai ::

Lepo je prebirat te cene iz leta 2012, zdej pa je vse 100% dražje

PacificBlue ::

mr_chai je izjavil:

Lepo je prebirat te cene iz leta 2012, zdej pa je vse 100% dražje


Takrat je bila minimalna placa 700eur, ce ne se manj.

cvalsr ::

Kakšna preseravanja iz vsega prepolnih riti berem tule. Prav privoščil bi vam, da bi bili teden dni pošteno lačni!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Najslabše restavracije/gostilne v SLO (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9213218 (1344) starfotr

Ukrepi za 90% precepljenost

Oddelek: Loža
241917 (1776) PrihajaNodi
»

zakaj se reče trojanski konj ne pa trojski konj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
649303 (6997) mikhaair
»

Funkcionalna nepismenost ljudi (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7316770 (14260) harmony

Več podobnih tem