» »

Krofi Trojane

Krofi Trojane

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 9
»»

kmetek ::

So postali en navaden pofl of pofla, ki ga dobim za 70-80 centov v Mečkatorju, Hoferju, Lidlu in povsod drugje. Stanejo pa 1.2-1.5€ !!!!
Ne kupimo več tam. Kakšne imate ostali izkušnje?

RejZoR ::

Nam itaq niso bili nikol neki posebnega razen zaradi zgodovine po kateri so tako ali tako najbolj znani. Drugače so npr Žitovi krofi čist fajn. Pa niso tko zapretiravano veliki ampak so normalne velikosti.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Reycis ::

ni vec tko kot je bilo. Jaz sem kupil navadnega. Bili so ravno prav topli. So kar konkretno vecji od krofov, ki jih dobis drugje. Ni slab krof, ni drag krof. Definitivno pa imajo manj konkurence prednosti, kot so jo imeli vcasih.

p.s. Kaj je pofl?

jype ::

kmetek> Kakšne imate ostali izkušnje?

Pred 20 in več leti so bili krofi bistveno manjši, brez velikih lukenj in z marmelado, ki ni imela "original podravka recept" teksture in okusa. Potem smo se osamosvojili in je šlo vse prot hudiču.

energetik ::

Prednost je to, da jih dobiš lahko še tople in da niso presušeni, kot v štacunah.
Sicer pa pač redilna hrana, brez kakšne velike hranilne vrednosti. OH + olje.

BALAST ::

5let nazaj so mi bili res dobri, ampak zdaj pa mislim da je zaradi umetnih sladil in kvasa izgubil pravi okus.
Sam kruh pa tudi izgleda kot plastična brizga in v ustih žveči kot papirnata vrečka s priokusom čigumija.

Da ne govorim o presladki marmeladi...
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

dzinks63 ::

Časi ko so bili trojanski krofi zakon, so mimo, že kar nekaj let so dobri le topli, ko pa so enkrat hladni, so bolj slaba tolažba, naslednji dan so pa itak primerljivi z navadnim kruhom. Masovna proizvodnja je naredila svoje, preusmeritev v cenene surovine in z manj okusnimi dodatki v recepturi prav tako, so pa zato bolj bio. Prvotne originalne trojanske krofe bi bili morali z recepturo zaščititi, tako nekako kot kranjsko klobaso, tako pa se je vse skupaj izrodilo in je ostalo le ime, katero bo vse manj vredno.

MadMicka ::

Jaz sm cca. pol leta na Trojanah nakupil cel kup različnih krofov in drugih slaščic. Res niso bili nič posebnega, tako da se tam ne ustavim več.

Je pa čisto druga zgodba kremšnita iz Bleda in to tista, ki jih delajo v Hotelu Park. Mislm, prava poezija, še vedno.

Pšenični ::

MadMicka je izjavil:

Jaz sm cca. pol leta na Trojanah nakupil cel kup različnih krofov in drugih slaščic. Res niso bili nič posebnega, tako da se tam ne ustavim več.


Je pa čisto druga zgodba kremšnita iz Bleda in to tista, ki jih delajo v Hotelu Park. Mislm, prava poezija, še vedno.



Kremšnite z Bleda da so še zmeraj to kar so bile. Dobro da si povedal...ko grem mimo....

Kar se tiče Trojanskih kofov, so kljub masovni proizvodnji še zmeraj za kanček boljši od vseh ostalih. Taka je moja nedavna izkušnja.

RockyS ::

Krofi s kokosovim posipom in vanilijevo kremo so še zmeraj enaki kot 10 let nazaj. Govorim za tople oz. sveže, ker si jih nikoli ne kupim za domov.

Drugač pa, mamini krofi so zakon =)

Steinkauz ::

Men so že od nekdaj krofi na trojanah precej slabši kot jih dobiš drugje.
Preveč testa, premal file, pa tut testo mi ni ok.
Najbolše nardi mat. V testo doda še mal kisle smetane, tko da je full mehko in se prov vleče skor kot sir.
Nafilano pa z nutelo. Pure ownage

Mipe ::

In še jokajo, da jim je predor uničil promet...

RockyS ::

To je definitivno res, kvaliteta gor ali dol.

noker ::

kmetek je izjavil:

Ne kupimo več tam. Kakšne imate ostali izkušnje?



Enake.
Žal je vse res, kar si napisal.

JC Denton ::

Jap, zadnji krof tam sem kupil pred kakšnimi 7-8 leti. Pa kljub temu, da sem šel večrta tam mimu (peljal), me niso zamikali. Sranje pač. Babice spečejo boljše.

rdecaluc ::

Jst če mi že zapaše kak krof, lepo vzemem na Lukovici petrolu. Tiste parkrat niso bili slabi.
Est modus in rebus. ,typos

jest10 ::

MadMicka je izjavil:


Je pa čisto druga zgodba kremšnita iz Bleda in to tista, ki jih delajo v Hotelu Park. Mislm, prava poezija, še vedno.

Vedno več smetane in vedno manj "pudinga". Kvaliteta pa tudi kar niha.
Še posebno izrazit padec pa je bil nazadnje v jeseni ob xxx miljonti kremšniti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

marvin42 ::

vsakič, ko se ustavim na Bledu, ima kremšnita kakšen mm smetane več... vsak šiptar boljšo naredi.
Trojanski krofi pa tudi niso več tisto kar so bili, vseeno so pa za razred pred tistimi iz Merkatorja, Spara, ...
Mostly Harmless

innerspace ::

marvin42 je izjavil:

vsak šiptar boljšo naredi.


Stvar okusa. Se vsaka se je lahko skrila pred Blejsko.

Glede Trojanskih krofov.. Nimam spomina na resnicno dobre krofe v Trojanah, po mojem so bili dobri vcasih, ko je bil krof skoraj luksuz.
Danes se vcasih zgodi, da si kupim Trojansko gibanico. Ta mi je zelo vsec, tudi traja vsaj 2 dni:)
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Super Sonic ::



Slika je stara okoli 3 leta, kupljen krof pa v Mercatorju. Štirje smo ga jedli... ;D

Sam sem jih lih zanč vzel tele iz Trojan, pa kaj naj rečem... pomoje so še vedno isti, le konkurenca z barvili in ojačevalci prihaja na podoben okus, tako da potem ni bistvene razlike. Meni so še vedno fajn, so pa preveliki, zame enostavno prevelika doza cukra, čeprav sem s slednjim najbrž zasvojen. Jebi ga.

Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

gendale ::

navadni trojanski krofi mi niso nč posebnega, krof kot krof, edino da je mal večji od ostalih (je pa res, da navadni krofi mi nasplošno niso preveč dobri)

čokoladni krofi so pa bli, nazadnje ko sem jih jedel (kako leto nazaj), dobri in nimam pripomb

pa všeč mi je da so neke normalne velikosti in da se vsaj mal naješ od njih
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gendale ()

Furbo ::

Meni so enostavno preveliki. Bašeš si tisto odbojkarsko žogo v obraz, le zakaj. Raje kupim komplet treh ali štirih od 5minut, so mi precej boljši.

Tudi ostale sladice na Trojanah so OGROMNE, raje bi videl pol manjše kremšnite itd, ampak iz dobrih sestavin. Ne pa da je vse skupaj sicer veliko, okusa pa bolj malo.

Verjetno bodo kmalu dajali tudi čaj v litrske posode, še vedno bo pa samo ena vrečka (slabega) čaja notri.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Super Sonic ::

Navadnih jaz tako ne maram zaradi marmelade. Pomoje sem raje lačen ene dva dni, kot da tiste z marmelado jem. Enako palačinke.

Ostale sladice na trojanah so tudi prevelike, ampak imajo en hujši problem - vse vlečejo z okusom na krofe. Nekako tako kot pekarniško pecivo in kruh -> en in isti testo, v dveh oblikah.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

nejcek74 ::

najboljši krof prodajajo za pusta pred hotelom Slon v lj. So pa dragi. Pa vrsta po celi čopovi.

Super Sonic ::

Verjetno bodo kmalu dajali tudi čaj v litrske posode, še vedno bo pa samo ena vrečka (slabega) čaja notri.


Ampak to dejansko je problem, ker kamor koli dans greš, fašeš šnicel težek eno kilo, pol kile krompirja zraven, pa tako naprej, tako da se že v štartu počutiš kot ena velika svinja, ki ni jedla že nekaj dni, a v bistvu si šel tja samo nekaj pojest, ker boš doma zgrešil kosilo.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

jype ::

Greš v McDonalds na free wifi s pol litra vode in jabolko, ki ga prineseš v žepu.

Super Sonic ::

Hm, sam vedno kupim vodo in hamburger, da imam vest čisto. :)
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

MajorM ::

Ene 3 mesece jih že sicer nisem jedel ampak meni so še vedno zakon. Če je pa komu prevelik, pa lahko poizkusi si ga prerezati na pol.

Furbo ::

V katerem McD pa sploh dela wifi, jaz sem ga že parkrat opazil na iphonu, ampak je vedno zaklenjen.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

gendale ::

jaz pijem čaj iz 0.6l skodelice :D

v mcdju je pa itak zanič hrana, ta cenejši sendviči majo vsi en generičen okus

pri dražjih se pa najde kak dober, ampak spet ne tolk, da bi bil vreden 4e

grem pa že raje na kebap in dobim za 4e več + bolj okusno
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

jype ::

Furbo> V katerem McD pa sploh dela wifi, jaz sem ga že parkrat opazil na iphonu, ampak je vedno zaklenjen.

Hm? Nikjer v Ljubljani ni zaklenjen.

Furbo ::

Bom še malce bolj natančno pogledal, v Domžalah vem da mi ne dela.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Krofe jejo samo policaji :)) kaj ste sami policaji tukaj:D??? Kaj pa blejska kremsnita je bolsa kot trojanski krof ali je prekmurska gibanica brez konkurence??

Drugace pa je najbolsi krof cokoladni in to mi je bil od tvojih 5 minut ampak so se poslabsali , in krofa ze dolgo nisem jedel . Na trojanah samo 2x in obakrat so bili dobri in to 10 let nazaj .;)

kixs ::

Grem recimo ene parkrat na leto mimo Trojan in kupim tudi kak krof. Prvic sem ga jedel, se mi zdi, enkrat 1997, potem pa do 2006 nic. Meni se cela zasnova krofa kar dopade. Enega pojes in je to to. Najraje pa kupim borovnicevega. Pred dobrim tednom sem ga kupil nazadnje, pa se mi zdi, da je borovniceva marmelada vedno bolj tekoca (cukrena). Se mi je pa ze parkrat zgodilo, da je bilo file notri samo za vzorec. :|

bajsibajsi ::

Super Sonic je izjavil:



Slika je stara okoli 3 leta, kupljen krof pa v Mercatorju. Štirje smo ga jedli... ;D


Kje se kupi taka mini tipkovnica? :)

PacificBlue ::

Greš v McDonalds na free wifi s pol litra vode in jabolko, ki ga prineseš v žepu.


You are funny. Mi bo moral MCdonalds ponudit precej več kot pa samo free wifi, kaksen konkreten vegetarijanski obrok imam v mislih,...sicer pa dovolj je ze lokalna pekarna, sirov burek ob pol 7 zjutraj..ni boljsega.

Sem hodil v Mladost v Velenju, najboljsa okrepcevalnica dalec naokoli, pa so se tudi poslabsali, ni več to kar je bilo,...tko da dobre stvari ne trajajo večno.

Pa tudi Trojane...masovna proizvodnja naredi svoje in hrana se poslabsa, nič novega v bistvu. Čeprav na Trojanah se ustavim v poletnih dneh samo zaradi sladoleda in pijače, drugače ne.

Imam pa najbolsje spomine zarad krofov od prijatelja, ki je v dijaskih letih delal v eni izmed konjiskih pekarn in je nam zjutraj ko smo se vozili skupaj v solo prinesel sveze krofe oblite s cokolado...njami:)
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Zgodovina sprememb…

Super Sonic ::

Kje se kupi taka mini tipkovnica? :)


Mercator jih ima ob pustu ;) No, vsaj tako je blo ene 3 leta nazaj.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

@nny ::

bajsibajsi je izjavil:

Super Sonic je izjavil:



Slika je stara okoli 3 leta, kupljen krof pa v Mercatorju. Štirje smo ga jedli... ;D


Kje se kupi taka mini tipkovnica? :)


Kolikšen premer ima ta krofek?

Furbo ::

Sodeč po fotki ima podoben premer, kot je širina lista formata A4.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Mipe ::

Trojanski krofi... vsakič, ko to preberem, pomislim na trojanskega konja. Kar niti ni tako napačno, če pomislim na vse te kemikalije, ki jih dajejo noter. Ojačevalci okusa, umetna barvila pa še kaj bi se našlo.

RejZoR ::

Mipe je izjavil:

Trojanski krofi... vsakič, ko to preberem, pomislim na trojanskega konja. Kar niti ni tako napačno, če pomislim na vse te kemikalije, ki jih dajejo noter. Ojačevalci okusa, umetna barvila pa še kaj bi se našlo.


Ja, tiste 2 krofa, ki ju v celem letu poješ te zastrupljata bolj kot vsa svinjarija, ki jo goltate čez celo leto. Preferably iz McDonaldsa in kompanije. Isti paranoiki kot folk, ki zganja cele križarske vojne okoli škodljivosti mikrovalovk in indukcijskih štedilnikov...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Mipe ::

No, pa si me že etiketiral. Bog ne daj, da bi se zmotil in prestopil meje pričakovanega obnašanja!

Btw, kupujem samo domače krofe. Tisti v trgovinah so bleh, poleg tega pa so polni raznih dodatkov, ki tam nimajo kaj iskati. Pri gospe, ki te krofe lastnoročno mesi in peče, pa je not domača marmelada, moka in vse to. Drage so res, so pa božanske. Za tista dva krofa na leto pa se že splača kak evro več dati za kvaliteto.

gendale ::

ker olje in sladkor sta pa zdrava :)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

RejZoR ::

Drugače pa folk misli kolk se da v hrano nekih "umetnih" stvari, ki niso niti najmanj umetne, še manj pa jih je not v velikih količinah. Krofi sploh nimajo not nobenega sranja. Še največje sranje je sladkor posut na vrhu, tolk za referenco...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Mipe ::

Presenetilo bi te, koliko aditivov pekarne vtaknejo not... Tele so samo za kruh.

RejZoR ::

Ja, dejmo začet z E-ji. Ker men so najbolj všeč ti zlovešči E-ji. Pa jih naštejmo par, ki jih uporablja Žito.

E170, E300, E322, E412

Zvenijo blazno zlobno ane? Dejansko pa so (v istem zaporedju kot zgoraj):

Vitamin C, apnenec, lecitin in guar gumi

Res blazno strupeno. Vsi bomo pomrli. Lol.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

krho ::

NE vem, krofi se meni še zmeraj dobri. Je pa zadnjič kolega hvalil kremno rezino in sem jo ob priliki kupil. Razen tega, da je ogromna, je bila meni zanič. Smetana je bila preveč stepena, puding je bil pa tudi čisto voden.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

kmetek ::

Un krof zraven tipkovnice je pomoje THE KROF :D

Mentalist ::

Najboljše domače speče pri nas babica. V trgovini jih več ne kupim. Ko sem nazadnje kupil v Trojanah, so bli še dobri.
Lool.

jype ::

PacificBlue> You are funny. Mi bo moral MCdonalds ponudit precej več kot pa samo free wifi

Sej hrano sabo prneseš.

Žal je to ena redkih verig, ki dejansko imajo wifi, ki je free in dobro deluje (verjetno zato, ker se večina gostov baše s hitro hrano in nima časa tipkat).
««
«
1 / 9
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Najslabše restavracije/gostilne v SLO (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9212946 (1072) starfotr

Ukrepi za 90% precepljenost

Oddelek: Loža
241873 (1732) PrihajaNodi
»

zakaj se reče trojanski konj ne pa trojski konj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
649147 (6841) mikhaair
»

Funkcionalna nepismenost ljudi (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7316622 (14112) harmony

Več podobnih tem